Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.538/2009.
Sárszentmihály Község Önkormányzata
Óvodai, iskolai, intézményi és felnőtt szociális étkeztetés biztosítása
2009.09.11.
2009.10.13.
D.538/17/2007.
Berzsenyi Dániel Főiskola
2007.10.29.
D.538/12/2008.
Karcag Város Önkormányzata (képviseli: Dr. Kovács P. Zoltán ügyvédi iroda, dr. Kovács P. Zoltán ügyvéd)
„Karcag-Berekfürdő kerékpárút II. ütem kivitelezése”
2008.11.12.
2008.12.15.
D.537/2025
Semmelweis Egyetem
„Ortopédiai protézisek beszerzése” - 13.rész Cementes térdprotézisek EKR001378122024
2025.08.28.
2025.09.19.
D.537/2024
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„Képalkotó diagnosztikai eszközök – 2021” - „CT készülékek beszerzése egészségügyi intézmények részére” - 6. rész EKR000825092021
2024.08.23.
2024.09.04.
D.537/2023
E.ON Gazdasági Szolgáltató Kft.
„KÖF toksor beszerzése” - 1. rész: 1 - KÖF tokozott kapcsolóberendezés-új alállomás EKR001042832019
2023.12.01.
2024.02.08.
D.537/2021
Magyar Állami Operaház
„Eiffel műhelyház eszközök beszerzése II.” EKR000815772021
2021.12.11.
2021.12.22.
D.537/2020
Csenger Város Önkormányzata
„Csenger Város Önkormányzata tulajdonában lévő épületeinek energetikai felújítása” 2. rész Egészségügyi Alapellátó Intézmény
2020.12.15.
2021.02.25.
D.537/2019
Agrártudományi Kutatóközpont
Megbízási szerződés a Magyar Tudományos Akadémia martonvásári új agrár-innovációs kutatási tömb projekt előkészítéséhez kapcsolódó mediációs és koordinációs szolgáltatások ellátása tekintetében
2019.11.26.
2020.02.13.
D.537/2017.
Közép-dunántúli Vízügyi Igazgatóság
Megbízási szerződés a "Velencei-tavi partfal komplex rehabilitációja" című projekttel (KEOP-1.3.0-15-2016-00015) kapcsolatos PR és tájékoztatási feladatok teljes körű ellátására
2017.09.12.
2017.09.28.
D.537/2016.
Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány
2014. január 30-án kelt BanKonzult Pénzügyi és Gazdasági Tanácadó Kft-vel kötött vállalkozási szerződés a "Hazai és globális gazdasági és pénügyi rendek c. elemzés megrendelése - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.08.03.
D.537/2015.
Ivád Község Önkormányzata
Közszolgáltatási szerződés megkötése települési szilárd hulladék összegyűjtésére és ártalmatlanítására - Kbt. mellőzése
2015.07.02.
2015.08.25.
D.537/2014.
Sárisáp Község Önkormányzata
Eszközbeszerzés inkubátorház felszereléséhez
2014.10.21.
2014.12.01.
D.537/2013.
Csenger Város Önkormányzata
Csenger belterületi vízrendezés I. ütem kivitelezéséhez és kiviteli terv készítéséhez szükséges kiegészítő építési beruházás Csenger Városában
2013.12.10.
2014.01.10.
D.537/2012.
Magyar Államkincstár
Budapest, V. Hold u. 4. sz. épülete homlokzat és pártafal helyreállításához szükséges egyedi, kézzel készített pirogránit díszítő elemek legyártása, helyszínre szállítása és a műemléki épület homlokzat és pártafal helyreállítása
2012.09.17.
2012.10.05.
D.537/2011.
Magyar Aszfalt Kft.
a 67-es kaposfüredi elkerülő út építése
2011.08.02.
2011.09.30.
D.537/2010.
Kőtelek Község Önkormányzata
Oktatási-nevelési intézmények fejlesztése
2010.07.05.
2010.08.04.
D.537/2009.
Budapest Főváros XXI. kerület Csepel Önkormányzata
Informatikai eszközök beszerzése üzembehelyezéssel
2009.09.11.
2009.09.29.
D.537/13/2008.
