Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.279/2012.
Almásfüzitő Község Önkormányzata
Azaum Római Tábor építési beruházásra vonatkozó szerződés
2012.04.21.
2012.04.24.
D.279/2013.
BM HEROS Javító, Gyártó, Szolgáltató és Kereskedelmi Kft.
Teher- és személygépjármű javításnál, karbantartásánál, tűzoltó gépjárművek javításánál, karbantartásánál, felújításánál, gyártásánál használt munkavédelmi anyagok, felszerelések beszerzése
2013.07.02.
2013.07.19.
D.279/2014.
Budapest Főváros Főpolgármesteri Hivatal
Irószer, egyéb irodaszer beszerzése
2014.06.06.
2014.07.16.
D.279/2015.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Szemlencse, orvostechnikai eszközök szállítása (OPC Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.05.05.
2015.05.11.
D.279/2016.
STRABAG Általános Építő Kft.
Vállalkozási szerződés az M4 autópálya Abony-Fegyvernek III. építési szakasz (111+800-125+000 km sz.) kivitelezési munkáinak elvégzése (OT Industries-KVV Kivitelező Zrt.)
2016.04.20.
2016.06.27.
D.279/2017.
Balatoni Halgazdálkodási Nonprofit Zrt.
Élőhal beszerzése 2013. évben - Kbt. mellőzése
2017.06.02.
2017.06.22.
D.279/2018
Berkesz Község Önkormányzata
Piacfejlesztés Berkesz községben helyi termelők piachoz jutása érdekében TOP-1.1.3-15-SB1-2016-00015 azonosító számú megnevezésű projekt megvalósításához
2018.08.15.
2018.10.13.
D.279/2019
Autó Univerzál Kft.
JDY-541 frszú. IKARUS E94.53 típusú helyközi kivitelű autóbusz javítása (3.250.000.-Ft.) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.279/2020
Katolikus Szeretetszolgálat Alapítvány
Szociális szakellátást támogató szoftverfejlesztés
2020.07.23.
2020.08.07.
D.279/2021
Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata
József A. úti rendelő felújítása, bővítése 2020. EKR000171162020
2021.06.10.
2021.07.26.
D.279/2022
Váci Városfejlesztő Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság
Zöldfelület fenntartás, üzemeltetés, takarítás (EKR001543432021)
2022.07.22.
2022.08.26.
D.279/2023
Gyöngyös Városi Önkormányzat
„Mátrafüredi parkerdő közjóléti fejlesztése” EKR000894032021
2023.07.12.
2023.09.26.
D.279/2024
MVM Mátra Energia Zrt
„Vasúti tömegáru fuvarozás fuvarozási keretszerződés formájában” EKR000918992023
2024.05.08.
2024.06.27.
D.279/2025
Kemecse Város Önkormányzata
„Iparterület elérhetőségének biztosítása” EKR000601832021
2025.04.30.
2025.11.20.
D.279/2026
Szolnoki Szakképzési Centrum
"Baross Iskola műhelyszárny bővítése és felújítása - 1.rész - Új tanhely építése " EKR001768792024
2026.06.04.
2026.06.18.
D.279/9/2007.
Miniszterelnöki Hivatal, Kormányzati Személyügyért Felelős Államtitkárság
2007.06.14.
D.28/10-I/2009
Honvédelmi Minisztérium Fejlesztési és Logisztikai Ügynökség
Meteorológiai szolgálatok részére mérőrendszerek üzemeltetése és üzemben tartása
2009.01.30.
2009.03.12.
D.28/12/2007.
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem
2007.03.05.
D.28/2010.
Kisvárda Város Önkormányzata
Szállítási szerződés önkormányzat ügyviteli szoftver beszerzésére és a hozzá kapcsolódó képzés beszerzésére
2010.01.19.
2010.03.02.
D.28/2011.
Vasútegészségügyi Nonprofit Kiemelten Közhasznú Kft.
a Vasútegészségügyi NKK Kft. Hévízi Egészségügyi Központjában végzendő átalakítások/átépítések kivitelezése
2011.01.17.
2011.02.14.
D.28/2012.
