Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.348/2025
Szerencs Város Önkormányzata
„Fenntartható turizmusfejlesztés történelmi látványelemek elkészítése fénydekorációval és történelmi oktatójátékok elkészítésével” - Kbt. mellőzése
2025.05.29.
2025.11.24.
D.348/2026
Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„AM metrókocsi fékkioldó kábel, fékbetét beszerzés” EKR002502982025
2026.07.03.
D.348/6/2007.
Gyöngyös Város Önkormányzata Képviseli: Bűrös és Társa Ügyvédi Iroda
a Bugát Pál Kórház Kht. egészségügyi intézménynek orvosi program mentén történő üzemeltetése 20 éves időtartamra
2007.08.14.
D.348/7/2009
Budapest Főváros Önkormányzat Főpolgármesteri Hivatal Közmű Ügyosztály, képviseli: dr Molnár Judit Ügyvédi Iroda, dr Molnár Judit ügyvéd
Vállalkozási szerződés: a Budapesti Központi Szennyvíztisztító Telep és Kapcsolódó Létesítményei beruházás részeként – a Albertfalva és Kelenföldi szivattyútelepek záporoldali átemelő-rendszerének átalakítása
2009.07.07.
2009.08.03.
D.348/9/2008
Művészeti és Szabadművelődési Alapítvány
2008.08.25.
D.349/ 14-I /2008
Megyei Jogú Város Önkormányzata
2008.09.03.
D.349/10/2007.
SZÁKOM Kft. Képviseli: Patakfalvi Ügyvédi Iroda
2007.08.21.
D.349/11/2006.
Harsány Község Önkormányzata
2006.06.28.
D.349/2010.
Budapest Főváros Önkormányzata
a GriffSoft Informatikai Zrt. által kifejlesztett, Forrás-SQL alapú Pénzügyi Információs Rendszer (PIR) supportja, jogszabálykövetése és informatikai támogatása
2010.04.30.
2010.06.14.
D.349/2011.
Heves Város Önkormányzata
Eötvös József középiskola felújítása
2011.05.24.
2011.06.29.
D.349/2012.
Szigetszentmiklós Város Önkormányzata
Szigetszentmiklós, Temesvári u. 16-22. szám alatti (hrsz. 13096) két gondozási egységes Vackor bölcsőde építése, a KMOP 4,5,2-09-2009-0015 kódszámú projekt kapcsán
2012.05.23.
2012.07.09.
D.349/2013.
HM Fegyverzeti és Hadbiztosi Hivatal
Állami Légiszállító Flotta - szállítógép beszerzés, a hozzá tartozó kiképzés
2013.08.09.
2013.08.28.
D.349/2014.
Uzsoki Utcai Kórház
Uzsoki Utcai Kórház általános-, egészségügyi-, napi-, illetve időszakos takarítási munkáinak elvégzése az ajánlati dokumentációban részletezett igényeknek megfelelően
2014.07.11.
2014.08.04.
D.349/2015.
Tamási Város Önkormányzata
Kerékpárút hálózat kialakítása Tamási városában” elnevezésű DDOP-5.1.1-11-2011-0007 kódszámú pályázathoz kapcsolódóan a Tamási környéki kerékpárút hálózat egyed hiányzó elemeinek megvalósításának kivitelezési munkáihoz kapcsolódó kiegészítő építési beruházás
2015.05.29.
2015.06.08.
D.349/2016.
Pallas Athéné Domus Scientiae Alapítvány
Kbt. hatálya alá tartozásról szóló értesítés elmulasztása
2016.05.13.
2016.06.27.
D.349/2017.
Pénziránytű - Alapítvány a Tudatos Pénzügyekért
Honlapüzemeltetési szerződés (Online Projects Kft.) 2014. év - Kbt. mellőzése
2017.07.10.
2017.08.10.
D.349/2018
Országos Bírósági Hivatal
OBH Elektronikus jogi adatbázis beszerzése
2018.10.10.
2018.11.12.
D.349/2019
"APPLE-COMPANY" Kft.
"APPLE-COMPANY" Kft. ültetvénytelepítése- facsemete beszerzés és kapcsolódó szolgáltatásokkal
2019.06.24.
