Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.276/2017.
Budapest Főváros XIII. kerület Önkormányzat
Budapest Főváros XIII. Kerületi Önkormányzat fenntartása alatt álló irodák és kiszolgáló helyiségek, sportlétesítmények, közművelődési intézmények, valamint lakóépületek és telkek napi, havi és nagytakarítása - 3. rész
2017.06.01.
2017.07.18.
D.276/2018
Budapest Főváros Önkormányzata
Budapest Főváros Önkormányzata által fenntartott egyes szociális intézmények csótánymentesítése, illetve a csótánymentesség fenntartása a 2018-2022. évekre vonatkozóan
2018.08.09.
2018.09.06.
D.276/2019
Autó Univerzál Kft.
IAF-402 frszú. MAN SL 283 típusú helyközi kivitelű autóbusz javítása (3.450.000.-Ft.) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.276/2020
VPE Vasúti Pályakapacitás-elosztó Kft.
Szerver eszközök, kiegészítők és licencek beszerzése. EKR000424242020
2020.07.20.
2020.09.15.
D.276/2021
Szegedi Tudományegyetem
Takarítási feladatok ellátása
2021.06.09.
2021.08.19.
D.276/2022
Újpesti Torna Egylet
UTE Curling csarnok építése EKR001094392021
2022.07.18.
2022.08.26.
D.276/2023
Magyar Nemzeti Múzeum
Szoftverlicencek beszerzése - 3. rész EKR000664402023
2023.07.10.
2023.08.08.
D.276/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
„CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére“ (verseny újranyitás) - 11. rész (Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Kórház (Fehérgyarmat)
2024.05.06.
2024.06.24.
D.276/2025
Szegedi Tudományegyetem
„SZTE_ITDBR_26. ajánlattételi szakasz” - 3. rész - Kamerák, objektívek, akkumulátorok és tárolásuk EKR000963202024
2025.04.29.
2025.07.17.
D.276/2026
Budapest Gyógyfürdői és Hévizei Zrt.
„Diák munkaerő kölcsönzése 2026” EKR000326832026
2026.06.01.
D.277/ 11 /08.
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata képviseli: Dr. Kaposi Réka Ügyvédi Iroda
2008.07.24.
D.277/10/2007.
Hajdú-Bihar Megyei Önkormányzat Képviseli: Dr. Dobrossy István ügyvéd
Méliusz Juhász Péter Megyei Könyvtár és Információs Központ (címzett támogatású beruházás) fıvállalkozási konstrukcióban történı kivitelezése
2007.07.23.
D.277/2010.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Szajol (bez.)-Tiszatenyő (kiz.) vonalszakasz, átépítése, pályaépítés tárgyában szerződésmódosítás, illetve mellőzés
2010.04.13.
2010.07.08.
D.277/2011.
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem
Vállalkozási szerződés a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem, Bercsényi u. 28-30. Kollégium épületenergetikei felújítási munkáinak elvégzése
2011.04.29.
2011.06.14.
D.277/2012.
Pácin Község Önkormányzata
Vállalkozási szerződés belterületi vízelvezető rendszer kivitelezésére
2012.04.20.
2012.05.31.
D.277/2013.
Fővárosi Településtisztasági és Környezetvédelmi Kft.
Az FTSZV Kft. élőerős őrzés- és vagyonvédelmi feladatainak ellátása
2013.07.01.
2013.07.31.
D.277/2014.
BÁH Befogadó Állomás Bicske
Vállalkozási szerződés „Folyamatos élőerős őrzés-védelmi és portaszolgálati tevékenység ellátása” tárgyban.
2014.06.03.
2014.06.24.
D.277/2015.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Mikrobiológiai vizsgálatok elvégzése (Corden International Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.05.05.
2015.05.11.
D.277/2016.
BONEX Építőipari Kft.
1 db XAHS 186 Dd típusú diesel légkompresszor, valamint 1 db XAS 67 Dd típusú diesel légkompresszor szállítása - Kbt mellőzése
2016.04.18.
2016.05.31.
D.277/2017.
PADA Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány
Tervezői művezetés ellátása Budapest, Úri u. 21. szám alatt található egyedileg védett műemlék-ingatlan helyreállítási és átalakítási munkái II. ütemének kivitelezéséhez kapcsolódóan
2017.06.01.
2017.06.27.
D.277/2018
Semmelweis Egyetem
Laboratóriumi eszközök beszerzése a VEKOP-2.3.3-15-2016-00012. számú „RPPA platform kialakítása egészséges és tumor biopsziákból származó mitokondriális fehérjék kantitatív vizsgálatára
2018.08.10.
2018.09.13.
D.277/2019
Autó Univerzál Kft.
GXT-130 frszú. Ikarus 435,21A típusú helyközi kivitelű autóbusz javítása (3.450.000.-Ft.) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.277/2020
Budapest Környéki Törvényszék
Műszaki ellenőri feladatok ellátása a Gödöllői Járásbíróság és Járási Ügyészség épületének rekonstrukciója és bővítése során, rövid elnevezés: Műszaki ellenőri feladatok ellátása - Gödöllői JB EKR001403712019
2020.07.21.
2020.08.25.
D.277/2021
Vas Megyei Kormányhivatal
„Vas Megyei Kormányhivatal GINOP-5.1.1-15-2015-00001 Út a munkaerőpiacra elnevezésű projekt, könyvvizsgálat" EKR000802222019
2021.06.09.
2021.08.11.
D.277/2022
TORUS Acéltermékgyártó Kft.
