Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.90/2022
MÁV Magyar Államvasutak Zrt.
„Nagyvasúti acélsín (48, 54 rendszerű) beszerzése” EKR001667462021
2022.03.07.
2022.04.05.
20.K.32029/2013/6.
MÁV Magyar Államvasutak Zrt.
Környezeti kármentesítés
2013.09.16.
Kfv.III.37.798/2014/6.
MÁV Magyar Államvasutak
Munkavédelmi célú ellátmányként biztosítandó ipari kéztisztító bevonatképző készítmények, bőrregeneráló készítmény, folyékony fertőtlenítő kéztisztítószer beszerzés
2014.12.09.
D.61/7/2007.
MÁV Magyar Államvasutak
2007.03.09.
D.813/2015.
MÁV Létesítményüzemeltető és Vasútőr Kft.
Épületek, épületrészek, építmények és külső területek takarítása, valamint hó- és síkosságmentesítése egyes részei tárgyában (1. rész – Bp. Kelet és Dél Alföld Nagyrégió; 2. rész – Bp. Nyugat és Dunántúl Nagyrégió; 3. rész – Észak Alföld Nagyrégió).
2015.11.09.
2015.12.22.
D.880/2014.
MÁV Létesítményüzemeltető és Vasútőr Kft.
Hóeltakarítási és síkosságmentesítési feladatok elvégzése 2014-2015 téli időszakban a Debreceni Regionális Központ területein
2014.12.22.
2015.01.21.
D.835/2014.
MÁV Létesítményüzemeltető és Vasútőr Kft.
Hóeltakarítási és síkosságmentesítési feladatok elvégzése 2014-2015 téli időszakban a Debreceni Regionális Központ területein
2014.11.20.
2014.12.19.
13.K.31.902/2006/6.
MÁV Kórház és Központi Rendelőintézet
2006.09.21.
Kfv.III.37.289/2006/5.
MÁV Ingatlankezelő Kft.
2007.02.13.
D.668/2011.
MÁV Ingatlankezelő Kft.
A MÁV Ingatlankezelő Kft. kezelésében és üzemeltetésében lévő vízi közmű vezeték hálózatok és azok szerelvényeinek, berendezéseinek, műtárgyainak és építményeinek hibaelhárítási és javítási feladatok elvégzése
2011.09.15.
2011.10.28.
D.607/2011.
MÁV Ingatlankezelő Kft.
havária jellegű meghibásodások, hiányosságok felszámolása, továbbá egyéb, az építészet, épületgépészet, épületvillamosság területén jelentkező üzemzavar- és hibaelhárítási, valamint ehhez kapcsolódó javítási feladatok elvégzése
2011.08.24.
2011.10.03.
D.606/2011.
MÁV Ingatlankezelő Kft.
havária jellegű meghibásodások, hiányosságok felszámolása, továbbá egyéb, az építészet, épületgépészet, épületvillamosság területén jelentkező üzemzavar- és hibaelhárítási, valamint ehhez kapcsolódó javítási feladatok elvégzése
2011.08.23.
2011.09.30.
D.601/2011.
MÁV Ingatlankezelő Kft.
havária jellegű meghibásodások, hiányosságok felszámolása, továbbá egyéb, az építészet, épületgépészet, épületvillamosság területén jelentkező üzemzavar- és hibaelhárítási, valamint ehhez kapcsolódó javítási feladatok elvégzése
2011.08.22.
2011.10.03.
D.249/2013.
MÁV FKG Felépítménykarbantaró és Gépjavító Kft.
A Budapest-Szob állomások között támfalépítési munkálatok evégzése, omlás további veszélyek elhárítása és a vasúti pályák körüli területek helyreállítása - mellőzés
2013.06.13.
2013.06.17.
D.325/2013.
MÁV FKG Felépítménykarbantaró és Gépjavító Kft.
A Budapest-Szob állomások közötti 2010.évi rézsűcsúszást követően megvalósult vasúti veszélyhelyzet elhárítása - közbeszerzési eljárás mellőzése
2013.07.24.
2013.09.02.
D.704/2025
Muraszemenye Község Önkormányzata
„Egészségügyi alapellátás fejlesztése” - 1.rész: Építőmesteri munkák EKR000378842022
2025.10.30.
2026.04.23.
D.210/2023
Muraszemenye Község Önkormányzata
„Egészségügyi alapellátás fejlesztése” EKR000378842022
2023.06.02.
2023.08.02.
D.158/2011.
Murakeresztúr Község Önkormányzata
Háziorvosi rendelő és védőnői szolgálat fejlesztése Murakeresztúron NVDOP-5.2.1/A-09-2010-0013 támogatási program keretében
2011.03.16.
