Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.940/2011.
Mátészalka Város Önkormányzata
Mátészalka Város közoktatási intézményeinek IKT fejlesztése projekt keretében különféle eszközök beszerzése
2011.12.09.
2011.12.27.
D.132/19/2010.
Mátészalka Város Önkormányzata
Mátészalka, Képes Géza Általános Iskola épületének teljes körű felújítása és akadálymentesítésének megvalósítása
2010.02.25.
2010.04.16.
D.622/9/2006.
Mátészalka Város Önkormányzata
Tervezés és tervezői művezetés Mátészalka területi kórház rekonstrukciójához
2006.09.11.
2006.10.11.
D.664/2024
Mátészalka Város Önkormányzata
„Belterületi kerékpárút-hálózat fejlesztése” EKR000966052020
2024.10.10.
2024.12.03.
D.593/2024
Mátészalka Város Önkormányzata
„Kossuth utca rekonstrukciója” EKR000346542019
2024.09.13.
2024.11.26.
D.811/2010.
Mátraszentimre Község Önkormányzata
közbeszerzési eljárás mellőzésével kötött szállítási szerződés Mátraszentimre község közigazgatási területén hulladék gyűjtésére, szállítására és ártalmatlanítására
2010.10.13.
2010.11.23.
D.517/2015.
Mátraszentimre Község Önkormányzata
Közutak felújítása Mátraszentimre községben, Gyopár u. felújítása tekintetében - Kbt. mellőzése
2015.06.24.
2015.07.08.
D.1028/2016.
Mátranovák Községi Önkormányzat
Mátranovák belterületi utak felújítása - 2016.
2016.12.20.
2017.03.02.
D.32/2013.
Mátrai Gyógyinzézet
HU-SK 09/01/1.4.1/0014 kódszámú pályázatokban szereplő gép műszerigény biztosítása 2012 2. és 6. rész
2013.01.21.
2013.03.08.
7.K.33.796/2010/5.
Mátrai Gyógyintézet (3233 Mátraháza, külterület)
a Mátrai Gyógyintézet mátraházai és kékestetői telephelyein összesen 39,67 ha területen, 12 hónapos időtartamra szóló őrző-védő (biztonsági) szolgálat ellátása
2011.03.16.
D.344/12/2009
Mátrai Gyógyintézet
Mátrai Gyógyintézet megújuló energiával való fűtési rendszerre való áttérésében szükséges fejlesztésekhez kapcsolódó projektvégrehajtás felügyeleti és koordinációs feladatokra vonatkozó vállalkozási szerződés
2009.07.03.
2009.08.04.
D.540/7/2010.
Mátrai Gyógyintézet
a Mátrai Gyógyintézet Mátraházi és Kékestetői telephelyein összesen 39,67 ha területen 12 hónapos időtartamra szóló őrző-védő biztonsági szolgálat ellátása
2010.07.07.
2010.07.23.
D.48/2026
Mátrai Gyógyintézet
„Mágy-EFOP-2.2.19-építés-2022” EKR001831812022
2026.02.06.
7.K.33.638/2010/9
Mátrai Gyógyintézet
Mátrai Gyógyintézet Főépülete teljes fűtési rendszerének kicserélése megújuló, levegő-levegő hőszivattyús rendszere, az összes homlokzati nyílászáró kicserélése, teljes külső hőszigetelés megvalósítása
2011.02.25.
D.402/2010.
Mátrai Gyógyintézet
A Mátrai Gyógyintézet Főépülete teljes fűtési rendszerének kicserélése megújuló, levegő- levegő hőszivattyús rendszerre
2010.05.18.
2010.06.29.
D.147/2010.
Mátrai Gyógyintézet
A Mátrai Gyógyintézet Főépülete teljes fűtési rendszerének kicserélése megújuló, levegő- levegő hőszivattyús rendszerre, az összes homlokzati nyílászáró kicserélése, teljes külső hőszigetelés megvalósítása
2010.03.03.
2010.04.15.