Alsó-Tisza vidéki Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság
A Csongrádi partfal rekonstrukciója és a mederrézsű állékonyságának növelése című projekt FIDIC Piros Könyv szerinti generálkivitelezői feladatok ellátása
2012.01.12.
2012.01.23.
D.28/2013.
Kisvárda Város Önkormányzata
Egyösszegű fix átalányáras vállalkozási szerződés a KEOP-1.2.0/2F-09-2009-0016 számú pályázat szerinti műszaki tartalom megvalósítására, a FIDIC Piros Könyv szerint Kisvárda Város szennyvízcsatornázásának II. ütem
2013.01.17.
2013.02.19.
D.28/2014.
Sajó-Bódva Völgye és Környéke Hulladékkezelési Önkormányzati Társulás
Megbízási szerződés a Sajó-Bódva Völgy és Környéke települési szilárdhulladék-gazdálkodási rendszer fejlesztése (KEOP-1.1.1/2F/09-11-2011-0005) tárgyú projekthez kapcsolódó szemléletformálás
2014.01.20.
2014.02.27.
D.28/2015.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Tervezési szerződés az M0 autóút északi szektor 11. sz. főút - 10. sz. főút közötti szakasz és csomóponti elemei engedélyezési és ahhoz kapcsolódó egyéb szakági tervek készítése, építési engedély megszerzése, ajánlati terv készítése
2015.01.15.
2015.03.11.
D.28/2016.
Szatmárcseke Község Önkormányzata
Vállalkozási szerződés "Óvodafejlesztés Szatmárcsekén" tárgyú projekt napelem rendszer telepítésével kapcsolatos feladatok ellátására
2016.01.13.
2016.01.27.
D.28/2017.
Duna-Vértes Köze Regionális Hulladékgazdálkodási Társulás, STRABAG Kft., Swietelsky Kft., Design Kft.
A "Duna-Vértes Köze Regionális Hulladékgazdálkodási Program" tárgyú KEOP-1.1.1/2F/09-11-2011-0002 számú projekt keretében megvalósítandó építési munkálatok elvégzése a FIDIC Sárga Könyv alapján
2017.01.17.
2017.03.29.
D.28/2018
OFA Országos Foglalkoztatási Közhasznú Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
Ajánlati felhívás a "Laptopok és asztali számítógépek beszerzése az OFA Országos Foglalkoztatási Közhasznú Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság ré
2018.02.03.
2018.02.28.
D.28/2019
Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zártkörűen működő Részvénytársaság
„Az ELTE Bibó István Szakkollégium komplex felújítása és bővítése érdekében a létesítmény épület átalakításához szükséges kivitelezési feladatok ellátása vállalkozási szerződés keretében”
2019.02.05.
2019.04.17.
D.28/2020
Országos Mentőszolgálat
Szegedi mentőállomás tervezése EKR001107452019
2020.01.30.
2020.03.16.
D.28/2021
Győr-Sopron-Ebenfurti Vasút Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Földmunkagépekkel végzett szolgáltatás EKR000468372020
2021.01.21.
2021.03.05.
D.28/2022
Bács-Kiskun Megyei Tudományos Ismeretterjesztő Társulat
„EFOP-3.3.6-17-2017-00015 projekt keretein belül különjárati személyszállítási szerződés a Bács-Kiskun Megyei TIT ajánlatkérő részére” EKR000661652018
2022.01.24.
2022.03.28.
D.28/2023
Csengersima Község Önkormányzat
Műtárgyak létesítése EKR001330762022
2023.01.30.
2023.02.28.
D.28/2024
Terézvárosi Vagyonkezelő Nonprofit Zrt.
8600 Siófok, Sirály utca 4. szám alatti ingatlan üzemeltetése - üzemeltetés (2021.06.01.-2021.10.31.) Kbt. mellőzése
2024.01.16.
2024.06.05.
D.28/2025
Hajdúböszörményi Tankerületi Központ
„Az állami fenntartású köznevelési intézmények tanulást segítő tereinek infrastrukturális fejlesztése című, EFOP-4.1.3-17 kódszámú pályázat keretében 10 db állami fenntartású köznevelési intézmény felújítása” - 6. rész - A Kőrösi Csoma Sándor Kollégium tanulást segítő infrastrukturális fejlesztése EKR000126162018
2025.01.15.
