Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.505/2019
Kövegy Község Önkormányzata
95. hrsz alatti épületek energetikai korszerűsítése EKR000920722018
2019.10.18.
2019.11.08.
D.394/2024
KözPont Újbudai Kulturális Nonprofit Kft.
„Pénzügyi menedzsment szolgáltatás biztosítása” EKR002351302023
2024.06.19.
2024.12.06.
D.98/6/2009.
Közbeszerzések Tanácsa
Asztali számítógépek, notebookok, nyomtatók és kellékek, fénymásolók beszerzése
2009.03.19.
2009.04.06.
3.Kf.27.374/2010/4.
Közbeszerzések Tanácsa
Asztali számítógépek és tartozékaik, notebookok, nyomtatók és kellékek, fénymásolók beszerzése
2011.01.19.
3.Kf.27.451/2007/18.
Közbeszerzések Tanácsa Közbeszerzési Döntőbizottság, képviseli dr. Horváth Éva jogtanácsos
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Önkormányzat és intézményeinek bankszámla-vezetése, a számlavezetéshez kapcsolódó szolgáltatások, és folyószámla-hitel nyújtása
2009.05.27.
19.K.31.280/2008/8.
Közbeszerzések Tanácsa Közbeszerzési Döntőbizottság, képviseli dr. Horváth Éva jogtanácsos
Megbízási szerződés keretében, a 2008- 2010. évi könyvvizsgálói feladatainak ellátása
2008.09.26.
12.K.34.966/2005/46.
Közbeszerzések Tanácsa Közbeszerzési Döntőbizottság, képviseli dr. Szaller Ottó jogtanácsos
Paksi Atomerőmű kiégett fűtőelem kazetták átmeneti tárolója III. ütemre tároló konténer kiválasztása, a kiválasztott konténer elvén működő száraz tároló rendszerszintű engedélyeztetése
2005.12.13.
2009.06.04.
12.K.33.606/2008/5.
Közbeszerzések Tanácsa Közbeszerzési Döntőbizottság, képviseli dr. Szaller Ottó jogtanácsos
Vállalkozási szerződés közétkeztetés biztosítására a felhívás II.1.2. pontjában megnevezett intézményekben a megjelölt adagszámban az országos élelmezésügyi előírás szabályai szerinti élelmiszer mennyiségi és minőségi összetételben
2009.05.19.
D.147/2020
Közbeszerzési Hatóság
Nyomdai feladatok elvégzése a KH részére EKR000092052020
2020.04.20.
2020.05.22.
D.403/2024
Közbeszerzési Hatóság
„Szoftverlicenszek megújítása I. 12 részben" - 5. rész: FortiNet termékek (FortiGate, FortiMail, FortiWeb) 4 db (informatikai védelmi rendszer, tűzfal) EKR000479312024
2024.06.24.
2024.07.11.
3.Kf.650.032/2014/3.
Közbeszerzési Hatóság Közbeszerzési Döntőbizottság
a MÁV Zrt. hálózatán közlekedő vasúti személyszállító járművek különféle tisztítása
2014.09.02.
4.K.30.891/2013/24.
Közbeszerzési és Ellátás Főigazgatóság
Távközlési mobilszolgáltatások beszerzése
2013.10.24.
D.127/2026
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„Krónikus dialízis készülékek és kapcsolódó szolgáltatások központosított beszerzése 2026” (ASZ01_DBR_DIAL25) - 1-3. rész
2026.03.19.
2026.04.27.
D.659/2025
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„Tisztán elektromos gépjárművek beszerzése” EKR001757372024
2025.10.14.
2026.03.11.
D.492/2025
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„Kórházak őrzése-2025” - 2. rész - Kórházak őrzése - BP és Országos Intézmények EKR000267432025
2025.08.07.
2025.10.06.
D.485/2025
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
"MR készülékek beszerzése egészségügyi intézmények részére 2” - 2. rész MR készülék beszerzése az Észak-Pesti Centrumkórház-Honvédkórház részére EKR000825092021
2025.08.04.
2025.08.25.
D.484/2025
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
MR készülékek beszerzése egészségügyi intézmények részére 2” - 1. rész MR készülék beszerzése a Kiskunhalasi Semmelweis Kórház a Szegedi Tudományegyetem Oktató Kórháza részére EKR000825092021
2025.08.04.
2025.08.18.
D.246/2025
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„Zárt vérvételi rendszerek - 2024.” - 1. rész - Zárt vérvételi rendszer I. (gyári vákuum) EKR000883782024
2025.04.24.
2025.07.11.
D.199/2025
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„CT készülékek beszerzése egészségügyi intézmények részére 2.” - 5. rész - CT készülék beszerzése az Észak-Pesti Centrumkórház-Honvédkórház(II. telephely) részére EKR000825092021
2025.03.26.
2025.03.26.
D.105/2025
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„CT készülékek beszerzése egészségügyi intézmények részére 2.” - 5. rész - CT készülék beszerzése az Észak-Pesti Centrumkórház-Honvédkórház(II. telephely) részére EKR000825092021
2025.02.14.
2025.04.08.
D.103/2025
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„CT készülékek beszerzése egészségügyi intézmények részére 2.” - 1. rész - CT készülék beszerzése a Budapesti Bajcsy-Zsilinszky Kórház és Rendelőintézet részére EKR000825092021
2025.02.14.
2025.04.08.
D.61/2025
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„Őrzési és egyéb vagyonvédelmi feladatok ellátása és recepciós szolgáltatások nyújtása a KEF mindenkori üzemeltetési és/vagy ellátási körébe tartozó ingatlanokban.” EKR001705362024
2025.01.24.
