Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.459/2016.
NYÍR-GESTUM Rehabilitációs Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
5 db HX6816T Pegasus Overlock varrógép beszerzése - Kbt. mellőzése
2016.06.13.
2016.07.12.
D.459/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
EFI szakanyagok beszerzése (Johnson és Johnson Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.459/2014.
Oroszlányi Szolgáltató Zrt.
„A városi hőfogadót az erőművel összekötő tranzitvezeték felújítása” tárgyban gyárilag előreszigetelt csőrendszer és elemei, valamint teljes átömlésű, behegeszthető gömbcsap elzáró szerelvények szállítása - 1. rész
2014.09.08.
2014.10.03.
D.459/2013.
Észak-dunántúli Vízügyi Igazgatóság
Vállalkozási szerződés a KEOP-2.1.1/2F/09-11-2011-0001 azonosítószámú, „Komárom, Almásfüzitő árvízvédelmi öblözet árvízvédelmi biztonságának javítása” című pályázati program megvalósításához szükséges kiviteli tervek elkészítése
2013.10.10.
2013.11.25.
D.459/2012.
Vízügyi és Környezetvédelmi Központi Igazgatóság
Ráckevei (Soroksári-) Duna-ág (RSD) és mellékágai kotrása, műtárgyépítés és rekonstrukció projekt - A Ráckevei (Soroksári-) Duna-ág (RSD) és mellékágai kotrása és az iszap elhelyezése építési munkáinak megvalósítása és a kiviteli tervek elkészítése
2012.07.27.
2012.09.19.
D.459/2011.
Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság
Vállalkozási szerződés levegő-levegő hőszivattyús rendszer szállítására és telepítésére a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság épületében
2011.07.06.
2011.08.22.
D.459/2010.
Semmelweis Egyetem
Semmelweis Egyetem Bőr-, Nemikórtani és Bőronkológiai Klinika részére 44 db négyrészes elektromos ágy beszerzése antidecubitor szivacsmatraccal és éjjeliszekrénnyel
2010.06.07.
2010.07.05.
D.459/2009.
Mór Város Önkormányzata
Mór, útépítések kivitelezése
2009.08.14.
2009.09.22.
D.459/15/2006.
Szob Város Önkormányzata
Szob-Nagybörzsöny közötti kisvasút teljes turisztikai célú helyreállítása - vasúti alépítmény, mély- és magasépítés, egyéb munkák kivitelezése
2006.07.06.
2006.08.11.
D.459/14/2007.
Magyar Televízió Zrt.
2007.09.12.
D.458/9/2006.
Dorog Város Önkormányzata
Schmidt-villa-kert 13/2 hrsz.-ú ingatlanon található volt óvoda jelenleg funkció nélküli épületrészének - rendeltetés megváltoztatásával járó - átalakítása 25 fős idősek átmeneti otthonává
2006.07.06.
2006.08.09.
D.458/4/2008
Budapest Főváros XIX. kerület Kispest Önkormányzata
2008.10.14.
D.458/2026
Magyar Posta Zrt.
Takarítás (Fejér, Komárom-Esztergom, Zala) - 2.rész Komárom-Esztergom vármegye és 3.rész Zala vármegye EKR001723492025
2026.08.21.
D.458/2025
Építési és Közlekedési Minisztérium (jogelődje NIF Zrt. )
„Érd - Érd alsó összekötő vágány és kapcsolódó létesítmények kivitelezése”
2025.07.17.
2025.09.23.
D.458/2024
Müpa Budapest Nonprofit Kft.
„Vállalkozási keretszerződés keretében a Müpa Budapest Nonprofit Kft. 2024-2025. évi médiavásárlási feladatainak ellátásának megrendelése” EKR001948442023
2024.07.19.
2024.09.02.
D.458/2023
E.ON Gazdasági Szolgáltató Kft.
„Oszlopkapcsolók szállítása” - 3. rész: 3 - Oszlopkapcsoló – függőleges típus EKR000610982019
2023.10.24.
2024.01.05.
D.458/2022
Zalaegerszegi Tankerületi Központ
Eszközök beszerzése Egervár - 1. rész Egyéb eszközök EKR001024182021
2022.11.24.
2022.12.05.
D.458/2021
MTA Csillagászati és Földtudományi Kutatóközpont
Magyarország Nemzeti Atlasza nyomdai kivitelezése EKR001134562020
2021.10.15.
2021.11.26.
D.458/2020
Sződliget Nagyközség Önkormányzata
Bölcsőde építése (pályázati projekt) EKR 000767792020
2020.10.22.
2020.11.09.
D.458/2019
BKK Budapesti Közlekedési Központ Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Budapest XXIII. kerület, GOH (Grassalkovich út- Ócsai út- Haraszti út) csomóponti felüljáró felújításának kivitelezési munkái
2019.09.24.
2019.10.03.
D.458/2017.
Jász-Nagykun-Szolnok Mi. Hetényi Géza Kórház-Rendelőintézet
Coronaria stent termékek beszerzése 2016. évben (Biotronik Hungária Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.16.
2017.09.25.
D.458/2016.
NYÍR-GESTUM Rehabilitációs Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
5 db HX6814T Pegasus Overlock varrógép beszerzése - Kbt. mellőzése
2016.06.13.
2016.07.12.
D.458/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Működési célú eloz. felszámított le nem vonható ÁFA (Sodexo Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.458/2014.
Magyar Államkincstár
98 db-15 %% gépjármű beszerzése
2014.09.05.
2014.09.30.
D.458/2013.
Biogas-Miskolc Szolgáltató Kft.
