Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.150/2021
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Járulékos közbeszerzési szolgáltatások EKR000166342021
2021.03.24.
2021.03.30.
D.335/2019
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Irodai papírok, papíráruk, író- és irodaszerek szállítása EKR000932622018
2019.06.14.
2019.06.28.
D.594/2017.
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Egységes kormányzati beléptető rendszer kialakítása a KEF által működtetett épületekben
2017.10.26.
2017.11.17.
D.502/2013.
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Keretmegállapodás kötése a 168/2004. (V. 25.) Korm. rendelet hatálya alá tartozó, illetve a központosított közbeszerzési eljáráshoz önként csatlakozó intézmények mobil távközlési szolgáltatásokkal történő ellátására
2013.11.15.
2013.12.16.
D.451/2013.
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Szoftverlicencek beszerzése 2013.
2013.10.08.
2013.10.15.
3.Kf.27.581/2011/7.
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Hálózati aktív és passzív eszközök beszerzése
2012.02.08.
D.981/2011.
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Keretmegállapodás elektronikus árlejtés szolgáltatásra, valamint kapcsolódó szolgáltatások biztosítására
2011.12.22.
2012.02.01.
D.282/2025
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„Zárt vérvételi rendszerek és kiegészítő termékek beszerzése” - 1. rész (Zárt vérvételi rendszer I. (gyári vákuum) EKR000883782024
2025.05.05.
2025.07.11.
D.178/2025
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„CT készülékek beszerzése egészségügyi intézmények részére” - 6. rész - CT készülék beszerzése a Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház I. részére EKR000825092021
2025.03.17.
2025.05.30.
D.509/2025
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„CT készülékek beszerzése egészségügyi intézmények részére 2.” - 1. rész - CT készülék beszerzése a Budapesti Bajcsy-Zsilinszky Kórház és Rendelőintézet részére EKR000825092021
2025.08.18.
2025.11.24.
D.510/2025
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„CT készülékek beszerzése egészségügyi intézmények részére 2.” - 4. rész - CT készülék beszerzése a Nyírő Gyula Országos Pszichiátriai és Addiktológiai Intézet részére EKR000825092021
2025.08.18.
2025.11.24.
D.552/2025
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„CT készülékek beszerzése egészségügyi intézmények részére 2.” - 2. rész (CT készülék beszerzése a Budapest Szent Margit Kórház részére)
2025.08.29.
2025.11.24.
D.60/2022
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Személytaxi szolgáltatás közvetítése a KEF részére EKR001258352021
2022.02.10.
2022.03.21.
D.285/2026
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„Kórházak őrzése-2025” - 2. rész - Kórházak őrzése - BP és Országos Intézmények EKR000267432025
2026.06.08.
2026.07.22.
D.494/2025
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„Őrzési és recepciós szolgáltatások ellátása” EKR000348812025
2025.08.07.
2025.10.06.
D.758/2025
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„Őrzési és recepciós szolgáltatások ellátása” EKR000348812025
2025.11.28.
2026.01.13.
D.255/2026
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
"Egyszer használatos fecskendők, tűk 2026-2028" - 1. rész EKR000470722026
2026.05.26.
2026.07.21.
D.287/2026
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Kórházak takarítása - 1. rész (Kelet- Magyarország) EKR002176462024
2026.06.09.
D.60/2018
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Tervezői keretmegállapodás a KEF kezelésében, üzemeltetésében, vagyonkezelésében lévő ingatlanok tervezői építészeti, épületgépészeti és épületvillamossági tervezési feladatainak ellátása
2018.03.07.
2018.03.20.
D.516/2013.
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Nyomat előállító eszközök szállítása és kapcsolódó szolgáltatások teljesítése - 2013. - 2. rész
2013.11.22.
2013.12.16.
3.Kf.650.145/2013/4.
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
keretmegállapodás elektronikus árlejtés szolgáltatás, valamint kapcsolódó szolgáltatások beszerzésére
2013.11.19.
D.297/2012.
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Mobil távközlési szolgáltatások beszerzése 2011/2.
2012.04.27.
2012.06.06.
D.301/2012.
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Mobil távközlési szolgáltatások beszerzése 2011/2.
2012.04.27.
2012.06.06.
D.217/2012.
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Számítógéprendszerek-2012
2012.03.21.
2012.04.27.
D.907/2011.
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Nyomatlan és nyomtatott számítógép-kiírópapírok, nyomtatványok és kapcsolódó szolgáltatások beszerzése
2011.11.28.
2012.01.09.
D.371/2011.
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Hálózati aktív és passzív eszközök szállítása és kapcsolódó szolgáltatások teljesítése 2011. - II. rész
2011.06.01.
2011.07.08.
D.370/2011.
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Hálózati aktív és passzív eszközök szállítása és kapcsolódó szolgáltatások teljesítése 2011. 1. rész
2011.05.31.
