Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.418/2014.
Érd és Térsége Szennyvízelvezetési és Szennyvíztisztítási Önkormányzati Társulás
Megbízási szerződés az Érd és térsége szennyvíz-csatornázása KEOP program megvalósítása során a lakossági tájékoztatással, valamint a nyilvánosság biztosításával kapcsolatos tevékenységek ellátására
2014.08.06.
2014.08.29.
D.354/2014.
BV (Büntetés-végrehajtás)Országos Parancsnoksága
Mosodai szolgáltatás és mosodai szolgáltatással összefüggő bértextília-szolgáltatás megrendelése a Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnoksága által a Pest Megyei Flór Ferenc Kórház számára
2014.07.11.
2014.08.29.
D.341/2014.
Fővárosi Csatornázási Művek ZRt.
Adásvételi szerződés keretében 40%%-os vas(III)-klorid oldat szállítása a Fővárosi Csatornázási Művek Zrt., a Fővárosi Vízművek Zrt., és a Szegedi Vízmű Zrt. részére
2014.07.09.
2014.09.01.
D.425/2014.
Máv Zrt.
„Infrastruktúra és gördülő állomány karbantartó szoftver, valamint IT alkalmazás konszolidáció” megnevezésű projekt keretében karbantartási folyamatokat támogató szoftver beszerzése, bevezetése és IT alkalmazás konszolidáció
2014.08.13.
2014.09.02.
3.Kf.650.032/2014/3.
Közbeszerzési Hatóság Közbeszerzési Döntőbizottság
a MÁV Zrt. hálózatán közlekedő vasúti személyszállító járművek különféle tisztítása
2014.09.02.
D.351/2014.
BKK (Budapesti Közlekedési Központ) Zrt.
A Budai fonódó villamosközlekedés megteremtése, Bem rakparti ág kivitelezése, Budai fonódó villamosközlekedés megteremtése, Széll Kálmán téri ág kivitelezése,vállalkozási szerződés keretén belül I. és II. rész
2014.07.11.
2014.09.02.
D.381/2014.
Mohácsvíz Kft.
Eszközök bérlete - Kbt. mellőzése
2014.07.24.
2014.09.03.
D.382/2014.
Mohácsvíz Kft.
Ingatlan bérlete - Kbt. mellőzése
2014.07.24.
2014.09.03.
D.430/2014.
Jászkun Volán Zrt.
Adásvételi szerződés korszerű, audiovizuális utas-tájékoztató rendszer eladása, telepítése és üzembe helyezése tárgyában az ÉAOP-3.1.4/A-11-2012-0003 azonosító számú projekt keretében
2014.08.14.
2014.09.03.
D.383/2014.
Mohácsvíz Kft.
Gépjárművek bérlete - Kbt. mellőzése
2014.07.24.
2014.09.03.
D.352/2014.
Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság
Nyomtató előállító eszközök szállítása és kapcsolódó szolgáltatások teljesítése - 2013. 1. része.
2014.07.11.
2014.09.03.
D.421/2014.
Országos Mentőszolgálat
Tetra rádió beszerzése 2014.
2014.08.07.
2014.09.04.
20.K.30.900/2014/13.
Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.
Foglalkozás-egészségügyi alapszolgáltatás, és azon belül helyszíni szemészeti szolgáltatás ellátása, továbbá egészségügyi szűrővizsgálatok, valamint biológiái monitoring vizsgálatok elvégzése
2014.09.04.
D.455/2014.
Budaörs Város Önkormányzata
Keretmegállapodás mélyépítési kivitelezési munkák elvégzésére
2014.09.02.
2014.09.05.
D.448/2014.
FGSZ Földgázszállító Zrt.
Autotrib gyártmányú nagynyomású szűrőberendezések papír, textil, koaleszcer szűrőberendezéseinek beszerzése
2014.08.27.
2014.09.05.
4.K.27.753/2014/4.
Solymár Nagyközség Önkormányzata
Solymári új bölcsőde megépítése a KMOP-4.5.2-11-2012-0018 projekt keretében
2014.05.09.
2014.09.05.
26.K.32.431/2014/5.
Felső-Tisza-vidéki Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság
"Tavak ligetek a határ mentén a Szamos holtágak revitalizációja (HURO/0802/001) című pályázathoz kapcsolódó kiviteli tervek készítése és kivitelezés"
2014.09.08.
D.442/2014.
Budapest Főváros Kormányhivatala
Őrzés-védelmi szolgáltatás és tűzjelző - valamint kamerás megfigyelő és riasztó/vagyonvédelmi rendszerek kezelése megrendelése a Budapest Főváros Kormányhivatala által használt ingatlanok közül 58 db ingarlanra vonatkozóan, megbízási szerződés keretében
2014.08.21.
