Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
20.K.33.950/2013/4.
Paksi Atomerőmű Zrt.
Vízelőkészítő rekonstrukció műszaki- és engedélyezési tervek készítése
2014.04.10.
D.166/2014.
Országos Ruszin Önkormányzat
"A ruszin, lengyel, görög nyelvoktatás feltételeinek megteremtése az iskolarendszerű tanítás keretein belül." című pályázati támogatással megvalósuló projekt keretében kiadói szerződés tankönyvek, munkafüzetek, hanganyagok kiadására és terjesztésére
2014.03.25.
2014.04.10.
3.Kf.21.372/2013/6.
Kiskőrös és Térsége Ivóvízminőség-javító Önkormányzati Társulás
Megbízási szerződés - Kiskőrös és Térsége Ivóvízminőség-javító Önkormányzati Társulás - A KEOP-1.3.0/09-11-2011-0015 projekt FIDIC mérnöki és műszaki ellenőri feladatainak teljes körű ellátására
2014.04.10.
D.98/2014.
Tiszagyulaháza Község Önkormányzata
Tiszagyulaháza-Újtikos belterületi vízrendezés II. ütem
2014.02.27.
2014.04.11.
D.168/2014.
BKK Budapesti Közlekedési Központ Zrt.
"Az M3 metróvonal rekonstrukciójának és meghosszabbításának előkészítése" c. projekt megvalósításához kapcsolódó tervezési feladatok elvégzése
2014.03.27.
2014.04.11.
D.163/2014.
Magyarországi LEADER Közhasznú Egyesület
Magyarországi LEADER Közhasznú Egyesület részére 2006-2010. években megítélt és folyósított támogatások felhasználása szabályszerűségének vizsgálata
2014.03.25.
2014.04.11.
D.165/2014.
Országos Onkológiai Intézet
Sebészeti eszközök beszerzése szállítási szerződés keretében
2014.03.25.
2014.04.11.
D.150/2014.
Békés Megyei Kormányhivatal
Multifunkciós fémyásoló gép szállítása a Békés Megyei Kormányhivatal részére TÁMOP-1.1.2-11/1-2012-0001 azonosító számú "A hátrányos helyzetűek foglalkoztatásának javítása (Decentralizált programok a konvergencia régiókban)!"
2014.03.14.
2014.04.14.
D.142/2014.
Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Kft.
Munkaerő-kölcsönzés (keretszerződés 2011.07.08.) - Kbt. mellőzése
2014.03.12.
2014.04.14.
D.83/2014.
Országos Korányi TBC és Pulmonológiai Intézet
Tüdővarrógépek, tárak beszerzése konszignációs raktárba történő kihelyezéssel (KOR-08/2013.) 1. és 3. rész
2014.02.25.
2014.04.14.
D.149/2014.
Békés Megyei Kormányhivatal
Multifunkciós fémyásoló gép szállítása a Békés Megyei Kormányhivatal részére TÁMOP-2.1.6-12/1-2012-0001 azonosító számú "Újra tanulok!" elnevezésű projekt keretében
2014.03.14.
2014.04.14.
D.132/2014.
Észak-Kelet Magyarországi Hulladéklerakó Rekultivációs Önkormányzati Társulás
Az Észak-Kelet Magyarországi Hulladéklerakó Rekultivációs önkormányzati Társulás területén lévő 11 db felhagyott települési szilárdhulladék lerakó rekultivációjához kapcsolódó "Mérnöki és műszaki ellenőri feladatok ellátása
2014.03.10.
2014.04.14.
D.77/2014.
Markusovszky Egyetemi Oktatókórház
1 db - SPECT CT készülék beszerzése
2014.02.21.
2014.04.14.
3.Kf.650.335/2013/7.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Különféle munkaruhák, védőruhák, védő lábbelik és egyéb egyéni védőeszközök beszerzése
2014.04.15.
D.147/2014.
Közép-Duna-völgyi Vízügyi Igazgatóság
Közös, integrált, valós idejű hidrológiai előrejelző rendszer kialakítása az Ipoly vízgyűjtőjére című, HUSK 1101/2.1.1/0012 jelű pályázat hidroinformatikai fejlesztéssel kapcsolatos feladatainak megvalósítása - szolgáltatás megrendelés
2014.03.14.
2014.04.15.
4.Kf.20.001/2014/5.
MÁV Zrt.
Munkavédelmi célú ellátmányként biztosítandó ipari kéztisztító bevonatképző készítmények, bőrregeneráló készítmény, folyékony fertőtlenítő kéztisztítószer beszerzés
2014.04.15.
D.185/2014.
