Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.489/2016.
Ferida Zrt.
Kbt. hatálya alá tartozásról szóló értesítés elmulasztása
2016.06.17.
2016.07.15.
D.490/2016.
Vízház Ingatlanfejlesztő Zrt.
Kbt. hatálya alá tartozásról szóló értesítés elmulasztása
2016.06.17.
2016.07.15.
D.491/2016.
Kasselik-Ház Ingatlanfejlesztő Zrt.
Kbt. hatálya alá tartozásról szóló értesítés elmulasztása
2016.06.17.
2016.07.15.
D.487/2016.
Siófok Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a Siófokot Ságvárral összekötő 65. sz. út mellett kerékpárút létesítése tárgyában a KÖZOP-3.5.0-09-11 projekt keretében
2016.06.16.
2016.07.11.
D.488/2016.
Budapest Főváros XVIII.kerület Pestszentlőrinc-Pestszentimre Önkormányzata
Vállalkozási szerződés alapján Budapest XVIII. kerülete részére komplex közétkeztetési szolgáltatás ellátása és kapcsolódó fejlesztés megvalósítása - 2016.
2016.06.16.
2016.06.29.
D.484/2016.
Budavári GAMESZ
Budapest I. kerület, Toldy Ferenc Gimnázium műemléki épülete tetőszerkezetének részleges felújítása (déli szárny feletti tetőszakasz)
2016.06.15.
2016.08.25.
D.482/2016.
Zala Megyei Kórház
Vérvételi rendszer anyagok beszerzése (Greiner Bio One Hu. Kft.) 2015. évben
2016.06.15.
2016.07.22.
D.474/2016.
Zala Megyei Kórház
Kardiológiai anyag beszerzése - árubeszerzés (Biotronik Kft.) 2015. évben
2016.06.15.
2016.07.15.
D.475/2016.
Zala Megyei Kórház
Műlencsék beszerzése - árubeszerzés (Alcon Kft.) 2015. évben
2016.06.15.
2016.07.15.
D.477/2016.
Zala Megyei Kórház
Laboratóriumi reagens - árubeszerzés (MEDI-LAB Kft.) 2013. évben
2016.06.15.
2016.07.15.
D.481/2016.
Zala Megyei Kórház
Gyógyszer vásárlása - árubeszerzés (Hungaropharma Zrt.) 2013. évben
2016.06.15.
2016.07.22.
D.471/2016.
Zala Megyei Kórház
Teleradiológiai szolgáltatás beszerzése (Iconomix Kft.) 2014. évben
2016.06.15.
2016.07.15.
D.483/2016.
Zala Megyei Kórház
Laboratóriumi anyagok, oldatok - árubeszerzés (Roche Kft.) 2014. évben
2016.06.15.
2016.07.25.
D.485/2016.
Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem Bartók Béla Zeneművészeti és Hangszerész képző Gyakorló Szakközépiskola
Hangszerbeszerzés 2016.
2016.06.15.
2016.06.23.
D.486/2016.
Klebelsberg Intézményfenntartó Központ
Adásvételi szerződés keretében hangszerek beszerzése - 3. rész
2016.06.15.
2016.07.08.
D.472/2016.
Zala Megyei Kórház
Protézis beszerzés - árubeszerzés (Comesa Budapest Kft.) 2015. évben
2016.06.15.
2016.07.15.
D.473/2016.
Zala Megyei Kórház
Kardiológiai anyag beszerzése - árubeszerzés (Novomed Kft.) 2015. évben
2016.06.15.
2016.07.15.
D.476/2016.
Zala Megyei Kórház
Implantátumok beszerzése - árubeszerzés (Sanatmetál Kft.) 2015. évben
2016.06.15.
2016.07.15.
D.478/2016.
Zala Megyei Kórház
Gyógyszer vásárlása - árubeszerzés (Fresenius Kabi Kft.) 2012. évben
2016.06.15.
2016.07.22.
D.479/2016.
Zala Megyei Kórház
Gyógyszer vásárlása - árubeszerzés (Euromedic Pharma Zrt.) 2012. évben
2016.06.15.
2016.08.04.
D.480/2016.
Zala Megyei Kórház
Kötszer vásárlása - árubeszerzés (WOLF Orvosi Műszer Kft.) 2013. évben
2016.06.15.
2016.07.22.
D.469/2016.
Állami Számvevőszék
Külső szakértői tevékenység ellátása 2016.
2016.06.14.
2016.06.16.
D.468/2016.
Fővárosi Vízművek zRt.
Kézi szerszámok beszállítása a Fővárosi Vízművek Zrt. részére
2016.06.14.
2016.08.15.
D.470/2016.
Budapest Főváros XIX. ker. Önkormányzat Kispesti Egészségügyi Intézete
Közreműködői szerződés laboratóriumi szolgáltatás nyújtására.
2016.06.14.
2016.07.12.
D.442/2016.
Pallas Athéné Domus Optima Befektetési, Ingatlanhasznosító és Szolgáltató Zrt.
Vállalkozási szerződés irodatérből leválasztandó irodarész kialakítására, belsőépítészeti elemek és kiegészítők beszerzésére és beépítésére - Kbt. mellőzése
2016.06.13.
2016.07.08.
D.466/2016.
NYÍR-GESTUM Rehabilitációs Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
1 db Razor automata szabászgép beszerzése - Kbt. mellőzése
2016.06.13.
2016.07.12.
D.465/2016.