2014.09.08.
D.422/2014.
Klebelsberg Intézményfenntartó Központ
Természettudományos oktatás komplex megújítása a Táncsics Mihály Gimnáziumban” című projekt keretében szaktanári segédlet, valamint tanulói munkafüzet tananyagfejlesztése, és az ahhoz szervesen kapcsolódó feladatok teljes körű ellátása
2014.08.08.
2014.09.08.
D.409/2014.
Budapesti Corvinus Egyetem
Fénymásoló és egyéb digitális papírok szállítása és ezzel összefüggő webshop szolgáltatás nyújtása
2014.08.04.
2014.09.08.
D.369/2014.
BKK (Budapesti Közlekedési Központ) Zrt.
Vállalkozási szerződés „Térfigyelő rendszerek fejlesztése P+R parkolókban, a Rákóczi tér mélygarázsban és a Margitsziget parkolóban” tárgyban
2014.07.18.
2014.09.08.
D.328/2014.
OTP Társasház
ZBR K-36-09-614 számú pályázat keretében, a társasház épületének energetikai felújítása
2014.07.03.
2014.09.08.
D.407/2014.
Budapesti Sportszolgáltató Központ
Vállalkozási szerződés kivitelezési munkák elvégzésére a Margitszigeti futópálya rekonstrukciója keretében - helyszínen öntött technológiájú műanyag borítású futópálya építése
2014.08.04.
2014.09.09.
D.406/2014.
P92 IT Solutions Kft.
Szállítási szerződés, az ÉMOP -2.1.1/E-12-2012-0002 – Lézerszemészeti klinika kialakítása az alsópetényi Prónay Kastélyban - szemészeti diagnosztikai és műtéti berendezések leszállítása, kiépítése és üzembe helyezése - 2. rész
2014.08.01.
2014.09.09.
D.393/2014.
Nagybarcai Szennyvízelvezetési Agglomerációs Önkormányzati Társulás
„Nagybarca és Bánhorváti községek szennyvízelvezetése és tisztítása” tárgyú KEOP projekt keretén belül szennyvízcsatorna hálózat tervezése és kivitelezése FIDIC (Sárga könyv) szerint
2014.07.30.
2014.09.10.
3 .Kf.650.003/2014/5.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft. (1122 Budapest, Maros utca 19-21.)
2011. évi népszámlálás papír alapú kérdőívei adatbeviteli rendszerének kialakítása és működtetése
2014.09.10.
D.441/2014.
Könyvtárellátó Kiemelkedően Közhasznú Nonprofit Kft.
A Könyvtárellátó Nonprofit Kft. megrendelése alapján Magyarország közigazgatási területén fuvarozási feladatok ellátása fuvarozási szerződés keretében 3 részben - 1. rész
2014.08.19.
2014.09.10.
D.363/2014.
Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Hetényi Géza Kórház-Rendelőintézet
Labordiagnosztikai anyagok beszerzése 48 hónap időtartamra.
2014.07.17.
2014.09.10.
D.334/2014.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Biztonságtechnikai őrzés védelmi rendszer a Magyar Közút Nzrt. telephelyeire
2014.07.04.
2014.09.10.
D.416/2014.
Miskolci Semmelweis Ignác Egészségügyi Központ és Egyetemi Oktató Kórház
Diósgyőr kórházrész régi traumatológia épület felújítása a Miskolci Semmelweis Kórház és Egyetemi Oktatókórház részére
2014.08.05.
2014.09.11.
14.K.27.267/2014/26.
Kisvarsány Község Önkormányzata
„Kisvarsány árvízvédelme” című projekt kivitelezésére (KEOP-2.1.2/2F-09-11-2012-0005) és kiviteli tervének elkészítésére irányuló egyösszegű, átalánydíjas vállalkozási, a FIDIC „Piros” könyve szerinti Szerződéses megállapodás
2014.09.11.
D.449/2014.
BKK (Budapesti Közlekedési Központ) Zrt.
A „Budapest villamos és trolibusz járműfejlesztés I. ütem" keretében azonos típuscsaládba tartozó, új, min. 4 km folyamatos felsővezeték nélküli utasforgalmi üzemre alkalmas személyszállító csuklós és szóló trolibuszok beszerzése
2014.08.27.
2014.09.11.
D.415/2014.
Markhot Ferenc Oktató Kórház és Rendelőintézet
Szállítási szerződés a „A rehabilitációs ellátórendszer fejlesztése az Észak-Magyarországi régióban” ÉMOP-4.1.2/A-11-2012-0001 azonosító számú projekthez kapcsolódó orvostechnikai eszközök szállítására, szerelésére és üzembe helyezésére II. rész
2014.08.04.
2014.09.11.
