Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.535/16/2006.
Magyar Közút Kht., lebonyolítóként eljár: S & G Consulting Kft.
2006.09.07.
D.535/14/2009.
Fővárosi Településtisztasági és Környezetvédelmi Kft.
Települési folyékony hulladék szippantása Budapest területén
2009.09.10.
2009.10.21.
D.534/9/2011.
Közlekedésfejlesztési Koordinációs Központ
Az országos gyorsforgalmi és főúthálózat nagytávú tere és hosszú távú fejlesztési programja c. megalapozó vizsgálat 2. fázisa
2011.08.01.
2011.09.09.
D.534/7/2007.
Tisza Lakásépítő és Fenntartó Szövetkezet Képviseli: Dr. Bóka Angéla ügyvéd
2007.10.01.
D.534/2025
Újbuda Parkolásüzemeltető Nonprofit Kft.
Parkolási rendszert támogató szoftverszolgáltatás EKR001107452025
2025.08.28.
2025.11.07.
D.534/2024
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„Képalkotó diagnosztikai eszközök – 2021” - „CT készülékek beszerzése egészségügyi intézmények részére” - 3. rész EKR000825092021
2024.08.23.
2024.09.04.
D.534/2023
E.ON Gazdasági Szolgáltató Kft.
„OTR szekrények szállítása” -5. rész: 5 - Elosztószekrény OTR Komm. 250/4 közvil p. nélk. EKR000808132019
2023.11.28.
2024.02.08.
D.534/2022
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Síkosságmentesítés és hóeltakarítás bérelt gépei - 4. rész Harkány mérnökség EKR001363542022
2022.12.30.
2023.02.13.
D.534/2021
NIF Zrt.
Szeged-Szabadka tram-train engedélyezési tervek elkészítése, ennek keretében nagyvasúti pálya és tartozékaira, biztosítóberendezésre, városi vasút és tartozékaira és kiegészítő létesítményeire vonatkozó tervdokumentációk készítése és a hozzájuk kapcsolódó építési engedélyek megszerzése, továbbá a Szeged MJV HÉSZ módosítás megalapozó munkarésze elkészítése EKR001527052021
2021.12.10.
2022.01.11.
D.534/2020
NHKV Nemzeti Hulladékgazdálkodási Koordináló és Vagyonkezelő Zártkörűen Működő Részvénytársaság
SRF/RDF energetikai hasznosítás-Keretmegállapodás - RDF haszonanyag energetikai hasznosítás - 4. és 6. része EKR001081602020
2020.12.14.
2020.12.23.
D.534/2019
Bőny Község Önkornányzata
Bőny - háztartási méretű napelemes kiserőművek kivitelezése
2019.11.26.
2020.01.28.
D.534/2017.
Magyar Energetikai és Közmű-szabályozási Hivatal
Takarítási szolgáltatás besezrzése a MEKH részére
2017.09.08.
2017.09.25.
D.534/2016.
Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány
2015. október 30-án kelt Magyar Építő Zrt.-vel kötött fővállalkozói kivitelezési szerződés a 1014 Budapest, Úri u. 21. sz. alatti ingatlan teljes körű műemléki helyreállítási és átalakítási munkálatainak a szerkezet-építőmesteri és építési munkálatainak ellátására - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.534/2015.
FŐKEFE Közhasznú Nonprofit Kft.
Szállítási szerződés keretében anyagmozgató gépek beszerzése - 1. rész
2015.06.30.
2015.08.19.
D.534/2014.
Budapest Főváros XIV.kerület Zugló Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a Budapest XIV. kerület, 31696/3 hrsz. (Varsó utca - Thököly út - Róna utca sarok) területen Zsolnay eozinmázas, pirogránittal díszített ivó- és szökőkút kivitelezése a Megrendelő által biztosított, Budapest Galéria által elfogadott, és a Kivitelező által elkészített kiviteli tervek alapján, és a Megrendelő által biztosított felhasználási engedély alapján a közbeszerzési eljárás mellékletét képező dokumentációban foglaltaknak megfelelően
2014.10.21.
2014.11.17.
D.534/2013.
Tiszagyulaháza Község Önkormányzata
Tiszagyulaháza-Újtikos belterületi vízrendezés II. ütem
2013.12.06.