Uszód-Dunaszentbenedek-Géderlak Községek és Kalocsa Város Szennyvíz Közmű Önkormányzati Társulása
KEOP-1.2.0/09-11-2011-0026 projekt keretén belül a kalocsai szennyvíztisztító telep rekonstrukciójának tervezési és kivitelezési munkái Sárga FIDIC szerződéses feltételek szerint
2014.04.09.
2014.04.15.
D.175/2014.
Iregszemcse Község Önkormányzata
A 65. számú, valamint a 6509. számú út Iregszemcse Község szennyvízcsatorna építéssel érintett szakaszán aszfalt burkolat helyreállítása, teljes burkolat felületen aszfalt kopóréteg beépítésével
2014.03.31.
2014.04.15.
11.G.20.973/2013/8.
Nagyharsány Község Önkormányzata
Építési beruházás a DDOP-3.1.2-12-2013-009 kódszámú, "Nagyharsány Község Önkormányzatának óvodafejlesztése" című pályázattal kapcsolatban
2014.04.16.
D.170/2014.
Palota Holding Zrt.
PH-7-2013 Kontyfa u. 2-8. sz. alatti üzlethelyiségek felújítása, átalakítása
2014.03.28.
2014.04.16.
D.158/2014.
Országos Széchenyi Könyvtár
Vállalkozási szerződés állományvédelmi szolgáltatások teljesítésére, az OSZK törzsgyűjteményéhez tartozó teljes müncheni gyűjtemény (mintegy 150 ezer kötet), valamint a Díszmű gyűjtemény (mintegy 2000 kötet) többlépcsős preventív állományvédelmi kezelése
2014.03.20.
2014.04.16.
D.141/2014.
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem
Vállalkozási szerződés a BME Informatika épületének teljes körű üzemeltetésére - 1. ajánlati rész: műszaki üzemeltetési feladatok
2014.03.12.
2014.04.16.
D.129/2014.
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
A Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság és a fenntartásában lévő intézmények részére papíripari termékek és irodaszerek beszerzése
2014.03.07.
2014.04.16.
D.157/2014.
Országos Széchenyi Könyvtár
Vállalkozási szerződés állományvédelmi szolgáltatások teljesítésére, az OSZK törzsgyűjteményébe tartozó 26 db díszmű restaurálása
2014.03.20.
2014.04.16.
D.154/2014.
EGERFOOD Kutatási, Fejlesztési Kft.
árubeszerzés (bútorok beszerzése) - Kbt. mellőzése
2014.03.17.
2014.04.16.
D.148/2014.
MÁV Magyar Államvasutak Zrt.
Vállalkozási szerződés Baté(kiz) - Kaposvár-elágazás(kiz) vonalszakasz átépítése
2014.03.14.
2014.04.16.
D.177/2014.
Jász-Nagykun-Szolnok Mi.Hetényi Géza Kórház-Rendelőintézet
Közreműködői szerződés ajánlatkérő betegeinek testen kívül elektromágneses úton előállított lökéshullámokkal (ESWL) végzett vesekőzúzásra vonatkozó egészségügyi szolgáltatás biztosítása
2014.04.01.
2014.04.17.
D.118/2014.
Gyermekélelmezési Intézmény
Gyermekélelmezési Intézmény részére különféle élemiszerek beszerzése - 1. és 3. rész
2014.02.28.
2014.04.17.
D.63/2014.
Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap
Keretmegállapodás különféle hangtechnikai eszközök bérlésére a Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap részére 24 havi időszakra, esetenként humán erőforrás biztosításával
2014.02.14.
2014.04.17.
1.Kf.20.018/2014/4. szám
Zsigmondy Vilmos Harkányi Gyógyfürdőkórház Nonprofit Kft.
A Zsigmondy Vilmos Harkányi Gyógyfürdőkórház Nonprofit Kft. működő konyhája, étterme feletti ráépítési és a hozzá kapcsolódó átalakítási munkálatainak megvalósítása
2014.04.17.
1.Kf.20.018/2014/4.
Zsigmondy Vilmos Harkányi Gyógyfürdőkórház Nonprofit Kft.
A Zsigmondy Vilmos Harkányi Gyógyfürdőkórház Nonprofit Kft. működő konyhája, étterme feletti ráépítési és a hozzá kapcsolódó átalakítási munkálatainak megvalósítása
2014.04.17.
D.171/2014.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Vállalkozási szerződés a 47. számú főút Algyő–Szeged közötti szakasz (210+600 – 217+644 km sz.) 115 kN tengelyterhelésre történő burkolatmegerősítés kivitelezési munkáinak elvégzésére
2014.03.28.
