Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
Kfv.III.37.487/2006/4.
Központi Statisztikai Hivatal
2007.09.11.
12.K.31.371/2008/6.
Központi Statisztikai Hivatal
Természetes személyek és a lakosok tekintetében 2001. február 1-jei eszmei időponttal sorra kerülő általános összeírás (népszámlálás) OCR technikájú adatbeviteli rendszerének kidolgozása, megvalósítása és működtetése
2009.02.25.
D.338/9 /2008.
Központi Szolgáltatási Főigazgatóság
2008.08.25.
D.137/2011.
Központi Szolgáltatási Főigazgatóság
Központi Szolgáltatási Főigazgatóság gépkocsi szervízének megszüntetése jogszerűségének, indokoltságának vizsgálata
2011.03.03.
2011.04.13.
3.Kf.27.492/2009/4.
Központi Szolgáltatási Főigazgatóság
tanúsított iratkezelési szoftverekhez kapcsolódó szolgáltatások és szoftverek beszerzése
2010.03.10.
3.Kf.27.067/2009/15.
Központi Szolgáltatási Főigazgatóság
szoftverlicencek bővítése, kiegészítése, meghosszabbítása, verzió követése, cseréje, valamint új szoftver licencek beszerzése és kapcsolódó szolgáltatások teljesítése
2009.10.14.
D.37/16/2008.
Központi Szolgáltatási Főigazgatóság
2008.02.21.
D.85/15/2007.
Központi Szolgáltatási Főigazgatóság
2007.03.29.
D.256/8/2006
Központi Szolgáltatási Főigazgatóság
Elektronikus jogszabály-nyilvántartó rendszer használata
2006.04.18.
2006.05.11.
D.95/10/2006.
Központi Szolgáltatási Főigazgatóság
Elektronikus jogszabály-nyilvántartó rendszer használata
2006.02.08.
2006.03.06.
D.470/2009.
Központi Szolgáltatási Főigazgatóság
168/2004. (V.25.) Korm. rendelet hatálya alá tartozó, ill. központosítot közb. eljárásokhoz önként csatlakozó intézmények által korábban beszerzett szoftver licencek bővítésére, kiegészítésére, meghosszabbítására, verzió-követésre, stb.
2009.08.19.
2009.10.05.
D.133/13/2009.
Központi Szolgáltatási Főigazgatóság
A KSZF és az ellátási körébe tartozó minisztériumok részére elektronikus jogszabály-nyilvántartó rendszerhez történő hozzáférés biztosítása (eJog-2009)
2009.04.07.
2009.05.25.
D.559/10/2008.
Központi Szolgáltatási Főigazgatóság
„ORFK flottabérlet”
2008.11.20.
2008.12.09.
D.469/2011.
Központi Szolgáltatási Főigazgatóság
Szerződés a közp. közbeszerzési rendszer hatálya alá tart., illetve ahhoz önként csatl. intézmények 1. részben nyomtatórendszerekkel, hozzá tartozó eredeti (OEM) kiegészítőkkel és kapcs. szolgáltat., a 2. részben újra gyártott kellékanyagokkal ellátására
2011.07.08.
2011.08.12.
D.935/2010.
Központi Szolgáltatási Főigazgatóság
Gépjármű-üzemanyag üzemanyagkártyával történő beszerzése
2010.12.01.
2011.01.10.
D.393/2010.
Központi Szolgáltatási Főigazgatóság
Hálózati aktív és passzív eszközök szállítása és kapcsolódó szolgáltatások teljesítése 2010.
2010.05.17.
2010.06.24.
D.386/2010.
Központi Szolgáltatási Főigazgatóság
Hálózati aktív és passzív eszközök szállítása és kapcsolódó szolgáltatások teljesítése 2010.
2010.05.12.
2010.06.24.
D.375/2010.
Központi Szolgáltatási Főigazgatóság
Hálózati aktív és passzív eszközök szállítása és kapcsolódó szolgáltatások teljesítése 2010.
2010.05.11.
2010.06.24.
4.Kf.27.036/2010/5.
Központi Szolgáltatási Főigazgatóság
ORFK flottabérlet
2010.03.10.
D.97/2010.
Központi Szolgáltatási Főigazgatóság
Gépjármű-üzemanyag és üzemanyagkártya töltőállomási kiszolgálással
2010.02.11.
2010.03.26.
D.96/2010.
Központi Szolgáltatási Főigazgatóság
Elektronikus jogszabály-nyilvántartó és céginformációs rendszerhez történő hozzáférés biztosítása
2010.02.11.
2010.03.26.
D.63/2010.
Központi Szolgáltatási Főigazgatóság
Gépjármű-üzemanyag és üzemanyagkártya töltőállomási kiszolgálással
2010.02.01.
2010.03.26.
D.482/2009.
Központi Szolgáltatási Főigazgatóság
Keretmegállapodások kötése a 168/2004. (V. 25.) korm. rendelet hatálya alá tartozó intézmények által korábban beszerzett szoftverlicencek bővítésére, kiegészítésére, meghosszabbítására, verziókövetésre, stb.
2009.08.19.
2009.10.05.
D.453/29/2007.
Központi Szolgáltatási Főigazgatóság
2007.09.17.
D.613/8/2006.
Központi Szolgáltatási Főigazgatóság
Elektronikus jogszabály-nyilvántartó rendszer használata
2006.09.06.
