Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.360/2024
Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata
„Városi ifjúsági sporttelep megújítása” EKR001215702023
2024.06.07.
2024.07.23.
D.680/2010.
Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata
A tudás esély Kiskunfélegyháza TKIKI Battyány Lajos Általános Iskola felújítása, bővítése, integrált funkcionális belső terek kialakítása és általános iskolai és az alapfokú művészeti képzés méltányos oktatási környezetben (DAOP-4.2.1/2F-2f-2009-0011)
2010.08.30.
2010.09.15.
D.380/2012.
Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata
Kiskunfélegyháza Város Polgármesteri Hivatala részére irodatechnikai eszközök bérlete és üzemeltetése
2012.06.11.
2012.07.23.
D.578/2025
Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata
"Útburkolat felújítás – Kőrösi utca" EKR001102192025
2025.09.09.
2025.11.03.
D.547/2020
Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata
”Félegyháza Újjáépül” kivitelezési feladatok” EKR000403502018
2020.12.21.
2021.02.25.
D.245/2025
Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata
„Városközpont rehabilitáció” EKR000183512022
2025.04.24.
2025.06.25.
D. 299/8 /2008
Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata
2008.07.28.
4.P.20.426/2015/7.
Kiskunfélegyházi Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium
„Földgáz beszerzése 2014. évben”
2016.01.11.
D.332/2015.
Kiskunfélegyházi Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakképző Iskola
Földgáz beszerzése 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.05.22.
2015.06.25.
D.353/2022
Kiskunhalas Város Önkormányzata
Halasthermál Gyógyfürdő tervezési feladatai EKR000638492019
2022.09.21.
2022.12.20.
D.525/2015.
Kiskunhalas Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a Csipke-városközpont megújítása - Kiskunhalas belvárosi akcióterületének fejlesztése, beruházás azonosító: DAOP-5.1.2/A-09-2f-2013-0001 projekt kivitelezésére II ütem, új homlokzati nyílászárók gyártása és beépítése
2015.06.26.
2015.08.04.
D.161/2014.
Kiskunhalas Város Önkormányzata
A KEOP-4.10.0/C/12-2013-0047 jelű „Napenergia hasznosítása villamos energia előállítására földre telepített napelemes rendszerrel” című projekt keretében kivitelezési és tervezési feladatok ellátása
2014.03.21.
2014.04.09.
D.900/2011.
Kiskunhalas Város Önkormányzata
Megbízási szerződés keretébn Kiskunhalas Város csatornahálózat fejlesztése és rekonstrukciója, valamint a szennyvíztelep építés kivitelezési beruházás FIDIC mérnöki és műszaki ellenőri tevékenység ellátása
2011.11.25.
2012.01.09.
D.392/2010.
Kiskunhalas Város Önkormányzata
Számítástechnikai eszközök (hardver, szoftver) beszerzése
2010.05.17.
2010.06.28.
D.89/2021
Kiskunhalas Város Önkormányzata
Központi háziorvosi ügyeleti szolgálat működtetése EKR000058472021
2021.02.25.
2021.03.18.
D.259/2010.
Kiskunhalas Város Önkormányzata, képviseli: Molnár Judit Ügyvédi Iroda, dr. Molnár Judit ügyvéd
Számítástechnikai eszközök (hardver, szoftver) beszerzése
2010.04.06.
2010.04.21.
D.239/2021
Kiskunhalasi Országos Bv. Intézet
Élelmiszer alapanyagok beszerzése a KOBVI részére - 4. rész EKR001234932020
2021.05.17.
2021.06.18.
D.272/2018
Kiskunhalasi Semmelweis Kórház
Betegbiztonság növelését célzó eszközök beszerzése a Kiskunhalasi Semmelweis Kórház részére 2017 - 2. rész
2018.08.06.
2018.08.21.
D.217/2018
Kiskunhalasi Semmelweis Kórház
Betegbiztonság növelését célzó eszközök beszerzése a Kiskunhalasi Semmelweis Kórház részére 2017 - 3. rész
2018.06.11.
2018.07.11.
D.436/2024
Kiskunhalasi Semmelweis Kórház a Szegedi Tudományegyetem Oktató Kórháza
„Laboratóriumi szolgáltatás” megrendelése - Kbt. mellőzése
2024.07.09.
2024.09.30.
D.285/2010.
Kiskunlacháza Nagyközség Önkormányzata
Kiskunlacháza közigazgatási területén központi (háziorvosi) ügyelet ellátása
2010.04.14.
2010.05.14.
D.833/2009.
Kiskunlacháza Nagyközség Önkormányzata
Kiskunlacháza közigazgatási területén központi (háziorvosi) ügyelet ellátása
2009.12.23.
2010.01.22.
D.259/2013.
Kiskunlacháza Nagyközségi Önkormányzat Központi Konyha
Tej és tejtermékek élelmiszer alapanyag beszerzése
2013.06.19.
2013.07.18.
D.445/2023
Kiskunlacházi Konyha
„Élelmiszer alapanyag beszerzése 2023 - IV. rész - Szárazáru termékek EKR000798752023
2023.10.19.
2023.12.22.
D.446/2023
Kiskunlacházi Konyha
„Élelmiszer alapanyag beszerzése 2023 - VI. rész - Tej és tejtermékek EKR000798752023
2023.10.19.
2023.12.22.