2019.08.02.
D.349/2020
Dunaújvárosi Tankerületi Központ
EÜ csomag beszerzése 2018. (Pingvin webáruház) - Kbt. mellőzése
2020.08.19.
2020.11.03.
D.349/2021
Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„BKV Zrt. infrastruktúra elemeinek hosszútávú mikrobiológiai védelemmel történő ellátása (BKV Zrt. T-185/19.)” EKR001422562019
2021.07.25.
2021.09.10.
D.349/2022
Hódmezővásárhelyi Tankerületi Központ
Fejlesztő eszközök és hardverek beszerzése - 2. rész (Elektronikai és kültéri eszközök) EKR000955322022
2022.09.12.
2022.11.07.
D.349/2023
Vállalkozók és Munkáltatók Országos Szövetsége
„Marketing, PR tevékenység” EKR002043762022
2023.08.24.
2024.01.23.
D.349/2024
Kiskunlacházi Konyha (Központi Konyha)
Megismételt zöldség, száraz áru és tej beszerzés, 1 - Zöldség, gyümölcs, tojás EKR000077532024
2024.05.31.
2024.07.09.
D.349/2025
Építési és Közlekedési Minisztérium (jogelődje NIF Zrt. )
„Vállalkozási szerződés GSM-R rendszer 2. ütem tervezési és kivitelezési munkáira” EKR000067832024
2025.05.30.
2025.08.28.
D.349/2026
Nagykovácsi Nagyközség Önkormányzat
Belterületi utak hó- és síkosságmentesítése EKR001625602025
2026.07.03.
D.349/7/2009
Gödöllő Város Önkormányzata
Gödöllő, Kossuth Lajos utca átépítése jelzőlámpás csomóponttal
2009.07.07.
2009.07.28.
D.35/10/2006.
Ábrahámhegy Község Önkormányzata
Ábrahámhegy Község szennyvízcsatornázása
2006.01.12.
2006.02.21.
D.35/2011.
Baranya Megyei Önkormányzat
Pécs 2010 Európa Kulturális Fővárosa program Dél-Dunántúli Regionális Könyvtár és Tudásközpont megvalósítása, valamint a Nagy Kiállítótér (Múzeum utca) tárgyú projektjeihez kapcsolódóan különféle eszközök és gépek beszerzése szállítása
2011.01.19.
2011.03.01.
D.35/2012.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Kisköltségű forgalombiztonsági beavatkozások III/2011.
2012.01.16.
2012.02.08.
D.35/2013.
Ináncs Község Önkormányzata
Általános iskola és óvoda energetikai korszerűsítése Ináncson
2013.01.21.
2013.02.05.
D.35/2014.
Viva Natura Biztonságos Környezetért Közhasznú Alapítvány
Kerékpáros pihenőhely kivitelezése épületgépészeti munkákkal, bruttó 351,73 m2 hasznos alapterületen
2014.01.23.
2014.03.11.
D.35/2015.
GHNT Szennyvíz Önkormányzati Társulás
„Nagybaracska, Gara és Hercegszántó községek szennyvízcsatornázása és szennyvíztisztítása" c. projekt keretében Gara Község szennyvízcsatornázása és szennyvíztisztítása során szennyvízcsatorna-hálózat építése a FIDIC piros könyv hivatalos magyar nyelvű fordítása szerinti, valamint szennyvíztisztító telep építés a FIDIC sárga könyv hivatalos magyar nyelvű fordítása szerinti kivitelezéssel és engedélyeztetéssel fővállalkozási szerződés keretében
2015.01.20.
2015.02.24.
D.35/2016.
Észak-dunántúli Vízügyi Igazgatóság
Különböző tárgyi eszközök beszerzése 2012. évben - Kbt. mellőzése
2016.01.18.
2016.03.16.
D.35/2017.
Vas Megyei Önkormányzat
"Vas Megyei Foglalkoztatási Paktum 2014-2020" című projekt keretében "Különféle szolgáltatás beszerzése 2 részajánlat" tárgyú közbeszerzési eljárás
2017.01.24.