A Biogas-Miskolc Kft. KEOP 4.4.0./A/09-2010-0031 azonosítószámú "Miskolci biogáz üzem létesítése" c. projekt keretében Udvartéri Közmű-, villamosság-, irányítástechnikai-, útépítés munkálatok elvégzése a Miskolci Szennyvíztisztító Telepen
2013.10.09.
2013.11.04.
D.458/2012.
Magyar Posta Zrt.
L1e és L3e kategóriájú új járművek beszerzése
2012.07.27.
2012.09.24.
D.458/2011.
E.ON Tiszántúli Áramhálózati Zrt
Az E.ON Tiszántúli Áramhálózati Zrt. területén kialakított távműködtetésű oszlopkapcsoló távfelügyeleti rendszer rádiós távjelző-távműködtető irányítástechnikai berendezések beszerzése, jelenlegi rendszerbe integrálása és üzembe helyezése
2011.07.05.
2011.08.16.
D.458/2010.
Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem
Bp.VI.ker. Liszt Ferenc tér 8. szám alatti műemlék épület (Zeneakadémia) rekonstrukciója és korszerűsítése
2010.06.07.
2010.07.09.
D.458/2009.
Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
Tervezési szerződés a 41. sz. főút 53+474 km szelvényében lévő vásárosnaményi II. Rákóczi Ferenc Tisza híd átépítéséhez szükséges tervdokumentáció elkészítése
2009.08.13.
2009.10.06.
D.457/2026
Örkény István Színház Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
„Takarítási feladatok” EKR001363922026
2026.08.20.
D.457/2025
Nemzeti Adó- és Vámhivatal
2Mobil röntgensugaras gépjármű átvilágító rendszer EKR001149832024
2025.07.16.
2025.07.22.
D.457/2024
Pásztó Városi Önkormányzat
Mátrakeresztesi Művelődési ház korszerűsítése EKR000682222019
2024.07.18.
2025.02.10.
D.457/2023
E.ON Gazdasági Szolgáltató Kft.
„Oszlopkapcsolók szállítása” - 2. rész: 2 - Oszlopkapcsoló – vízszintes típus EKR000610982019
2023.10.24.
2024.01.05.
D.457/2022
Zalaegerszegi Tankerületi Központ
Eszközök beszerzése Bagod - 4. rész Taneszközök EKR001024012021
2022.11.24.
2022.12.05.
D.457/2021
Gúth-Keled Idegenforgalmi és Természetvédelmi Közhasznú Egyesület
„Látogatóközpont fejlesztése Nyíradonyban” EKR001118182021
2021.10.14.
2021.11.02.
D.457/2020
Budapest Főváros Önkormányzata
Közterületek használatával összefüggő szolgáltatás
2020.10.22.
2020.11.05.
D.457/2019
Zala Megyei Gyermekvédelmi Központ és Területi Gyermekvédelmi Szakszolgálat
"EFOP-2.2.14 - Bútorok és fejlesztő eszközök" tárgyú árubeszerzés 1. részajánlattételi köre (különféle bútorok) EKR000344582019
2019.09.20.
2019.10.17.
D.457/2017.
Jász-Nagykun-Szolnok Mi. Hetényi Géza Kórház-Rendelőintézet
Coronaria stent termékek beszerzése 2016. évben (Medlines Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.16.
2017.09.25.
D.457/2016.
NYÍR-GESTUM Rehabilitációs Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
6 db ZVA01M-U vasalóasztal vasalóval, 2 db ZVA01M-G vasalóasztal vasalóval, 5 db Z15 2MH gőzfejlesztő beszerzése - Kbt. mellőzése
2016.06.13.
2016.07.12.
D.457/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Vegyszer beszerzése (Diagnosticum Zrt.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.457/2014.
Országos Vízügyi Főigazgatóság
Megbízási szerződés a "Békés Megyei Ivóvízminőség-javító Program" című KEOP-1.3.0/09-11-2012-0009 azonosító számú projekt munkáihoz kapcsolódó FIDIC mérnöki és műszaki ellenőri feladatok ellátására
2014.09.04.
2014.10.15.
D.457/2013.
Gyöngyös Város Önkormányzata
közétkeztetési szolgáltatás - Kbt. mellőzése
2013.10.09.
2013.11.19.
D.457/2012.
Magyar Nemzeti Bank
MNB épületeivel kapcsolatos tervezési, műszaki ellenőrzési és szakértői munkák elvégzése
2012.07.26.
2012.08.27.
D.457/2011.
E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt.
Az E.ON Észak-Dunántúli Áramhálózati Zrt. területén kialakított távműködtetésű oszlopkapcsoló távfelügyeleti rendszer rádiós távjelző-távműködtető irányítástechnikai berendezések beszerzése, jelenlegi rendszerbe integrálása és üzembe helyezése
2011.07.05.
2011.08.15.
D.457/2010.
Nyíregyházi Főiskola
Takarítás
2010.06.04.
2010.06.21.
D.457/18/2007.
Érd Megyei Jogú Város Önkormányzata
2007.09.24.
D.457/17/2008
Magyar Közút Kht.
„WIM berendezések burkolatban történő beépítése”
2008.09.29.
2008.11.07.
D.456/7/2006.
Szentes Város Önkormányzata
2006.08.04.
D.456/2026
Óbudai Egyetem
"Takarítási feladatok az Óbudai Egyetem részére" - 5. rész ("Frangepán utcai épület rendszeres takarítása") EKR000596952026
2026.08.19.
D.456/2025
Budapest XXI. Kerület Csepel Önkormányzata
„Lakóépületek energetikai felújítása” - 2. rész „A Nap u. 6-8. sz. alatti társasház tető- és homlokzati hőszigetelése” EKR001104912019
2025.07.16.
2025.12.09.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el