Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.177/2017.
Országos Bírósági Hivatal
A Gödöllői Járásbíróság és a Gödöllői Járási Ügyészség épülete teljes rekonstrukciója és bővítése belsőépítészeti munkáinak megvalósítása, egyedi és típus bútorok beszerzése
2017.04.27.
2017.05.16.
D.927/2016.
Országos Bírósági Hivatal
Vállalkozási szerződés keretében a Szarvasi Járásbíróság és a Szarvasi Járási Ügyészség közös használatában lévő 5540 Szarvas, Deák Ferenc utca 1. szám alatti helyi védettség alatt álló épület bővítése és teljes felújítása építési munkák kivitelezése, a biztonságtechnikai és a belsőépítészeti munkák kivitelezésének kivételével
2016.11.02.
2016.12.01.
D.883/2015.
Országos Bírósági Hivatal
A Griffsoft Informatikai Zrt. által üzemeltetett "Forrás SQL alapokon működő Gazdálkodási Integrált Informatikai Rendszer (GIIR) fejlesztése, valamint teljes körű támogatása"
2015.12.10.
2015.12.23.
D.432/2024
Országos Bírósági Hivatal
„Szerverszoba és Linux rendszerek üzemeltetése 2024” EKR000356552024
2024.07.08.
2024.08.16.
D.494/2022
Országos Bírósági Hivatal
Digitális Bíróság rendszercsomag üzemeltetése és fejlesztése 2022 EKR001030482022
2022.12.14.
2023.04.28.
D.282/2022
Országos Bírósági Hivatal
Digitális Bíróság rendszercsomag üzemeltetése és fejlesztése 2022. EKR001030482022
2022.07.27.
2022.08.16.
D.549/2021
Országos Bírósági Hivatal
OBH épületeinek bútorozása EKR001046782021
2021.12.22.
2022.01.28.
D.338/2021
Országos Bírósági Hivatal
Digitális Bíróság 2.0 2020 EKR001133912020
2021.07.15.
2021.08.05.
D.235/2021
Országos Bírósági Hivatal
Bírósági Fizetési Portál üzemeltetése OBH részére EKR000142782021
2021.05.13.
2021.06.22.
D.545/2023
Országos Bírósági Hivatal
„Tervezési feladatok, Miskolci Törvényszék” EKR000778592023
2023.12.04.
2024.02.01.
D.222/2021
Országos Bírósági Hivatal
Digitális Bíróság 2.0 2020 EKR001133912020
2021.04.30.
2021.06.22.
D.120/2011.
Országos "Frédéric Joliot-Curie" Sugárbiológiai és Sugáregészségügyi Kutató Intézet
Dozimetriai Rendszer 2010 beszerzése
2011.02.24.
2011.03.11.
D.170/14/2008
Országos Gyógyszerészeti Intézet képviseli: Dr. Szilágyi Anna Ügyvédi Iroda
2009.05.27.
D.340/10/2007.
Országgyűlés Hivatala
taxi rendszerű személyszállítási szolgáltatás teljesítése az ajánlatkérő igényei szerint, esetenkénti rendeléssel, napi 24 órás folyamatos rendelkezésre állással
2007.07.19.
D.569/2017.
Országgyűlés Hivatala
Kettő szobor elkészítése és azok elhelyezése, rögzítése a 1055 Budapest, V. kerület, Balassi Bálint u. 1-5. szám alatti épület homlokzati falán kialakított kőkonzolokon - Kbt. mellőzése
2017.10.10.
2017.11.21.
D.65/2011.
Országgyűlés Hivatala
Országgyűlés Irodaháza északi rész fűtéskorszerűsítése (3/A ütem, szabályozó rendszer kiépítése, helyreállítási munkák elvégzése, karbantartás, hűtőkörök felülvizsgálata (422/2010)
2011.02.07.
2011.03.10.
D.259/2014.
Országgyűlés Hivatala
Taxi rendszerű személyszállítási szolgáltatás teljesítése az Országgyűlés Hivatala részére (537/2013)
2014.05.28.
2014.07.17.
D.216/2014.
Országgyűlés Hivatala
A magyar országgyűlések és a parlamentarizmus történetét bemutató állandó kiállítás megvalósítása (541/2014.).