2013.12.21.
D.534/2012.
Budapest Főváros XIII. kerület Önkormányzat
Budapest XIII. kerület területére parkoló jegykiadó automaták beszerzése, telepítése és kapcsolódó szolgáltatások ellátása
2012.09.17.
2012.10.17.
D.534/2010.
Állami Szívkórház
Haemodinamikai, angiográfiai és elektrofiziológiai anyagok beszerzése kihelyezett áruraktár biztosításáva
2010.07.02.
2010.07.28.
D.533/2025
Terézvárosi Vagyonkezelő Nonprofit Zrt.
„Terézváros lakás-helyiség gyorsszolgálat 2025” EKR000962892025
2025.08.27.
2026.01.23.
D.533/2024
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„Képalkotó diagnosztikai eszközök – 2021” - „CT készülékek beszerzése egészségügyi intézmények részére” - 2. rész EKR000825092021
2024.08.23.
2024.09.04.
D.533/2023
E.ON Gazdasági Szolgáltató Kft.
„OTR szekrények szállítása” - 4. rész: 4 - Elosztószekrény OTR Komm. 630/6 EKR000808132019
2023.11.28.
2024.02.08.
D.533/2022
Bugát Pál Kórház
„EFOP-2.2.19-17 projekt eszközbeszerzés” - 3. rész UH készülék EKR000760232022
2022.12.29.
2023.02.16.
D.533/2021
Budapest Főváros Levéltára
Recepciós és portaszolgálat EKR 001056172021
2021.12.10.
2021.12.21.
D.533/2020
Ipolydamásd Község Önkormányzata
Ipolydamásd Község külterületi helyi közútjainak fejlesztése EKR000350952019
2020.12.14.
2021.02.18.
D.533/2019
AM Dunántúli Agrárszakképző Központ, Csapó Dániel Mezőg.
Különféle bútorok szállítása
2019.11.22.
2020.01.30.
D.533/2017
Állami Egészségügyi Ellátó Központ
Adásvételi szerződés preanilitikai és mikrobiológiai labor berendezések beszerzésére - III. és IV. rész
2017.09.07.
2017.10.16.
D.533/2016.
Pallas Athéné domus Animae Alapítvány
2014. december 19-én kelt Hetedik Műterem Kft-vel kötött tervezési szerződés a 1014 Budapest, Úri u. 21. sz. alatti, volt városháza épület teljes műemléki rekonstrukciójára és átalakítására vonatkozóan - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.533/2015.
Pécsi Tudományegyetem
1 db szubpikoszekundumos pontossággal szinkronizálható 10 mJ kategóriájú Itterbium-lézer beszerzése
2015.06.30.
2015.07.03.
D.533/2014.
Bajcsy-Zsilinszky Kórház és Rendelőintézet
Sebészeti varróanyagok-sebvarrótűk beszerzése, konszignációs raktár létesítése és működtetése keretében - 1., 2., 3., 4., 7., 11., 15. és 20. részek
2014.10.18.
2014.12.10.
D.533/2013.
Országos Vízügyi Főigazgatóság
Vállalkozói szerződés keretében a „Ráckevei (Soroksári-) Duna-ág (RSD) és mellékágai kotrása, műtárgyépítés és rekonstrukció” projekt - Tassi Műtárgy FIDIC Sárga Könyv szerinti megvalósítása és a kivitelezési tervek elkészítése
2013.12.06.
2014.02.10.
D.533/2012.
Mezőfalva és térsége Szennyvízberuházó Önkormányzati Társulás
"Mezőfalva, Baracs, Nagyvenyim és Kisapostag szennyvízcsatorna-hálózatának bővítése” tárgyú, műszaki ellenőri és a FIDIC Piros Könyve szerinti kivitelezési munkálatok független mérnöki feladatainak ellátása
2012.09.17.
2012.10.02.
D.533/2011.
Győr-Sopron-Ebenfurti Vasút Zrt.
Intermodális közlekedési rendszer fejlesztésének építési beruházása Szombathely-Szentgotthárd GYSEV vonal térségében
2011.08.01.
2011.09.02.
D.533/2010.
