Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.40/2016.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
Elemzés 2012.évben (Activate Hungary Kft.) - Kbt. mellőzése
2016.01.18.
2016.02.10.
D.39/2016.
MNB-Biztonsági Zrt.
Adás-vételi szerződés maroklőfegyver és lőszer beszerzésére
2016.01.18.
2016.02.15.
D.36/2016.
BKK (Budapesti Közlekedési Központ) Zrt.
KÖZOP 5.5.0-09-11-2012-0009 azonosító számú "A Budapest villamos és trolibusz járműfejlesztés I. ütem" projekt keretében közúti vasúti peron, vágány és egyenáramú kábelépítés, valamint kapcsolódó felsővezeték építési, váltófűtés létesítési, közműépítési, forgalomtechnikai és útépítési munkák, kiegészítő tervezési munkák elvégzése
2016.01.18.
2016.03.04.
D.34/2016.
Mavir Magyar Villamosenergia-ipari Átvitel Rendszerirányító Zrt
Keretmegállapodás optikai összeköttetések anyagainak szállítása
2016.01.15.
2016.03.05.
D.33/2016.
Eger Megyei Jogú Város Önkormányzata
Dobó tér-Eger patak-Belvárosi térsor funkcióbővítő rehabilitációja (ÉMOP-3.3.1.2/C-09-2f-2011-0001) Városháza fejlesztése projekt kivitelezése, megépítése
2016.01.15.
2016.02.26.
D.32/2016.
Budapest Gyógyfürdői és Hévizei zRt
Médiaügynökségi szolgáltatások beszerzése a BGYH Zrt. részére
2016.01.14.
2016.02.04.
D.31/2016.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
Tanulmány készítés 2012. évben (Új Praxis Kft.) - Kbt. mellőzése
2016.01.13.
2016.01.21.
D.25/20016.
Mezőkövesdi VG Zrt.
Vállalkozási szerződés a Zsóry-fürdő komplex fejlesztése, gyógyászati és új élményelemekkel való bővítése elnevezésű ÉMOP-2.1.1/B-12-2012-0022 számú pályázat árnyékolók szállítására
2016.01.13.
2016.01.29.
D.26/2016.
Lenti Város Önkormányzata
"Gyógyfürdőfejlesztés és szálláshelybővítés Lentiben" című pályázat keretében gyógyfürdőfejlesztés és szálláshelybővítés kiegészítő beruházásainak (pótmunkáinak) kivitelezése, kiviteli szerződés keretében
2016.01.13.
2016.01.29.
D.28/2016.
Szatmárcseke Község Önkormányzata
Vállalkozási szerződés "Óvodafejlesztés Szatmárcsekén" tárgyú projekt napelem rendszer telepítésével kapcsolatos feladatok ellátására
2016.01.13.
2016.01.27.
D.30/2016.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
Karbantartási szolgáltatások és építési beruházások beszerzése a 2012. évben (Boros Áram-vonal Kft.) - Kbt. mellőzése
2016.01.13.
2016.01.20.
D.25/2016.
Mezőkövesdi VG Zrt.
Vállalkozási szerződés a Zsóry-fürdő komplex fejlesztése, gyógyászati és új élményelemekkel való bővítése elnevezésű ÉMOP-2.1.1/B-12-2012-0022 számú pályázat árnyékolók szállítására
2016.01.13.
2016.03.29.
D.27/2016.
Lenti Város Önkormányzata
"Gyógyfürdőfejlesztés és szálláshelybővítés Lentiben" című pályázat keretében gyógyfürdőfejlesztés és szálláshelybővítés kiegészítő belsőépítészeti beruházásainak kivitelezése, kiviteli szerződés keretében
2016.01.13.
2016.01.29.
D.29/2016.
Szatmárcseke Község Önkormányzata
Vállalkozási szerződés "Óvodafejlesztés Szatmárcsekén" tárgyú projekt kivitelezési feladatainak ellátására
2016.01.13.
2016.01.27.
D.15/2016.
Zala Megyei Kórház
Víz-csatorna szolgáltatás 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.01.12.
2016.02.10.
D.23/2016.
Zsigmondy Vilmos Harkányi Gyógyfürdőkórház Nonprofit Kft.
