Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.453/2016.
NYÍR-GESTUM Rehabilitációs Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
2 db JUKI varrógép, 2 db JUKI bevarró ipari varrógép beszerzése - Kbt. mellőzése
2016.06.13.
2016.07.12.
D.452/2016.
NYÍR-GESTUM Rehabilitációs Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
1 db Sirouba VC008 ipari varrógép beszerzése - Kbt. mellőzése
2016.06.13.
2016.07.12.
D.412/2016.
Országos Mentőszolgálat
Orvosi gyógyászati gáz 2015. II.
2016.06.03.
2016.07.12.
D.487/2016.
Siófok Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a Siófokot Ságvárral összekötő 65. sz. út mellett kerékpárút létesítése tárgyában a KÖZOP-3.5.0-09-11 projekt keretében
2016.06.16.
2016.07.11.
D.403/2016.
Pallas Athéné Domus Scientiae Alapítvány
Megbízási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.05.31.
2016.07.11.
D.396/2016.
Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
Vállalkozási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.05.30.
2016.07.11.
D.387/2016.
Pallas Athéné Domus Mentis Alapítvány
Megbízási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.05.30.
2016.07.11.
D.389/2016.
Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
Megbízási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.05.30.
2016.07.11.
D.507/2016.
Központi Statisztikai Hivatal
Tűz- és munkavédelmi feladatok ellátása 2012. (Szeifert & Szeifert Kft.) - Kbt. mellőzése
2016.06.22.
2016.07.11.
D.493/2016.
Felső-Szabolcsi Kórház
Szakmai anyagok beszerzése - Kbt. mellőzése
2016.06.17.
2016.07.11.
D.404/2016.
Pallas Athéné Domus Scientiae Alapítvány
"Vállalkozási szerződés Alapítványi Oktatóközpont kiegészítő munkálatai" és "Megbízási szerződés IT szoftverre vonatkozóan" - Kbt. mellőzése
2016.05.31.
2016.07.11.
D.400/2016.
Pallas Athéné Domus Innovationis Alapítvány
Vállalkozási szerződés élőerős őrzés - Kbt. mellőzése
2016.05.31.
2016.07.11.
D.401/2016.
Pallas Athéné Domus Innovationis Alapítvány
Vállalkozási szerződés tanulmány elkészítésére - Kbt. mellőzése
2016.05.31.
2016.07.11.
D.402/2016.
Pallas Athéné Domus Innovationis Alapítvány
Megbízási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.05.31.
2016.07.11.
D.395/2016.
Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
Vállalkozási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.05.30.
2016.07.11.
D.394/2016.
Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
Megbízási szerződések - Kbt. mellőzése
2016.05.30.
2016.07.11.
D.393/2016.
Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
Vállalkozási szerződések és Megbízási szerződés IT szoftverre vonatkozóan - Kbt. mellőzése
2016.05.30.
2016.07.11.
D.388/2016.
Pallas Athéné Domus Concordiae Alapítvány
Megbízási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.05.30.
2016.07.11.
D.375/2016.
Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány
Megbízási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.05.25.
2016.07.11.
D.371/2016.
Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány
Vállalkozási szerződés Alapítványi Oktatóközpont kiegészítő munkálatai, valamint Megbízási szerződés IT szoftverre vonatkozóan - Kbt. mellőzése
2016.05.25.
2016.07.11.
D.442/2016.
Pallas Athéné Domus Optima Befektetési, Ingatlanhasznosító és Szolgáltató Zrt.
Vállalkozási szerződés irodatérből leválasztandó irodarész kialakítására, belsőépítészeti elemek és kiegészítők beszerzésére és beépítésére - Kbt. mellőzése
2016.06.13.
2016.07.08.
D.447/2016.
Lumniczer Sándor Kórház-Rendelőintézet
Gyógyszerbeszerzés 2015. évben - Kbt. mellőzése
2016.06.13.
2016.07.08.
D.444/2016.
Pallas Athéné Domus Optima Befektetési, Ingatlanhasznosító és Szolgáltató Zrt.
Megbízási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.06.13.
2016.07.08.
D.443/2016.
Pallas Athéné Domus Optima Befektetési, Ingatlanhasznosító és Szolgáltató Zrt.
Szerződés kommunikációs és PR támogató tevékenységre - Kbt. mellőzése
2016.06.13.
2016.07.08.
D.441/2016.
Pallas Athéné Domus Optima Befektetési, Ingatlanhasznosító és Szolgáltató Zrt.
Recepciós és vagyonvédelmi tevékenység - Kbt. mellőzése
2016.06.13.
2016.07.08.
D.439/2016.
Pallas Athéné Domus Optima Befektetési, Ingatlanhasznosító és Szolgáltató Zrt.
Szerződés könyvelési munkákra (szerződésszám: ACC-20160321-PADO-FERIDA) - Kbt. mellőzése
2016.06.13.
2016.07.08.
D.432/2016.
Pallas Athéné Domus Optima Befektetési, Ingatlanhasznosító és Szolgáltató Zrt.
Vállalkozási szerződés belsőépítészeti kivitelezési kiegészítő munkálatokra (szerződésszám: KV000003) - Kbt. mellőzése
2016.06.13.
