Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.238/2014.
Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt.
A bicskei Batthyány kastély védett történeti kertjének helyreállítása” „A bicskei Batthyány kastély védett történeti kertjének helyreállítása” című, KEOP-3.1.2/2F/09-11-2013-0003 azonosító számú pályázathoz kapcsolódó projekt kivitelezése
2014.05.15.
2014.06.27.
D.225/2014.
MTVA Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap
Keretmegállapodás SD televíziós mobil közvetítőegység bérlésére a Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap részére 24 havi időszakra, esetenként humán erőforrás biztosításával
2014.05.05.
2014.06.27.
D.226/2014.
MTVA Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap
Keretmegállapodás HD televíziós mobil közvetítőegység bérlésére a Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap részére 24 havi időszakra, esetenként humán erőforrás biztosításával
2014.05.05.
2014.06.27.
D.264/2014.
Nyergesújfalu Város Önkormányzata
Nyergesújfalu belterületi utak felújítása építés kivitelezés 2. rész: Cserfa-Tölgyfa-Krisztina tér-Dózsa György-Akácfa-Honvéd utcák
2014.05.30.
2014.06.30.
D.249/2014.
Monorierdő Község Önkormányzata
Települési szilárd hulladékkezelési szolgáltatás beszerzése - Kbt. mellőzése
2014.05.21.
2014.06.30.
D.230/2014.
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Hallgatói rendezvények szervezése
2014.05.08.
2014.06.30.
D.229/2014.
BKV ZRt (Budapesti Közlekedési)
Metróvonalak és hozzá kapcsolódó műtárgyak, valamint HÉV és villamos területén lévő alagutak vízszigetelés javítása injektálásos és szórt módszerrel, valamint pályabeton víztelenítési munkák elvégzése
2014.05.08.
2014.06.30.
D.274/2014.
REGIO-KOM Térségi Kommunális Szolgáltató Társulás
„A REGIO-KOM Térségi Kommunális Szolgáltatató Társulás Jászberényi és Dél-Hevesi kistérsége szilárdhulladék-gazdálkodási rendszerének fejl.” című KEOP-1.1.1/2F/09-11-2011-0003 projekt megvalósításához szükséges eszközök beszerzésére. II., IV. rész
2014.06.02.
2014.06.30.
D.252/2014.
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Hallgatói rendezvények szervezése
2014.05.22.
2014.06.30.
D.246/2014.
Balatonkenese Város Önkormányzata
Csapadékvíz-elvezető rendszer rekonstrukciója vállalkozási szerződés keretében
2014.05.21.
2014.06.30.
D.240/2014.
Baja és Környéke Víziközmű Beruházási Önkormányzati Társulás
Szennyvízcsatornázás- és tisztítás projekthez kapcsolódó projektmenedzsment feladatok teljes körű ellátása
2014.05.16.
2014.06.30.
D.241/2014.
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Hallgatói rendezvények szervezése
2014.05.16.
2014.06.30.
D.219/2014.
Újlőrincfalva Önkormányzata
ÉMOP-3.1.3-11-2012-0194 "Életút Infrastrukturális megújulás Újlőrincfalván. Közösségi tér és a hozzá kapcsolódó járdák, útszakaszok felújítása, buszöblök, buszvárók kialakítása
2014.04.28.
2014.06.30.
3.K.27.118/2014/10.
ELI-HU Kutatási és Fejlesztési Nonprofit Közhasznú Kft.
Fővállalkozási szerződés: az Extreme Light Infrasturkture Attosecond Light Pulse Source (ELI-ALPS) kutatási nagyberendezésnek helyt adó és az Új Széchenyi Terv keretében megvalósuló kutatóközpont, valamint a beruházással érintett telkeken belüli és kívüli közműhálózat és belső úthálózat építési - kivitelezési munkáinak elvégzése a dokumentódában foglaltak szerint
2014.07.01.
D.321/2014.
Tótkomlós Város Önkormányzata
"Belvízrendezés az élhetőbb településekért komplex belvízrendezési program megvalósítása a belterületen és a csatlakozó társulati csatornán I. ütem" című projekten belül kivitelezési kiegészítő építési beruházás elvégzése
2014.06.26.
2014.07.02.
D.287/2014.
Hévízgyógyfürdő és Szent András Reumakórház Kht.
Szállítási szerződés élelmezési alapanyagok beszerzésére ajánlatkérő és együttműködő partnere részére 12 hónap időtartamra
2014.06.12.
2014.07.02.
D.256/2014.
Kincsem Nemzeti Lóverseny és Lovas Stratégiai Kft.
Kincsem Park I. és II. számú lelátó műemléki épületeinek rekonstrukciós kiviteli tervezési és építési munkái elvégzése
2014.05.23.
2014.07.02.
D.301/2014.