2014.04.17.
D.128/2014.
Országgyűlés Hivatala
Taxi rendszerű személyszállítási szolgáltatás teljesítése az Országgyűlés Hivatala részére (537/2013)
2014.03.06.
2014.04.18.
D.117/2014.
Gyermekélelmezési Intézmény
Gyermekélelmezési Intézmény részére különféle élelmiszerek beszerzése - 8. rész
2014.02.28.
2014.04.18.
D.76/2014.
MÁV Zrt.
MÁV Zrt. háztartás-vegyipari és kiegészítő termékek beszerzése, keretjellegű letéti raktárszerződés keretében
2014.02.20.
2014.04.22.
4.K.31.583/2013/21.
Tiszta Forrás Alapítvány
Épület befejezési munkálatok
2014.04.22.
D.82/2014.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
CaCl oldat és granulátum 2013. 1., 2., 3., 4., 5., 6. részek
2014.02.24.
2014.04.22.
D.172/2014.
BIOKOM Pécsi Városüzemeltetési és Környezetgazdálkodási Nonprofit Kft.
BIOKOM Nonprofit Kft. teljes gépjármű parkjának gumiabroncsokkal történő ellátása és az ehhez kapcsolódó teljes szervizelése 1 évre
2014.03.28.
2014.04.23.
D.143/2014.
Budapest Főváros X.kerület Kőbánya Önkormányzata
Felnőtt háziorvosi ügyelet ellátása, 2013.
2014.03.13.
2014.04.23.
D.145/2014.
BV (Büntetés-végrehajtás) Országos Parancsnoksága
Mosodai szolgáltatás és mosodai szolgáltatással összefüggő bértextília-szolgáltatás megrendelése a Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnoksága által a Pest Megyei Flór Ferenc Kórház számára
2014.03.13.
2014.04.23.
D.146/2014.
Jászberény Város Önkormányzata
Egyösszegű fix átalánydíjas építési szerződés Jászberény város bel- és csapadékvíz védelmi fejlesztése projekthez kapcsolódó kivitelezői feladatok ellátása, kiegészítő építési beruházás
2014.03.13.
2014.04.23.
5. P. 20.009/2014/8.
Gávavencsellő Nagyközség Önkormányzata 4472 Gávavencsellő, Petőfi Sándor u. 1.
SZOLGÁLATI LAKÁS ÁTALAKÍTÁSA IDŐSEK KLUBJÁNAK és ÁLLATORVOSI RENDELŐ ÉS GARÁZS ÁTALAKÍTÁSA IRODÁNAK
2014.04.24.
7.K.27.096/2014/6.
DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt.
Vegyszerek beszerzése vízmű részvénytársaságok részére, IV. rész
2014.04.25.
D.159/2014.
Salgótarján Megyei Jogú Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés az ÉMOP-2.1.1/A-12-k2 2012-0001 azonosító számú, GeoTur - A Novohrad - Nógrád Geopark ökoturisztika fejlesztése c. projekt keretében Látogatóközpont kialakítása
2014.03.21.
2014.04.25.
D.102/2014.
Budapesti Történeti Múzeum
Keretmegállapodás kültéri és régészeti szobrok, illetve kőemlékek restaurálása
2014.02.28.
2014.04.28.
D.153/2014.
Várgondnokság Nonprofit Kft., Budapest Főváros I.kerület Budavári Önkormányzat
A Budai Várbazár rekonstrukciója és kapcsolódó közösségi közlekedésfejlesztés keretében komplex tervezési feladatok ellátása
2014.03.17.
2014.04.28.
D.179/2014.
Felső-Tisza-vidéki Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság
Tavak ligetek a határ mentén a Szamos holtágak revitalizációja (HURO/0802/001) című pályázathoz kapcsolódó kiviteli tervek készítése
2014.04.03.
2014.04.29.
20.K.33814/2013/6.
Országos Egészségbiztosítási Pénztár
orvosi vények 2013. utolsó negyedéves, illetve 2014. évi közbeszerzése tárgyban
2014.04.29.
D.193/2014.
Városi Szolgáltató Zrt
Adásvételi szerződés az Országos Hulladékgazdálkodási Ügynökség által kiírt OHU-IFPR-2013-001 Iparfejlesztési pályázat keretében megvalósítandó projektben hulladékgyűjtő járművek beszerzése
2014.04.15.
2014.04.29.
D.130/2014.
OTP Társasház
ZBR K-36-09-614 számú pályázat keretében, a társasház épületének energetikai felújítása
2014.03.07.
2014.04.29.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el