Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.652/2025
MÁV Pályaműködtetési Zrt.
„Alállomások tervezése és kivitelezése" - 1.rész 1-es vonal:Kimle,Tatabánya alállomások EKR000306812024
2025.10.10.
2025.11.18.
D.223/2026
MÁV Pályaműködtetési Zrt.
„Fuvarozási tevékenység biztosítása” - 1. rész EKR001220452025
2026.05.07.
2026.06.02.
D.432/2025
MÁV Pályaműködtetési Zrt.
„KÖF hálózati berendezések javítása 2025-2027” EKR000495172025
2025.07.04.
2025.07.29.
D.692/2025
MÁV Pályaműködtetési Zrt.
„20. vv. Szentgál töltéskárosodás helyreállítása” EKR000944832025
2025.10.27.
2025.12.18.
D.345/2026
MÁV Pályaműködtetési Zrt.
Felsővezetéki elemek helyreáll.(1vv, 80vv, 100vv)”- 1. rész 1 sz. vasútvonal EKR000226602026
2026.07.03.
D.346/2026
MÁV Pályaműködtetési Zrt.
„Felsővezetéki elemek helyreáll.(1vv, 80vv, 100vv)”- 2. rész 80. sz. vasútvonal EKR000226602026
2026.07.03.
D.347/2026
MÁV Pályaműködtetési Zrt.
„Felsővezetéki elemek helyreáll.(1vv, 80vv, 100vv)”- 3.rész 100.sz. vasútvonal EKR000226602026
2026.07.03.
D.459/2026
MÁV Pályaműködtetési Zrt.
„Alállomások tervezése és kivitelezése” - 2. rész „2 - 80-as vonal: Füzesabony, Nyékládháza alállomások” EKR000306812024
2026.08.24.
D.398/2026
MÁV Pályaműködtetési Zrt.
Záhony-Rendező tengelyátszerelő akna, vágányok felújítása EKR002036742025
2026.07.21.
D.821/2025
MÁV Pályaműködtetési Zrt.
Foglaltságérzékelő elemek karbantartása EKR001390032025
2025.12.21.
2026.01.26.
D.653/2025
MÁV Pályaműködtetési Zrt.
„Alállomások tervezése és kivitelezése" - 3.rész 3 - 40-es vonal: Szabadegyháza alállomás EKR000306812024
2025.10.10.
2025.10.27.
D.224/2025
MÁV Pályaműködtetési Zrt.
„SKL típusú rugalmas sínleszorító kengyel beszerzés” EKR001693612024
2025.04.15.
2025.06.11.
D.277/2026
MÁV Pályaműködtetési Zrt.
Aszfaltozás,burkolati jel festése MÁV PM hálózatán - 1. rész Aszfaltozás, burk.fest MÁVPM Miskolc, Debr, Szeged EKR002259352025
2026.06.02.
2026.07.31.
D.379/2026
MÁV Pályaműködtetési Zrt.
Talpfa, kitérőfa, hídfa beszerzése EKR001465732025
2026.07.15.
D.273/2026
MÁV Pályaműködtetési Zrt.
„Városliget elágazás – Kőbánya-Teher felújítás” EKR002402372025
2026.06.01.
2026.07.31.
D.274/2026
MÁV Pályaműködtetési Zrt.
„Kőbánya teher - Kőbánya-Kispest szakasz felújítása” EKR002533322025
2026.06.01.
2026.07.31.
25.K.30.640/2005/6.
MÁV Mélyépítő, Tervező, Magasépítő, Kereskedelmi és Ügyviteli szolgáltató Zrt.
2006.10.12.
3.Kf.27.159/2011/4.
MÁV Magyar Államvasútak Zrt. (1087 Budapest, Könyves K. krt. 54-60.)
távközlési üzemeltetés támogató rendszerének kialakítása
2011.06.29.
D.270/ 14 – I /2008.
MÁV Magyar Államvasutak képviseli: Dr. Patay Géza ügyvéd
2008.07.10.
D.146/2010.
