Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.99/2014.
Siklós Város Önkormányzata
Siklósi vár rekonstrukciója III. ütem
2014.02.27.
2014.03.26.
D.87/2014.
Zagyvarékas Község Önkormányzata
"Belvízvédelmi fejlesztések Zagyvarékason" elnevezésű projekt megvalósításához szükséges tervezési és kivitelezési feladatok elvégzésére - pótmunka
2014.02.27.
2014.03.27.
D.71/2014.
Magyar Képzőművészeti Egyetem
A Magyar Képzőművészeti Egyetem Budapest, IX. kerület Török Pál u. 1. szám alatt található szakközépiskolai épületében a 2012. évben megvalósított beruházások, felújítási munkák - Kbt. mellőzése
2014.02.18.
2014.03.27.
D.62/2014.
Szeged-Csanádi Egyházmegye
Vallási útvonal - HURO/1101/165/2.1.3 műszaki-kivitelezési feladatok ellátása
2014.02.14.
2014.03.27.
D.119/2014.
Budapest Főváros XIII. kerületi Közterület-felügyelet
Közterületi szakrendszer üzemeltetése bővítésének biztosítása további 9 fő munkatárs számára 7 db mobileszköz használatával
2014.03.03.
2014.03.28.
D.78/2014.
Országos Hulladékgazdálkodási Ügynökség Nonprofit kft.
MKB/4/9/2013. Műanyag csomagolási hulladékok gyűjtése és hasznosítása 2013. évre, szolgáltatás-megrendelési szerződés alapján II.
2014.02.21.
2014.03.28.
D.66/2014.
Alba Volán Autóbuszközlekedési Zrt.
Őrző-védő szolgáltatás ellátása ajánlatkérő részére a műszaki leírásban meghatározottak szerint
2014.02.17.
2014.03.28.
15.K.27.017/2014/6.
Nyíregyházi Közigazgatási és Munkaügyi Bíróság Dél-Nyírségi Viziközmű Beruházási Társulás
„Vállalkozási szerződés a Dél Nyírségi Viziközmű Beruházás Társulás
2014.03.31.
1.Kf.21.031/2013/2.
Alsó-Tisza-Vidéki Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság
Csongrádi partfal rekonstrukciója és mederrézsű állékonyságának növelése
2014.03.31.
D.101/2014.
Marcali Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a KEOP-1.2.0/09-11-2011-0019 azonosító számú Marcali Város csatornahálózatának és szennyvíztisztító telepének fejlesztése " projekt keretében Csatornahálózat fejlesztése
2014.02.28.
2014.03.31.
D.56/2014.
ELI-HU Kutatási és Fejlesztési Nonprofit Közhasznú Kft.
(ELI-ALPS) kutatási nagyberendezésnek helyet adó kutatóközpont, valamint a beruházással érintett telkeken belüli és kívüli közműhálózat és belső úthálózat építési - kivitelezési és szerelési munkáinak elvégzése
2014.02.06.
2014.03.31.
D.100/2014.
Nyugat-dunántúli Regionális Hulladékgazdálkodási Önkormányzati Társulás
Szállítási szerződéskeretén belül hulladékgyűjtő járművek, edények, konténerek és munkagépek beszerzése a KEOP-1.1.1/2F/09-11-2012-0001 azonosítószámú, Nyugat-Dunántúli Hulladékgazdálkodási Program megnevezésű projekt megvalósításához - I. rész
2014.02.27.
2014.03.31.
D.59/2014.
ELI-HU Kutatási és Fejlesztési Nonprofit Közhasznú Kft.
(ELI-ALPS) kutatási nagyberendezésnek helyet adó kutatóközpont, valamint a beruházással érintett telkeken belüli és kívüli közműhálózat és belső úthálózat építési - kivitelezési és szerelési munkáinak elvégzése
2014.02.11.
2014.03.31.
D.156/2014.
Kaposvári Egyetem
TIOP-1.3.1.-10/1-2010-0010 azonosító számú projekt - stúdió eszközök beszerzése
2014.03.17.
2014.04.01.
D.155/2014.
Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés az ÉAOP-4.1.1/A-12-2012-0006 pályázat keretében „A Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola felújítása az oktatási környezet minőségének javítása érdekében”– építési beruházás kivitelezői feladatainak ellátására
2014.03.17.
2014.04.01.
D.114/2014.
Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Kft.
