Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.577/2016.
Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
2015. október 13. napján kelt, a Pallas Athéné Domus Optima Ingatlankezelő-, Hasznosító és Szolgáltató Zrt.-vel kötött befektetési tanácsadásról szóló szerződés - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.574/2016.
Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
2014. december 16. napján kelt, a Dokumat Informatikai, Gazdasági Tanácsadó és Archiváló Kft.-vel kötött megbízási szerződés könyvvezetés elvégzésére, teljes körű bér- és társadalombiztosítási ügyintézésre, megbízó képviseletére a megbízás tárgyába a hivatalos szervek előtt - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.572/2016.
Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány
2014. július 1-jén kelt H-Y Építéstörténeti és Műemléki Kft.-vel kötött műemléki tudományos dokumentáció készítési szerződés 2014. október 6-án kelt módosítása a Rég Budai Városháza építéstörténeti kutatására és a munka dokumentálására - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.570/2016.
Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány, Pallas Athéné Domus Scientiae Alapítvány, Pallas Athéné Domus Concordiae Alapítvány, Pallas Athéné Domus Mentis Alapítvány, Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány., Pallas Athéné Domus Innovationis Alapítvány
2015. december 14-én kelt Pallas Athéné Domus Optima Ingatlankezelő-, Hasznosító és Szolgáltató Zrt.-vel kötött szerződés ingatlanbefektetési stratégiai tanácsadásra - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.569/2016.
Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány
2015. július 7-én kelt AIG Europe Limited Magyarországi Fióktelepével kötött biztosítási szerződés vezető tisztségviselők felelősségbiztosítására - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.568/2016.
Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány
2015. november 6-án kelt Magyar Építő Zrt.-vel kötött fővállalkozói kivitelezési szerződés a 1015 Budapest, Csónak u. 1. sz. alatt létesítendő villaépület művészeti galéria és étteremmé történő alakításának befejező, helyreállítási, átalakítási munkálatainak elvégzésére - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.567/2016.
Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány
2015. december 9-én kelt Kreativ 2000 Kft.-vel kötött megbízási szerződés a 1015 Budapest, Csónak u. 1. sz. alatt létesítendő villaépület kiviteli tervdokumentációjának, valamint ajánlati terv szintű szakági terveinek tervellenőrzésére - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.565/2016.
Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány, Pallas Athéné Domus Scientiae Alapítvány, Pallas Athéné Domus Concordiae Alapítvány, Pallas Athéné Domus Mentis Alapítvány, Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány., Pallas Athéné Domus Innovationis Alapítvány
2015. december 17-én kelt Raw Development Kft.-vel kötött megbízási szerződés ingatlanokra vonatkozó átalakítások és új beépítések építészeti megfogalmazása, valamint tervezői pályáztatás lebonyolítása és projekt irányító feladatok ellátása tárgyában - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.563/2016.
Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány
2015. október 13-án kelt Pallas Athéné Domus Optima Ingatlankezelő-, Hasznosító és Szolgáltató Zrt.-vel kötött szerződés befektetési tanácsadásra - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.562/2016.
Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány
2015. február 4-én kelt MVM Partner Zrt.-vel kötött villamosenergia-adásvételi egyedi szerződés és megállapodás villamos energia rendszerhasználati díjak megfizetéséről; 300.000 kWh/év mennyiségre - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.561/2016.
Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány
2014. június 30-án kelt Minusplus Generáltervező Kft.-vel kötött tervezési szerződés a PADA Doktori Iskola elhelyezése a budai régi Városháza épületében, tervezői előkészítői tanulmányok elkészítésére - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.560/2016.
Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány
2015. október 19-én kelt Kairosz Könyvkiadó, Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.-vel kötött vállalkozási szerződés Wiedermann Helga: Sakk és Póker c. könyv cseh nyelvre történő fordítása és megjelentetésére - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.529/2016.
Budapesti Gazdasági Egyetem
Informatikai eszközök, alkatrészek, tartozékok, kellékek beszerzése EU16_01 - 2. rész
2016.06.29.
2016.07.22.
D.524/2016.
Szent Panteleon Kórház
Gyógyszerbeszrzés - Kbt. mellőzése
2016.06.29.
2016.07.14.
D.528/2016.
Aranysziget Otthon
Villamos-energia beszerzése - Kbt. mellőzése
2016.06.29.
2016.07.25.
D.523/2016.