D.766/2025
Mátrai Gyógyintézet
Élelmiszer (zöldség, gyümölcs és savanyúság) beszerzése - Kbt. mellőzése
2025.12.01.
2026.01.16.
D.181/2013.
Mátrai Gyógyintézet
HU-SK 09/01/1.4.1/0002 , HU-SK 09/01/1.4.1/0013 és HU-SK 09/01/1.4.1/0014 kódszámú pályázatokban szereplő gép műszerigény biztosítása 6. rész
2013.04.23.
2013.05.31.
D.986/2014.
Mátrai Erőmű Zrt.
15 MW-os fotovoltatikus erőmű létesítése
2014.12.31.
2015.01.19.
D.979/2014.
Mátrai Erőmű Zrt.
15 MW-os fotovoltatikus erőmű teljesítése
2014.12.23.
2014.12.29.
D.472/2014.
Mátrai Erőmű Zrt.
ME ZRt 14/2014 számú eljárás alapján Bontófog szállítás 2014-2015. évben
2014.09.15.
2014.10.01.
D.409/2013.
Mátrai Erőmű Zrt.
Vállalkozási szerződés, a Mátrai Erőmű Zrt. 5 db blokk (2 db 320 t/h és 3 db 650 t/h) kazánjainak tűzálló falazati, karbantartási és felújítási munkáinak elvégzése 2014-2016. évben
2013.09.17.
2013.10.03.
D.654/2016.
Mátrai Erőmű Zrt.
Mátrai Erőmű ZRt 1 db LMZ-ALSTOM gyártmányú 220 MW névleges teljesítményű gőzturbina ciklikus főjavítása
2016.07.04.
2016.08.03.
D.840/2010.
Mátrai Erőmű Zrt.
Mátrai Erőmű Zrt. IV-V. blokki főgőz vezeték cseréjéhez szükséges nagynyomású acélcső és idom szállítása
2010.10.27.
2010.11.26.
D.221/2021
Mátrai Erőmű ZRt.
"44/220 Vasúti tömegáru fuvarozás 2021-2022" EKR000987792020
2021.04.30.
2021.06.22.
D.42/2018
Mátrai Erőmű ZRt.
„A Mátrai Erőmű ZRt. részére új gyártású bontófogak szállítása újrahasznosítható bontófogak visszavásárlásának kötelezettségével 2018-2019. években.” 1. rész
2018.02.21.
2018.03.27.
D.869/2015.
Mátraderecske Község Önkormányzata
Központi orvosi ügyelet ellátása a megállapodásban érintett önkormányzatok lakosai számára 2015. június 1. napjától két hónap határozott időre, és autusztus 1. napjától pedig határozatlan időre - Kbt. mellőzése
2015.12.08.
2016.01.13.
D.870/2015.
Mátraballa Község Önkormányzata
Központi orvosi ügyelet ellátása a megállapodásban érintett önkormányzatok lakosai számára 2015. június 1. napjától két hónap határozott időre, és autusztus 1. napjától pedig határozatlan időre - Kbt. mellőzése
2015.12.08.
2016.01.13.
D.728/2024
Mátraalja Térségfejlesztési Nonprofit Kft
„Bátonyterenye-Ipari park bővítése” EKR001455342019
2024.11.21.
2025.01.21.
D.536/2013.
Mátra Volán zRt
Közösségi közlekedés fejlesztése a Gyöngyösi és Hevesi Kistérségben” című projekt megvalósítása során szükséges berendezések beszerzése, üzembe helyezése és a rendszer kialakításához szükséges szolgáltatások
2013.12.09.
2013.12.30.
D.928/2011.
Mátra Volán Zrt.
Üdülőház létesítése Mátraházán
2011.12.06.
2012.02.02.
D.807/2011.
Mátra Kivitelező Kft.
Mátraháza Üdülőház építőmesteri és gépészeti munkáinak komplett elvégzése
2011.10.27.
2011.11.08.