2017.02.17.
D.35/2018
Csongrád Megyei Kormányhivatal
KÖFOP-1.0.0-VEKOP-15-2016-00043 azonosító számú projekt keretében felmérések, kimutatások, adatbázisok, kutatások beszerzése
2018.02.12.
2018.02.20.
D.35/2019
Mágocs Város Önkormányzata
TOP-1.4.1-15-BA1-2016-00005 azonosítószámú „Bölcsőde kialakítás és óvoda fejlesztés Mágocs városában” című projekt keretében Mágocsi Bokréta óvoda épületének átalakítása, bővítése és új bölcsődei épületszárny kialakítása
2019.02.12.
2019.03.25.
D.35/2020
Somogy Megyei Kaposi Mór Oktató Kórház
Műszaki üzemeltetés/2019. EKR 001009422019
2020.02.07.
2020.03.16.
D.35/2021
BVH Budapesti Városüzemeltetési Holding Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„Médiavásárlási szolgáltatások beszerzése” EKR001029442020
2021.01.29.
2021.02.10.
D.35/2022
Országos Bírósági Hivatal
Elektronikus jogszabálykereső szoftver beszerzése EKR001692512021
2022.01.27.
2022.03.21.
D.35/2023
VIZITERV Environ Kft.
„Pásztó és térsége árvízvédelmi biztonságának megteremtése érdekében tervezési feladatok” EKR000536372020
2023.02.06.
2023.04.05.
D.35/2024
Terézvárosi Vagyonkezelő Nonprofit Zrt.
8600 Siófok, Sirály utca 4. szám alatti ingatlan üzemeltetése - üzemeltetési, gondnoki és karbantartási tevékenység (2023.05.01.-2023.05.30.) Kbt. mellőzése
2024.01.16.
2024.06.05.
D.35/2025
Berettyóújfalui Tankerületi Központ
„Fűtéskorszerűsítés és vizesblokk felújítási munkák elvégzése” - 3.rész -„Az állami fenntartású köznevelési intézmények tanulást segítő tereinek infrastrukturális fejlesztése a püspökladányi Petőfi Sándor Általános Iskolában”
2025.01.15.
2025.04.01.
D.35/2026
Bugyi Nagyközség Önkormányzata
„Polgármesteri Hivatal átalakítása, korszerűsítése” EKR001773202025
2026.01.26.
2026.05.22.
D.35/23/2010.
Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
Az M3 gyorsforgalmi út Nyíregyháza - 49. sz. főút (234-238-268+000 Km. sz.) közötti szakasz kivitelezési munkáinak elvégzése
2010.01.22.
2010.03.03.
D.35/24-I/2008.
Kaposi Mór Oktató Kórház képviseli: Csók és Társa Ügyvédi Iroda
2008.03.05.
D.350/10/2007.
Országos Rendőr-főkapitányság
Bátonyterenyei Rendőrkapitányság meglévő épülete homlokzati hőszigetelés és erősáramú energiaellátás üzembiztossá tétele
2007.08.09.
D.350/2010.
Dunántúli Regionális Vízmű Zrt.
EVHL típusú "Szennyvíztisztító művekben alkalmazott szivattyúk és szennyvízátemelők karbantartása, javítása, dugulás elhárítás
2010.04.30.
2010.06.03.
D.350/2011.
Tatai Béla és társai családi vállalkozásai (Bau-Kiv 2000 Kft. stb.)
Közbeszerzési szerződések jogsértő teljesítése miatt vállalkozástól való eltiltás kérése
2011.05.24.
2011.06.07.
D.350/2012.
MÁV Zrt. Beszerzési és Készletgazdálkodási Szolgáltató Egység
Különféle telített bükk vagy tölgy normáltalpfa, tölgy váltótalpfa, tölgy hídgerenda beszerzése
2012.05.23.
2012.07.03.
D.350/2013.
MVK Miskolc Városi Közlekedési Zrt.
Szállítási szerződés városi kialakítású CNG típusú szóló autóbuszok szállítására és kapcsolódó szolgáltatások elvégzésére
2013.08.12.
2013.08.28.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el