Vezetékes földgáz beszerzése - Kbt. mellőzése
2016.01.12.
2016.02.03.
D.21/2016.
Zsigmondy Vilmos Harkányi Gyógyfürdőkórház Nonprofit Kft.
Különféle konyhai anyagbeszerzési és élelmezésmenedzsmenti feladatok ellátása - Kbt. mellőzése
2016.01.12.
2016.02.03.
D.24/2016.
Zsigmondy Vilmos Harkányi Gyógyfürdőkórház Nonprofit Kft.
Villamos-energia beszerzése - Kbt. mellőzése
2016.01.12.
2016.02.03.
D.22/2016.
Zsigmondy Vilmos Harkányi Gyógyfürdőkórház Nonprofit Kft.
Különféle gyógyszerek beszerzése - Kbt. mellőzése
2016.01.12.
2016.02.03.
D.20/2016.
Zsigmondy Vilmos Harkányi Gyógyfürdőkórház Nonprofit Kft.
Élelmiszer alapanyagok és egyéb áruféleségek beszerzése - Kbt. mellőzése
2016.01.12.
2016.02.02.
D.19/2016.
Zsigmondy Vilmos Harkányi Gyógyfürdőkórház Nonprofit Kft.
Nőgyógyászati feladatok ellátása - Kbt. mellőzése
2016.01.12.
2016.02.02.
D.18/2016.
Zala Megyei Kórház
Műtéti izolációs szettek beszerzése 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.01.12.
2016.02.10.
D.17/2016.
Zala Megyei Kórház
Gasztroenterológiai fogyóeszközök beszerzése 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.01.12.
2016.02.10.
D.16/2016.
Zala Megyei Kórház
Orvostechnológiai szolgáltatás 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.01.12.
2016.02.10.
D.14/2016.
Zala Megyei Kórház
Termálhő energia-szolgáltatás 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.01.12.
2016.02.10.
D.13/2016.
Magyar Légimentő Nonprofit Kft.
Szerződés légijármű bérletére és részleges karbantartási szolgáltatás vásárlására vételi jog kikötésével
2016.01.11.
2016.01.26.
D.12/2016.
Bakonysárkány Község Önkormányzata
„Bakonysárkány - Vérteskethely - Kisbér szennyvízelvezetési és tisztítási problémájának megoldása" című a KEOP-1.2.0/2F/09-2010-0044 kódszámú projekt keretében szennyvíztisztító telep, valamint csatornahálózat FIDIC SÁRGA könyv szerinti tervezésére és kivitelezésére vállalkozási szerződés keretében
2016.01.08.
2016.01.25.
D.8/2016.
Tüdőgyógyintézet Törökbálint
Gyógyszerek, vegyszerek beszerzése - 2012. évben (TEVA Gyógyszergyár Zrt.) - Kbt. mellőzése
2016.01.07.
2016.02.08.
D.4/2016.
Tüdőgyógyintézet Törökbálint
Gyógyszerek, vegyszerek beszerzése - 2014. évben (Hungaropharma Zrt.) - Kbt. mellőzése
2016.01.07.
2016.02.08.
D.6/2016.
Tüdőgyógyintézet Törökbálint
Gyógyszertári gyógszerek, vegyszerek beszerzése - 2013. évben (Euromedic-Pharma Zrt.) - Kbt. mellőzése
2016.01.07.
2016.02.08.
D.7/2016.
Tüdőgyógyintézet Törökbálint
Gyógyszertári gyógszerek, vegyszerek beszerzése - 2014. évben (Euromedic-Pharma Zrt.) - Kbt. mellőzése
2016.01.07.
2016.02.08.
D.9/2016.
Tüdőgyógyintézet Törökbálint
Gyógyszerek, vegyszerek beszerzése - 2014. évben (TEVA Gyógyszergyár Zrt.) - Kbt. mellőzése
2016.01.07.
2016.02.08.
D.2/2016.
Tüdőgyógyintézet Törökbálint
Gyógyszerek, vegyszerek beszerzése - 2012. évben (Hungaropharma Zrt.) - Kbt. mellőzése
2016.01.07.
2016.02.08.
D.11/2016.