A megrendelő által használt kaszáló területeken réti széna betakarítása (kaszálás, rendsodrás, bálázás), valamint a képződött réti széna bálák megrendelő által megjelölt telephelyre történő beszállítása és kazalba rakása - Kbt. mellőzése
2014.02.28.
2014.04.01.
D.108/2014.
Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Kft.
A Hortobágyi Nonprofit Kft. által használt kaszáló területén réti széna betakarítása, mellőzés
2014.02.28.
2014.04.01.
D.86/2014.
Székkutas Község Önkormányzata
Székkutas község szennyvízelvezetésének és szennyvíztisztításának fejlesztése elnevezésű KEOP-1.2.0/09-11-2012-0028 azonosítószámú projekt megvalósítása során mérnöki és műszaki ellenőri tevékenység ellátása
2014.02.27.
2014.04.01.
Kfv.IV.37.328/2013/6.
Hejőpapi Község Önkormányzata
bel területi vízrendezés tervezése és kivitelezése
2014.04.01.
3.Kf.650.367/2013/5.
Koppány-Völgye KEK Nonprofit Kft.
Kistérségi jártóbeteg-szakellátó központ létrehozása a Koppány-Völgye Kistérségben
2014.04.01.
D.133/2014.
Karácsond Község Önkormányzata
Megbízási szerződés - a KEOP-1-2.0/B/10-2010-0029 kódszámú támogatási konstrukció keretében megvalósítani tervezett Karácsond község szennyvízelvezetés és -tisztítás projekt FIDIC szerinti mérnöki és műszaki ellenőri feladatainak ellátására
2014.03.10.
2014.04.01.
D.113/2014.
Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Kft.
A megrendelő által használt kaszáló területeken réti széna betakarítása (kaszálás, rendsodrás, bálázás), valamint a képződött réti széna bálák megrendelő által megjelölt telephelyre történő beszállítása és kazalba rakása- Kbt. mellőzése
2014.02.28.
2014.04.01.
D.110/2014.
Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Kft.
Kaszálás: 6.800 Ft/ha+ÁFA, rendsodrás: 4.000 Ft/ha+ ÁFA, bálázás: 850 Ft/db+ÁFA- Kbt. mellőzése
2014.02.28.
2014.04.01.
D.106/2014.
Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Kft.
A Hortobágyi Nonprofit Kft. által használt kaszáló területén réti széna betakarítása, madárbarát kaszálási módszer alkalmazásával, mellőzés
2014.02.28.
2014.04.01.
D.116/2014.
Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Kft.
A Megrendelő biominősítésű állatainak /borjú, felnőtt marha, bárány és juh/ bérvágása és az aktuális "HIPP specifikáció" szerinti feldolgozása - Kbt. mellőzése
2014.02.28.
2014.04.02.
D.111/2014.
Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Kft.
Az Európai Mezőgazdasági Vidékfejlesztési Alapból az állattartó telepek korszerűsítéséhez 2012. évtől nyújtandó támogatások részletes feltételeiről szóló 61/2012. (VI.29.) VM rendelet szerint a benyújtandó pályázat elkészítéséhez szakmai tanácsadás
2014.02.28.
2014.04.02.
D.109/2014.
Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Kft.
Ajánlatkérő Hortobágy-Máta megnevezésű objektumának állandó biztonsági őrzése, mellőzés
2014.02.28.
2014.04.02.
D.105/2014.
Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Kft.
Kunvölgy, Kecskés és Hidikutrica telephelyen állattartó telep beruházásához kapcsolódó feladatok ellátása, 1-3 rész, mellőzés
2014.02.28.
2014.04.02.
D.115/2014.
Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Kft.
Mátai Ménes hasznosítása és szakmai felügyelete - Kbt. mellőzése
2014.02.28.
2014.04.02.
D.112/2014.
Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Kft.
Biominősítésű állatok - borjú, felnőtt marha, bárány és juh -bérvágatása és az aktuális HIPP specifikáció szerinti feldolgozása- Kbt. mellőzése
2014.02.28.
2014.04.02.
D.107/2014.
Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Kft.
Biominősítésű állatok - borjú, felnőtt marha, bárány és juh - bérvágatása és az aktuális HIPP specifikáció szerinti feldoglozása, mellőzés
2014.02.28.
2014.04.02.
D.126/2014.
GYEMSZI Gyógyszerészeti és Egészségügyi Minőség- és Szervezetfejlesztési Intézet
Tolna Megyei Balassa János Kórház TIOP 2.2.4. támogatással megvalósuló új hotelszárny építésével, valamint a meglévő műtő- és diagnosztikai tömb átalakításával kapcsolatos áruszállítás 17. rész
2014.03.05.
