Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.342/2016.
Magyar Agrár-, Élelmiszergazdasági és Vidékfejlesztési Kamara
Őstermelői kártya előállítása, megszemélyesítése, küldeményképzés
2016.05.11.
2016.06.08.
D.339/2016.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kormányhivatal
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyében megvalósuló GINOP-5.2.1-14 Ifjúsági Garancia Program keretében mentori és egyéb munkaerő-piaci szolgáltatások beszerzése
2016.05.10.
2016.05.24.
D.338/2016.
Gandhi Gimnázium Közhasznú Nonprofit Kft.
Építési szerződés műfüves sportpálya, kosárlabdapálya megépítésére, sportcsarnok oltozói blokkjának felújítására, átalakítására, valamint parkettjének felújítására
2016.05.10.
2016.06.27.
D.337/2016.
Tisza-tavi Turizmus Fejlesztő Egyesület
Tisza-tó és Hortobágy közötti kerékpárút kiépítése, komplex kerékpáros turisztikai fejlesztés megvalósítása, a Tisza-tó kerékpáros körgyűrű Észak-Alföldi szakaszának megvalósítása
2016.05.09.
2016.06.02.
D.335/2016.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kormányhivatal
“Borsod-Abaúj-Zemplén Megyében megvalósuló GINOP-5.2.1-14 Ifjúsági Garancia Program keretében mentori és egyéb munkaerő-piaci szolgáltatások beszerzése” 1. és 2. rész
2016.05.06.
2016.06.17.
D.336/2016.
HM Beszerzési Hivatal
18 t teherbírású targonca és 50 t teherbírású targoncaszállító félpótkocsi beszerzése
2016.05.06.
2016.05.25.
D.333/2016.
Szigetvári Kórház
Vállalkozási szerződés a Szigetvári Kórház átalakítása, SBO, Rendelők, Központi Öltöző, raktárak műhelyek és intézeti gyógyszertár kialakítása, valamint ápolási osztály és pszichiátria átalakítása tárgyában (TIOP-2.2.6-12/1B-2013-0006)
2016.05.05.
2016.06.20.
D.334/2016.
ORFK Országos Rendőr-főkapitányság
KHA és egyéb beszerzésű gépjárművek CASCO és elektronikus berendezése biztosítása
2016.05.05.
2016.06.01.
D.332/2016.
DAKK Dél-Alföldi Közlekedési Központ Zrt.
Irodai számítógépek, monitorok és hordozható számítógépek beszerzése a DAKK Zrt. részére - 1. rész
2016.05.05.
2016.06.13.
D.305/2016.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Élelmiszerek beszerzése (Budmark Kft.) - Kbt. mellőzése
2016.05.04.
2016.05.30.
D.306/2016.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Élelmiszerek beszerzése (Alba-Kenyér Kft.) - Kbt. mellőzése
2016.05.04.
2016.05.30.
D.308/2016.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Kliprakó beszerzése (CPP Budapest Kft.) - Kbt. mellőzése
2016.05.04.
2016.06.06.
D.311/2016.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Szemlencse, orvostechnikai eszközök szállítása (OPC Kft.) - Kbt. mellőzése
2016.05.04.
2016.06.06.
D.312/2016.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Élelmiszerek beszerzése (Egertej Tejipari Kft.) - Kbt. mellőzése
2016.05.04.
2016.06.10.
D.314/2016.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Élelmiszerek beszerzése (Helit Kereskedelmi Kft.) - Kbt. mellőzése
2016.05.04.
2016.06.10.
D.315/2016.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Labor-diagnosztikumok beszerzése (Diagon Kft.) - Kbt. mellőzése
2016.05.04.
2016.06.14.
D.319/2016.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Takarítási feladatok ellátása (Profi Komfort Kft.) - Kbt. mellőzése
2016.05.04.
2016.06.06.
D.321/2016.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Veszélyes hulladék ártalmatlanítása (Septox Kft.) - Kbt. mellőzése
2016.05.04.
2016.06.06.
D.323/2016.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Gyógyászati anyagok beszerzése (Vario Medic Kft.) - Kbt. mellőzése
2016.05.04.
2016.06.03.
D.324/2016.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Gyógyászati anyagok beszerzése (Sempermed Magyarország Kft.) - Kbt. mellőzése
2016.05.04.
2016.06.03.
D.325/2016.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Mosószerek beszerzése (Ani-Roll Kft.) - Kbt. mellőzése
2016.05.04.
2016.06.06.
D.327/2016.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Gamma kamerák karbantartása (Mediso Orvosi Berendezés Fejlesztő és Szerviz Kft.) - Kbt. mellőzése
2016.05.04.
2016.06.06.
D.328/2016.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Gyógyászati anyagok beszerzése (B.Braun Medical Kft.) - Kbt. mellőzése
2016.05.04.
2016.06.13.
D.331/2016.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Gyógyászati anyagok beszerzése (Sutura Kft.) - Kbt. mellőzése
2016.05.04.
2016.06.13.
D.309/2016.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Mikrobiológiai vizsgálatok elvégzése (Corden International Kft.) - Kbt. mellőzése
2016.05.04.
2016.06.06.