Paks Város Önkormányzata
„Prognosztizált egyösszegű, fix áras generál kivitelezési szerződés, Paks, II. Rákóczi F. Általános Iskola meglévő 32 tantermes épületének felújítására vonatkozó komplett engedélyezési terveinek elkészítésére”
2008.11.12.
2008.12.02.
D.536/7/2007.
Fővárosi Önkormányzat Egyesített Szent István és Szent László Kórház és Rendelőintézet Képviseli: Dr. Pusztai Attila ügyvéd
2007.10.10.
D.536/2025
Semmelweis Egyetem
„Ortopédiai protézisek beszerzése” - 12.rész Teljes felszínpótló, cementes, high flex térdprot. EKR001378122024
2025.08.28.
2025.09.19.
D.536/2024
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„Képalkotó diagnosztikai eszközök – 2021” - „CT készülékek beszerzése egészségügyi intézmények részére” - 5. rész EKR000825092021
2024.08.23.
2024.09.04.
D.536/2023
E.ON Gazdasági Szolgáltató Kft.
„Zárt kivitelű oszlopkapcsolók (TMOK) szállítása” EKR001333822019
2023.11.28.
2024.02.08.
D.536/2021
Csömöri Sport- és Szabadidő-szervező Nonprofit Kft.
Műfüves labdarúgópálya létesítése - Csömör EKR000898292021
2021.12.11.
2022.01.20.
D.536/2020
Csenger Város Önkormányzata
„Csenger Város Önkormányzata tulajdonában lévő épületeinek energetikai felújítása” 1. rész Makovecz Imre Általános Iskola – Alsó tagozat épülete
2021.01.06.
2021.02.25.
D.536/2019
Agrártudományi Kutatóközpont
Megbízási szerződés a Magyar Tudományos Akadémia martonvásári új agrár-innovációs kutatási tömb projekt előkészítéséhez kapcsolódó műszaki döntés-előkészítő tanulmány és kapcsolódó mérnöki tanácsadási szolgáltatások ellátása tekintetében
2019.11.26.
2020.02.13.
D.536/2016.
Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány
2015. február 1-jén kelt Raw Development Beruházásszervező és Mérnöki Szolgáltató Kft-vel kötött megbízási szerződés 2015. március 1-jén kelt kiegészítése a 1015 Budapest, Csónak u. 1-3. sz. alatti ingatlan befejező munkálatai, ill. az ehhez kapcsolódó tervezési és kivitelezési munkálatok lebonyolításához kapcsolódó projektmenedzseri feladatok ellátására - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.536/2015.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Vegyszeres gyom-, kártevő- és rágcsálóirtás 2015. - 5., 8., 12., 27-32., 35-37. részek
2015.07.02.
2015.08.27.
D.536/2014.
Örkény Város Önkormányzata
Hulladékgazdálkodási közszolgáltató kiválasztása
2014.10.21.
2014.11.18.
D.536/2013.
Mátra Volán zRt
Közösségi közlekedés fejlesztése a Gyöngyösi és Hevesi Kistérségben” című projekt megvalósítása során szükséges berendezések beszerzése, üzembe helyezése és a rendszer kialakításához szükséges szolgáltatások
2013.12.09.
2013.12.30.
D.536/2012.
Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzata
Szeged belváros árvízvédelmi fejlesztése- tájékoztatás és nyilvánosság biztosítása szolgáltatás beszerzéséhez
2012.09.17.
2012.10.19.
D.536/2011.
Hódmezővásárhely Megyei Jogú Város Önkormányzata
Részletes megvalósíthatósági tanulmány készítése vállalkozási szerződés keretében a TramTrain integrált villamos- és nagyvasúti rendszer bevezetése Hódmezővásárhely és Szeged viszonylatában és villamos fejlesztés Hódmezővásárhelyen projekthez
2011.08.02.
2011.09.08.
D.536/2010.
Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzata
Dugonics tér és környezete rekonstrukciójának tervezése
2010.07.02.
2010.08.19.
D.536/2009.
Kömlő Község Önkormányzata
Vállalkozási szerződés az ajánlatkérő tulajdonában lévő, Kömlő, Fő u. 26-30. alatti orvosi rendelő felújítására
2009.09.10.
2009.10.08.
D.536/11/2006.
