Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.609/2017.
KEF Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Minisztériumok és háttérintézményeik számára ballonos v íz beszerzése a kapcsolódó vízadagoló berendezések biztosításával
2017.11.06.
2017.12.14.
D.592/2017.
KMKK Középkelet-magyarországi Közlekedési Központ Zrt.
Ajánlatkérőnél működő LIBRAVR BUSZ rendszerének a NÜSZ Zrt. által biztosított SAP ERP és CO, és az MVM Informatika rendszereivel való adatkapcsolat biztosításához szükséges fejlesztési szolgáltatások nyújtása vállalkozási szerződés keretében
2017.10.25.
2017.12.14.
D.591/2017.
KMKK Középkelet-magyarországi Közlekedési Központ Zrt.
Ajánlatkérőnél működő LIBRAVR rendszer adatainak az SAP ERP rendszerbe való migrálása vállalkozási szerződés keretében
2017.10.25.
2017.12.14.
D.590/2017.
NKM Földgázhálózati Kft.
"Kivitelezési szerződés csatlakozási díjas munkák, rekonstrukciós munkák, valamint nyomásszabályozó állomás felújítása", I. rész: Csatlakozási díjas munkák, valamint II. rész: Rekonstrukciós munkák, valamint nyomásszabályozó állomás felújítása
2017.10.25.
2017.12.14.
D.603/2017
BV (Büntetés-végrehajtás)Országos Parancsnoksága
Eh. steril nem szőtt műtéti textíliák megrendelésefajta és mennyiség szerint meghatározott dolog határidős adásvétele keretében a BVOP által a Bács-Kiskun Megyei Kórház számára - 5., 6., 7., 14., 15., 16., 17., 18., 19., 20., 21., 22., 23., 24., 25., 26., 27., 28., 29., 30., 31., 32., 33., 34., 35., 36., 37., 39., 40., 41. és 42. részek
2017.11.02.
2017.12.13.
D.627/2017
Kanizsai Dorottya Kórház
Vállalkozási szerződés egészségügyi inézményi takarítási feladatok ellátására (1-8. részre vonatkozóan) - 3. és 8. részek
2017.11.23.
2017.12.12.
D.615/2017.
Várgondnokság Közhasznú Nonprofit Kft.
2014. július 23-án megkötött szerződés a STARJOBS Magyarország Kft-vel munkaerőkölcsönzés tárgyában - Kbt. mellőzése
2017.11.13.
2017.12.11.
D.613/2017.
KEF Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Egységes kormányzati beléptető rendszer kialakítása a KEF által működtetett épületekben
2017.11.13.
2017.12.11.
D.617/2017.
Várgondnokság Közhasznú Nonprofit Kft.
Vállalkozási szerződés őrzési és vagyonvédelmi, valamint takarítási feladatok ellátása - Kbt. mellőzése
2017.11.13.
2017.12.11.
D.614/2017.
Várgondnokság Közhasznú Nonprofit Kft.
2014. július 30-án kötött szerződés a KRISTÁLY-MIX Kft-vel, Várkert Bazár egyes részeinek takarítása tárgyában - Kbt. mellőzése
2017.11.13.
2017.12.11.
D.616/2017.
Várgondnokság Közhasznú Nonprofit Kft.
2015. szeptember 1-én megkötött szerződés a POLŐR Kft-vel a Citadella vagyonvédelmi feladatainake llátása tárgyában - Kbt. mellőzése
2017.11.13.
2017.12.11.
D.607/2017.
Békés Megyei Központi Kórház
Gyengeáramú elektromos hálózat kiépítése a Békés Megyei Központi Kórház Pándy Kálmán Tagkórház Szülészet-Nőgyógyászati Osztályán
2017.11.06.
2017.12.11.
D.624/2017.
Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Kormányhivatal
KEHOP-5.2.11-16-2017-00148 sz. pályázat keretén belül "Fotovoltaikus rendszerek kialakítása a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Kormányhivatal épületein"
2017.11.22.
2017.12.08.
D.622/2017.
Miskolci Semmelweis Kórház és Egyetemi Oktatókórház
A Miskolci Semmelweis Kórház és Egyetemi Oktatókórház részére orvos közreműködők beszerzése 24 szakterületen
2017.11.17.
2017.12.07.
D.606/2017.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Varrógépek és tárak beszerzése
2017.11.06.
2017.12.06.
D.647/2017.
Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság
Forrás.NET rendszerkövetés és support szolgáltatás
2017.11.28.
2017.12.06.
D.589/2017.
Univerzál Beszerző Kft.
Vízmű részvénytársaságok részére különféle vegyszerek beszerzése több részben - adásvételi keretszerződés keretében - 3. rész
2017.10.25.
