Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
16.K.27.171/2016/3.
Tata Város Önkormányzata
"Vállalkozási szerződés a tatai angolkert természeti és kulturális örökségének helyreállítása tárgyban”
2016.07.06.
D.448/2016.
Észak-dunántúli Vízügyi Igazgatóság
Vállalkozási szerződés a Győr-Gönyű Országos Közforgalmú Kikötő infrastrukturális továbbfejlesztése megvalósításához szükséges kiviteli tervek elkészítésére és építési munkák elvégzésére
2016.06.13.
2016.07.05.
D.497/2016.
BKV Zrt. (Budapesti Közlekedési)
Budapest 4-es számú metróvonal I. szakasz - kapcsolódó beruházások - vállalkozási szerződés (FIDIC alapú) a Kelenföld vasútállomás XXI-XXVIII. vágányainak helyén létesülő P+R parkoló és a hozzá tartozó útépítési, vízépítési, közműépítési, műtárgyépítési és magasépítési munkák megvalósítására
2016.06.20.
2016.07.05.
D.399/2016.
Országos Nyugdíjbiztosítási Főigazgatóság
Szakmai nyomtatványok, speciális leporellók, egyéb papír termékek beszerzése
2016.05.30.
2016.07.05.
14.K.27.377/2016/18
Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Kft.
Lucernaszenázs vásárlása 2013. évben
2016.07.04.
14.K.27.375/2016/8
Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Kft.,
"Napraforgó vásárlása 2012. évben”
2016.07.04.
12.K.27.149/2016/26
Heves Város Önkormányzata
„Heves város integrált funkcióbővítő rehabilitációja” „Római katolikus templom felújítási munkáinak ellátásával kapcsolatos beszerzések”
2016.07.04.
14.K.27.376/2016/14
Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Kft.
Alomszalma vásárlása 2012. évben
2016.07.04.
D.495/2016.
Fővárosi Állat- és Növénykert
Megbízási szerződés a Fővárosi Állat és Növénykert (FÁNK) Pannon park beruházáshoz kapcsolódó költségbecslési, költségmenedzseri, műszaki lebonyolítói, műszaki ellenőri és egyéb műszaki tanácsadási szolgáltatások ellátására
2016.06.17.
2016.07.04.
D.422/2016.
Kecskeméti Duális Oktatás Zrt.
Kbt. hatálya alá tartozásról szóló értesítés elmulasztása
2016.06.10.
2016.07.04.
D.416/2016.
Népi Mesterségek Műhelye Egyesület
Égíg érő paszuly Mesepark - építési beruházás kivitelezése
2016.06.03.
2016.07.04.
D.373/2016.
Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány
Vállalkozási szerződés kreatív munkálatokra vonatkozóan - Kbt. mellőzése
2016.05.25.
2016.07.04.
D.356/2016.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Megbízási szerződés az M1 autópálya 158 km szelvényében lévő Lajta pihenőhelyen tengelysúly-mérő ikerállomás kivitelezési munkáihoz és kiegészítő tervezési feladataihoz kapcsolódó mérnöki feladatok ellátására
2016.05.19.
2016.07.04.
D.270/2016.
Colas Hungária Kft., Swietelsky Magyarország Kft.
Vállalkozási szerződés az M4 autópálya Abony-Fegyvernek I. építési szakasz (96+055-109+460 km sz.) kivitelezési munkáinak elvégzése és a kiegészítő tervezési feladatok elvégzése- különös tekintettel a Zagyva folyó feletti híd kiviteli terveire és a 32. sz. főút csomópontjában megvalósítandó komplex pihenő terveire - tárgyában
2016.04.18.
2016.07.04.
14.K.27 367/2016/8.
Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Kft.
„Szolgáltatási szerződés mezőgazdasági tevékenységre - 2013. évben”
2016.07.04.
D.523/2016.
Szent Pantaleon Kórház-Rendelőintézet
Ágykapacitás működtetése - Kbt. mellőzése
2016.06.29.
2016.07.04.
D.423/2016.
Pallas Athéné Domus Optima Befektetési, Ingatlanhasznosító és Szolgáltató Zrt.
Kbt. hatálya alá tartozásról szóló értesítés elmulasztása
2016.06.10.
2016.07.04.
D.374/2016.
Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány
Vállalkozási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.05.25.