D.394/2014.
Szegedi Kistérség Többcélú Társulása
Szegedi kistérségi tanyagondnoki szolgálatok részére gépjárművek beszerzése
2014.07.30.
2014.09.11.
D.371/2014.
Nemzeti Adó- és Vámhivatal
A Nemzeti Adó- és Vámhivatal 1134 Budapest, Dózsa György út 128-132. szám alatti irodaház – részben gépi technológiával történő - takarítása
2014.07.22.
2014.09.15.
D.464/2014.
Semmelweis Egyetem
A Semmelweis Egyetem, MR Kutató Központ részére Philips Achivea 3.0T Quasar Dual MR karbantartása
2014.09.10.
2014.09.15.
D.372/2014.
Komárom-Esztergom Megyei Főügyészség (Legfőbb Ügyészség nevében)
A Komárom-Esztergom Megyei Főügyészség Tatabánya, Népház u. 6. sz. alatti székházában élőerős őrzés-védelmi és portaszolgálati tevékenység ellátása
2014.07.22.
2014.09.15.
D.452/2014.
Dél-Békés Mezőgazdasági Termelőiért Közhasznú Alapítvány
Közös sajtó szolgáltatás a határmenti térség jobb informálása érdekében
2014.08.28.
2014.09.16.
D.447/2014.
Szent Erzsébet Otthon Társaság Idősek Otthona
Szent Erzsébet Otthon HMV előállításának korszerűsítése napkollektoros rendszer kiépítésével, nyílászárok üvegezésének cseréje argongázos, hőszigetelt 3-12-3 üvegezésre (KEOP-5.5.0/E/12-2014-0009)
2014.08.27.
2014.09.16.
D.431/2014.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Vállalkozási szerződés az M85 Győr - Enese 0+000 - 6+800 km sz. közötti szakasz kivitelezési munkáinak elvégzésére
2014.08.14.
2014.09.17.
Kfv.II.37.217/2014/4.
MODEM Modern Debreceni Művészeti Kiemelkedően Közhasznú Nonprofit Kft.
Műtárgy szállítása
2014.09.17.
D.435/2014.
Zamárdi Város Önkormányzata
Zamárdi Polgármesteri Hivatalának felújítása és környezetének rendezése vállalkozási szerződés keretében
2014.08.15.
2014.09.17.
D.433/2014.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft.
Magiszter.net elnevezésű Iskolai Elektronikus Adminisztrációs Rendszer licenc és kapcsolódó szolgáltatások beszerzése
2014.08.15.
2014.09.17.
D.417/2014.
Péterfy Sándor Utcai Kórház-Rendelőintézet és Baleseti Központ
Különféle steril műtéti izolációs anyagok – szettek és kiegészítő termékek – beszerzése 21 részben szállítási szerződés keretében - 2. rész
2014.08.06.
2014.09.17.
D.423/2014.
Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés "A Nyíregyházi Bujtosi Szabadidő Csarnok fejlesztésének támogatása című projekt II. és III. részének kiviteli terveinek elkészítése
2014.08.08.
2014.09.18.
20. K. 32453/2014/5
Alsó-Tiszavidéki Vízügyi Igazgatóság
„A Maros folyó árvízvédelmi fejlesztése a román-magyar közös érdekeltségű területeken (decohr-huro/0802/110) projekt keretében üzemi út építése és gátőrtelepek infrastrukturális fejlesztése"
2014.09.23.
27.K.31.714/2014/7.
Magyar Közút Nonprofit Kft.
CaCl oldat és granulátum 2013 1., 2., 3., 4., 5., 6. rész
2014.09.23.
D.444/2014.
Magyar Természetjáró szövetség
ÉMOP-2.1.1/A-12-k2-2012-0002 kódszámú projekt keretében a Galyatető-kilátó felújításához és magasításához kapcsolódó pótmunkák: alap megerősítési munkáik kivitelezésére és az elektromos földkábel cseréjének elvégzésére
2014.08.26.
2014.09.23.
D.427/2014.
GYSEV Győr-Sopron-Ebenfurti-Vasút Zrt.
GYSEV Zrt. SETA projektben elvégzendő szakértői feladatok ellátása tanácsadás, tanulmánykészítés és egyéb feladatok végzése
2014.08.13.
2014.09.23.
D.410/2014.
Nemzeti Fejlesztési Programiroda Nonprofit Kft.
Megbízási szerződés keretében Karád szennyvízelvezetési agglomeráció szennyvízgyűjtése és szennyvíztisztítás elnevezésű KEOP-1.2.0/09-11-2012-0013 azonosítószámú projekt során FIDIC mérnöki és műszaki ellenőri tevékenységek ellátása
2014.08.04.
2014.09.23.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el