D.384/2023
Kiskunlacházi Konyha ( Ügyfélkapun Központi Konyha)
Élelmiszer alapanyag beszerzése 2023 - 2. rész EKR000798752023
2023.09.14.
2023.12.22.
D.607/2024
Kiskunlacházi Konyha (Központi Konyha)
„Ismételt élelmiszer alapanyag beszerzése 2024” - IV. rész Szárazáru termékek EKR001142372024
2024.09.17.
2024.11.26.
D.349/2024
Kiskunlacházi Konyha (Központi Konyha)
Megismételt zöldség, száraz áru és tej beszerzés, 1 - Zöldség, gyümölcs, tojás EKR000077532024
2024.05.31.
2024.07.09.
D.546/2021
Kiskunmajsa Város Önkormányzata
Kiskunmajsa város közvilágítás korszerűsítése EKR001264272021
2021.12.17.
2022.02.18.
D.487/2023
Kiskunmajsa Város Önkormányzata
„Kiskunmajsa közvilágítás korszerűsítés, üzemeltetés” EKR000025522023
2023.11.08.
2024.01.22.
D.762/2024
Kiskunmajsa Város Önkormányzata
Bölcsőde építése EKR001124622023
2024.11.26.
2025.02.20.
D.329/2022
Kiskunsági Nemzeti Park Igazgatóság
"Bösztörpuszta kivitelezés II." EKR001635542021
2022.08.25.
2022.10.14.
D.288/17 /2008
Kiskunsági Nemzeti Park Igazgatóság
2008.07.23.
D.393/2020
Kiskunsági Nemzeti Park Igazgatóság
Mezőgazdasági, erdészeti és őrszolgálati járművek - 1. rész EKR001620722019
2020.09.09.
2020.10.22.
D.108/2011.
Kiskunsági Nemzeti Park Igazgatósága
Vizes élőhely természeti értékének megőrzése a Kiskunságban
2011.02.21.
2011.02.28.
D. 218/2009
Kiskunsági Nemzeti Park Igazgatósága
Bugacpusztaháza volt szovjet katonai terület és Öregcsertő (Csornapuszta) korábbi katonai terület tényfeltárási feladatainak ellátására vonatkozó szerződés módosítása
2009.05.13.
2009.06.23.
D.82/2025
Kisköre Város Önkormányzata
„Egészségügyi infrastruktúra fejlesztése Kiskörén” EKR001812822024
2025.02.06.
2025.03.31.
D.388/2019
Kisköre Város Önkormányzata
Praxisközösségek létrehozása Kisköre Városi Önkormányzat vezetésével
2019.07.26.
2019.08.08.
D.374/2019
Kisköre Város Önkormányzata
Praxisközösségek létrehozása Kisköre Városi Önkormányzat vezetésével
2019.07.15.
2019.07.24.
D.357/2012.
Kisköre Város Önkormányzata
Kiskörei Vásárhelyi Pál Általános Iskola felújítása, bővítése, akadálymentesítése
2012.05.25.
2012.06.27.
D.556/2010.
Kisköre Város Önkormányzata
A kiskörei Vásárhelyi Pál Általános Iskola felújítása, bővítése, akadálymentesítése
2010.07.14.
2010.08.30.
D.712/6/2006.
Kisköre Város Önkormányzata
A kiskörei piac építési kivitelezési munkái
2006.10.13.
2006.11.09.
9.K.27.132/2013/15.
Kisköre Város Önkormányzata
pénzügyi szolgáltatás (folyószámla hitelkeret) nyújtása
2013.11.12.
D.894/2010.
Kisköre Város Önkormányzata
A kiskörei Vásárhelyi Pál Általános Iskola felújítása, bővítése és akadálymentesítése
2010.11.18.
2010.12.20.
D.68/2013.
Kisköre Város Önkormányzata
pénzügyi szolgáltatás (folyószámla hitelkeret) nyújtása
2013.02.15.
2013.03.20.
D.69/2010.
Kisköre Város Önkormányzata, képviseli: Antal Ügyvédi Iroda, dr. Antal Árpád ügyvéd
A kiskörei Vásárhelyi Pál Általános Iskola feljújítása, bővítése, akadálymentesítése
2010.02.03.
2010.03.19.
D.359/2011.
Kiskőrös Város Önkormányzata
Kiskőrösi kistérségi Járóbeteg-szakellátó korszerűsítése építés kivitelezés
2011.05.26.
2011.07.05.
D.62/2013.
Kiskőrös és Térsége Ivóvízminőség-javító Önkormányzati Társulás
Megbízási szerződés - Kiskőrös és Térsége Ivóvízminőség-javító Önkormányzati Társulás - A KEOP-1.3.0/09-11-2011-0015 projekt FIDIC mérnöki és műszaki ellenőri feladatainak teljes körű ellátására
2013.02.11.
2013.04.02.
D.21/2013.
Kiskőrös és Térsége Ivóvízminőség-javító Önkormányzati Társulás
Kiskőrös és Térsége Ivóvízminőség-javító Önkormányzati Társulás - A KEOP-1.3.0/09-11-2011-0015 pályázat projektmenedzsment szervezet feladatainak teljes körű ellátása.
2013.01.15.
2013.01.28.
D.10/2013.
Kiskőrös és Térsége Ivóvízminőség-javító Önkormányzati Társulás
önálló vízellátó rendszerhez kapcsolódó tervezői és generálkivitelezői feladatok ellátása
2013.01.10.
2013.02.20.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el