Pécsi Tudományegyetem
In vitro fertilisatio eljáráshoz szükséges laboratóriumi vegyszerek beszerzése a TÁMOP-4.2.2.A-11/1KONV-2012-0053 pályázat keretében
2014.06.19.
2014.07.03.
D.268/2014.
Csörötnek Község Önkormányzata
Megbízási szerződés Csörötnek Község árvízvédelmi fejlesztése című projekt keretében projektmenedzsment és nyilvánosság biztosítása tevékenységekre
2014.05.30.
2014.07.04.
D.269/2014.
Csörötnek Község Önkormányzata
Megbízási szerződés Csörötnek Község árvízvédelmi fejlesztése című projekt keretében a kivitelezési munkák végrehajtására
2014.05.30.
2014.07.04.
D.267/2014.
Csörötnek Község Önkormányzata
Megbízási szerződés Csörötnek Község árvízvédelmi fejlesztése című projekt keretében a műszaki ellenőri munkák végrehajtására és lebonyolítására
2014.05.30.
2014.07.04.
D.261/2014.
Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés keretében az ÉMOP-2.1.1/A.-09-2F-2011-0002 azonosító számú pályázat keretében a Diósgyőri vár kivitelezésével összefüggő pótmunkák megrendelése
2014.05.29.
2014.07.07.
D.250/2014.
Országos Rendőr-főkapitányság
Terep- és álcaruhák, mellények, taktikai öv tartozékai Y hevederrel, pisztolytokok és tártokok, valamint hátizsákok szállítása - 6. rész
2014.05.21.
2014.07.07.
D.300/2014.
Észak-Kelet Magyarországi Hulladéklerakó Rekultivációs Önkormányzati Társulás
Vállalkozási szerződés az Észak-Kelet Magyarországi Hulladéklerakó Rekultivációs Önkormányzati Társulás területén lévő 11 db települési szilárdhulladék lerakó rekultivációja a FIDIC Piros könyv 2005 (Új Piros könyv) szerinti szerződéses feltételekkel
2014.06.19.
2014.07.07.
D.298/2014.
Honvédelmi Minisztérium
Élelmiszerek beszerzése keretmegállapodással (Tartós élelmiszerek) 1. részajánlati kör
2014.06.17.
2014.07.07.
D.228/2014.
BKV ZRt (Budapesti Közlekedési)
Munkásszálló-üzemeltetés. Az üzemeltetési feladatok magukban foglalják többek között a következő tevékenységeket: szolgáltatási szerződések előkészítése és megkötése, karbantartása, azonnali hibaelhárítás biztosítása
2014.05.07.
2014.07.07.
D.306/2014.
Szent János Kórház és Észak-budai Egyesített Kórházak
Ortopédiai protézisek beszerzése - 1. rész
2014.06.20.
2014.07.08.
D.293/2014.
Tunyogmatolcs Község Önkormányzata
Vállalkozási szerződés "Tunyogmatolcs belterületi vízrendezés III. ütem" elnevezésű projekt kivitelezésére és kiviteli terv készítésére
2014.06.13.
2014.07.09.
D.282/2014.
Fővárosi Csatornázási Művek ZRt
FCSM tulajdonában lévő Kerepesi úti telephelyen, Soroksári úti, Meddőhányó utcai és Csomádi telephelyen lévő üzemanyag tartályokhoz kapcsolódó elvégzendő feladatok
2014.06.10.
2014.07.10.
D.281/2014.
Mosonmagyaróvári Szennyvíztisztítási Önkormányzati Társulás
FIDIC mérnöki és műszaki ellenőri tevékenység ellátása "A mosonmagyaróvári szennyvíztisztítási telep intenzifikálása a jogszabályi követelményeknek megfelelően" című projekt megvalósításához
2014.06.06.
2014.07.10.
12.K.31.832/2014/15.
Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnoksága
Mosoda- és bértextília-szolgáltatás
2014.07.11.
4.G.20.292//2013/17.
Gyöngyös Város Önkormányzata (3200 Gyöngyös, Fő tér 13.) Képviseli: Dr. Bűrös László ügyvéd (1092 Budapest, Kinizsi u. 21-25.)
Bankszámla és bankszámlahitel-szerződés
2014.07.11.
D.284/2014.
Komárom Város Önkormányzata
"Komáromi geotermikus hőellátó rendszer kiépítése" című, KEOP-4.10.0/B/12-2013-0065 jelű pályázat keretében szeizmikus vizsgálatok elvégzése szolgáltatás-megrendelés
2014.06.10.
2014.07.11.
D.272/2014.
Fertőd Város Önkormányzata
NYDOP-3.1.1/A-09-2f-2010-0001 sz., a városközp. megújítása Fertődőn projekt keretében a Kult. és Szolg.i Közp. projektelemet kiváltó engedélyes, tender és kiviteli terveinek műszaki felülvizsg. teljes körű elvégzése - mellőzés
2014.05.30.