2017.12.01.
D.559/2017.
Pilisi Parkerdő Zrt.
Vállalkozási szerződés a KEOP-3.1.3/2F/09-11-2012-0018 jelű, "A füzérradványi Károlyi-kastély park térszerkezetének és vízrendszerének rekonstrukciója" című projekt kapcsán kivitelezési feladatok ellátására
2017.09.29.
2017.12.01.
D.626/2017.
Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt.
EAR rendszerrel kapcsolatos szakértő szolgáltatás nyújtása
2017.11.23.
2017.11.30.
D.577/2017.
Magyar Fejlesztési Bank Zrt.
Az MFB Zrt. részére utazásszervezési szolgáltatások megrendelése
2017.10.13.
2017.11.30.
D.605/2017.
Magyar Nemzeti Múzeum
Régészeti föld- és bontómunka, valamint kapcsolódó tevékenységek végzése megelőző régészeti feltárások területén
2017.11.03.
2017.11.30.
D.588/2017.
Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzata
Műszaki szakértői, műszaki ellenőri feladatok ellátása a kerékpáros és közösségi közlekedési fejlesztések tágyú projektek kapcsán 3 részajánlati körben - 1., 2. és 3. rész
2017.10.24.
2017.11.29.
D.604/2017
Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzata
Műszaki szakértői, műszaki ellenőri feladatok ellátása a kerékpáros és közösségi közlekedési fejlesztések tárgyú projektek kapcsán 3 részajánlati körben
2017.11.02.
2017.11.29.
D.549/2017.
Szabadics Közmű-és Mélyépítő Zrt
Keretmegállapodás - (Ivóvízminőség-javítása projektek kivitelezése (KEOP) - közbeszerzési szabályok megsértése
2017.09.19.
2017.11.28.
D.599/2017.
Zsigmondy Vilmos Harkányi Gyógyfürdőkórház Nonprofit Kft.
2013.07.01 - 2013. 12. 06. között villamosenergia beszerzése - Kbt. mellőzése (MVM Partner Energiakereskedelmi Zrt.)
2017.10.30.
2017.11.27.
D.573/2017.
Magyar Fejlesztési Bank Zrt.
SAP rendszer AFI és kapcsolódó analitikus modulok (CML/FI/TRM/SL/CB) továbbfejlesztési koncepciójának kidolgozása, megvalósítása, éles indításának és üzemeltetésének támogatása
2017.10.12.
2017.11.24.
D.598/2017.
Tata Város Önkormányzata
Építési szerződés Tata, Bercsényi u. 1. sz. alatti épület átalakítására és felújítására
2017.10.30.
2017.11.23.
D.568/2017.
Nemzeti Kommunikációs Hivatal, Nemzeti Védelmi Szolgálat
Különféle szerződések a 247/2014. (X.1.) Korm. rendelet hatálya alá tartozó egyes, kormányzati kommunikációs feladatokhoz tartozó, szolgáltatások nyújtására az NVSZ számára - mobiltelefonos applikációk (2 db) fejlesztése és karbantartása - 3. rész
2017.10.09.
2017.11.22.
D.619/2017.
Soproni Erzsébet Oktató Kórház és Rehabilitációs Intézet
HP nyomtatókhoz kellékanyag beszerzése a Soproni Gyógyközpont részére
2017.11.13.
2017.11.21.
D.608/2017.
SW Umwelttechnik Magyarország Építőelemgyár Kft.
Adagoló és keverő berendezés beszerzése, valamint betonblokk gyártó technológiai sor beszerzése hozzá kapcsolódó gyártó technológiával a GINOP-2.1.1-15-2015-00576 számú pályázati konstrukcióban
2017.11.06.
2017.11.21.
D.569/2017.
Országgyűlés Hivatala
Kettő szobor elkészítése és azok elhelyezése, rögzítése a 1055 Budapest, V. kerület, Balassi Bálint u. 1-5. szám alatti épület homlokzati falán kialakított kőkonzolokon - Kbt. mellőzése
2017.10.10.
2017.11.21.
D.586/2017
Terrorelhárítási Központ
A Terrorelhárítási Központ budapesti és pécsi objektumainak területén található, összesen 28 db épület energetikai korszerűsítése (épületgépészeti felújítás, homlokzati nyílászáró csere, utólagos homlokzati hőszigetelés)
2017.10.24.
2017.11.20.
D.583/2017.
Nemzeti Örökség Intézete
Műemléki értékleltár készítése
2017.10.17.
2017.11.20.
D.554/2017.
FŐGÁZ Földgázelosztási Kft.