MÁV Magyar Államvasutak Zrt., képviseli: Tasnádi Ügyvédi Iroda, ügyintéző: Dr. Tasnádi Gábor ügyvéd
MÁV Zrt. személy- és tehergépjármű flotta bérleti szerződésének a Kbt.-be ütköző módosítása, valamint közbeszerzési eljárás jogellenes mellőzése
2010.03.03.
2010.04.12.
D.80/2010.
MÁV Magyar Államvasutak Zrt., képviseli: Tasnádi Ügyvédi Iroda, dr. Tasnádi Gábor ügyvéd
a MÁV Zrt. vasúti felépítmény fenntartásához, karbantartásához szükséges kitérő, kitérő alkatrész, speciális sín készítmények, sín kapcsolószerkezet: 2,25 mdF+10%%
2010.02.09.
2010.03.24.
3.Kf.27.773/2010/5.
MÁV Magyar Államvasutak Zrt., a MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt. és a MÁV-TRAKCIÓ Vasúti Vontatási Zrt. ajánlatkérők képviseletében eljáró MÁV Magyar Államvasutak Zrt.
kettő és háromágyas szobákban munkásszállás helyek biztosítása
2011.05.11.
D.297/11/2009.
MÁV Magyar Államvasutak Zrt., MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt., MÁV-TRAKCIÓ Vasúti Vontatási Zrt. nevükben eljár MÁV Magyar Államvasutak Zrt. Beszerzési és Készletgazdálkodási Szolgáltató Egység, képviseli: Tasnádi Ügyvédi Iroda dr. Tasnádi Gábor ügyvéd
Munkásszállás helyek biztosítása kettő és háromágyas szobákban
2009.06.18.
2009.07.08.
D.31/2010.
MÁV Magyar Államvasutak Zrt., MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt., MÁV-TRAKCIÓ Vasúti Vontatási Zrt. nevükben eljár MÁV Magyar Államvasutak Zrt. Beszerzési és Készletgazdálkodási Szolgáltató Egység, képviseli: Tasnádi Ügyvédi Iroda Dr. Tasnádi Gábor ügyvéd
Munkásszállás helyek biztosítása kettő és háromágyas szobákban
2010.01.21.
2010.03.04.
D.296/18-I/2008
MÁV Magyar Államvasutak Zrt. képviseli: Tasnádi Ügyvédi Iroda
2008.07.31.
14.K. 35.921/2010/6.
MÁV Magyar Államvasutak Zrt.
mosás, vegytisztítás, javítás
2011.05.11.
D.659/2024
MÁV Magyar Államvasutak Zrt.
„Kétutas (közút-vasút) forgó-kotró gép kezelővel” - 1. rész (PTI Budapest) EKR000412342023
2024.10.07.
2024.10.18.
D.439/2024
MÁV Magyar Államvasutak Zrt.
„Központi Forgalomirányítás kiépítése” - 3. rész: 100a vasútvonal Kőbánya -Kispest (kiz.)-Szolnok kiz EKR002158882023
2024.07.09.
2024.11.12.
D.438/2024
MÁV Magyar Államvasutak Zrt.
„Központi Forgalomirányítás kiépítése” - 2. rész: 80-as vasútvonal Füzesabony (kiz.) -Mezőzombor bez EKR002158882023
2024.07.09.
2024.11.12.
D.437/2024
MÁV Magyar Államvasutak Zrt.
„Központi Forgalomirányítás kiépítése” - 1. rész: 70-es vasútvonal Rákospalota-Újpest(kiz.) -Szob-oh EKR002158882023
2024.07.09.
2024.11.12.
D.590/2023
MÁV Magyar Államvasutak Zrt.
„MÁV Takarítás, hó- és síkosságmentesítés (2024-27)” 3. rész: Észak Alföld Nagyrégió EKR001805282023
2023.12.21.
2024.01.18.
D.589/2023
MÁV Magyar Államvasutak Zrt.
„MÁV Takarítás, hó- és síkosságmentesítés (2024-27)” 2. rész: Budapest Kelet és Dél Alföld Nagyrégió EKR001805282023
2023.12.21.
2024.01.18.