D.160/2020
Márián Balázs egyéni vállalkozó
„Márián Balázs ültetvénytelepítése – facsemete beszerzés a kapcsolódó szolgáltatásokkal”
2020.04.27.
2020.06.05.
D.159/2020
Márián Balázs egyéni vállalkozó
„Márián Balázs ültetvénytelepítése – kapcsolódó építési munkálatokkal”
2020.04.27.
2020.06.05.
D.240/2020
Márianosztra Község Önkormányzata
KEHOP-5.2.9-16-2016-00098 azonosítószámú, Márianosztra Község intézményeinek energiahatékonyságot célzó felújítási munkái
2020.07.14.
2020.11.05.
D.348/2011.
Mántelki Parasztgazdaság Zrt.
Sertéshizlaló istálló építése Dabason
2011.05.24.
2011.06.20.
D.429/2023
Mánfa Község Önkormányzata
„TOP-2.1.3-16 Csap.víz elv rend.szer fejl. Mánfa II” EKR001006982021
2023.10.06.
2024.02.28.
D.488/2025
Mályi Község Önkormányzata
„Bölcsődei nevelés fejlesztése Mályiban” EKR002044552024
2025.08.04.
2025.12.08.
D.848/2015.
Mágocs Város Önkormányzata
Hegyháti Egészségügyi alapellátás fejlesztése DDOP-3.1.3/G-14-2014-0022 eszközbeszerzésre
2015.11.25.
2015.12.11.
D.35/2019
Mágocs Város Önkormányzata
TOP-1.4.1-15-BA1-2016-00005 azonosítószámú „Bölcsőde kialakítás és óvoda fejlesztés Mágocs városában” című projekt keretében Mágocsi Bokréta óvoda épületének átalakítása, bővítése és új bölcsődei épületszárny kialakítása
2019.02.12.
2019.03.25.
D.639/2015.
Mád Község Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a Mádon található Borsay kastély felújítására
2015.08.05.
2015.09.02.
D.628/2010.
Mád Község Önkormányzata
módi óvoda és bölcsőde komplex akadálymentesítése
2010.08.03.
2010.08.17.
4.K.33.404/2015/9.
Mád Község Önkormányzata
"Vállalkozási szerződés a Mádon található Borsay kastély felújítására"
2016.05.27.
D.590/2015.
MÁV-Start Vasúti Személyszállító Zrt.
Mozdonyvezetői vezetőülések és vezetőülés alkatrészek beszerzése - 1. rész
2015.07.27.
2015.09.25.
D.512/2010.
MÁV-Start Vasúti Személyszállító Kft.
A MÁV-START Zrt. egyes végfelhasználói informatikai eszközeinek és központi informatikai eszközrendszerének üzemeltetésére, karbantartására vonatkozó szolgáltatás ellátása
2010.06.24.
2010.08.11.
3.Kf.27.340/2010/3.
MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt., képviseli: Szabó & Szomor Ügyvédi Iroda
Budapest-München nagysebességű személyszállítási szolgáltatás nyújtásához szükséges vonategységek bérlése tárgyban Budapest-Győr-Hegyeshalom szakaszra
2010.11.17.
Kfv.III.37. 675/2014/4.
MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt. (1087 Budapest, Könyves Kálmán krt. 54-60.)
a MÁV Zrt. tulajdonában levő telephelyen vasúti személyszállító járművek tisztításához szükséges tisztítószerek beszerzése
2014.10.01.
Kfv.VI.37.193/2011/4.
MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt.
Budapest-München nagy sebességű személyszállítási szolgáltatás nyújtásához szükséges vonategységek bérlése a Budapest-Győr-Hegyeshalom szakaszra
2012.01.23.
D.509/2010.
MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt.
A MÁV-START Zrt. egyes végfelhasználói informatikai eszközeinek és központi informatikai eszközrendszerének üzemeltetésére, karbantartására, felhasználói támogatás nyújtására
2010.06.23.
2010.08.11.
D.323/2019
MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt.
Szénkefe beszerzése
2019.06.03.
2019.06.17.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el