Müpa Budapest Nonprofit Kft.
Fuvarszervezési szolgáltatási szerződés taxi szolgáltatás beszerzésére a 2017. december 31-ig tartó határzott időszakra
2016.01.07.
2016.01.27.
D.5/2016.
Tüdőgyógyintézet Törökbálint
Gyógyszertári gyógszerek, vegyszerek beszerzése - 2012. évben (Euromedic-Pharma Zrt.) - Kbt. mellőzése
2016.01.07.
2016.02.08.
D.10/2016.
Tüdőgyógyintézet Törökbálint
Laborberendezések javítása - 2013. évben (Diagon Kft.) - Kbt. mellőzése
2016.01.07.
2016.02.08.
D.3/2016.
Tüdőgyógyintézet Törökbálint
Gyógyszerek, vegyszerek beszerzése - 2013. évben (Hungaropharma Zrt.) - Kbt. mellőzése
2016.01.07.
2016.02.08.
D.1/2016.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Vezetékes és mobil telefonszolgáltatás (Magyar Telekom Nyrt.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2016.01.05.
2016.02.01.
D.948/2015.
Gyöngyös Város Önkormányzata
ÉMOP-4.3.1/A-12-2012-0014 azonosítószámú projekt keretében a Felsővárosi Általános Iskola fejlesztése - Iskolaudvar és kert felújítása
2015.12.31.
2016.02.03.
D.951/2015.
Budapest IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
Megbízási szerződés projektmenedzsmenti feladatok ellátására, tájékoztatás és nyilvánosság biztosítására, városmarketingre, illetve közbeszerzések lebonyolítására
2015.12.31.
2016.01.27.
D.949/2015.
Budapest IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
Vállalkozási szerződés/Budapest IX. kerület, Lenhossék u. 7-9. számú többlakásos lakóépület minden alapszakágra kiterjedő felújítása, átalakítása, valamint a Ferencvárosi Szociális és Közösségi Központ kialakítása az épület pince- és földszintjén
2015.12.31.
2016.01.27.
D.950/2015.
Budapest IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
Budapest IX. kerület Gát u. 3. és 5. számú többlakásos részben műemlék épületek rehabilitációs felújítása és József Attila Emlékhely kialakítása
2015.12.31.
2016.01.27.
D.926/2015.
Szent Lázár Megyei Kórház
Belgyógyászati szakorvosi feladatok ellátása, készenlét, belgyógyászati feladatok ellátása, ingatlan bérleti díj (Exigens-Med Bt. )2011. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.29.
2016.01.27.
D.924/2015.
Szent Lázár Megyei Kórház
Traumatológiai és ortopédiai szakorvosi feladatok ellátása, ügyelet, készenlét (TRANS-SPORTOPÉDIA Bt.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.29.
2016.02.05.
D.923/2015.
Szent Lázár Megyei Kórház
Traumatológiai és ortopédiai szakorvosi feladatok, az ügyelet és készenlét (NADER-KOZAK Bt.) - 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.29.
2016.02.05.
D.922/2015.
Szent Lázár Megyei Kórház
Traumatológiai és ortropédiai szakorvosi feladatok, az ügyelet és készenlét, költségtérítés (COXA Bt.) - 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.29.
2016.02.05.
D.921/2015.
Szent Lázár Megyei Kórház
Aneszteziológiai és intenzív terápiás szakorvosi feladatok ellátása (Nádudvari és Társa Orvosi Bt.) - 2011. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.29.
2016.01.27.
D.920/2015.
Szent Lázár Megyei Kórház
Aneszteziológiai és intenzív terápiai szakorvosi feladatok a fekvőbeteg ellátás körében, valamint ortopédiai rendkívüli műtéti nap (KIMLIEN Bt.) - 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.29.
2016.02.05.
D.919/2015.
Szent Lázár Megyei Kórház
Sebészeti szakorvosi feladatok a járó és fekvőbeteg-ellátás körében készenlét ellátásával (SURG-MED Kft.) - 2012. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.29.
2016.02.05.
D.943/2015.
Kátai Gábor Kórház
Gyógyszerbeszerzés (Hungaropharma Zrt.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.29.
2016.02.01.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el