Szent Pantaleon Kórház-Rendelőintézet
Ágykapacitás működtetése - Kbt. mellőzése
2016.06.29.
2016.07.04.
D.525/2016.
Stadion Sportlétesítményeket Működtető Nonprofit Kft.
Épületek javítási és felújítási munkáinak elvégzése - Kbt. mellőzése
2016.06.29.
2016.08.05.
D.526/2016.
Toldi Miklós Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium
Különféle élelmiszerek beszerzése - Kbt. mellőzése
2016.06.29.
2016.07.13.
D.527/2016.
Aranysziget Otthon
Pszichiátriai szakrendelés megrendelése - Kbt. mellőzése
2016.06.29.
2016.07.19.
D.521/2016.
Pesti Magyar Színház
Pesti Magyar Színház nézőtere álmennyezetének helyreállítási munkáltai - Kbt. mellőzése
2016.06.27.
2016.07.12.
D.522/2016.
Egri Főegyházmegye
Vörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola és Óvoda fejlesztése Miskolcon
2016.06.27.
2016.08.16.
D.515/2016.
Csárda-Agro Zöldségtermelői Értékesítő Szövetkezet
Adásvételi szerődés új önjáró paradicsom betakarító kombájn 2 db szín szerinti válogatóval megvételére
2016.06.24.
2016.07.26.
D.517/2016.
NISZ Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zrt.
Szállítási szerződés nyomtatók, multifunkciós eszközök és lapszkennerek szállítására az Elektronikus Közigazgatás Operatív Program keretében megvalósuló "Központosított Kormányzati Informatikai Rendszer kiterjesztése (KKIR2)" című kiemelt projekt keretében (EKOP-1.1.4-2013-2013-0001) - 2. rész
2016.06.24.
2016.07.12.
D.520/2016.
Vas Megyei Beruházási zRt
Markusovszky Egyetemi Oktatókórház belgyógyászati épület földszintjén szakrendelések és szakambulanciák kialakítása, emeletén a Tüdőgyógyászati osztály korszerűsítése
2016.06.24.
2016.08.26.
D.516/2016.
NISZ Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zrt.
Szállítási szerződés nyomtatók, multifunkciós eszközök és lapszkennerek szállítására az Elektronikus Közigazgatás Operatív Program keretében megvalósuló "Központosított Kormányzati Informatikai Rendszer kiterjesztése (KKIR2)" című kiemelt projekt keretében (EKOP-1.1.4-2013-2013-0001) - 1. rész
2016.06.24.
2016.07.12.
D.518/2016.
Szegedi Tudományegyetem
Vállalkozási szerződés a Szegedi Tudományegyetem által a KEOP-2.4.0/2F/09-11-2011-0006 azonosító számú pályázatban teljesítendő projektmenedzsment feladatok ellátására.
2016.06.24.
2016.09.16.
D.519/2016.
Sopron Megyei Jogú Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés Sopron Városközpont értékmegőrző megújítása
2016.06.24.
2016.09.27.
D.509/2016.
Felső-Tisza-vidéki Vízügyi Igazgatóság
Árpaárasztó vápa, illetve mederjáratok - építési beruházás 2014. évben (CONTROLL Kft.) - Kbt. mellőzése
2016.06.23.
2016.08.04.
D.510/2016.
Felső-Tisza-vidéki Vízügyi Igazgatóság
Szakmai anyagok beszerzése - árubeszerzés 2015. évben (LARSSEN DEPO Kft.) - Kbt mellőzése
2016.06.23.
2016.08.04.
D.511/2016.
Felső-Tisza-vidéki Vízügyi Igazgatóság
Építési munkákhoz árubeszerzés 2014. évben (Colas Északkő Kft.) - Kbt. mellőzése
2016.06.23.
2016.08.04.
D.512/2016.
Felső-Tisza-vidéki Vízügyi Igazgatóság
Fűmag töltéskeverék beszerzése - árubeszerzés 2014. évben (KERT-PROMT'97 Kft.) - Kbt. mellőzése
2016.06.23.
2016.08.04.
D.514/2016.
Fővárosi Vízművek zRt
Vállalkozási keretszerződés Fővárosi Vízművek Zrt. szolgáltatási területén elvégzendő új tűzcsap telepítése, új bekötős és kapcsolódó munkák elvégzésére - 2. rész
2016.06.23.
2016.08.03.
D.513/2016.
