Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.352/2024
E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt.
„NAF növényzeti munkák végzése” - 7, rész EKR000509572023
2024.06.01.
2024.08.07.
D.352/2025
Budapest Főváros XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
„Energetikai korszerűsítési munkák” EKR002211822024
2025.06.02.
2025.09.10.
D.352/2026
Komárom Város Önkormányzata
Dobó I. utca út- és csapadékvíz elvezetés kiépítés EKR000027102026
2026.07.06.
D.352/7/2009
Szentistván Község Önkormányzata
Ablakcsere az általános iskola székhely és tagintézményeiben
2009.07.08.
2009.08.05.
D.353/10/2006.
Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár
2006.07.03.
D.353/19/2009
Nemzeti Fejlesztési Ügynökség, képviseli: dr. Molnár Judit ügyvéd (ajánlatkérő, I. r. kérelmezett), továbbá a Protégé Consulting Kft. (II. r. kérelmezett)
A Regionális Fejlesztési Operatív Programok különböző projektjeihez kapcsolódó általános szakértői feladatok ellátása vállalkozási keretszerződések keretében
2009.07.08.
2009.08.17.
D.353/2010.
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés keretében Békéscsaba szennyvíztisztító-telep fejlesztése
2010.05.03.
2010.06.18.
D.353/2011.
Szociális Internet Szolgáltató Nonprofit Kft.
Magyarország-Szlovákia Határon Átnyúló Együttműködési Program 2007-2013 keretében- Szegénység mérséklése IKT eszközök használatával
2011.05.26.
2011.06.27.
D.353/2012.
NIF Zrt. Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
Vállalkozási szerződés a 68. sz. főút Marcali elkerülés kivitelezési munkáinak elvégzésére
2012.05.24.
2012.07.04.
D.353/2013.
Magyar Állami Operaház
A Magyar Állami Operaház nézőtéri szolgáltatási feladatainak ellátása
2013.08.15.
2013.09.18.
D.353/2014.
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Gólyatáborok szervezése és lebonyolítása vidéken az ELTE-re 2014-ben felvételt nyert hallgatók számára
2014.07.11.
2014.08.04.
D.353/2015.
Szegedi Tudományegyetem
Szeged, Rákóczi tér 1. szám alatti egységek elköltöztetése új helyszínre - Kbt. mellőzése
2015.06.01.
2015.08.11.
D.353/2016.
Szeged-Algyő Ivóvízminőség-javító Önkormányzati Társulás
"Szeged-Algyő" Ivóvízminőség-javító projekt II. fázisához kapcsolódó építési és próbaüzemi munkák tárgyában
2016.05.19.
2016.06.03.
D.353/2017.
PADA Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány
2014. február 3. napján Magyar Holding Zrt.-vel létrejött könyvvizsgálói szerződés - Kbt. mellőzése
2017.07.10.
2017.07.25.
D.353/2018
Földművelésügyi Minisztérium (jogutód: Innovációs és Technológiai Minisztérium)
MKB9/2018 - Magyarország közigazgatási területén keletkező papír csomagolási hulladék gyűjtése, hasznosítása (kezelési kód: R3, kivéve: R12 és R13) - 7. és 8. rész
2018.10.15.
2018.10.30.
D.353/2019
ÉMI Építésügyi Minőségellenőrző Innovációs Nonprofit Kft.
ÉMI - őrzés-védelmi feladatok ellátása EKR000529662019
2019.06.28.
2019.08.02.
D.353/2020
Dunaújvárosi Tankerületi Központ
Tematikus alkalmakhoz irodaszer beszerzése II. (IMV Irodaszer Kft.) 2019. - Kbt. mellőzése
2020.08.19.
2020.11.03.
D.353/2021
SLE-PA KFT.
Húsfeldolgozó üzem és kapacitás bővítéséhez kapcsolódó eszközök beszerzése
2021.07.26.
2021.10.18.
D.353/2022
Kiskunhalas Város Önkormányzata
Halasthermál Gyógyfürdő tervezési feladatai EKR000638492019
2022.09.21.
2022.12.20.
D.353/2023
Vasszécseny Község Önkormányzata
Bölcsődei férőhelyek kialakítása Vasszécsenyben EKR000491392022
2023.08.29.
2023.10.30.
D.353/2024
E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt.
„NAF növényzeti munkák végzése” - 9 rész EKR000509572023
2024.06.02.
2024.08.09.
D.353/2025
Vasútegészségügyi Szolgáltató Nonprofit Közhasznú Korlátolt Felelősségű Társaság
„(PTS-443) OCT készülékek beszerzése” EKR000046192025
2025.06.02.
2025.06.10.
D.353/2026
Pilisborosjenő Község Önkormányzata
Csapadékvíz elvezetési munkák Pilisborosjenőn - 1. rész Ezüsthegyi utca, Lazaret, Szent Donát utca EKR002395742024
2026.07.07.
2026.07.17.
D.353/27/2008.
Magyar Televízió Zrt. képviseli: Sándor, Szegedi, Szent-Ivány Komáromi Eversheds Ügyvédi Iroda
2008.09.02.
D.354/10/2006.
EURO Gazdasági és Informatikai Szakképzési Alapítvány
2006.07.10.
D.354/12/2009
Szegedi Kistérség Többcélú Társulása
A versenyképes tudás megszerzését támogató modern és racionális tanulási környezet kialakítása Sándorfalván, az SZKTT Közoktatási Intézménye tagintézményében
2009.07.08.
2009.08.13.
D.354/2010.
