Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.346/2014.
Tápiómenti Területfejlesztési Társulás
Megbízási szerződés a "Tápió Menti Régió szennyvízelvezetése és szennyvíztisztítása" KEOP-1.2.02F/09-2009-0021 kódszámú projekttel kapcsolatos PR- és tájékoztatási feladatainak ellátására
2014.07.10.
2014.08.18.
D.346/2015.
NIF Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
Vállalkozási szerződés az M85 gyorsforgalmi út Csorna elkerülő II. ütem régészeti feltárás gépi- és kézi földmunkáinak elvégzése tárgyában
2015.05.28.
2015.07.13.
D.346/2016.
Pallas Athéné Domus Mentis Alapítvány
Kbt. hatálya alá tartozásról szóló értesítés elmulasztása
2016.05.13.
2016.06.27.
D.346/2017.
Petz Aladár Megyei Oktató Kórház
Sebészeti varrógépek és tárak, valamint véredényforrasztók beszerzése - 1., 2., 5. és 7. részek
2017.07.10.
2017.07.21.
D.346/2018
Kaposvár Megyei Jogú Város Önkormányzata
Festékpatron beszerzése
2018.10.04.
2018.11.20.
D.346/2019
ÉMI Építésügyi Minőségellenőrző Innovációs Nonprofit Kft.
Műszaki ellenőrzési szolgáltatások 3. rész, Villamos szakági műszaki ellenőrzés műemlékre, 4. rész Villamos szakági műszaki ellenőrzés általános EKR001018262018
2019.06.21.
2019.08.16.
D.346/2020
Dunaújvárosi Tankerületi Központ
Szakmai anyagok beszerzése 2018. (IMV Irodaszer Kft.) - Kbt. mellőzése
2020.08.19.
2020.11.03.
D.346/2021
Fóti Közszolgáltató Közhasznú Nonprofit Kft.
„Gördeszkapálya és konténerépület kivitelezése #2” -- 1. rész EKR000826402021
2021.07.21.
2021.09.15.
D.346/2022
NFFKÜ - Nemzetközi Fejlesztési és Forráskoordinációs Ügynökség Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Szakértők beszerzése EKR000799162022
2022.09.07.
2022.10.04.
D.346/2023
Nyíracsád Községi Önkormányzat
Nyíracsád külterületi utak fejlesztése - 3. rész EKR000431192023
2023.08.21.
2023.09.06.
D.346/2024
Karcag Városi Önkormányzat
Zöld város megvalósításával összefüggő építési munkák megvalósítása - 2. rész Városközpont fejlesztése
2024.05.29.
2024.08.14.
D.346/2025
Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„Élőerős vagyonvédelem - VÜI telephelyek” EKR000479862025
2025.05.28.
2025.07.17.
D.346/2026
MÁV Pályaműködtetési Zrt.
„Felsővezetéki elemek helyreáll.(1vv, 80vv, 100vv)”- 2. rész 80. sz. vasútvonal EKR000226602026
2026.07.03.
D.346/8/2007.
HM Fejlesztési és Logisztikai Ügynökség
2007.08.16.
D.347/10/2007.
Szigetvár Város Önkormányzata
Iparosított technológiával épült lakóépületek energiafelhasználást csökkentő felújítása
2007.07.27.
D.347/12/2009
Strukturális Alapok Programiroda
Megbízási szerződés szakmai szakértői tevékenység végzésére
2009.07.06.
2009.08.05.
D.347/2010.
Miskolci Turisztikai Kft.
Miskolc, Selyemréti Strandfürdő területén elvégzendő kivitelezési és a kapcsolódó tervezési munkák elvégzésére vállalkozási szerződés
2010.04.30.
2010.06.01.
D.347/2011.
Budapest Főváros VIII. ker. Józsefvárosi Önkormányzat
Szállítási szerződés a Polgármesteri Hivatalban egységes integrált pénzügyi rendszer fejlesztése, integrálása, üzembe helyezése
2011.05.24.
2011.06.27.
D.347/2012.
BKK Budapesti Közlekedési Központ Zrt.