Oktatási Hivatal
Alkalmazástérkép konszolidálás és MS alkalmazások mérnöki támogatása, valamint a KMOP-4.6.1/D-13-2013-0001 projekt keretében megvalósítandó képzések
2016.06.23.
2016.07.15.
D.504/2016.
Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság
Személyek élelmezése 2015. évben - Kbt. mellőzése
2016.06.22.
2016.07.18.
D.506/2016.
Parádfürdői Állami Kórház
Laborvizsgálatok elvégzése 2015. évben - Kbt. mellőzése
2016.06.22.
2016.07.15.
D.505/2016.
Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság
Személyek szállítása 2015. évben - Kbt. mellőzése
2016.06.22.
2016.07.18.
D.508/2016.
Józsefvárosi Önkormányzat
Corvin sétány közmű és közterület program megvalósítása vállalkozási szerződés keretében I. ütem
2016.06.22.
2016.08.09.
D.507/2016.
Központi Statisztikai Hivatal
Tűz- és munkavédelmi feladatok ellátása 2012. (Szeifert & Szeifert Kft.) - Kbt. mellőzése
2016.06.22.
2016.07.11.
D.503/2016.
Településellátó Szervezet
Főzési alapanyag és élelmiszer beszerzése - 3. rész
2016.06.21.
2016.08.02.
D.502/2016.
Budapesti Közlekedési Zrt.
Vállalkozási szerződés a Budapesti M3 metróvonal rekonstrukciójának időtartamára, a metró felszíni pótláshoz szükséges út- és forgalomtechnikai munkák megvalósítására
2016.06.20.
2016.07.15.
D.500/2016.
Zsigmondy Vilmos Harkányi Gyógyfürdőkórház Nonprofit Kft.
2013.07.01-2013.12.06. között villamosenergia beszerzése - Kbt. mellőzése (MVM Partner Energiakereskedelmi Zrt.
2016.06.20.
2016.07.18.
D.501/2016.
Klebelsberg Intézményfenntartó Központ
Adásvételi szerződés keretében hangszerek beszerzése - 1. és 2. rész
2016.06.20.
2016.07.22.
D.499/2016.
Zsigmondy Vilmos Harkányi Gyógyfürdőkórház Nonprofit Kft.
2014. évben vezetékes földgáz beszerzése - Kbt. mellőzése (E.ON. Energiakeresedelmi Kft.)
2016.06.20.
2016.07.18.
D.498/2016.
EUTAF Európai Támogatásokat Auditáló Főigazgatóság
Az EUTAF work flow fejlesztési projektjéhez kapcsolódó minőségbiztosítási és projektmenedzsmenti feladatok ellátása - 2. rész
2016.06.20.
2016.07.14.
D.497/2016.
BKV Zrt. (Budapesti Közlekedési)
Budapest 4-es számú metróvonal I. szakasz - kapcsolódó beruházások - vállalkozási szerződés (FIDIC alapú) a Kelenföld vasútállomás XXI-XXVIII. vágányainak helyén létesülő P+R parkoló és a hozzá tartozó útépítési, vízépítési, közműépítési, műtárgyépítési és magasépítési munkák megvalósítására
2016.06.20.
2016.07.05.
D.495/2016.
Fővárosi Állat- és Növénykert
Megbízási szerződés a Fővárosi Állat és Növénykert (FÁNK) Pannon park beruházáshoz kapcsolódó költségbecslési, költségmenedzseri, műszaki lebonyolítói, műszaki ellenőri és egyéb műszaki tanácsadási szolgáltatások ellátására
2016.06.17.
2016.07.04.
D.492/2016.
Vas Megyei Kormányhivatal
Fénymásolópapírok, borítékok és tasakok beszerzése - Kbt. mellőzése
2016.06.17.
2016.07.25.
D.496/2016.
Győr-Sopron-Ebenfurti Vasút Zrt.
Adásvételi szerződés 10 db regionális villamos motorvonat szállítására IKOP-2.1.0-2016-00010 projekt keretében
2016.06.17.
2016.07.14.
D.493/2016.
Felső-Szabolcsi Kórház
Szakmai anyagok beszerzése - Kbt. mellőzése
2016.06.17.
2016.07.11.
D.494/2016.
Felső-Szabolcsi Kórház
Szakorvosi tevékenység ellátása - Kbt. mellőzése
2016.06.17.
2016.06.29.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el