Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.367/2013.
Pétfürdő Nagyközség Önkormányzata
Pétfürdő Polgármesteri Hivatal és Gondozási Központ építése
2013.08.26.
2013.10.24.
4.K.31.610/2013/6.
Budapest Főváros X. kerület Kőbányai Önkormányzat
Gépmadár Óvoda és Fecskefészek Bölcsőde (1106 Budapest, Gépmadár u. 15.) KEOP-2009-5.3.0/A/09-2010-0160 azonosító számú épületenergetikai pályázat keretében történő homlokzati hőszigetelése és fűtési rendszer korszerűsítése
2013.10.25.
D.427/2013.
Szigetszentmiklós Város Önkormányzata
Megújuló energiahordozó-felhasználás növelése a szigetszentmiklósi Ádám Jenő Többcélú Intézményben
2013.09.25.
2013.10.25.
D.416/2013.
Tata Város Önkormányzata
"Tatai Angolpark Rehabilitációja" elnevezésű pályázati projekt keretében a Természetvédelmi Park részét képző műemléki védelem alatt álló Tatai Angolpark Szabadtéri Színpadának átépítése
2013.09.19.
2013.10.25.
D.392/2013.
Máv Zrt
Aljjavítás pályában 5 régióban
2013.09.09.
2013.10.25.
4.K.31.583/2013/13. 1
Tiszta Forrás Alapítvány
Épület befejezési munkálatok
2013.10.25.
D.422/2013.
Pécsi Tudományegyetem
Szolgáltatási szerződés takarítási feladatok ellátására a Pécsi Tudományegyetem telephelyein 3. és 8. rész
2013.09.23.
2013.10.28.
D.394/2013.
Pácin Község Önkormányzata
Vállalkozási szerződés keretében az ÉMOP-3.2.1/E-09-2f-2010-0002. azonosító számú „Belterületi vízrendezés kivitelezése” tárgyú projekt kivitelezése
2013.09.09.
2013.10.28.
D.390/2013.
Pácin Község Önkormányzata
Vállalkozási szerződés keretében az ÉMAOP-3.2.1/E-09-2f-2010-0002. azonosító számú "Belterületi vízrendezés kivitelezése" tárgyú projekt kivitelezése
2013.09.06.
2013.10.28.
D.366/2013.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
A NIF Zrt. beruházásaiban megvalósuló gyorsforgalmi utak, közutak és vasúti beruházások előkészítésével összefüggő kisajátítandó ingatlanok kártalanítási összegének meghatározása vállalkozási keretszerződés keretében
2013.08.26.
2013.10.28.
D.407/2013.
Őrségi Nemzeti Park Igazgatóság
Vállalkozási szerződés a Szlovénia-Magyarország Határon Átnyúló Együttműködési Program 2007-2013 keretében megvalósuló, SI-HU-2-2-013 sz. "Magas fák gyöngyei" című projekt keretében megvalósuló Kóstoló és bemutatóház építés beruházás kiviteli munkáira
2013.09.16.
2013.10.28.
D.403/2013.
Gazdasági Ellátó Központ
Szállítási szerződés különféle élelmiszerek beszerzésére 9. rész
2013.09.13.
2013.10.28.
3.Kf.650.068/2013/6.
Invertár Ingatlankezelő és Szolgáltató Kft. (1068 Budapest, Városligeti fasor 38.)
Közbeszerzési eljárás jogtalan mellőzése - ingatlanbérleti szerződések
2013.10.29.
D.436/2013.
Kisújszállás Város Önkormányzata
Vigadó Kulturális Központ megújítása
2013.09.30.
2013.10.29.
D.455/2013.
Budapest Főváros VIII. kerület Józsefvárosi Önkormányzat
Fizető parkolás cél szoftvere, a fizető parkolás ellenőrzést és ügyvitelt segítő szoftver, és annak üzemeltetése
2013.10.08.
2013.10.30.
D.417/2013.
Közigazgatási és Igazságügyi Hivatal
Keretszerződés irodabútorok és egyéb kiegészítő bútorok szállítása, valamint kapcsolódó szolgáltatások teljesítése tárgyában a kormányablakok és egyes munkaügyi kirendeltségek egységes arculatának megvalósításában
2013.09.20.
2013.10.30.
D.468/2013.
Budapest Főváros XI. kerület Újbuda Önkormányzat
Fizető parkolás cél szoftvere, a fizető parkolás ellenőrzést és ügyvitelt segítő szoftver, és annak üzemeltetése
2013.10.17.