NYÍR-GESTUM Rehabilitációs Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
1 db OSHIMA véglevágó beszerzése - Kbt. mellőzése
2016.06.13.
2016.07.12.
D.464/2016.
NYÍR-GESTUM Rehabilitációs Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
1 db OSHIMA ragasztóprés beszerzése - Kbt. mellőzése
2016.06.13.
2016.07.12.
D.460/2016.
NYÍR-GESTUM Rehabilitációs Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
5 db Brother 7200C gyorsvarrógép beszerzése - Kbt. mellőzése
2016.06.13.
2016.07.12.
D.458/2016.
NYÍR-GESTUM Rehabilitációs Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
5 db HX6814T Pegasus Overlock varrógép beszerzése - Kbt. mellőzése
2016.06.13.
2016.07.12.
D.457/2016.
NYÍR-GESTUM Rehabilitációs Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
6 db ZVA01M-U vasalóasztal vasalóval, 2 db ZVA01M-G vasalóasztal vasalóval, 5 db Z15 2MH gőzfejlesztő beszerzése - Kbt. mellőzése
2016.06.13.
2016.07.12.
D.456/2016.
NYÍR-GESTUM Rehabilitációs Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
15 db JUKI ipari varrógép, 1 db MAIER ipari varrógép, 5 db JUKI ipari varrógép beszerzése - Kbt. mellőzése
2016.06.13.
2016.07.12.
D.455/2016.
NYÍR-GESTUM Rehabilitációs Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
5 db Brother 7220C gyorsvarrógép beszerzése - Kbt. mellőzése
2016.06.13.
2016.07.12.
D.454/2016.
NYÍR-GESTUM Rehabilitációs Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
1 db OSHIMA szalagkéses szabászkés beszerzése - Kbt. mellőzése
2016.06.13.
2016.07.12.
D.451/2016.
NYÍR-GESTUM Rehabilitációs Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
1 db Japsew 781 ipari varrógép beszerzése - Kbt. mellőzése
2016.06.13.
2016.07.12.
D.450/2016.
NYÍR-GESTUM Rehabilitációs Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
1 db Atlas Copco Varroda csavarkompresszor beszerzése - Kbt. mellőzése
2016.06.13.
2016.07.12.
D.449/2016.
NYÍR-GESTUM Rehabilitációs Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
1 db szünetmentesítő tápegység és 4 db háttérakkumulátor beszerzése - Kbt. mellőzése
2016.06.13.
2016.07.12.
D.448/2016.
Észak-dunántúli Vízügyi Igazgatóság
Vállalkozási szerződés a Győr-Gönyű Országos Közforgalmú Kikötő infrastrukturális továbbfejlesztése megvalósításához szükséges kiviteli tervek elkészítésére és építési munkák elvégzésére
2016.06.13.
2016.07.05.
D.447/2016.
Lumniczer Sándor Kórház-Rendelőintézet
Gyógyszerbeszerzés 2015. évben - Kbt. mellőzése
2016.06.13.
2016.07.08.
D.446/2016.
Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság
Nyomat előállító eszközök szállítása és kapcsolódó szolgáltatások teljesítése-2013. - 4. rés: Kellékanyag (után gyártott és újra gyártott kellékanyagok)
2016.06.13.
2016.07.07.
D.444/2016.
Pallas Athéné Domus Optima Befektetési, Ingatlanhasznosító és Szolgáltató Zrt.
Megbízási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.06.13.
2016.07.08.
D.443/2016.
Pallas Athéné Domus Optima Befektetési, Ingatlanhasznosító és Szolgáltató Zrt.
Szerződés kommunikációs és PR támogató tevékenységre - Kbt. mellőzése
2016.06.13.
2016.07.08.
D.441/2016.
Pallas Athéné Domus Optima Befektetési, Ingatlanhasznosító és Szolgáltató Zrt.
Recepciós és vagyonvédelmi tevékenység - Kbt. mellőzése
2016.06.13.
2016.07.08.
D.439/2016.
Pallas Athéné Domus Optima Befektetési, Ingatlanhasznosító és Szolgáltató Zrt.
Szerződés könyvelési munkákra (szerződésszám: ACC-20160321-PADO-FERIDA) - Kbt. mellőzése
2016.06.13.
2016.07.08.
D.432/2016.
Pallas Athéné Domus Optima Befektetési, Ingatlanhasznosító és Szolgáltató Zrt.
Vállalkozási szerződés belsőépítészeti kivitelezési kiegészítő munkálatokra (szerződésszám: KV000003) - Kbt. mellőzése
2016.06.13.
2016.07.08.
D.430/2016.
Pallas Athéné Domus Optima Befektetési, Ingatlanhasznosító és Szolgáltató Zrt.
Irodaház teljeskörű üzemeltetése - Kbt. mellőzése
2016.06.13.
2016.07.08.
D.427/2016.
Kecskeméti Duális Oktatási Zrt.
Vállalkozási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.06.13.
2016.07.08.
D.426/2016.
Kecskeméti Duális Oktatás Zrt.
Megbízási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.06.13.
2016.07.08.
D.467/2016.
Kelet Konzerv Kft.
Élelmiszerfeldolgozó üzem építése és technológiai fejlesztése - Kbt. mellőzése
2016.06.13.
2016.06.29.
D.463/2016.
NYÍR-GESTUM Rehabilitációs Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
1 db Toshiba Portege R-series 13,3' notebook beszerzése - Kbt. mellőzése
2016.06.13.
2016.07.12.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el