D.588/2023
MÁV Magyar Államvasutak Zrt.
„MÁV Takarítás, hó- és síkosságmentesítés (2024-27)” 1. rész: Budapest Nyugat és Dunántúli Nagyrégió EKR001805282023
2023.12.21.
2024.01.18.
D.516/2023
MÁV Magyar Államvasutak Zrt.
„Személy- és vagyonvédelmi szolgáltatás MÁV Csoport” - 4. rész EKR001354702023
2023.11.22.
2023.12.04.
D.503/2022
MÁV Magyar Államvasutak Zrt.
Mobil térképező eszközök beszerzése EKR000545042022
2022.12.16.
2023.01.12.
D.296/2020
MÁV Magyar Államvasutak Zrt.
QoS monitoring rendszer kiépítése
2020.07.30.
2020.10.09.
D.383/2019
MÁV Magyar Államvasutak Zrt.
„Szemcsés keverék beszerzése” - 1. rész (Kelet-Magyarország)
2019.07.19.
2019.09.05.
D.309/2019
MÁV Magyar Államvasutak Zrt.
Szemcsés keverék beszerzése - 1. rész (Kelet-Magyarország)
2019.05.17.
2019.06.24.
D.257/2013.
MÁV Magyar Államvasutak Zrt.
Szállítási keretszerződés alapján beton útátjárók és tartozékai beszerzése
2013.06.19.
2013.06.28.
D.43/2010.
MÁV Magyar Államvasutak Zrt.
Távközlési üzemeltetés támogató rendszer kialakítása
2010.01.26.
2010.03.02.
D.263/2014.
MÁV Magyar Államvasutak Zrt.
Nyári és téli védőitalok - ásványvíz, filteres tea, instant tea, teaszörp (sűrítmény), kristálycukor, édesítőszer, teaízesítő tabletta (citrompótló), teaízesítő (citromlé) - adásvétele értékalapú keretszerződés keretében- 2. rész
2014.05.29.
2014.06.17.
D.145/2023
MÁV Magyar Államvasutak Zrt.
Keretszerződés: MÁV-csoport (MÁV Zrt. és meghatározott leányvállalatai) részére közúti gépjárműpark tartós bérlete és teljes körű flottarendszerű üzemeltetése
2023.04.13.
2023.07.10.
D.336/2020
MÁV Magyar Államvasutak Zrt.
„Szeged-Rendező(bez.)- Röszke Országhatár vasútvonal” EKR001542882019
2020.08.17.
2020.10.13.
D.66/2020
MÁV Magyar Államvasutak Zrt.
Építészeti, mérnöki és tervezési szolgáltatások. EKR001043792018
2020.03.03.
2020.05.04.
D.148/2014.
MÁV Magyar Államvasutak Zrt.
Vállalkozási szerződés Baté(kiz) - Kaposvár-elágazás(kiz) vonalszakasz átépítése
2014.03.14.
2014.04.16.
D.510/2012.
MÁV Magyar Államvasutak Zrt.
szárazelemek beszerzése
2012.09.03.
2012.10.19.
3.Kf.27.009/2012/4.
MÁV Magyar Államvasutak Zrt.
GSM-R rendszer és kapcsolódó szolgáltatások beszerzése
2012.02.15.
D.194/12/2009
MÁV Magyar Államvasutak Zrt.
Vasúti személyszállító járművek külső mosására alkalmas gépi mosóberendezések tervezése, tervek elkészítése és kivitelezése vállalkozói tőkebevonással
2009.04.29.
2009.05.29.
D.660/2024
MÁV Magyar Államvasutak Zrt.
„Kétutas (közút-vasút) forgó-kotró gép kezelővel” - 3. rész (PTI Pécs) EKR000412342023
2024.10.07.
2024.10.18.
D.26/2018
MÁV Magyar Államvasutak Zrt.
Scheidt & Bachmann gyártmányú BUES 2000 típusú elektronikus sorompóberendezések és részegységeinek, valamint HSM 10 E típusú hidraulikus félsoromp
2018.01.31.
2018.03.02.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el