2011.07.08.
D.487/2025
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
"MR készülékek beszerzése egészségügyi intézmények részére 2” - 6. rész MR készülék beszerzése a Budapesti Bajcsy-Zsilinszky Kórház és Rendelőintézet részére EKR000825092021
2025.08.04.
2025.08.25.
D.486/2025
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
"MR készülékek beszerzése egészségügyi intézmények részére 2” - 4. rész MR készülék beszerzése a Bajai Szent Rókus Kórház részére EKR000825092021
2025.08.04.
2025.08.25.
D.444/2025
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„CT készülékek beszerzése egészségügyi intézmények részére” - 9. rész - CT készülék beszerzése a Győr-Moson-Sopron Vármegyei Petz Aladár Egyetemi Oktató Kórház részére
2025.07.11.
2025.08.05.
D.443/2025
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„CT készülékek beszerzése egészségügyi intézmények részére” - 6. rész - CT készülék beszerzése a Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház I. részére
2025.07.11.
2025.08.05.
D.445/2025
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„CT készülékek beszerzése egészségügyi intézmények részére” - 12. rész - CT készülék beszerzése Fejér Vármegyei Szent György Egyetemi Oktató Kórház részére
2025.07.11.
2025.08.05.
D.198/2025
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„CT készülékek beszerzése egészségügyi intézmények részére 2.” - 4. rész - CT készülék beszerzése a Nyírő Gyula Országos Pszichiátriai és Addiktológiai Intézet részére EKR000825092021
2025.03.26.
2025.03.26.
D.186/2025
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„Zárt vérvételi rendszer I. - 1. rész gyári vákuum” EKR000883782024
2025.03.21.
2025.04.10.
D.114/2025
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„CT készülékek beszerzése egészségügyi intézmények részére” - 3. rész EKR000825092021
2025.02.14.
2025.03.26.
D.113/2025
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„CT készülékek beszerzése egészségügyi intézmények részére” - 2. rész EKR000825092021
2025.02.14.
2025.03.26.
D.112/2025
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„CT készülékek beszerzése egészségügyi intézmények részére 2.” - 5. rész - CT készülék beszerzése az Észak-Pesti Centrumkórház-Honvédkórház(II. telephely) részére EKR000825092021
2025.02.17.
2025.03.26.
D.111/2025
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„CT készülékek beszerzése egészségügyi intézmények részére 2.” - 4. rész - CT készülék beszerzése a Nyírő Gyula Országos Pszichiátriai és Addiktológiai Intézet részére EKR000825092021
2025.02.14.
2025.03.26.
D.110/2025
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„CT készülékek beszerzése egészségügyi intézmények részére 2.” - 1. rész - CT készülék beszerzése a Budapesti Bajcsy-Zsilinszky Kórház és Rendelőintézet részére EKR000825092021
2025.02.14.
2025.03.26.
D.104/2025
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„CT készülékek beszerzése egészségügyi intézmények részére 2.” - 4. rész - CT készülék beszerzése a Nyírő Gyula Országos Pszichiátriai és Addiktológiai Intézet részére EKR000825092021
2025.02.14.
2025.04.08.
D.83/2025
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Kórházak takarítása - 1. rész (Kelet- Magyarország) EKR002176462024
2025.02.06.
2025.04.01.
D.779/2024
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Röntgen és ultrahang 2021 Ultrahang eszközök beszerzése II. - 2. rész
2024.12.05.
2025.01.08.
D.707/2024
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Röntgen és ultrahang 2021 Ultrahang eszközök beszerzése II. - 11. rész
2024.10.30.
2024.12.05.
D.706/2024
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Röntgen és ultrahang 2021 Ultrahang eszközök beszerzése II. - 10. rész
2024.10.30.
2024.12.05.
D.705/2024
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Röntgen és ultrahang 2021 Ultrahang eszközök beszerzése II. - 8. rész
2024.10.30.
2024.12.05.
D.701/2024
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Röntgen és ultrahang 2021 Ultrahang eszközök beszerzése II. - 4. rész
2024.10.30.
2024.12.05.
D.700/2024
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Röntgen és ultrahang 2021 Ultrahang eszközök beszerzése II. - 3. rész
2024.10.30.
2024.12.05.
D.574/2024
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„CT készülékek beszerzése egészségügyi intézmények részére” - 9. rész Győr EKR000825092021
2024.09.11.
2024.12.09.
D.572/2024
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„CT készülékek beszerzése egészségügyi intézmények részére” - 6. rész Miskolc EKR000825092021
2024.09.11.
2024.12.09.
D.547/2024
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„Képalkotó diagnosztikai eszközök – 2021” - „CT készülékek beszerzése egészségügyi intézmények részére” - 7. rész EKR000825092021
2024.08.28.
2024.10.02.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el