2025.03.13.
D.28/2026
Pilisjászfalu Község Önkormányzata
„Mini bölcsőde építése Pilisjászfalu községben” EKR001157192023
2026.01.21.
2026.07.07.
D.280/10/2009
Múcsony Nagyközség Önkormányzata
Múcsony Kalász László Általános Iskola bővítése, felújítása
2009.06.09.
2009.06.25.
D.280/2010.
Fővárosi Önkormányzat Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház
ESWL szolgáltatás
2010.04.13.
2010.05.25.
D.280/2011.
Győr, Örkény u. 5-11. sz. alatti Társasház
Társasház energiatakarékos felújítása (Zöld Beruházási Rendszer Klímabírát Otthon Alprogram) homlokzatszigetelés, energiatakarékos nyílászárók beépítése, tetőszigetelés, radiátor költségosztó és temoszelep beépítés
2011.05.02.
2011.06.02.
D.280/2012.
Budapesti Temetkezési Intézet Zrt
1 725 db +20 %% különféle, az ajánlati dokumentációban meghatározott típusú koporsó beszerzése.
2012.04.21.
2012.06.06.
D.280/2013.
BM HEROS Javító, Gyártó, Szolgáltató és Kereskedelmi Kft.
Teher- és személygépjármű javításnál, karbantartásánál, tűzoltó gépjárművek javításánál, karbantartásánál, felújításánál, gyártásánál használt DIN kötőelemek, szabványelemek beszerzése
2013.07.02.
2013.07.19.
D.280/2014.
Győr-Szol Győri Közszolgáltató és Vagyongazdálkodó Zrt.
NYDOP-3.1.1/B-09-2f-2012-0001 azonosítószámú projekt keretében a Győr, Kossuth utca 28. szám alatti ingatlanon álló épület felújítása
2014.06.06.
2014.06.26.
D.280/2015.
Óbudai Vagyonkezelő Zrt.
Óbudai Vagyonkezelő Zrt. kezelésében lévő iskolák, piacok, telephelyek és általa kezelt házak takarítása, 36 hónap határozott időtartamban
2015.05.05.
2015.06.16.
D.280/2016.
STRABAG Általános Építő Kft.
Vállalkozási szerződés az M4 autópálya Abony-Fegyvernek III. építési szakasz (111+800-125+000 km sz.) kivitelezési munkáinak elvégzése (TOP-TEL Kft.)
2016.04.20.
2016.06.29.
D.280/2017.
Balatoni Halgazdálkodási Nonprofit Zrt.
Élőhal beszerzése 2014. évben - Kbt. mellőzése
2017.06.02.
2017.06.22.
D.280/2018
Berkesz Község Önkormányzata
Egészségház építése Berkesz községben
2018.08.15.
2018.10.13.
D.280/2019
Autó Univerzál Kft.
IBP-239 frszú. VOLVO B10B/400 típusú helyközi kivitelű autóbusz javítása (3.350.000.-Ft.) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.280/2020
Önkormányzat Felsőszentmárton
A Felsőszentmártoni EFOP-1.5.3-16-2017-00052 számú projekt rendezvényeinek és képzéseinek beszerzése” tárgyú szolgáltatás-megrendelése EKR000415712019
2020.07.23.
2020.09.04.
D.280/2021
Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zártkörűen működő Részvénytársaság
SAP fejlesztés támogatási szolgáltatások beszerzés EKR 000863212020
2021.06.10.
2021.07.09.
D.280/2022
BKK Budapesti Közlekedési Központ Zártkörűen Működő Részvénytársaság
TVM automaták üzemeltetése és továbbfejlesztése II. EKR001018022019
2022.07.27.
2022.10.12.
D.280/2023
Budapest Főváros Kormányhivatala
„Foglalkozás-egészségügyi alapszolgáltatás és foglalkozás-egészségügyi besorolás biztosítása” EKR000874872023
2023.07.12.
2023.08.17.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el