Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.232/2016.
Várgondnokság Közhasznú Nonprofit Kft.
Őrzés és takarítás - 1. rész
2016.04.04.
2016.04.28.
D.234/2016.
Máv Zrt.
Zúzottkő beszerzése - XI. és XII. részek
2016.04.04.
2016.05.17.
D.235/2016.
Jászberényi Szent Erzsébet Kórház
Orvostechnikai eszközök beszerzésére vonatkozó adásvételi szerződés a TIOP-2.2.6-12/1B-2013-0027 azonosítószámú "Infrastruktúra fejlesztés a Jászberényi Szent Erzsébet Kórházban"
2016.04.04.
2016.06.01.
D.239/2016.
Mezőkövesdi VG Zrt.
Kivitelezési szerződés a Zsóry-fürdő komplex fejlesztésére, gyógyászati és új élményelemekkel történő bővítésére
2016.04.04.
2016.04.26.
D.240/2016.
Auto-Univerzál Járműjavító Szolgáltató, Kereskedelmi Kft
Az AUTO-UNIVERZÁL Kft. részére szükséges járműipari levegőszűrők szálítása
2016.04.04.
2016.04.19.
D.233/2016.
EUTAF Európai Támogatásokat Auditáló Főigazgatóság
Az EUTAF work flow fejlesztési projektjéhez kapcsolódó minőségbiztosítási és projektmenedzsmenti feladatok ellátása - 2. rész
2016.04.04.
2016.05.06.
D.236/2016.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kormányhivatal
Takarítási szolgálatás megrendelése és higiéniai szerek beszerzése a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kormányhivatal részére
2016.04.04.
2016.05.13.
D.237/2016.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kormányhivatal
Takarítási szolgálatás megrendelése és higiéniai szerek beszerzése a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kormányhivatal részére
2016.04.04.
2016.05.13.
D.238/2016.
Emberi Erőforrások Minisztériuma
Az Emberi Erőforrások Minisztériuma fejezeti kezelésű előirányzatokkal történő gazdálkodására nyilvántartó program szoftverfejlesztése és támogatása.
2016.04.04.
2016.04.25.
D.230/2016.
Várgondnokság Közhasznú Nonprofit Kft.
Vállalkozási szerződés őrzési és vagyonvédelmi, valamint takarítási feladatok ellátására - 2. rész
2016.04.01.
2016.05.06.
D.228/2016.
Nemzeti Sportközpontok
A Zichyújfalu, Iskola u. 4. szám alatti ingatlanon „A” típusú tornaterem építése, kivitelezése vállalkozási szerződés alapján.
2016.04.01.
2016.05.23.
D.229/2016.
Bruton Szolgáltató Kft.
Diófeldolgozó üzem gépeinek beszerzése Abaújszántón - Kbt. mellőzése
2016.04.01.
2016.04.26.
D.231/2016.
Budapest Főváros Önkormányzata
Cséry-telep kármentesítési dokumentációjának előkészítéséhez kiegészítő vizsgálatok és tanulmányok
2016.04.01.
2016.04.07.
D.218/2016.
Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Kft.
Napraforgó vásárlása 2012. évben - Kbt. mellőzése
2016.03.31.
2016.05.10.
D.223/2016.
Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Kft.
Legelőtavak élőhelykezelése a Hortobágyon - 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.03.31.
2016.05.12.
D.225/2016.
Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Kft.
Alomszalma vásárlás 2013.07.hó - Kbt. mellőzése
2016.03.31.
2016.05.05.
D.226/2016.
Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Kft.
Szolgáltatási szerződés mezőgazdasági tevékenységre 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.03.31.
2016.05.10.
D.227/2016.
Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Kft.
Bérvágási szerződés Hipp feldolgozás 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.03.31.
2016.05.02.
D.213/2016.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Megbízási szerződés a „813. sz. főút III. ütem (8+200 – 13+419 km szelvények közötti szakasz) kiviteli terveinek elkészítése, valamint út-, híd, közmű- és kapcsolódó létesítmények kivitelezési feladatainak” elvégzéséhez kapcsolódó mérnöki feladatok elvégzése tárgyában
2016.03.31.
2016.05.02.
D.217/2016.
Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Kft.
Vállalkozási szerződés ökoturisztikai fejlesztésre 2012. évben - Kbt. mellőzése
2016.03.31.
2016.04.26.
D.219/2016.
Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Kft.
Alomszalma vásárlása 2012. évben - Kbt. mellőzése
2016.03.31.
2016.05.10.
D.220/2016.
Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Kft.
Lucernaszenázs vásárlása 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.03.31.
2016.05.10.
D.221/2016.
Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Kft.
Bio őszi búza, zab vásárlása 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.03.31.
2016.05.11.
D.214/2016.
Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Kft.
Class Arion gép, vontató vásárlása 2012. évben - Kbt. mellőzése
2016.03.31.
2016.04.18.
D.224/2016.
Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Kft.
Alomszalma vásárlása 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.03.31.
2016.05.05.
D.222/2016.
Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Kft.
Bérvágási szerződés 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.03.31.
2016.05.12.
D.215/2016.
Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Kft.
Markológép vásárlása - 2012. évben - Kbt. mellőzése
2016.03.31.
2016.04.18.
D.216/2016.
Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Kft.
Adásvételi szerződés új mezőgazdasági gépre 2012. évben - Kbt. mellőzése
2016.03.31.
2016.04.26.
D.212/2016.
Magyar Bencés Kongregáció Pannonhalmi Főapátság
A szentély újraértelmezése a Pannonhalmi Főapátság bazilikájában - szerződés módosítás
2016.03.30.
2016.05.30.
D.209/2016.
Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt. (FKF)
Vállalkozási szerződés a PRHK II. depóniájának felületén működő előkezelési technológiából származó magas fűtőértékű hulladékok elszállítása, hasznosítása energetikai célú felhasználásr
2016.03.25.
2016.04.14.
D.210/2016.
Péterfy Sándor Utcai Kórház-Rendelőintézet és Baleseti Központ
7/2014/Péterfy "Különféle élelmiszerek beszerzése 7 részben szállítási szerződés keretében" - 7. rész
2016.03.25.
2016.05.06.
D.207/2016.
Meat Projekt Plusz Kft.
Eszközparkfejlesztés a Meat Projekt Plusz Kft.-nél - Kbt. mellőzése
2016.03.25.
2016.04.28.
D.208/2016.
Star Construct Építőipari, Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
Építőipari technológiai fejlesztés: rakodógépek, homlokzati állványrendszer beszerzése - Kbt. mellőzése
2016.03.25.
2016.04.28.
D.206/2016.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Burkolatállapot mérés a gyorsforgalmi úthálózaton
2016.03.23.
2016.04.25.
D.205/2016.
Állami Szívkórház
A KEOP – 5.6.0/E/15 „Egészségügyi eszközök energia megtakarítást célzó beszerzésének támogatása” című pályázati felhívásra tekintettel, adás-vételi szerződés keretében 1 db Kardiológiai Röntgen angiográfia berendezés szállítása, telepítése, üzembe helyezése, adásvételi szerződés keretében
2016.03.23.
2016.05.03.
D.204/2016.
KOM Központi Okos Mérés Zrt.
Végponti eszközök beszerzésére vonatkozó keretmegállapodásos eljárás - 7. rész
2016.03.22.
2016.05.11.
D.201/2016.
BKK (Budapesti Közlekedési Központ) Zrt.
Budapest XXIII. kerület, GOH (Grassalkovich út - Ócsai út - Haraszti út) csomóponti felüljáró felújításának kivitelezési munkái
2016.03.21.
2016.04.12.
D.203/2016.
Pécsi Tudományegyetem
Felsőoktatási Struktúraátalakítási Alapból megvalósított digitális tantermek kialakítása II.
2016.03.21.
2016.03.30.
D.202/2016.
Országos Korányi TBC és Pulmonológiai Intézet
Tüdővarrógépek, tárak beszerzése konszignációs raktárba történő kihelyezéssel KOR-03/2015. 1., 3., 4. és 5. rész
2016.03.21.
2016.04.29.
D.200/2016.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Jahn Ferenc Dél-Pesti Kórház és Rendelőintézet által megvalósított Roche Magyarország Kft. által kihelyezett kémiai automata és reagensek beszerzése
2016.03.21.
2016.04.21.
D.194/2016.
Országos Bírósági Hivatal
A Szegedi Törvényszék, a Szegedi Járásbíróság és a Szegedi Járási Ügyészség közös használatában lévő 6720 Szeged, Széchenyi tér 4. sz. alatti műemléki épület (hrsz: 3965) teljes rekonstrukciójához és bővítéséhez szükséges építészeti-műszaki tervezési szolgáltatás nyújtása
2016.03.18.
2016.04.04.
D.196/2016.
Csongrád Megyei Egészségügyi Ellátó Központ Hódmezővásárhely-Makó
A Csongrád Megyei Egészségügyi Ellátó Központ Hódmezővásárhely-Mekó MedWorkS moduláris felépítésű integrált informatikai rendszerének továbbfejlesztése, kiterjesztése és követése, valamint karbantartási szolgáltatásainak ellátása
2016.03.18.
2016.04.05.
D.195/2016.
Budapesti Vasutas Sport Club-Zuglói Közhasznú Egyesület
Budapesti Vasutas Sport Club-Zuglói Közhasznú Egyesület által megvalósítandó uszoda és kiszolgáló létesítményei tervezése és kivitelezése
2016.03.18.
2016.04.05.
D.199/2016.
Hagyományok Háza
Budai Vigadó épületének rekonstrukciójára irányuló beruházás (a továbbiakban: Projekt) megvalósításához és az épület rendeltetésszerű üzemeltetésének megkezdéséhez kapcsolódó „teljes körű műszaki ellenőrzés” tárgyú szolgáltatások megrendelése
2016.03.18.
2016.04.18.
D.197/2016.
Zala Megyei Kórház
A kórház takarítási feladatainak ellátása - Kbt. mellőzése
2016.03.18.
2016.04.15.
D.198/2016.
Veszprém Megyei Önkormányzat
Megbízási szerződés szakmai rendezvények szervezésére
2016.03.18.
2016.03.21.
D.189/2016.
KEF Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Számítógéprendszerek szállítása és kapcsolódó szolgáltatások teljesítése - 5. rész
2016.03.17.
2016.04.05.
D.192/2016.
Országos Korányi TBC és Pulmonológiai Intézet
Tüdővarrógépek, tárak beszerzése konszignációs raktárba történő kihelyezéssel KOR-03/2015.
2016.03.17.
2016.03.31.
D.191/2016.
KEF Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Számítógéprendszerek szállítása és kapcsolódó szolgáltatások teljesítése - 2015.
2016.03.17.
2016.04.05.
D.193/2016.
BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság
Adásvételi szerződés – Magasból mentő tűzoltó gépjárművek beszerzése mentőkosárral tárgyában [(10 db 32 méteres működési magassággal rendelkező jármű beszerzése tárgyában (I. rész); 2 db 42 méteres működési magassággal rendelkező jármű beszerzése tárgyában (II. rész)]
2016.03.17.
2016.04.01.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el