D.313/2016.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Élelmiszerek beszerzése (Andosa Market Kft.) - Kbt. mellőzése
2016.05.04.
2016.06.10.
D.307/2016.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Élelmiszerek beszerzése - (Oligo 2000 Kft.) - Kbt. mellőzése
2016.05.04.
2016.05.30.
D.310/2016.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Szemlencse, orvostechnikai eszközök szállítása (Vitreus Orvostechnikai Kft.) - Kbt. mellőzése
2016.05.04.
2016.06.06.
D.316/2016.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Laboranyagok beszerzése (Beckman Coulter Magyarország Kft.) - Kbt. mellőzése
2016.05.04.
2016.06.14.
D.317/2016.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Lökéshullámmal végzett kezelés szolgáltatása (UVEK Kft. ) - Kbt. mellőzése
2016.05.04.
2016.06.14.
D.318/2016.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Őrzés-védelmi feladatok ellátása (Török Biztonsági Szolgálat Kft.) - Kbt. mellőzése
2016.05.04.
2016.06.06.
D.320/2016.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Biztosítási szolgáltatás (Groupama Garancia Biztosító Zrt.) - Kbt. mellőzése
2016.05.04.
2016.06.06.
D.322/2016.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Gyógyászati anyagok beszerzése (Terucomo BCT Europe N.V.) - Kbt. mellőzése
2016.05.04.
2016.06.03.
D.326/2016.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Irodaszerek beszerzése (PBS-Hungária Kft.) - Kbt. mellőzése
2016.05.04.
2016.06.06.
D.329/2016.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Gyógyászati anyagok beszerzése (Hartmann-Rico Hungária Kft.) - Kbt. mellőzése
2016.05.04.
2016.06.13.
D.330/2016.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Gyógyászati anyagok beszerzése (Dispomedicor Zrt.) - Kbt. mellőzése
2016.05.04.
2016.06.13.
D.301/2016.
KIVING Ingatlangazdálkodó és Beruházásszervező Kft.
Épületfelújítás 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.04.29.
2016.05.23.
D.300/2016.
Nyíregyházi Sportcentrum Nonprofit Kft.
A NYÍRSULI Nyíregyházi Sportszolgáltató Nonprofit Kft. szállítási feladatainak ellátása
2016.04.29.
2016.05.10.
D.304/2016.
XV. ker. Gazdasági Működtető Központ
A Gazdasági Működtetési Központ üzemeletetési körébe tartozó főzőkonyhák részére élelmiszer-alapanyagok beszerzése - 9. rész
2016.04.29.
2016.06.15.
D.303/2016.
KIVING Ingatlangazdálkodó és Beruházásszervező Kft.
Épületfelújítás 2014. évben - Kbt. mellőzése
2016.04.29.
2016.05.23.
D.302/2016.
KIVING Ingatlangazdálkodó és Beruházásszervező Kft.
Régészeti szolgáltatás 2014. évben - Kbt. mellőzése
2016.04.29.
2016.05.23.
D.298/2016.
Kisújszállási Városgazdálkodási Nonprofit Kft.
Elektronikus mérlegek beszerzése - Kbt. mellőzése
2016.04.28.
2016.05.25.
D.299/2016.
Tiszántúli Református Egyházkerület
Debreceni Református Kollégium Óvodájának részleges felújítása
2016.04.28.
2016.05.11.
D.297/2016.
Várgondnokság Közhasznú Nonprofit Kft.
Őrzés és takarítás - 1. rész
2016.04.27.
2016.05.23.
D.295/2016.
Nemzeti Sportközpontok
A geszti Arany János Általános Iskola elhelyezéséhez szükséges új iskola és tornaterem tervezése és kivitelezése vállalkozási szerződés alapján
2016.04.22.
2016.05.23.
D.296/2016.
Nemzeti Sportközpontok
A Jászfelsőszentgyörgy, Fő u. 110. szám alatti ingatlanon „A” típusú tornaterem építése, kivitelezése vállalkozási szerződés alapján
2016.04.22.
2016.06.08.
D.294/2016.
Pécsi Tudományegyetem
A Pécsi Tudományegyetemnek vagyon-, felelősség- és utasbiztosítási szolgáltatás nyújtása
2016.04.22.
2016.05.31.
D.293/2016.
Észak-magyarországi Közlekedési Központ Zrt.
Új, elővárosi kivitelű, alacsonypadlós, háromtengelyes csuklós (M3/II.) és új, elővárosi kivitelű szóló kéttengelyes, (M3/II.) alacsonypadlós, vagy alacsony belépésű autóbuszok beszerzése. Pü. lízing
2016.04.21.
2016.06.03.
D.291/2016.
Ferencvárosi Intézmény Üzemeltetési Központ
Bp.IX.ker. Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Napfény Óvoda, Ugrifüles Óvoda, Epres Óvoda, Méhecske Óvoda számára közétkeztetés biztosítása
2016.04.21.
2016.05.09.
D.287/2016-
Ferencvárosi Intézmény Üzemeltetési Központ
Bp.IX. ker. Kicsi Bors Óvoda, a Csudafa Óvoda és a Ferencvárosi Komplex Óvoda, Általános Iskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény számára közétkeztetés biztosítása
2016.04.21.
2016.05.09.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el