2014.07.11.
28.K.31.344/2014/5.
Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzata
Diósgyőri vár-Belső vár rekonstrukciója
2014.07.11.
D.285/2014.
Komárom Város Önkormányzata
"Komáromi geotermikus hőellátó rendszer kiépítése" című, KEOP-4.10.0/B/12-2013-0065 jelű pályázat keretében kiviteli tervek elkészítése szolgáltatás-megrendelése
2014.06.10.
2014.07.11.
D.273/2014.
Fertőd Város Önkormányzata
NYDOP-3.1.1/A-09-2f-2010-0001 sz., a városközp. megújítása Fertődőn projekt keretében a Kult. és Szolg. Közp. keretében ellátandó funkciók másik épületekbe történő áthelyezésére való koncepciótervek változatainak kidoglozása - mellőzés
2014.05.30.
2014.07.11.
D.271/2014.
Fertőd Város Önkormányzata
NYDOP-3.1.1/Városközp. funkcióbőv. megújít. projektm.i fel. ellát.,ezen projekt keretében a Kult. Szolg. Közp. megnev. és rendeletetésű épület építési munkáinak megval. szüks. teljes körű kivit. tervdok. elkészítése projekt műsz. ellenőri felad. ellát.
2014.05.30.
2014.07.11.
D.253/2014.
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kormányhivatal
Takarítási feladatok ellátása 2014
2014.05.23.
2014.07.11.
D.339/2014.
Városliget Ingatlanfejlesztő Zrt.
A városligeti park fenntartása, üzemeltetése, fejlesztése
2014.07.09.
2014.07.14.
D.270/2014.
Országos Onkológiai Intézet
Az Országos Onkológiai Intézet napi, heti, havi és nagytakarítása
2014.05.30.
2014.07.14.
D.291/2014.
Bagamér Nagyközség Önkormányzata
Vállalkozási szerződés "Bagamér Nagyközség szennyvízcsatornázása" című KEOP 1.2.0/09-11-2013-0012 azon. projekt tervezési és kivitelezési feladatainak ellátására a FIDIC Sárga Könyv feltételei szerint
2014.06.12.
2014.07.14.
D.290/2014.
Biharnagybajom-Sárrétudvari Viziközmű Beruházási Társulás
"Biharnagybajom és Sárrétudvari szennyvízcsatornázása"projekten belül "Biharnagybajom és Sárrétudvari települések szennyvíz-elvezetési és közös szennyvíztisztítási munkáinak tervezési és kivitelezési feladatainak ellátása
2014.06.12.
2014.07.14.
D.257/2014.
Országos Onkológiai Intézet
Az Országos Onkológiai Intézet napi, heti, havi és nagytakarítása
2014.05.27.
2014.07.14.
D.316/2014.
Mosonmagyaróvár Nagytérségi Hulladékgazdálkodási Önkormányzati Társulás
Megbízási szerződés - a Mosonmagyaróvári Nagytérségi Települési Szilárdhulladékgazdálkodási Rendszer Fejlesztése tárgyú projekt (KEOP-1.1.1/2F/09-2010-0007) megvalósításához kapcsolódó projektmenedzseri feladatok teljes körű ellátása
2014.06.25.
2014.07.15.
D.311/2014.
Szegedi Tudományegyetem
Vállalkozási szerződés az SZTE egyes épületeinek villamos biztonságtechnikai felülvizsgálatára,
2014.06.23.
2014.07.15.
D.299/2014.
Budapest Főváros XIV.kerület Zugló Önkormányzata
Budapest XIV. kerület, Liszt Ferenc Általános Iskola műemléki védettségűvé minősítő eljárás alatt álló épületének energia-megtakarítást célzó felújítása és kapcsolódó munkák elvégzése
2014.06.19.
2014.07.15.
D.283/2014.
Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnoksága
Mosodai szolgáltatás megrendelése a Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnoksága által, egészségügyi intézmények számára - 1. rész
2014.06.10.
2014.07.15.
D.314/2014.
Mosonmagyaróvár Nagytérségi Hulladékgazdálkodási Önkormányzati Társulás
Megbízási szerződés - a Mosonmagyaróvári Nagytérségi Települési Szilárdhulladékgazdálkodási Rendszer Fejlesztése tárgyú projekt (KEOP-1.1.1/2F/09-2010-0007) megvalósításához kapcsolódó FIDIC mérnöki szolgáltatások ellátása
2014.06.25.
2014.07.16.
D.308/2014.
Berettyóújfalu Város Önkormányzata
a berettyóújfalui Gróf Tisza István Kórház korszerűsítése tárgyú beruházáshoz kapcsolódóan egészségügyi gép-műszerek, és laboratóriumi- illetőleg egyéb bútorzat beszerzése
2014.06.23.
2014.07.16.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el