2016.07.04.
D.372/2016.
Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány
Megbízási szerződés projektmenedzsmenti szolgáltatások ellátására - Kbt. mellőzése
2016.05.25.
2016.07.04.
D.488/2016.
Budapest Főváros XVIII.kerület Pestszentlőrinc-Pestszentimre Önkormányzata
Vállalkozási szerződés alapján Budapest XVIII. kerülete részére komplex közétkeztetési szolgáltatás ellátása és kapcsolódó fejlesztés megvalósítása - 2016.
2016.06.16.
2016.06.29.
D.242/2016.
Volánbusz Zrt.
A Volánbusz Zrt. forgalmi és műszaki létesítményeinek élőerős őrzésvédelme, azaz vagyonőri feladatok ellátása és kapcsolódó vagyonőri szolgáltatások teljesítése, valamint a társaság zsákos rendszerű menetrendszerinti pénzszállítási, valamint eseti pénz- értékkísérési feladatainak ellátása
2016.04.05.
2016.06.29.
3.Kf.650.175/2015/7
BKV Budapesti Közlekedési Zrt
„Vállalkozási keretszerződés metróvonalak és hozzá kapcsolódó műtárgyak, valamint HÉV és villamos területén lévő alagutak vízszigetelés javítása injektálásos és szórt módszerrel, valamint pályabeton víztelenítési munkák elvégzésére”
2016.06.29.
D.494/2016.
Felső-Szabolcsi Kórház
Szakorvosi tevékenység ellátása - Kbt. mellőzése
2016.06.17.
2016.06.29.
D.467/2016.
Kelet Konzerv Kft.
Élelmiszerfeldolgozó üzem építése és technológiai fejlesztése - Kbt. mellőzése
2016.06.13.
2016.06.29.
D.280/2016.
STRABAG Általános Építő Kft.
Vállalkozási szerződés az M4 autópálya Abony-Fegyvernek III. építési szakasz (111+800-125+000 km sz.) kivitelezési munkáinak elvégzése (TOP-TEL Kft.)
2016.04.20.
2016.06.29.
D.407/2016.
Mátészalka Város Önkormányzata
Bel- és csapadékvíz elvezető rendszer kivitelezési munkáinak ellátása
2016.06.01.
2016.06.28.
D.411/2016.
Budapest Főváros Önkormányzata
Cséry-telep kármentesítési dokumentációjának előkészítéséhez kiegészítő vizsgálatok és tanulmányok
2016.06.03.
2016.06.28.
D.406/2016
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Megbízási szerződés a 21. sz. főút 1+300-7+850 km, 23+300-27+820 km és a 29+190-32+920 km szelvények közötti szakaszok négynyomúsítás építési munkáihoz kapcsolódó műszaki ellenőri és mérnöki feladatok ellátására - 1. rész
2016.05.31.
2016.06.28.
5.G.40.221/2015/10.
Pro Rekreatione Közhasznú Nonprofit Kft
Könyvelés (Szangela Bt.) kötelezettségvállalás éve: 2013
2016.06.27.
D.370/2016.
Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés alapján Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata közoktatási intézmények étkeztetési feladatainak ellátása
2016.05.25.
2016.06.27.
D.348/2016.
Pallas Athéné Domus Concordiae Alapítvány
Kbt. hatálya alá tartozásról szóló értesítés elmulasztása
2016.05.13.
2016.06.27.
D.344/2016.
Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
Kbt. hatálya alá tartozásról szóló értesítés elmulasztása
2016.05.13.
2016.06.27.
D.345/2016.
Pallas Athéné Domus Innovationis Alapítvány
Kbt. hatálya alá tartozásról szóló értesítés elmulasztása
2016.05.13.
2016.06.27.
D.346/2016.
Pallas Athéné Domus Mentis Alapítvány
Kbt. hatálya alá tartozásról szóló értesítés elmulasztása
2016.05.13.
2016.06.27.
D.279/2016.
STRABAG Általános Építő Kft.
Vállalkozási szerződés az M4 autópálya Abony-Fegyvernek III. építési szakasz (111+800-125+000 km sz.) kivitelezési munkáinak elvégzése (OT Industries-KVV Kivitelező Zrt.)
2016.04.20.
2016.06.27.
D.424/2016.
BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság
A központi szúnyoggyérítés megszervezésével összefüggő szakértői feladatok ellátása (2016)
2016.06.10.
2016.06.27.
D.425/2016.
BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság
A központi szúnyoggyérítési feladatok ellátása (2016)
2016.06.10.
2016.06.27.
D.413/2016.
Heim Pál Gyermekkórház
KEOP 5.6.0/12-2013-0002 azonosító jelű, pályázati felhívás keretében a szükséges tervezési feladatok elvégzése
2016.06.03.
2016.06.27.
D.398/2016.
Siófoki Kórház-Rendelőintézet
Átfogó fejlesztés Siófok Város Kórház-Rendelőintézetében a fenntartható, magas technológiai színvonalú ellátási környezet megteremtésére és a Siófok Város Kórház-Rendelőintézete sürgősségi ellátásának S02 szintre történő fejlesztése a TIOP-2.2.4-09/1-2010-0025 és a TIOP-2.2.2-08/2-2009-0012 azonosítószámú projekthez kapcsolódó orvosi eszközök adásvétele és üzembe helyezése, valamint kezelésének jegyzőkönyvezett oktatása, továbbá a jótállási időn belüli karbantartási és szerviz tevékenység ellátása - III.rész
2016.05.30.
2016.06.27.
D.347/2016.
Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány
Kbt. hatálya alá tartozásról szóló értesítés elmulasztása
2016.05.13.
2016.06.27.
D.349/2016.
Pallas Athéné Domus Scientiae Alapítvány
Kbt. hatálya alá tartozásról szóló értesítés elmulasztása
2016.05.13.
2016.06.27.
D.338/2016.
Gandhi Gimnázium Közhasznú Nonprofit Kft.
Építési szerződés műfüves sportpálya, kosárlabdapálya megépítésére, sportcsarnok oltozói blokkjának felújítására, átalakítására, valamint parkettjének felújítására
2016.05.10.
2016.06.27.
D.408/2016.
Heim Pál Gyermekkórház
Vállalkozási szerződés a Heim Pál Gyermekkórház D épületének és Fül-Orr-Gégészeti Osztályának a KEOP-5.6.0/12-2013-0002 számú projekt keretében történő épületenergetikai felújítási munkáinak elvégzése
2016.06.01.
2016.06.24.
D.485/2016.
Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem Bartók Béla Zeneművészeti és Hangszerész képző Gyakorló Szakközépiskola
Hangszerbeszerzés 2016.
2016.06.15.
2016.06.23.
13.K.27.133/2016/5.
Kaposvári Egyetem
Villamos energia beszerzése a Kaposvári Egyetem, a Kaposvári Egyetem Egészségügyi Centruma és intézményeik részére 2016. évre
2016.06.22.
3.Kf.650.021/2016/6.
Észak-dunántúli Vízügyi Igazgatóság
„Vállalkozási szerződés a Győr-Gönyű Országos Közforgalmú Kikötő infrastrukturális továbbfejlesztése megvalósításához szükséges kiviteli tervek elkészítésére és építési munkák elvégzésére.”
2016.06.22.
D.397/2016.
Heim Pál Gyermekkórház
KEOP 5.6.0/12-2013-0002 Heim Pál Gyermekkórház, Madarász utcai kivitelezés - szerződésmódosítás
2016.05.30.
2016.06.22.
D.405/2016.
Csanytelek Község Önkormányzata
Vállalkozási szerződés KEOP-1.2.0/09-11-2013-0005 azonosító számú projekt keretében Csanytelek Község szennyvízcsatornázásának kiépítése FIDIC Piros könyves, szenyvíztisztításának tervezése és kiépítése a FIDIC Sárga könyves szerződéses feltételekkel
2016.05.31.
2016.06.22.
D.414/2016.
Barcsi Többcélú Kistérségi Társulás
"Istvándi, Zrínyi u. 13. szám alatti óvoda átalakítása és bővítése a DDOP-3.1.2-12-2013-0014 azonosító számú "Óvodafejlesztés Istvándi" című projekt keretében
2016.06.03.
2016.06.21.
D.379/2016.
Szolnoki Városfejlesztő Zrt.
Megbízási szerződés turisztikai szakértői tanácsadás nyújtására
2016.05.26.
2016.06.21.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el