2013.10.31.
D.467/2013.
Budapest Főváros XII.kerület Hegyvidék Önkormányzata
Fizető parkolás cél szoftvere, a fizető parkolás ellenőrzést és ügyvitelt segítő szoftver, és annak üzemeltetése
2013.10.17.
2013.10.31.
D.460/2013.
Országos Bírósági Hivatal
Elektronikus jogi adatbázis, valamint jogszabály-nyilvántartó és -visszakereső számítógépes program szállítása, valamint kapcsolódó szolgáltatások biztosítása
2013.10.10.
2013.11.04.
D.434/2013.
Pécsi Tudományegyetem
Oktatási folyamatokat teljes körűen támogató informatikai rendszer használati jogának biztosítása, bevezetése, fejlesztése, testre szabása vagy verzióváltása és terméktámogatása
2013.09.27.
2013.11.04.
D.425/2013.
Gyöngyös Város Önkormányzata
Önkormányzat részére bankszámlahitel-szerződés módosítása - Kbt. mellőzése
2013.09.24.
2013.11.04.
D.424/2013.
Füzesabony Város Önkormányzata
folyószámla hitelkeret szerződés megkötése - Kbt. mellőzése
2013.09.24.
2013.11.04.
D.423/2013.
Gyömrő Város Önkormányzata
Gyömrő város területén közétkeztetési tevékenység ellátása - Kbt. mellőzése
2013.09.24.
2013.11.04.
D.458/2013.
Biogas-Miskolc Szolgáltató Kft.
A Biogas-Miskolc Kft. KEOP 4.4.0./A/09-2010-0031 azonosítószámú "Miskolci biogáz üzem létesítése" c. projekt keretében Udvartéri Közmű-, villamosság-, irányítástechnikai-, útépítés munkálatok elvégzése a Miskolci Szennyvíztisztító Telepen
2013.10.09.
2013.11.04.
10.K.27.151/2013/10.
Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata
Bankszámlaszerződés alapján a Szombathely M.J.V. Önkorm. és az irányítása alá tartozó önállóan működő és gazdálkodó és önállóan működő intézmények részére nyújtandó számlavezetési, pénzforgalom lebonyolítási és egyéb banki szolgáltatás nyújtása
2013.11.05.
D.453/2013.
Budapest Főváros VI.kerület Terézváros Önkormányzata
Fizető parkolás cél szoftvere, a fizető parkolás ellenőrzést és ügyvitelt segítő szoftver, és annak üzemeltetése
2013.10.08.
2013.11.05.
D.406/2013.
Nemzeti Fejlesztési Ügynökség
Megbízási keretszerződés KEOP 1-7 prioritás vonatkozásában általános tanácsadási feladatok ellátása tárgyában
2013.09.16.
2013.11.05.
D.372/2013.
Gödöllő Város Önkormányzata
Elővárosi közösségi közlekedés fejlesztése Gödöllőn - részletes megvalósíthatósági tanulmány elkészítése
2013.08.28.
2013.11.05.
D.415/2013.
Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zrt.
Rendszerintegráció és GSM-R rendszerszállítás, bővebben GSM-R rendszer és egyéb kapcsolódó szolgáltatások ellátásához szükséges berendezések szállítása és szerelése
2013.09.19.
2013.11.06.
D.431/2013.
Szent Pantaleon Kórház
Vállalkozási szerződés kiegészítő építési beruházás beszerzésére a "Központi műtő és diagnosztikai blokk kialakítása a Szent Panteleon Kórházban" című TIOP-2.2.4-09/1-2010-0024 azon. projekthez kapcsolódóan
2013.09.26.
2013.11.06.
D.456/2013
Pécs Megyei Jogú Város Önkormányzata
Közterület Felügyelet cél szoftver, a felügyeleti intézkedést segítő szoftver és annak üzemeltetése
2013.10.08.
2013.11.07.
D.461/2013.
Dorog Város Önkormányzata
Intermodális közösségi közlekedési központ létrehozása Dorogon - Részletes megvalósíthatósági tanulmány elkészítése
2013.10.11.
2013.11.08.
D.401/2013.
Szegedi Tudományegyetem
Szegedi Tudományegyetem TIOP-2.2.7-07/2F/2-2009-0008 kódszámú pályázatának keretében a Szent-Györgyi Albert Klinikai Központ részére 4 részajánlati körben ápolási eszközök leszállítása, üzembe helyezése és kapcsolódó szolgáltatások teljesítése- 1. rész
2013.09.13.