Az 1-es és 3-as villamos vonalak korszerűsítéséhez és meghosszabbításához szükséges előkészítő és lebonyolító mérnöki munkák tárgyú megbízási szerződés
2012.05.22.
2012.06.22.
D.347/2013.
Eger Megyei Jogú Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés az "Eger, Ipari park 9847. hrsz. és környékének kármentesítése" KEOP-2.4.0/2F/09-11-2011-0008 számú projekt megvalósítására
2013.08.06.
2013.08.27.
D.347/2014.
Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzata
Szeged elektromos tömegközlekedés fejlesztése
2014.07.10.
2014.07.28.
D.347/2015.
Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata
A szombathelyi Agora - Művelődési és Sportház területi multifunkcionális közösségi közművelődési központtá történő fejlesztése, átalakítása” című projekt megvalósításához a II. ütemű eszközbeszerzés
2015.05.28.
2015.06.30.
D.347/2016.
Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány
Kbt. hatálya alá tartozásról szóló értesítés elmulasztása
2016.05.13.
2016.06.27.
D.347/2017.
T-Családi-Plus Kft.
Nyírbátor, Szabadság tér 6. szám alatti Nyírbátori Kormányablak kialakítása 2014. évben
2017.07.10.
2017.09.05.
D.347/2018
Szent János Kórház és Észak-budai Egyesített Kórházak
Ajánlatkérő részére kórházi ágyak és kúraszékek beszerzésére vonatkozó adásvételi szerződés - 2. rész
2018.10.05.
2018.11.16.
D.347/2019
ÉMI Építésügyi Minőségellenőrző Innovációs Nonprofit Kft.
Műszaki ellenőrzési szolgáltatások - 1.rész - Teljes körű műszaki ellenőrzés műemlékre, 2. rész - Teljes körű műszaki ellenőrzés általános, nem műemlék EKR001018262018/1392 EKR001018262018/1184
2019.06.21.
2019.08.16.
D.347/2020
Dunaújvárosi Tankerületi Központ
Tanulói egységcsomagok beszerzése 219. (IMV Irodaszer Kft.) - Kbt. mellőzése
2020.08.19.
2020.11.03.
D.347/2021
Kresz & Fiedler Kft.
Adásvételi szerződés különféle gépek és eszközök szállítására és üzembehelyezésére 1., 3., és 5. rész
2021.07.22.
2021.10.19.
D.347/2022
Dunaújvárosi Szakképzési Centrum
Dunaújvárosi Szakképzési intézményeinek takarítása - 1. rész. EKR000348812022
2022.09.08.
2022.10.15.
D.347/2023
Digitális Kormányzati Ügynökség Zrt.
"POCT ÉS IN VITRO DIAGN ESZKÖZÖK DBR (POCT21_DBR)" tárgyban létrehozott dinamikus beszerzési rendszer (DBR) alapján "Vitális paraméterek eszközcsoport IV. (NNK-XVII.)" - 4. számú részajánlati kör: (Sürgősségi automata defibrillátor gyerek) EKR000532422023
2023.08.22.
2023.09.18.
D.347/2024
Baranyajenő Község Önkormányzat
Óvodaépület energetikai fejlesztése EKR001892042023
2024.05.29.
2024.07.23.
D.347/2025
Bátonyterenye Város Önkormányzata
„Önkormányzati utak felújítása "1. szakasz" EKR002246662023
2025.05.29.
2025.07.29.
D.347/2026
MÁV Pályaműködtetési Zrt.
„Felsővezetéki elemek helyreáll.(1vv, 80vv, 100vv)”- 3.rész 100.sz. vasútvonal EKR000226602026
2026.07.03.
D.347/34 -I./2008
Budapest Spa Konzorcium nevében a TravelSoft Online Kft. képviseli: Oppenheim Ügyvédi Iroda I.r Navigátor Informatika Zrt. képviseli: Dr. Gajdos Róbert ügyvéd II.r.
Strand- és gyógyfürdőkben, uszodákban (intézmények) többfokozatú, zóna-rendszer koncepcióra épülő komplex beléptető és értékesítő rendszerek szállítása, teljes körű bevezetése, integrálása és üzemeltetése lízingfinanszírozással vagy tartós bérlettel
2008.09.01.
