Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.576/2017.
Petz Aladár Megyei Oktató Kórház
17-6/2016, Sebészeti varrógépek és tárak, valamint véredényforrasztók beszerzése - 1. rész
2017.10.13.
2017.11.10.
D.564/2017.
Alsó-Tisza-vidéki Vízügyi Igazgatóság
Árvízvédelmi védvonalak mértékadó árvízszintre történő kiépítése, védvonalak terhelésének csökkentése az Alsó-Tiszán” című KEHOP-1.4.0-15-2015-00007 azonosítószámú projekthez kapcsolódó PR és tájékoztatási feladatok teljes körű ellátása
2017.10.04.
2017.11.09.
D.562/2017.
Móricz Zsigmond Megyei és Városi Könyvtár
Számítástechnikai eszközök beszerzése a Móricz Zsigmond Megyei Könyvtár és Városi könyvtár részére
2017.10.02.
2017.11.08.
D.579/2017.
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság,"Harmónia" Integrált Szociális Intézmény, Bácsborsódi "Őszi Napfény" Integrált Szociális Intézmény, Bács-Kiskun Megyei "Bárka" Integrált Szociális Intézmény, Bács-Kiskun Megyei "Platán" Integrált Szociális Intézmény, Békés Megyei Körös-menti Szociális Centrum, Békés Megyei Hajnal István Szociális Szolgáltató Centrum, Csongrád Megyei Napsugár Otthon, Aranysziget Otthon
Élelmiszer-alapanyag beszerzés az SZGYF fenntartásában lévő szociális intézmények részére – Bács-Kiskun, Békés, Csongrád megyei régió - 1. rész
2017.10.13.
2017.11.08.
D.574/2017.
Kiemelt Kormányzati Beruházások Központja Nonprofit Zrt.
Az Új Budapesti Velodrom tervezési feladatainak ellátása
2017.10.12.
2017.11.07.
D.596/2017.
Tahitótfalu Község Önkormányzata
Vállalkozási szerződés keretében gyermekorvosi és felnőtt háziorvosi rendelő felújításához kapcsolódó pótmunka elvégzése
2017.10.27.
2017.11.06.
D.571/2017.
Magyar Labdarúgó Szövetség
Labdarúgó pályák építése, hat részben
2017.10.11.
2017.11.06.
D.570/2017.
Nemzeti Egészségbiztosítási Alapkezelő
Orvosi vények 2019. december 31-ig terjedő időszakra szóló közbeszerzése keretmegállapodás keretében.
2017.10.10.
2017.11.06.
D.547/2017.
Fővárosi Büntetés-végrehajtási Intézet
Energetikai korszerűsítési, hőszolgáltatási, üzemeltetési, javítási és karbantartási szerződés
2017.09.18.
2017.11.06.
D.540/2017.
Budapesti Távhőszolgáltató Zrt.
Távhővezetéki munkákhoz szükséges szerelvények beszerzése - 4. rész
2017.09.14.
2017.11.06.
D.584/2017.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Különféle varrófonalak beszerzése
2017.10.18.
2017.11.02.
D.552/2017.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Varrógépek, tárak beszerzése a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház részére konszignációs raktár üzemeltetésével - 2. és 3. rész
2017.09.21.
2017.10.31.
D.580/2017.
Lechner Nonprofit Kft.
A KÖFOP-1.0.0-VEKOP-15-2016-00037 és KÖFOP-1.0.0-VEKOP-15-2016-00038 számú projektek keretében informatikai eszközök és licencek beszerzése - 1. rész
2017.10.13.
2017.10.30.
D.566/2017.
Szigetvári Kórház
V. osztályú Heliport üzemeltetés reptéri tűzoltó szolgálattal
2017.10.05.
2017.10.27.
D.542/2017.
Nemzeti Örökség Intézete
Ingatlan érték felülvizsgálati feladatok ellátása
2017.09.14.
2017.10.27.
D.523/2017.
T-Családi-Plus Kft.
Nyírbátor önkormányzati intézményeinek épületenergetikai korszerűsítése - 2014. évben
2017.08.30.
2017.10.26.
D.544/2017.
BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság
Hőkamerák beszerzése az EU Polgári Védelmi Komplex modulok létrehozása (KEHOP-1.6.0.-15-2016-00021) projektben
2017.09.15.
2017.10.26.
D.567/2017.
Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt(FKF)
K1835 - 50 literes műanyag utcai hulladékgyűjtő edényzet beszerzése
2017.10.05.
2017.10.25.
D.550/2017.
Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Kormányhivatal
Nemzeti Jogszabálytár Törvényességi Felügyelet Írásbeli Kapcsolattartás Moduljának fejlesztése
2017.09.20.
2017.10.25.
D.548/2017.
Magyar Állami Operaház
Vállalkozási (építési és tervezési) szerződés keretében a Magyar Állami Operaház korszerűsítésének színpadtechnológiai (színpadgépészeti) tervezési, gyártási, bontási és kivitelezési feladatai
2017.09.18.
2017.10.24.
D.543/2017.
Országos Mentőszolgálat
Kötszerek beszerzése az Országos Mentőszolgálat részére - 2. és 3. rész
2017.09.15.
2017.10.24.
D.532/2017.
Állami Egészségügyi Ellátó Központ
Adásvételi szerződés patológiai berendezések beszerzésére - 3. rész
2017.09.07.
2017.10.24.
D.530/2017.
Állami Egészségügyi Ellátó Központ
Adásvételi keretszerződés keretében orvostehcnikai eszközök szállítása és üzembe helyezése ÁEEK Intézményei, DE, PTE és az SZTE részére, mint ÁEEK konzorciumi partnerének, EFOP-2.2.0-16-2016-00003 azonosítószámú projekt keretében - 2. rész
2017.09.06.
2017.10.24.
D.417/2017.
KÉSZ Építő és Szerelő Zrt., WIS Holding
A Széll Kálmán tér fejlesztése projekt, valamint a Budai fonódó villamosközlekedés megteremtése, Széll Kálmán téri ág projekt Széll Kálmán térre eső részének kivitelezési munkái és kiegészítő tervezésük (A projekt hivatkozási száma: KÖZOP-5.5.0-0911-2011-0016)
2017.08.15.
2017.10.24.
D.563/2017.
Petz Aladár Megyei Oktató Kórház
Sebészeti varrógépek és tárak, valamint véredényforrasztók beszerzése - 2. rész
2017.10.02.
2017.10.24.
D.560/2017.
E.ON Energiakereskedelmi Kft.
Földgázkereskedő kiválasztása MNV - 1. és 2. rész
2017.09.29.
2017.10.24.
D.546/2017.
Állami Szívkórház
ÁEEK OEP EMMI-2016/1 azonosítószámú pályázat keretében az Állami Szívkórház részére kórtermek felújításával kapcsolatos építési kivitelezési feladatok ellátása
2017.09.18.
2017.10.24.
D.539/2017.
Állami Egészségügyi Ellátó Központ
Adásvételi szerződés preanilitikai és mikrobiológiai labor berendezések beszerzésére
2017.09.08.
2017.10.20.
D.553/2017.
Iparművészeti Múzeum
Vállalkozási-, Szállítmányozási-, Letéti megőrzési és Bérleti szerződés az Iparművészeti Múzeum (IMM) épületének rekonstrukciója idejére a múzeumi műtárgyak elhelyezésének, illetve a múzeumi szervezet működésének biztosítása céljából
2017.09.22.
2017.10.19.
D.565/2017.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Személy- és kistehergépjármű karbantartás
2017.10.04.
2017.10.19.
D.555/2017.
Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata
Kivitelezési szerződés Győr, Báthory úti bölcsőde felújítási munkáinak elvégzésére
2017.09.25.
2017.10.17.
D.526/2017.
Szigetvári Kórház
V. osztályú Heliport üzemeltetés reptéri tűzoltó szolgálattal
2017.09.01.
2017.10.17.
D.533/2017
Állami Egészségügyi Ellátó Központ
Adásvételi szerződés preanilitikai és mikrobiológiai labor berendezések beszerzésére - III. és IV. rész
2017.09.07.
2017.10.16.
D.529/2017.
Állami Egészségügyi Ellátó Központ
Adásvételi szerződés preanilitikai és mikrobiológiai labor berendezések beszerzésére
2017.09.06.