Diageo Üzletviteli Szolgáltatások Kft., képviseli: Perjési Ügyvédi Iroda, dr. Perjési András ügyvéd
HEFOP-3.4.2-P2004-06-0035/2.0-Dolgozói nyelvi képzési program
2006.08.02.
2006.09.14.
D.535/7/2007.
Tisza Lakásépítő és Fenntartó Szövetkezet Képviseli: Dr. Bóka Angéla ügyvéd
2007.10.01.
D.535/2025
Semmelweis Egyetem
„Ortopédiai protézisek beszerzése” - 3.rész Cement nélküli csípőprotézis rendszerek II. EKR001378122024
2025.08.28.
2025.09.19.
D.535/2024
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„Képalkotó diagnosztikai eszközök – 2021” - „CT készülékek beszerzése egészségügyi intézmények részére” - 4. rész EKR000825092021
2024.08.23.
2024.09.04.
D.535/2023
E.ON Gazdasági Szolgáltató Kft.
„OTR szekrények szállítása” - 6. rész: 6 - Elosztószekrény OTR Komm. 630/6 közvil. p. nélk EKR000808132019
2023.11.28.
2024.02.08.
D.535/2021
ÉMI Építésügyi Minőségellenőrző Innovációs Nonprofit Kft.
Nyomtatóeszközök bérlése és üzemeltetése 2. EKR001038042021
2021.12.10.
2022.01.12.
D.535/2020
Komló Város Önkormányzat
„Szent Borbála Otthon épületenergetikai korszerűsítése Komlón” című pályázathoz kapcsolódó Energetikai számítások elvégzése”
2020.12.15.
2021.02.25.
D.535/2019
Jász-Nagykun-Szolnok Mi. Hetényi Géza Kórház-Rendelőintézet
Élelmiszer alapanyagok beszerzése - 2. rész Előhűtött szárnyas termékek szállítása - Kbt. mellőzése
2019.11.26.
2020.01.30.
D.535/2017
F & F Takarító és Szolgáltató Kft.
Takarítási feladatok ellátása a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Kormányhivatalhoz tartozó szervezeti egységeknél vállalkozási szerződés keretében
2017.09.08.
2017.11.20.
D.535/2016.
Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány
2015. február 1-jén kelt Raw Development Beruházásszervező és Mérnöki Szolgáltató Kft.-vel kötött megbízási szerődés a 1015 Budapest, Csónak u. 1-3. sz. alatti ingatlan befejező munkálatai, ill. az ehhez kapcsolódó tervezési és kivitelezési munkálatok lebonyolításához kapcsolódó projektmenedzseri feladatok ellátására - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.535/2015.
HungaroControl Zrt
Rendezvényszervezési és kapcsolódó feladatok ellátása a HungaroControl Zrt. számára.
2015.06.30.
2015.07.20.
D.535/2014.
FŐTÁV Zrt.
Bérleti és szolgáltatási szerződés flottaüzemeltetési feladatok ellátására
2014.10.21.
2014.11.11.
D.535/2013.
VAN Alapítvány
Keresd a helyit - Regionális kampány a helyi élelmiszerek közösségi, környezeti és gazdasági előnyeinek edukálására
2013.12.07.
2014.01.20.
D.535/2012.
BKK Közút Zrt.
EasyWayII A4.1.2 - Kritikus városi úthálózat részek eseménydetektálása és modellezése - ZTV rendszer fejlesztése
2012.09.17.
2012.11.12.
D.535/2010.
Nemzeti Infrastruktúra Zrt.
Budapest-Kelenföld (bez.) - Tárnok (bez.) vonalszakasz átépítése, pálya, műtérgy és felsővezeték építési munkák, valamint a kapcsolódó biztosítóberendezési, távközlési, váltófűtési, térvilágítási, felsővezeték távvezérlési munkák tervezése és építése
2010.07.02.
2010.08.06.
D.535/17/2011.
Somogy Megyei Önkormányzat Kaposi Mór Oktató Kórháza
"A súlyponti Kaposi Mór Oktató Kórház komplexinfrastruktúra fejlesztése az integrált Somogy megyei, balatoni egészségügyi ellátórendszer érdekében" tárgyú projekttel kapcsolatos képalkotó diagnosztikai műszerek beszerzése
2011.08.01.
2011.09.12.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el