2011.04.07.
D.106/2022
Mura Régió – Korlátolt Felelősségű Európai Területi Társulás /MURA REGION EGTC
Rendezvényszervezési feladatok ellátása EKR000788432021
2022.03.24.
2022.06.02.
D.2/2020
Munkástanácsok Országos Szövetsége
Jogsegély-szolgáltatás nyújtása - GINOP-5.3.3-18-2018 - A jogszerű foglalkoztatást célzó szolgáltatásnyújtás támogatása elnevezésű konstrukció keretében „A jogszerű foglalkoztatást célzó szolgáltatásnyújtás támogatása” tárgyú feladatok ellátása - 3., 5., 6. részek EKR000925602019
2020.01.02.
2020.02.14.
D.100/2010.
Mozgássérült Emberek Rehabilitációs Központja, képviseli: Dr. Kardkovács és Társai Ügyvédi Iroda, Dr. Kardkovács Kolos ügyvéd
Mozgáskorlátozott emberek foglalkoztatását, önálló életvitelét segítő eszközfejlesztő műhely és szolgáltatási hálózat elnevezésű projekthez kapcsolódóan központi információs rendszer kialakítása, bevezetése, implementációja
2010.02.12.
2010.03.02.
D.391/10/2006.
Mosonmagyaróvári Többcélú Kistérségi Társulás
2006.07.11.
Kfv. IV.37.358/2007/6.
Mosonmagyaróvári Többcélú Kistérségi Társulás
2008.09.15.
3.Kf.27.123/2007/3.
Mosonmagyaróvári Többcélú Kistérségi Társulás
2007.06.27.
D.281/2014.
Mosonmagyaróvári Szennyvíztisztítási Önkormányzati Társulás
FIDIC mérnöki és műszaki ellenőri tevékenység ellátása "A mosonmagyaróvári szennyvíztisztítási telep intenzifikálása a jogszabályi követelményeknek megfelelően" című projekt megvalósításához
2014.06.06.
2014.07.10.
2.Kf.20.887/2014/4.
Mosonmagyaróvári Nagytérségi Hulladékgazdálkodási Önkormányzati Társulás
Megbízási szerződés – a Mosonmagyaróvári Nagytérségi Települési Szilárdhulladék-gazdálkodási Rendszer Fejlesztése tárgyú projekt (KEOP- 1.1.1/2F/09-2010-0007) megvalósításához kapcsolódó FIDIC mérnöki szolgáltatások ellátása
2015.01.21.
D.430/8/2007.
Mosonmagyaróvár Város Önkormányzata
Mosonmagyaróvár, iparosított technológiával épített lakóépületek energia megtakarítást eredményező korszerűsítésének kivitelezési munkái, 1-4. rész
2007.08.07.
D.338/8/2007.
Mosonmagyaróvár Város Önkormányzata
Mosonmagyaróvár, lakóutak építése, gyalogátkelőhely-létesítés, utak felújítása, 1-5. rész
2007.07.31.
D.513/2020
Mosonmagyaróvár Város Önkormányzata
Sólya építés (1239) EKR001136902019
2020.12.03.
2021.01.13.
D.127/2012.
Mosonmagyaróvár Város Önkormányzata
Leitha - Lajta határon átnyúló ökoturizmus és vizisport a Lajtán
2012.02.17.
2012.03.27.
D.103/2012.
Mosonmagyaróvár Város Önkormányzata
FUTURA Interaktív Természettudományi Bemutató Központ épületéhez kapcsolódó trafóház kivitelezési munkái
2012.02.07.
2012.03.07.
D.111/8/2006.
Mosonmagyaróvár Város Önkormányzata
Mosonmagyaróvár, Hunyadi Mátyás Szakképző és Szakközépiskola "A" épület toldalékszárny építés
2006.03.13.
D.638/2024
Mosonmagyaróvár Város Önkormányzata
„A Zöld Infrastruktúra fejlesztési- és Fenntartási Akcióterv (ZIFFA) megalkotásához szükséges teljeskörű dokumentáció elkészítése” - Kbt. mellőzése
2024.10.01.
2024.12.19.
D.447/2022
Mosonmagyaróvár Város Önkormányzata
„Görpark kivitelezése és tervezése (1527)” EKR001047952022
2022.11.23.
2023.02.08.
D.101/2019
Mosonmagyaróvár Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés keretében hídépítés Mosonmagyaróváron EKR000263412019
2019.03.29.
2019.04.12.
D.885/2011.
Mosonmagyaróvár Város Önkormányzata
FUTURA Interaktív Természettudományi Bemutató Központ épületéhez kapcsolódó trafóház kivitelezési munkái
2011.11.22.