Érd Megyei Jogú Város Önkormányzata
Közétkeztetés biztosítása, konyhák gépészeti és infrastruktúrális felújításával, kapcsolódó szolgáltatások és árubeszerzések ellátásával
2010.05.03.
2010.06.14.
D.354/2011.
Abaliget Község Önkormányzata
Abaliget község szennyvízkezelési rendszerének (szennyvízcsatorna) kiépítése, valamint a kapcsolódó szennyvíztisztító telep megtervezése és kivitelezése vállalkozási szezrődés alapján
2011.05.26.
2011.06.27.
D.354/2012.
NIF Zrt (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt
M43 autópálya Makó-országhatár közötti szakasz és csatlakozó építmények kivitelezési munkái
2012.05.24.
2012.06.15.
D.354/2013.
Szentes Város Önkormányzata
Útfelújítás és közvilágítás fejlesztés Szentes belvárosában vállalkozási szerződés keretében
2013.08.16.
2013.09.30.
D.354/2014.
BV (Büntetés-végrehajtás)Országos Parancsnoksága
Mosodai szolgáltatás és mosodai szolgáltatással összefüggő bértextília-szolgáltatás megrendelése a Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnoksága által a Pest Megyei Flór Ferenc Kórház számára
2014.07.11.
2014.08.29.
D.354/2015.
BKV ZRt (Budapesti Közlekedési)
Cinkotai HÉV járműtelep fűrésrendszerének korszerűsítése
2015.06.02.
2015.06.22.
D.354/2016.
Kiskőrös és Térsége Ivóvízminőség-javító Önkormányzati Társulás
Egyösszegű fix átalányáras vállalkozási szerződés a Kiskőrös és Térsége Ivóvízminőség-javító Önkormányzati Társulás ivóvizminőség-javító beruházásának keretében Kecel város önálló vízellátó rendszeréhez kapcsolódó tervezői és generálkivitelezői feladatok ellátására a FIDIC SÁRGA KÖNYV szerint
2016.05.19.
2016.06.14.
D.354/2017.
PADA Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány
2014. február 3. napján DOKUMAT Informatikai, Gazdasági Tanácsadó és Archiváló Kft.-vel létrejött könyvvezetésre vonaktozó szerződés - Kbt. mellőzése
2017.07.10.
2017.07.25.
D.354/2018
Magyar Államkincstár
100 darab munkaállomás és 100 darab notebook beszerzése
2018.10.15.
2018.10.19.
D.354/2019
Komló Város Önkormányzat
"Szent Borbála Otthon épületenergetikai korszerűsítése Komlón” című pályázathoz kapcsolódó Projekt Terv elkészítése
2019.06.28.
2019.09.09.
D.354/2020
Szent László Kórház
Egészségügyi szolgáltatás tárgyú megbízási szerződés (Cseke Jenő) - Kbt. mellőzése
2020.08.19.
2020.10.26.
D.354/2021
VOLÁNBUSZ Zrt.
„Közforgalmú autóbuszjáratok alvállalkozók által történő üzemeltetése” EKR000053112021
2021.07.27.
2021.08.25.
D.354/2022
BIOKOM Nonprofit Kft.
Parkgondozási, hó- és síkosságmentesítési munkák 2. rész EKR000396352022
2022.09.25.
2022.11.17.
D.354/2023
Szerencsi Szakképzési Centrum
"Eszközbeszerzés oktatáshoz" - 2. rész Szerszámgép 2 EKR000275482023
2023.08.29.
2023.10.20.
D.354/2024
Radioaktív Hulladékokat Kezelő Közhasznú Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
„NRHT építési telephely őrzése” EKR000080462024
2024.06.04.
2024.06.12.
D.354/2025
Szolnoki Szakképzési Centrum
"Baross Iskola műhelyszárny bővítése és felújítása - 1.rész - Új tanhely építése " EKR001768792024
2025.06.02.
2025.07.10.
D.354/2026
Pilisborosjenő Község Önkormányzata
Csapadékvíz elvezetési munkák Pilisborosjenőn - 2. rész Tücsök utca csapadékvíz EKR002395742024
2026.07.07.
2026.07.17.
D.354/26/2008
Regionális Fejlesztési Holding Zrt. Képviseli: Gyimesi és Társa Ügyvédi Iroda
2008.09.17.
D.355/2010.
Biatorbágy Város Önkormányzata
Biatorbágy 0309 hrsz-ú ingatlan megvásárlása
2010.05.03.
2010.06.14.
D.355/2011.
Biokom Kft.
Pécs, Uránváros, Patacs, Szigeti és Budai városrészek parkjainak gondozása, zöldterületi munkái, kézi-síkosság mentesítése, továbá az egyéb eseti jelleggel végzendő feladatok elvégzése
2011.05.26.
2011.07.05.
D.355/2012.
Fővárosi Vízművek Zrt.
Vállalkozási keretmegállapodás építőmesteri és épületgépészeti munkák elvégzésére és szükség szerint tervezésre
2012.05.25.
2012.06.07.
D.355/2013.
Budapest Főváros XI. kerület Újbuda Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a Móricz Zsigmond körtéri "Gomba" épület és a hozzá tartozó 4445/1. hrsz.-ú közterület felújítása tárgyában kiegészítő építési beruházás elvégzése
2013.08.21.
2013.09.18.
D.355/2014.
Józsefvárosi Közterület-felügyelet
épület-felújítás és kapcsolódó munkák - Kbt. mellőzése
2014.07.15.
2014.08.25.
D.355/2015.
Péterfy Sándor utcai Kórház-rendelőintézet
Élelmiszer vásárlás 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.02.
2015.06.08.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el