2016.07.08.
D.430/2016.
Pallas Athéné Domus Optima Befektetési, Ingatlanhasznosító és Szolgáltató Zrt.
Irodaház teljeskörű üzemeltetése - Kbt. mellőzése
2016.06.13.
2016.07.08.
D.427/2016.
Kecskeméti Duális Oktatási Zrt.
Vállalkozási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.06.13.
2016.07.08.
D.426/2016.
Kecskeméti Duális Oktatás Zrt.
Megbízási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.06.13.
2016.07.08.
D.418/2016.
Várgondnokság Közhasznú Nonprofit Kft.
Mobil bútor beszerzése a KMOP-3.1.1/E-12-k-2012-0001 sz. a "Várkert Bazár fejlesztése" című projekt kiegészítéseként
2016.06.06.
2016.07.08.
D.409/2016.
Semmelweis Egyetem
Adásvételi keretszerződés sebészeti varróanyagok beszerzésére a Semmelweis Egyetem szervezeti egységei részére - 6/A és 13/A számú részek
2016.06.01.
2016.07.08.
D.486/2016.
Klebelsberg Intézményfenntartó Központ
Adásvételi szerződés keretében hangszerek beszerzése - 3. rész
2016.06.15.
2016.07.08.
D.440/2016.
Pallas Athéné Domus Optima Befektetési, Ingatlanhasznosító és Szolgáltató Zrt.
Szerződés könyvelési munkákra (szerződésszám: ACC-20160321-PADO-KASSELIK) - Kbt. mellőzése
2016.06.13.
2016.07.08.
D.438/2016.
Pallas Athéné Domus Optima Befektetési, Ingatlanhasznosító és Szolgáltató Zrt.
Szerződés könyvelési munkákra (szerződésszám: ACC-20160331-PADO) - Kbt. mellőzése
2016.06.13.
2016.07.08.
D.437/2016.
Pallas Athéné Domus Optima Befektetési, Ingatlanhasznosító és Szolgáltató Zrt.
Gépjármű egyedi bérleti szerződés - Kbt. mellőzése
2016.06.13.
2016.07.08.
D.436/2016.
Pallas Athéné Domus Optima Befektetési, Ingatlanhasznosító és Szolgáltató Zrt.
Ingatlan területgondozás - Kbt. mellőzése
2016.06.13.
2016.07.08.
D.435/2016.
Pallas Athéné Domus Optima Befektetési, Ingatlanhasznosító és Szolgáltató Zrt.
Vállalkozási szerződés iroda belsőépítészeti kivitelezési kiegészítő munkálatok (szerződésszám: KV000023) - Kbt. mellőzése
2016.06.13.
2016.07.08.
D.434/2016.
Pallas Athéné Domus Optima Befektetési, Ingatlanhasznosító és Szolgáltató Zrt.
Megbízási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.06.13.
2016.07.08.
D.433/2016.
Pallas Athéné Domus Optima Befektetési, Ingatlanhasznosító és Szolgáltató Zrt.
Üzemeltetési feladatok ellátása - Kbt. mellőzése
2016.06.13.
2016.07.08.
D.431/2016.
Pallas Athéné Domus Optima Befektetési, Ingatlanhasznosító és Szolgáltató Zrt.
Vállalkozási szerződés belsőépítészeti tervezési és kivitelezési munkálatokra (szerződésszám: KV000002) - Kbt. mellőzése
2016.06.13.
2016.07.08.
D.429/2016.
Pallas Athéné Domus Optima Befektetési, Ingatlanhasznosító és Szolgáltató Zrt.
Stratégiai tanulmány készítése - Kbt. mellőzése
2016.06.13.
2016.07.08.
D.428/2016.
Pallas Athéné Domus Optima Befektetési, Ingatlanhasznosító és Szolgáltató Zrt.
Vállalkozási szerződés területfelügyelet,l portaszolgálat - Kbt. mellőzése
2016.06.13.
2016.07.08.
D.392/2016.
Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
Vállalkozási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.05.30.
2016.07.08.
D.390/2016.
Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
Megbízási szerődés és Vállalkozási szerződések - Kbt. mellőzése
2016.05.30.
2016.07.08.
D.391/2016.
Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
Megbízási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.05.30.
2016.07.08.
D.446/2016.
Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság
Nyomat előállító eszközök szállítása és kapcsolódó szolgáltatások teljesítése-2013. - 4. rés: Kellékanyag (után gyártott és újra gyártott kellékanyagok)
2016.06.13.
2016.07.07.
D.271/2016.
STRABAG Általános Építő Kft.
Vállalkozási szerződés az M4 autópálya Abony-Fegyvernek III. építési szakasz (111+800-125+000 km sz.) kivitelezési munkáinak elvégzése
2016.04.18.
2016.07.07.
13.K.27.011/2016/23
Országos Mentőszolgálat
„Sürgősségi ellátás fejlesztése – mentés” tárgyú projekthez kapcsolódóan keringéstartó eszközök beszerzése”
2016.07.06.
14.K.27.337/2016/34
„Alomszalma vásárlása - 2013. évben”
2016.07.06.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el