2013.11.08.
D.450/2013.
Eötvös Loránd Tudományegyetem
2014-2017. években külföldön megjelenő, heti vagy ritkább periodicitású időszaki kiadványok és magazinok nyomtatott, ill. online példányainak szállítása
2013.10.08.
2013.11.11.
D.452/2013.
Budapest Főváros I.kerület Budavári Önkormányzat
Közterületi felügyeleti informatikai rendszer
2013.10.08.
2013.11.11.
D.443/2013.
Kaposvár Megyei Jogú Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a DDOP-4.1.1/C-09-2f-2012-0001 azonosítószámú "Miénk itt a tér - szociális város rehabilitáció Kaposváron" című projekt keretében közterület rendezési munkák kivitelezésére
2013.10.03.
2013.11.11.
D.419/2013.
Körmend Város Önkormányzata
Körmend Város szennyvízcsatornázásának fejlesztése Alsóberkifalu, Felsőberkifalu és Horvátnádalja településrészek bevonásával projekt megvalósításához szükséges építési beruházás FIDIC piros könyv szerint vállalkozási szerződés keretében
2013.09.23.
2013.11.11.
D.405/2013.
Budapest Főváros XXII. kerület Önkormányzata
Mária Terézia utca - Szent István tér - Játék utca - Tűzoltó utca tervezett nyomvonala - Pécsi utca tervezett nyomvonala - Mihalik Sándor utca tervezett nyomvonala - Mihalik Sándor utca által határolt területre vonatkozó KÉSZ módosítása
2013.09.16.
2013.11.11.
26.K.32.746/2013/8.
Mezőgazdasági és Vidékfejlesztési Hivatal
Vállalkozási szerződés - Élelmiszerek beszerzése a megrendelő által meghatározott raktárakba történő szállítással a külön felmerülő igényeknek megfelelően
2013.11.12.
9.K.27.132/2013/15.
Kisköre Város Önkormányzata
pénzügyi szolgáltatás (folyószámla hitelkeret) nyújtása
2013.11.12.
D.442/2013.
Budapest Főváros X.kerület Kőbánya Önkormányzata
Foglalkozás-egészségügyi ellátás megrendelése, 2013.
2013.10.03.
2013.11.12.
D.440/2013.
Tokaj Város Önkormányzata
A Tokaji „Fesztiválkatlan” kialakítása c. projekthez kapcsolódó eszközök beszerzése szállítási szerződés keretében üzembe helyezéssel - 4. rész
2013.10.02.
2013.11.12.
D.428/2013.
Budapest Főváros X.kerület Kőbánya Önkormányzata
Foglalkozás-egészségügyi ellátás megrendelése, 2013. II.
2013.09.25.
2013.11.12.
Kfv. II. 37.381/2013/7.
Szegedi Környezetgazdálkodási és Nonprofit Zrt. (6728 Szeged, Városgazda sor 1.)
13 db, 100 m hosszú, minimum 4 m magas mobil hulladékfogó kerítés beszerzése
2013.11.13.
D.478/2013.
Dorog Város Önkormányzata
Intermodális közösségi közlekedési központ létrehozása Dorogon - Részletes megvalósíthatósági tanulmány elkészítése (2.sz szerződés módosítása
2013.10.28.
2013.11.13.
D.435/2013.
MVM Paksi Atomerőmű ZRt.
Személyi ellenőrző sugárkapuk szállítása
2013.09.27.
2013.11.13.
D.444/2013.
Nemzeti Fejlesztési Ügynökség
Megbízási keretszerződés „4-es metró műszaki tanácsadás” tárgyban
2013.10.04.
2013.11.14.
D.476/2013.
Budapest Gyógyfürdői és Hévizei zRt
Megbízási szerződés a Budapest Gyógyfürdői és Hévizei Zrt. részére a Lukács és a Rudas Gyógyfürdő műemléki rekonstrukciója és turisztikai fejlesztése tárgyú projekthez kapcsolódó műszaki ellenőri feladatok ellátására
2013.10.25.
2013.11.15.
D.433/2013.
Debreceni Törvényszék
Debreceni Járásbíróság új épületének megvalósítása
2013.09.27.
2013.11.15.
26.K.32.049/2013/22.
Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zrt
Rendszerintegráció és GSM-R rendszerszállítás
2013.11.18.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el