2014.04.28.
2014.05.10.
D.128/2014.
Országgyűlés Hivatala
Taxi rendszerű személyszállítási szolgáltatás teljesítése az Országgyűlés Hivatala részére (537/2013)
2014.03.06.
2014.04.18.
D.468/2010.
Országgyűlés Hivatala
fénymásoló rendszerek szállítása és kapcsolódó szolgáltatások teljesítése
2010.06.09.
2010.07.05.
D.357/2023
Országgyűlés Hivatala
Mobil tolmácsrendszer, beltéri mobil hangosítási rendszer és hangtechnikai eszközök beszerzése - 1. rész Mobil tolmácsrendszer beszerzése EKR001154722023
2023.08.31.
2023.09.05.
D.86/2023
Országgyűlés Hivatala
Informatikai eszközök és kapcsolódó szolgáltatások - Országgyűlési képviselői és nemzetiségi szószólói irodákba informatikai eszközök és kapcsolódó szolgáltatások beszerzése (810/2022) EKR000228352022
2023.03.07.
2023.03.23.
D.85/2013.
Országgyűlés Hivatala
Felújítási, építési beruházási munkák végzése az Országházban, az Országgyűlés Irodaházában és az Országgyűlés Hivatala által használt egyéb épületekben (495/2013)
2013.02.21.
2013.03.14.
D.71/2026
Ország Közepe Többcélú Kistérségi Társulás
„Rendelőintézet eszközfejlesztése” - 1.rész Informatikai eszközök EKR002260532025
2026.02.19.
2026.05.22.
D.459/2014.
Oroszlányi Szolgáltató Zrt.
„A városi hőfogadót az erőművel összekötő tranzitvezeték felújítása” tárgyban gyárilag előreszigetelt csőrendszer és elemei, valamint teljes átömlésű, behegeszthető gömbcsap elzáró szerelvények szállítása - 1. rész
2014.09.08.
2014.10.03.
D.391/2017.
Oroszlányi Szakorvosi és Ápolási Intézet
2008. február 1-én megkötött és 2016. július 29-én módostottt étkeztetés beszerzése tárgyú szerződés a Czermann és Társa Kft-vel - Kbt. mellőzése
2017.08.01.
2017.08.25.
D.807/2016.
Oroszlány Önkormányzati Tűzoltó-Parancsnokság
1 db tűzoltó gépjármű és fecskendő szállítása
2016.09.09.
2016.10.13.
D.672/2017.
Oroszlány Város Önkormányzata, SZENÓ Építőipari és Szolgáltató Kft., PERFEKT-MÓR Asztalosipari Bt.
Vállalkozási szerződés az Oroszlányi Közösségi Színtér és Könyvtár épülete kimelt jelentőségű épületenergetikai fejlesztésére a KEOP-2015-5.7.0 kódszámú konstrukció keretében
2017.12.22.
2018.02.26.
D.312/2012.
Oroszlány Város Önkormányzata
Az oroszlányi Bányászati Múzeum fejlesztése címú, KDOP-2.1.1/B-11 kódjelű pályázat tervezési munkálatainak ellátása
2012.05.03.
D.485/2010.
Oroszlány Város Önkormányzata
A Petőfi udvar 3/a-3/b. sz. épület bontási munki és a Petőfi udvar 1-2. sz.épület értékesítése (önkormányzati bérlakás-állomány csökkentésével összefüggő feladatok épületbontás-értékesítés
2010.06.15.
2010.07.19.
D.531/2009.
Oroszlány Város Önkormányzata
Kompetencia alapú oktatás elterjesztése, módszertani megújulás Oroszlány általános iskoláiban, pedagógus-továbbképzés és szaktanácsadás keretében a TÁMOP-3.1.4 program keretében pedagógus továbbképzések lefolytatása és szaktanácsadás a pedagógusok részére
2009.09.09.
2009.10.22.
D.107/2018
Oroszlány Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a volt Arany János iskola épülete (Szolgáltató Városközpont) kiemelt jelentőségű épületenergetikai fejlesztésére a KEOP-2015-5.7.0 kódszámú konstrukció keretében
2018.03.23.