2025.02.17.
D.790/2024
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„Zárt vérvételi rendszerek - 2024” - 1. rész zárt vérvételi rendszer I. (gyári vákuum) EKR000883782024
2024.12.06.
2025.01.16.
D.740/2024
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„Rehabilitációs eszközcsomag beszerzése a Szegedi Tudományegyetem részére”
2024.11.22.
2024.12.18.
D.709/2024
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Röntgen és ultrahang 2021 Ultrahang eszközök beszerzése II. - 15. rész
2024.10.30.
2024.11.29.
D.708/2024
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Röntgen és ultrahang 2021 Ultrahang eszközök beszerzése II. - 12. rész
2024.10.30.
2024.11.29.
D.704/2024
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Röntgen és ultrahang 2021 Ultrahang eszközök beszerzése II. - 7. rész
2024.10.30.
2024.12.05.
D.703/2024
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Röntgen és ultrahang 2021 Ultrahang eszközök beszerzése II. - 6. rész
2024.10.30.
2024.12.05.
D.702/2024
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Röntgen és ultrahang 2021 Ultrahang eszközök beszerzése II. - 5. rész
2024.10.30.
2024.12.05.
D.699/2024
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Röntgen és ultrahang 2021 Ultrahang eszközök beszerzése II. - 2. rész
2024.10.30.
2024.12.05.
D.576/2024
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„CT készülékek beszerzése egészségügyi intézmények részére” - 12. rész Székesfehérvár EKR000825092021
2024.09.12.
2024.12.09.
D.575/2024
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„CT készülékek beszerzése egészségügyi intézmények részére” - 11. rész Szolnok EKR000825092021
2024.09.11.
2024.12.09.
D.573/2024
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„CT készülékek beszerzése egészségügyi intézmények részére” - 8. rész Uzsoki EKR000825092021
2024.09.11.
2024.12.09.
D.571/2024
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„CT készülékek beszerzése egészségügyi intézmények részére” - 4. rész Békéscsaba EKR000825092021
2024.09.11.
2024.12.09.
D.542/2024
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„Képalkotó diagnosztikai eszközök – 2021” - „CT készülékek beszerzése egészségügyi intézmények részére” - 12. rész EKR000825092021
2024.08.23.
2024.09.04.
D.540/2024
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„Képalkotó diagnosztikai eszközök – 2021” - „CT készülékek beszerzése egészségügyi intézmények részére” - 9. rész EKR000825092021
2024.08.23.
2024.09.04.
D.539/2024
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„Képalkotó diagnosztikai eszközök – 2021” - „CT készülékek beszerzése egészségügyi intézmények részére” - 8. rész EKR000825092021
2024.08.23.
2024.09.04.
D.537/2024
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„Képalkotó diagnosztikai eszközök – 2021” - „CT készülékek beszerzése egészségügyi intézmények részére” - 6. rész EKR000825092021
2024.08.23.
2024.09.04.
D.536/2024
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„Képalkotó diagnosztikai eszközök – 2021” - „CT készülékek beszerzése egészségügyi intézmények részére” - 5. rész EKR000825092021
2024.08.23.
2024.09.04.
D.535/2024
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„Képalkotó diagnosztikai eszközök – 2021” - „CT készülékek beszerzése egészségügyi intézmények részére” - 4. rész EKR000825092021
2024.08.23.
2024.09.04.
D.532/2024
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„Képalkotó diagnosztikai eszközök – 2021” - „CT készülékek beszerzése egészségügyi intézmények részére” - 1. rész EKR000825092021
2024.08.23.
2024.09.04.
D.467/2024
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„MR készülékek beszerzése egészségügyi intézmények részére” - 2. rész (Tolna Vármegyei Balassa János Kórház részére)
2024.07.25.
2024.08.07.
D.466/2024
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„MR készülékek beszerzése egészségügyi intézmények részére” - 1. rész (Győr-Moson-Sopron Vármegyei Petz Aladár Egyetemi Oktató Kórház részére)
2024.07.25.
2024.10.09.
D.460/2024
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„Orvosi inkubátorok, transzfer inkubátorok beszerzése” - 1. (klinikai inkubátor és nyitott inkubátor) része
2024.07.22.
2024.09.09.
D.76/2021
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
EÜ intézmények őrzése szolgáltatás - 2. rész - Fekvőbeteg Eü int. őrzési szolg. – Bp. és Pest megye EKR001279782020
2021.02.17.
2021.03.26.
D.22/2022
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Röntgen és ultrahang – 2021, Mobil röntgen berendezés - 3. rész: Mobil, C-íves röntgen berendezés – középkategóriás EKR000290762021
2022.01.19.
2022.02.15.
D.246/2024
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
KM02_ASZ01_DBR_KEPALKOTO_21 „CT diagnosztikai eszközök” keretmegállapodás
2024.05.02.
2024.07.17.
D.223/2023
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„Képalkotó diagnosztikai eszközök – 2023” - 2. rész „CT diagnosztikai eszközök"
2023.06.12.
2023.06.27.
D.222/2023
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„Képalkotó diagnosztikai eszközök – 2023” - 1. rész „MR diagnosztikai eszközök”
2023.06.12.
2023.06.27.
D.61/2022
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Röntgen és ultrahang - 2021 - Ultrahang berendezések beszerzése - 4. és 6. rész EKR000290762021
2022.02.14.
2022.03.17.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el