2005.10.12.
D.416/10/2006.
Központi Szolgáltatási Főigazgatóság
Elektronikus jogszabály-nyilvántartó rendszer használata
2006.06.21.
2006.07.31.
D.1046/12/2005.
Központi Szolgáltatási Főigazgatóság
A központosított közbeszerzés hatálya alá tartozó intézmények repülőjegy és kapcsolódó szolgáltatások beszerzésének biztosítása
2005.12.15.
2006.01.26.
D.1001/27/2005.
Központi Szolgáltatási Főigazgatóság
elektronikus jogszabály-nyilvántartó rendszer használata
2005.12.01.
2006.01.11.
D.490/10/2008.
Központi Szolgáltatási Főigazgatóság
„Fénymásoló rendszerek és kapcsolódó szolgáltatások beszerzése”
2008.10.20.
2008.12.01.
3.Kf.27.211/2008/7.
Központi Szolgáltatási Főigazgatóság
2008.09.01.
D.103/10/2007.
Központi Szolgáltatási Főigazgatóság
2007.03.19.
D.841/15/2006.
Központi Szolgáltatási Főigazgatóság
2007.01.18.
D.725/14/2006.
Központi Szolgáltatási Főigazgatóság
2006.11.27.
D.613/20/2008
Központi Szolgáltatási Főigazgatóság
ORFK flottabérlet
2008.12.20.
2009.01.28.
3.Kf.27.087/2010/10.
Központi Szolgáltatási Főigazgatóság
Iratkezelési szoftverekhez kapcsolódó szolgáltatások és szoftverek beszerzésének biztosítása
2010.09.22.
D.601/13/2008.
Központi Szolgáltatási Főigazgatóság
„Tanúsított iratkezelési szoftverekhez kapcsolódó szolgáltatások és szoftverek beszerzése”
2008.12.12.
2009.01.27.
D.483/20/2008.
Központi Szolgáltatási Főigazgatóság
Iratkezelési szoftverekhez kapcsolódó szolgáltatások és szoftverek beszerzésének biztosítása
2008.11.26.
3.Kf.27.517/2006/4.
Központi Szolgáltatási Főigazgatóság
2007.02.14.
D.302/2022
Községi Önkormányzat Nógrádsáp
Bölcsőde építése Nógrádsápon EKR001108312020
2022.08.12.
2022.08.18.
D.434/2012.
Köztársasági Elnöki Hivatal
Magyarország címerének és zászlajának használatáról, állami kitüntetéseiről szóló 2011. évi CCII. törvényben meghatározott "Magyar Szernt István Rend" és "Magyar Becsület Rend" állami kitüntetések kivitelezése, szállítása, grafikai tervezési munkák
2012.07.10.
2012.08.21.
4.K.29.520/2013/23.
Köztársasági Elnöki Hivatal
Állami kitüntetésekkel kapcsolatos tervezés, kivitelezés, szállítás
2014.01.29.
D.687/2016.
Köztársasági Elnöki Hivatal
Mobiltelefonok vásárlása és telekommunikációs szolgáltatások megrendelése 2015. évben - Kbt. mellőzése
2016.07.12.
2016.07.28.
Kfv. III. 37. 538/2014/4.
Köztársasági Elnöki Hivatal (1014 Budapest, Szent György tér 1.)
Magyarország címerének és zászlajának használatáról, valamint állami kitüntetéseirıl szóló 2011. évi CCII. törvény 13. § a) és c) pontjában, valamint a törvény mellékleteiben meghatározott „Magyar Szent István Rend” és „Magyar Becsület Rend” állami kitüntetések kivitelezése és szállítása, esetleges bıvülésükkel kapcsolatos grafikai tervezési munkák, döntés elıkészítési tervek elkészítése, a dokumentációban részletezettek szerint
2014.11.04.
D.602/2017.
Közép- és Kelet-Európai Történelem és Társadalom Kutatásért Közalapítvány
Az Első világháborús emlékévhez kapcsolódóan pedagógus továbbképzési szolgáltatás nyújtása
2017.10.31.
2017.11.15.
D.352/2016.
Közép- és Kelet-Európai Történelem és Társadalom Kutatásért Közalapítvány
Az 1956-os Emlékévhez kapcsolódó média megjelenés
2016.05.17.
2016.05.23.
D.794/2025
Közép- és Kelet-Európai Történelem és Társadalom Kutatásért Közalapítvány
Pedagógus továbbképzési szolgáltatás EKR001840032025
2025.12.12.
2026.01.08.
D.48/2023
Közép-Budai Tankerületi Központ
„Kazáncsere és kazánház átépítés-Csík Áltisk.Gimn.” EKR000935922021
2023.02.09.
2023.04.17.
D.51/2023
Közép-Budai Tankerületi Központ
„Kazáncsere és kazánház átépítés-Szabó Áltisk.Gimn.” EKR000934132021
2023.02.09.
2023.04.17.
D.50/2023
Közép-Budai Tankerületi Központ
„Kazáncsere és k.ház átép.-Klebelsberg Áltisk.Gimn.” EKR000936022021
2023.02.09.
2023.04.17.
D.49/2023
Közép-Budai Tankerületi Központ
„Kazáncsere és kazánház átépítés-Móricz Gimnázium” EKR000957142021
2023.02.09.
2023.04.17.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el