Peremező gépek beszerzése EKR000246482018
2022.07.20.
2022.10.07.
D.277/2023
Dunaszentgyörgy Község Önkormányzata
„Külterületi helyi közút fejlesztés Dunaszentgyörgy” EKR000197472023
2023.07.11.
2023.09.04.
D.277/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
„CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére“ (verseny újranyitás) - 12. rész (Tolna Vármegyei Balassa János Kórház)
2024.05.06.
2024.06.24.
D.277/2025
Szegedi Tudományegyetem
„SZTE_ITDBR_26. ajánlattételi szakasz” - 5. rész - Lámpák, fényterelők EKR000963202024
2025.04.29.
2025.07.17.
D.277/2026
MÁV Pályaműködtetési Zrt.
Aszfaltozás,burkolati jel festése MÁV PM hálózatán - 1. rész Aszfaltozás, burk.fest MÁVPM Miskolc, Debr, Szeged EKR002259352025
2026.06.02.
2026.07.31.
D.277/21/2009.
Nyugat-Dunántúli Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság, képviseli: Dr. Buda Ügyvédi Iroda dr. Buda György ügyvéd
Lukácsházi tározó építése
2009.06.04.
2009.07.17.
D.278/2010.
Kevermes Nagyközség Önkormányzata, képviseletében eljár: dr. Gyebnár László ügyvéd, Dr. Gyebnár & Dr. Domoki Ügyvédi Iroda
Kevermes Nagyközség területén keletkező települési szilárd és folyékony hulladék gyűjtése, elszállítása, kezelése
2010.04.13.
2010.04.28.
D.278/2011.
Miskolc Holding Önkormányzati Vagyonkezelő Zrt
Pénzügyi-számviteli tárgyban - közbeszerzési eljárás mellőzése
2011.04.29.
2011.05.06.
D.278/2012.
Dombóvár Város Önkormányzata
Komplex informatikai fejlesztés a dombóvári közoktatási intézményekben a TIOP-1.1.1-07/1-2008-0155 azonosító számú pályázat keretében
2012.04.21.
2012.05.11.
D.278/2013.
Pécsi Tudományegyetem
Keretszerződés elektrofiziológiai anyagok beszerzése 3. és 4. rész
2013.07.01.
2013.08.06.
D.278/2014.
Országos Vízügyi Főigazgatóság
Megbízási szerződés a "Békés-megyei Ivóvízminőség-javító Program" KEOP-1.3.0/09-11-2012-0009 azonosító számú projekt munkáihoz kapcsolódó projektmenedzsment feladatok ellátása
2014.06.05.
2014.06.10.
D.278/2015.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Szemlencse, orvostechnikai eszközök szállítása (Vitreus Orvostechnikai Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.05.05.
2015.05.11.
D.278/2016.
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Lomtalanítási, bútormozgatási szolgáltatások teljesítése
2016.04.19.
2016.06.13.
D.278/2017.
BKV ZRt (Budapesti Közlekedési), Swietelsky Építő Kft., Obayashi Corporation
Budapesti 4. sz. metróvonal I. szakasz 04/B.sz. szerződés, Bocskai út állomásszerkezet
2017.06.01.
2017.08.23.
D.278/2018
Klebelsberg Központ
Tablet-tárolószekrények beszerzése az EFOP-3.2.4-16-2016-00001 azonosítószámú, Digitális kompetencia fejlesztése című projektben határidős adásvételi szerződés keretében
2018.08.10.
2018.09.12.
D.278/2019
Autó Univerzál Kft.
JTK-941 frszú. VOLVO B10B/400 típusú helyközi kivitelű autóbusz javítása (3.450.000.-Ft.) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.278/2020
Százhalombattai Egészségügyi Közalapítvány
Gőz és formalinos sterilizáló berendezés beszerzése
2020.07.22.
2020.10.05.
D.278/2021
Fővárosi Közterület-fenntartó Zártkörűen Működő Nonprofit Részvénytársaság
K2120 Szennyvízcsatorna terv, kivitelezés EKR000245452021
2021.06.10.
2021.06.14.
D.278/2022
BKK Budapesti Közlekedési Központ Zártkörűen Működő Részvénytársaság
"Foglalkozás egészségügyi szolgáltatások" (módosított összegezés 2) EKR000180142022
2022.07.21.
2022.08.29.
D.278/2023
Budapest Főváros VI. kerület Terézváros Önkormányzata
„Utalványok beszerzése 2021” EKR000848172021
2023.07.12.
2023.09.26.
D.278/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
„CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére“ (verseny újranyitás) - 13. rész (Váci Jávorszky Ödön Kórház)
2024.05.06.
2024.06.24.
D.278/2025
Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Irodaházak, telephelyek élőerős vagyonvédelme” EKR000582542025
2025.04.29.
2025.06.11.
D.278/2026
IKK Innovatív Képzéstámogató Központ Zrt.
„Pilot szakkörök és kurzusok” EKR001246902025
2026.06.04.
D.278/6/2007.
Közlekedésfejlesztési Koordinációs Központ Képviseli: Dr. Jancsovics Éva ügyvéd
2007.07.05.
D.279/2010.
Fővárosi Önkormányzat Jahn Ferenc Dél-pesi Kórház
ESWL szolgáltatás
2010.04.13.
2010.05.25.
D.279/2011.
Országos Mentőszolgálat
C-típusú mentőgépjárművek beszerzése az Országos Mentőszolgálat részére
2011.04.29.
2011.06.14.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el