Gázhálózat létesítés - kivitelezők kiválasztása - 3. rész
2017.09.22.
2017.11.20.
D.600/2017.
Sárbogárd Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés keretében Sárbogárd Város Önkormányzata részére intézményi és szociális közétkeztetés biztosítása 5 év időtartamra 1400 fő igénybevevő részére, amely igény legfeljebb 25 %%-kal eltérhet. Felek a szerződés további 1 éves meghosszabbításában állapodhatnak meg, melynek feltétele a szerződésszerű teljesítés.
2017.10.30.
2017.11.20.
D.535/2017
F & F Takarító és Szolgáltató Kft.
Takarítási feladatok ellátása a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Kormányhivatalhoz tartozó szervezeti egységeknél vállalkozási szerződés keretében
2017.09.08.
2017.11.20.
D.601/2017.
Fejér Megyei Kormányhivatal
Informatikai eszközök beszerzése a Fejér Megyei Kormányhivatal részére saját és európai uniós (GINOP/TOP) forrásból
2017.10.31.
2017.11.17.
D.594/2017.
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Egységes kormányzati beléptető rendszer kialakítása a KEF által működtetett épületekben
2017.10.26.
2017.11.17.
D.558/2017.
ász-Nagykun-Szolnok Mi. Hetényi Géza Kórház-Rendelőintézet, STRABAG-MML Magas- és Mérnöki Létesítmény Építő Kft.
Az ÉAOP-4.1.2/C-11-2012-0001 kódszámú, "Rehabilitációs szolgáltatások fejlesztése az Észak-alföldi Régióban" c. pályázathoz kapcsolódó építési beruházás megvalósítása vállalkozási szerződés keretében
2017.09.28.
2017.11.17.
D.506/2017.
Ferenczy Múzeumi Centrum
M3 Mogyoród és Fót megközelítését szolgáló új M3 autópálya csomópont megvalósítása területén megelőző feltárásokhoz kapcsolódó régészeti bontómunka elvégzése tárgyú, a Marotinvest Kft-vel kötött szerződés tekintetében
2017.08.18.
2017.11.16.
D.602/2017.
Közép- és Kelet-Európai Történelem és Társadalom Kutatásért Közalapítvány
Az Első világháborús emlékévhez kapcsolódóan pedagógus továbbképzési szolgáltatás nyújtása
2017.10.31.
2017.11.15.
D.575/2017.
KMKK Középkelet-magyarországi Közlekedési Központ Zrt.
Közlekedési Központok, valamint a VOLÁNBUSZ Zrt. részére komplex vagyonvédelmi szolgáltatás megrendelése - 5. részek
2017.10.12.
2017.11.15.
D.587/2017.
Nemzeti Egészségbiztosítási Alapkezelő
Egyes terápiás csoportokban új betegek kezelésére szolgáló tételes elszámolás alá gyógyszerek 2018. finanszírozási évre történő beszerzése keretmegállapodás megkötésére irányuló gyorsított nyílt eljárárás - 3. rész
2017.10.24.
2017.11.15.
D.572/2017.
Debreceni Egyetem
DEK-444_Adásvételi keretszerződés haemodinamikai laboratórium 12 havi működéséhez szükséges fogyóanyagok beszerzésére konszignációs raktár üzemeltetésével - 24. rész
2017.10.11.
2017.11.15.
D.585/2017.
Állami Számvevőszék
„Az Állami Számvevőszék részére 27 gazdasági társaság dokumentum alapú ellenőrzéséhez külső szakértő biztosítása”.
2017.10.20.
2017.11.13.
D.593/2017.
Bács-Kiskun Megyei Kormányhivatal
Digitalizáló eszközök beszerzése kormányhivatalok részére - Nagy és közepes teljesítményű dokumentum lapolvasó eszközök beszerzése - 1. rész
2017.10.26.
2017.11.10.
D.582/2017.
Érd Megyei Jogú Város Önkormányzata
Érdi Szivárvány Óvoda Erdőszéle Tagóvodájának építése - VEKOP-6.1.1-15-RD2-2016-00003
2017.10.17.
2017.11.10.
D.581/2017
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Melegaszfalt beszerzés - 2017. - 64. rész
2017.10.17.
2017.11.10.
D.578/2017.
Miskolci Egyházmegye
Georgikon Görögkatolikus Mezúgazdasági és Élelmiszeriperi Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium generál felújítása két részben
2017.10.13.
2017.11.10.
D.531/2017
Bács-Kiskun Megyei Kormányhivatal
Nagy és közepes teljesítményű dokumentum lapolvasó eszközök beszerzése
2017.09.07.
2017.11.10.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el