2017.10.16.
D.528/2017.
Központi Statisztikai Hivatal
Tűz- és munkavédelmi feladatok ellátása 2012. (Szeifert & Szeifert Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.09.06.
2017.10.16.
D.502/2017.
Dr.Kenessey Albert Kórház-Rendelőintézet
2013. május 21-i szerződés alapján gyógyszerek beszerzése 2016. évben (Phőnix Pharma Zrt.) - Kbt. mellőzése
2017.08.18.
2017.10.16.
D.499/2017.
Dr.Kenessey Albert Kórház-Rendelőintézet
2004. április 22-i szerződés alapján gyógyszerek beszerzése 2016. évben (Euromedic-Pharma Gyógyszernagykereskedelmi Zrt.) - Kbt. mellőzése
2017.08.18.
2017.10.16.
D.557/2017.
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata
Debrecen, Déli Ipari Park elektromos tervezési munkái vonatkozásában vagyoni értékű jogok korlátlan, teljeskörű megszerzését is magában foglaló engedélyezési és kiviteli tervdokumentációnak elkészítése
2017.09.25.
2017.10.13.
D.516/2017.
Szent Margit Kórház
2013. június 11-i szerződés alapján gyógyszerek beszerzése 2016. évben (Hungaropharma Zrt.) - Kbt. mellőzése
2017.08.23.
2017.10.12.
D.519/2017.
Szent Margit Kórház
Karbantartási szolgáltatás 2016. évben (ENDO Plus Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.23.
2017.10.12.
D.518/2017.
Szent Margit Kórház
Takarítási szolgáltatás beszerzése 2016. évben (P.Dussmann Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.23.
2017.10.12.
D.517/2017.
Szent Margit Kórház
2013. május 24-én megkötött szerződés alapján gyógyszerek beszerzése (Euromedic Pharma Zrt.) - Kbt. mellőzése
2017.08.23.
2017.10.12.
D.505/2017.
Állami Egészségügyi Ellátó Központ
Adásvételi keretszerződés lélegeztető munkaállomások beszerzésére - 1. és 2. rész
2017.08.18.
2017.10.12.
D.401/2017.
Dunavarsány Város Önkormányzata, Sziget-Szilárd Út és Közműépítő Ipari és Szolgáltató Kft.
Dunavarsány Város 2014. évi útfelújítási munkái
2017.08.08.
2017.10.12.
D.227/2017.
Hajdú és Társai Kft. "f.a."
"Pálháza Város Önkormányzat szennyvíztisztító telepének korszerűsítése és csatornahálózat rekonstrukció" című KEOP-1.2.0/10-2010-0067 azonosító számú projekt megvalósításához szükséges tervezési és kivitelezési munkák elvégzése vállalkozási szerződés keretében FIDIC Sárga Könyv szerint
2017.05.18.
2017.10.11.
D.541/2017.
Pápa Város Önkormányzata
TOP-2.1.2-15-VE1-2016-00003- Várdomb tervezése
2017.09.14.
2017.10.11.
D.556/2017.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
2017. évhez kapcsolódóan helyi és országos közúthálózaton történő fejlesztési és felújítási munkák tervezési feladatainak ellátása, szerződések megkötése 6 részben
2017.09.25.
2017.10.10.
D.500/2017.
Dr.Kenessey Albert Kórház-Rendelőintézet
2013. március 7-i szerződés alapján gyógyszerek beszerzése 2016. évben (Hungaropharma Gyógyszerkereskedelmi Zrt.) - Kbt. mellőzése
2017.08.18.
2017.10.09.
D.504/2017.
Dr.Kenessey Albert Kórház-Rendelőintézet
2016. július 22-i szerződés alapján műszaki karbantartási és javítási szolgáltatás beszerzése 2016. évben - Kbt. mellőzése
2017.08.18.
2017.10.09.
D.503/2017.
Dr.Kenessey Albert Kórház-Rendelőintézet
2014. január 8-i szerződés alapján szoftver-felhasználási és karbantartási szolgáltatás beszerzése 2016. évben (Globenet Zrt) - Kbt. mellőzése
2017.08.18.
2017.10.09.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el