D.347/6/2006.
Budapest Józsefváros Önkormányzata, képv. RÉV 8 Zrt.
Futó u. 40. (hrsz. 36330) épület lebontásának kivitelezése
2006.05.25.
2006.06.16.
D.348/2010.
Józsefváros Önkormányzata
Szállítási keretszerződés különféle irodaszerek beszerzésére
2010.04.30.
2010.05.18.
D.348/2011.
Mántelki Parasztgazdaság Zrt.
Sertéshizlaló istálló építése Dabason
2011.05.24.
2011.06.20.
D.348/2012.
OEP Országos Egészségbiztosítási Pénztár
A tételes elszámolás alá eső bevacizumab hatóanyag beszerzése
2012.05.23.
2012.07.03.
D.348/2013.
Bakonysárkány Község Önkormányzata
„Bakonysárkány – Vérteskethely – Kisbér szennyvízelvezetési és tisztítási problémájának megoldása” KEOP-1.2.0/2F/09-2010-0044 projekt keretében szennyvíztisztító telep, csatornahálózat FIDIC SÁRGA könyv szerinti tervezése és kivitelezése
2013.08.06.
2013.09.30.
D.348/2014.
Csongrád Megyei Dr. Bugyi István Kórház
Engedélyes és kiviteli terv készítése a TIOP 2.2.6/12/1B-2013-0002 kódszámú pályázat keretében
2014.07.11.
2014.08.12.
D.348/2015.
Máv Zrt.
Vállalkozási keretszerződés a MÁV Zrt. által a KÖZOP keretében elnyert projektekkel kapcsolatos PR- és tájékoztatási tevékenység ellátására. Projektek: I. - Közlekedésbiztonsági projekt (KÖZOP-2.5.0-09-11-2011-0006 azonosító szám) II. - Állomásfejlesztési és kormányablak projekt (KÖZOP-2.5.0-09-11-2013-0003 azonosítási szám) - Arculattervezés - Tájékoztató táblák gyártása - Sajtókommunikációs tevékenység - Médiakommunikációs és PR tevékenység - Honlap folyamatos működtetése - Kiadványok
2015.05.29.
2015.06.23.
D.348/2016.
Pallas Athéné Domus Concordiae Alapítvány
Kbt. hatálya alá tartozásról szóló értesítés elmulasztása
2016.05.13.
2016.06.27.
D.348/2017.
Ácsceruza Kft.
Nyírbátor, Szabadság tér 26. hrsz. alatti Nyírbátori Városháza felújítása 2014. évben
2017.07.10.
2017.08.29.
D.348/2018
Állami Egészségügyi Ellátó Központ
Orvosi eszközök és berendezések szállítása, telepítése és üzembe helyezése az EFOP-2.2.0-16-2016-00004 azonosítószámú projekt keretében - 2. rész
2018.10.08.
2018.10.25.
D.348/2019
II. Rákóczi Ferenc Megyei és Városi Könyvtár
Számítógépek, IKT eszközök beszerzése - 1. rész
2019.06.24.
2019.08.13.
D.348/2020
Dunaújvárosi Tankerületi Központ
Szakmai anyagok beszerzése 2019. (IMV Irodaszer Kft.) - Kbt. mellőzése
2020.08.19.
2020.11.03.
D.348/2021
Heréd Község Önkormányzata
Herédi Művelődési Ház födémmegerősítési munkái EKR000922302019
2021.07.23.
2021.09.22.
D.348/2022
Hódmezővásárhelyi Tankerületi Központ
Fejlesztő eszközök és hardverek beszerzése - 1. rész (Oktatási kiegészítő és fejlesztő eszközök) EKR000955322022
2022.09.12.
2022.10.28.
D.348/2023
Budapest Főváros IV. Kerület Újpest Önkormányzata
Orvostechnikai berendezés beszerzése - EBP2021 EKR000567952023
2023.08.24.
2023.09.06.
D.348/2024
Pécs Megyei Jogú Város Önkormányzata
„Mobil telekommunikációs szolgáltatások 2024” EKR001938362023
2024.05.31.
2024.07.25.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el