Székkutas Község Önkormányzata
Tervezési szolgáltatás Székkutas Község Önkormányzata részére
2010.06.30.
2010.08.11.
D.533/2009.
Széchenyi István Egyetem
Laboratóriumi épület belső átalakításához látvány, közmű- és kiviteli tervek, tervezői költségvetés kidolgozása
2009.09.10.
2009.10.28.
D.532/7/2007.
Zalaegerszeg Megyei Jogú Város Önkormnyzata Képviseli: Buda Ügyvédi Iroda
2007.10.16.
D.532/5/2008
Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár
„Számítástechnikai eszközök szállítása”
2008.11.10.
2008.12.05.
D.532/2025
Magyar Színház - Ifjúsági- és Családi Színház
„Pesti Magyar Színház 1074 Budapest,Vörösmarty utca 11/A (HRSZ: 33938/0/A/I, 277 nm alapterületű színházterme felújítási munkának elvégzése” - Kbt. mellőzése
2025.08.26.
2025.11.03.
D.532/2024
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„Képalkotó diagnosztikai eszközök – 2021” - „CT készülékek beszerzése egészségügyi intézmények részére” - 1. rész EKR000825092021
2024.08.23.
2024.09.04.
D.532/2023
E.ON Gazdasági Szolgáltató Kft.
„OTR szekrények szállítása” - 3. rész: 3 - Elosztószekrény OTR Komm. 250/4 EKR000808132019
2023.11.28.
2024.02.08.
D.532/2022
Győr-Sopron-Ebenfurti Vasút Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„Szhely személy pu. átépítési munkái” EKR000440242022
2022.12.27.
2023.01.16.
D.532/2021
Sajószöged Községi Önkormányzat
Sajószöged, Ady E. u. 37. szám alatti ingatlanon meglévő óvoda építési-terület előkészítési és a kivitelezési munkák befejezése utáni terület rendezési munkái - Kbt. mellőzése
2021.12.09.
2022.01.31.
D.532/2020
DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt.
Flygt szennyvíz szivattyú alkatrészek beszerzése EKR 000782212020
2020.12.12.
2021.02.08.
D.532/2019
Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság
Minőség-ellenőrzési és minőségbiztosítási tevékenység ellátása az általános (nem technikai) UXO (elhagyott és fel nem robbant harcanyagok, a továbbiakban: UXO) felderítés, a technikai felderítés és mentesítés ideje alatt
2019.11.20.
2019.12.12.
D.532/2017.
Állami Egészségügyi Ellátó Központ
Adásvételi szerződés patológiai berendezések beszerzésére - 3. rész
2017.09.07.
2017.10.24.
D.532/2016.
Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány
2015. január 26-án kelt Budaepesti Történeti Múzeummal kötött régészeti szoltáltatási szerződés a 1014 Budapest, Szentháromság u. 2. sz. alatti ingatlan teljes felületű régészeti feltárás ellátására - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.532/2015.
Miskolci Törvényszék
Az Ózdi Járásbíróság fűtéskorszerűsítése 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.30.
2015.07.06.
D.532/2014.
Budapesti Corvinus Egyetem
Karbantartási, hibaelhárítási, udvaros és kertészeti feladatainak ellátása - Kbt. mellőzése 2013. évben
2014.10.18.
2014.11.21.
D.532/2013.
Siklós Város Önkormányzata
Siklósi vár rekonstrukciója III. ütem
2013.12.06.
2014.01.22.
D.532/2011.
Nemzeti Fejlesztési Ügynökség
A Közbeszerzési Felügyeleti Főosztály tevékenységét segítő, a mindenkor hatályos jogszabályok alapján fennálló támogatási konstrukcióhoz rendelt feladataihoz kapcsolódó műszaki-szakmai, közbeszerzési és jogi szakértői tanácsadás
2011.08.01.
2011.09.19.
D.532/2010.
Gárdony Város Önkormányzata
Turisztikai desztinációk integrált fejlesztése Gárdonyban (KDOP-2.1.1/C-2008-0014) azonosító számú és a Településkép javítása Gárdony Város Önkormányzatának központi területein I. ütem (KDOP-3.1.1/C-2008-0006) azonosító szám
2010.06.30.
2010.07.16.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el