2011.12.20.
3.Kf.27.092/2008/8.
Mosonmagyaróvár Város Önkormányzata
2008.06.11.
D.639/2024
Mosonmagyaróvár Város Önkormányzata
„az Önkormányzat Fenntartható Városfejlesztési Stratégiája (FVS) és TOP Plusz Városfejlesztési Programterve megalkotásához szükséges teljes körű dokumentáció elkészítése” - Kbt. mellőzése
2024.10.01.
2024.12.19.
D.374/2023
Mosonmagyaróvár Város Önkormányzata
„Bolyai iskola bővítése (1507)” EKR000806242023
2023.09.08.
2023.10.02.
D.518/2012.
Mosonmagyaróvár Nagytérségi Hulladékgazdálkodási Önkormányzati Társulás
Megbízási szerződés - a Mosonmagyaróvári Nagytérségi Települési Szilárdhulladék-gazdálkodási Rendszer Fejlesztése tárgyú projekt (KEOP-1.1.1/2F/09-2010-0007) megvalósításához kapcsolódó FIDIC mérnöki szolgáltatások ellátása tárgyában.
2012.09.06.
2012.11.05.
D.314/2014.
Mosonmagyaróvár Nagytérségi Hulladékgazdálkodási Önkormányzati Társulás
Megbízási szerződés - a Mosonmagyaróvári Nagytérségi Települési Szilárdhulladékgazdálkodási Rendszer Fejlesztése tárgyú projekt (KEOP-1.1.1/2F/09-2010-0007) megvalósításához kapcsolódó FIDIC mérnöki szolgáltatások ellátása
2014.06.25.
2014.07.16.
D.315/2014.
Mosonmagyaróvár Nagytérségi Hulladékgazdálkodási Önkormányzati Társulás
Megbízási szerződés - a Mosonmagyaróvári Nagytérségi Települési Szilárdhulladékgazdálkodási Rendszer Fejlesztése tárgyú projekt megvalósításához kapcsolódó PR, kommunikációs és nyilvánosság tájékoztatása tárgyában
2014.06.25.
2014.07.23.
D.753/2015.
Mosonmagyaróvár Nagytérségi Hulladékgazdálkodási Önkormányzati Társulás
Adásvételi szerződés - hulladékgyűjtő járművek és aprítógép besezrzése a KEOP-1.1.1/C/13-2013-0022 azonosító számú, a mosonmagyaróvári nagytérség települései hulladék közszolgáltatásának fejlesztése tárgyú projektben (I. rész - hulladékgyűjtő jármművek beszerzése, II. rész - aprítógép beszerzése) - 2. rész
2015.09.25.
2015.11.10.
D.316/2014.
Mosonmagyaróvár Nagytérségi Hulladékgazdálkodási Önkormányzati Társulás
Megbízási szerződés - a Mosonmagyaróvári Nagytérségi Települési Szilárdhulladékgazdálkodási Rendszer Fejlesztése tárgyú projekt (KEOP-1.1.1/2F/09-2010-0007) megvalósításához kapcsolódó projektmenedzseri feladatok teljes körű ellátása
2014.06.25.
2014.07.15.
D.790/2015.
Monorierdő Község Önkormányzata
Monorierdő Község Önkormányzatának települési szilárd hulladék összegyűjtésére, elszállítására és ártalommentes elhelyeésére irányuló közszolgáltatási szerződés
2015.10.19.
2015.11.24.
D.249/2014.
Monorierdő Község Önkormányzata
Települési szilárd hulladékkezelési szolgáltatás beszerzése - Kbt. mellőzése
2014.05.21.
2014.06.30.
D.480/2020
Monor Város Önkormányzata
Smart City eszközbeszerzés 3 részben -2. rész
2020.11.11.
2020.12.07.
D.133/2012.
Monor Város Önkormányzata
Monor integrált városközpont fjelesztése I. ütem: Kossuth L. - Dobó I. u. rekonstrukciója és a 3111-3112 jelű országos közutak körforgalmú csomópontjának építése
2012.02.21.
2012.03.06.
D.114/2012.
Monor Város Önkormányzata
Monor integrált városközpont-fejlesztése I. ütem, Kossuth L.-Dobó I. u. rekonstrukciója és a 3111-3112 jelű országos közutak körforgalmú csomópontjának építése
2012.02.10.
2012.03.06.
D.578/2006.
Monor Város Önkormányzata
Monor városközpontjának integrált rehabilitációja tárgyú építési beruházás kiegészítő munkáinak megvalósítása
2006.08.22.
2006.09.20.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el