2014.04.03.
D.84/2014.
BKK (Budapesti Közlekedési Központ) Zrt.
„Budapest villamos és trolibusz járműfejlesztés I. ütem”, 100%%-ban alacsonypadlós, azonos típuscsaládba tartozó, új, min. 4 km folyamatos felsővezeték nélküli utasforgalmi üzemre alkalmas személyszállító csuklós és szóló trolibuszok beszerzése
2014.02.26.
2014.04.07.
D.173/2014.
BVK Holding Budapesti Városüzemeltetési Központ Zrt.
BPR tanulmány és szolgáltatási katalógus felhasználási jogának megszerzése
2014.03.31.
2014.04.07.
D.127/2014.
Miskolc Holding Önkormányzati Vagyonkezelő Zrt.
ÉMOP-1.1.1/AC-11-2012-0014 azonosító számú "Miskolc Déli Ipari Park infrastrukturális fejlesztése" projetk keretében Déli Ipari Park 3. ütemének (víz és csatornahálózat, csapadékvíz-elvezetés) kivitelezése
2014.03.06.
2014.04.07.
D.68/2014.
ELMŰ Hálózati Kft.
Az ELMŰ Hálózati Kft. és az ÉMÁSZ Hálózati Kft. kisfogyasztói (közvetlen mérésű) csatlakozóin és fogyasztásmérő helyein végzendő munkák végrehajtása, és a többszörösen zárt címek kezelése, felülvizsgálat fényképezéssel tevékenység elvégzése
2014.02.17.
2014.04.07.
D.97/2014.
XV. ker. Gazdasági Működtető Központ
Hartyán Általános Iskola tornacsarnokának korszerűsítése tárgyú vállalkozási szerződés
2014.02.27.
2014.04.08.
D.140/2014.
Gyermekélelmezési Intézmény
Gyermekélelmezési Intézmény részére különféle élelmiszerek beszerzése - sajtok
2014.03.11.
2014.04.09.
D.96/2014.
Széchenyi István Egyetem
2012. évben különféle könyvek beszerzése - Kbt. mellőzése
2014.02.27.
2014.04.09.
D.94/2014.
Széchenyi István Egyetem
2012. évben adminisztratív feladatok ellátása - Kbt. mellőzése
2014.02.27.
2014.04.09.
D.92/2014.
Széchenyi István Egyetem
2012. évben különféle folyóiratok beszerzése - Kbt. mellőzése
2014.02.27.
2014.04.09.
D.91/2014.
Széchenyi István Egyetem
2011. évben különféle folyóiratok beszerzése - Kbt. mellőzése
2014.02.27.
2014.04.09.
D.161/2014.
Kiskunhalas Város Önkormányzata
A KEOP-4.10.0/C/12-2013-0047 jelű „Napenergia hasznosítása villamos energia előállítására földre telepített napelemes rendszerrel” című projekt keretében kivitelezési és tervezési feladatok ellátása
2014.03.21.
2014.04.09.
D.139/2014.
Gyermekélelmezési Intézmény
Gyermekélelmezési Intézmény részére különféle élelmiszerek beszerzése - Baromfihúskészítmény
2014.03.11.
2014.04.09.
D.138/2014.
Gyermekélelmezési Intézmény
Gyermekélelmezési Intézmény részére különféle élelmiszerek beszerzése - Tejtermékek
2014.03.11.
2014.04.09.
D.136/2014.
Miskolci Egyetem
hidromettalurgiai extrakciós rendszer és laboratóriumi mosogatógép beszerzése - Kbt. mellőzése
2014.03.11.
2014.04.09.
D.95/2014.
Széchenyi István Egyetem
2011. évben különféle könyvek beszerzése - Kbt. mellőzése
2014.02.27.
2014.04.09.
D.93/2014.
Széchenyi István Egyetem
2011. évben adminisztratív feladatok ellátása - Kbt. mellőzése
2014.02.27.
2014.04.09.
D.90/2014.
Széchenyi István Egyetem
2011. évben étkezési utalvány, iskolakezdényi támogatás utalvány és ajándék utalvány beszerzése - Kbt. mellőzése
2014.02.27.
2014.04.09.
D.65/2014.
Katona József Színház Kiemelkedően Közhasznú Nonprofit Kft.
Katona József Színház szállítási szolgáltatásainak ellátása
2014.02.17.
2014.04.09.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el