2018.06.04.
D.337/2014.
Oroszlány Város Önkormányzata
Új tetőfedés és toronysisak készítés az Új Szolgáltató Városközpont beruházása során
2014.07.08.
2014.07.18.
D.237/2010.
Oroszlány Város Önkormányzata
Oroszlány Város Önkormányzata és intézményei vagyon- és felelősségbiztosítása
2010.03.31.
2010.05.11.
D.679/2009.
Oroszlány Város Önkormányzata
Kompetencia alapú oktatás elterjesztése, módszertani megújulás Oroszlány általános iskoláiban, pedagógus-továbbképzés és szaktanácsadás keretében
2009.11.04.
2009.11.07.
D.67/2014.
Oroszlány Város Óvodái
Oroszlány Város Óvodái részére élelmiszerek és élelmiszer alapanyagok, adalékok beszerzése a szerződéskötéstől számított 2 évig szállítási szerződés keretében - 4. rész
2014.02.17.
2014.02.28.
D.193/19/2009
Orosházi Városüzemeltetési és Szolgáltató Zrt.
Az Orosházi Városüzemeltetési és Szolgáltató Zrt. részére települési, valamint ipari szilárd hulladék ártalmatlanítása
2009.04.29.
2009.06.16.
D.568/2009.
Orosházi Városüzemeltetési és Szolgáltató Zrt.
az Orosházi Városüzemeltetési és Szolgáltató Zrt. részére települési, valamint ipari szilárd hulladék ártalmatlanítása
2009.11.16.
D.553/2009.
Orosházi Városüzemeltetési és Szolgáltató Zrt.
az Orosházi Városüzemeltetési és Szolgáltató Zrt. részére települési, valamint ipari szilárd hulladék ártalmatlanítása
2009.09.17.
2009.11.13.
D.344/2019
Orosházi Munkás Testedző kör - Utánpótlás Labdarúgó Egyesület 1913
"45X65 méteres, fedett műfüves pálya építése"
2019.06.19.
2019.09.13.
14.K.32.002/2007/6.
Orosházi Lakásszövetkezet képviseli: dr. Molnár Imre ügyvéd
2008.01.30.
D.154/10/2007.
Orosházi Lakásszövetkezet képviseli: dr. Molnár Imre ügyvéd
2007.04.25.
D.15/2018
Orosházi Kórház
Betegbiztonság növelését célzó komplex infrastruktúrális fejlesztések az Orosházi Kórházban - 8. rész
2018.01.16.
2018.01.30.
D.682/5/2006.
Orosháza Város Önkormányzata, nevében eéjár: GRESSING Területfejlesztési Mérnökiroda
Délkeleti kapu III. oktatási decentrum eszközbeszerzése
2006.09.28.
2006.10.12.
D.128/2022
Orosháza Város Önkormányzata
Szennyvíz végátemelő rekonstrukció - megkötött szerződés 2. számú módosítása EKR000605472020
2022.04.14.
2022.06.30.
D.390/2020
Orosháza Város Önkormányzata
Zöld infrastruktúra fejlesztése (EKR000694742018)
2020.09.08.
2021.02.12.
D.855/2011.
Orosháza Város Önkormányzata
Központi Technológiai Tömb kialakítása és a hozzá kaocsolódó korszerű egészségügyi reform megvalósítása az Orosháza Városi Önkormányzat Kórházában - kivitelezés, átalányáras vállalkozási szerződés keretébe
2011.11.11.
2011.12.14.
3.Kf.27.390/2008/4.
Orosháza Város Önkormányzata
2008.10.22.
D.249/2025
Orosháza Város Önkormányzata
„Kerékpárforgalmi hálózat fejlesztése I-II. ütem” - 4. rész – „Közvilágítás kiépítése a Gyopárosi kerékpárúthoz” EKR001324462020
2025.04.28.
2025.10.28.
D.806/2011.
Orosháza Város Önkormányzata
Orosháza Város Önkormányzata részére 750 millió Ft összegű folyószámla hitelkeret biztosítása az önkormányzat költségvetési elszámolási számláját terhelő fizetési megbízások teljesítéséhez
2011.10.26.
2011.12.21.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el