Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.158/2022
Miskolci Városgazda Nonprofit Kft.
Nyomortelep felszámolás EKR001246902019
2022.05.04.
2022.07.12.
D.532/2015.
Miskolci Törvényszék
Az Ózdi Járásbíróság fűtéskorszerűsítése 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.30.
2015.07.06.
D.198/2014.
Miskolci Turisztikai Kft.
őrzés és vagyonvédelmi feladatok 2011. és 2012. években - Kbt. mellőzése
2014.04.17.
2014.05.27.
D.658/2011.
Miskolci Turisztikai Kft.
Vállalkozási szezrődés Miskolc, Selyemréti Strandfürdő területén kivitelezési munkák elvégzésére
2011.09.12.
2011.10.03.
D.347/2010.
Miskolci Turisztikai Kft.
Miskolc, Selyemréti Strandfürdő területén elvégzendő kivitelezési és a kapcsolódó tervezési munkák elvégzésére vállalkozási szerződés
2010.04.30.
2010.06.01.
D.231/2021
Miskolci Tankerületi Központ
Fejlesztő eszközök beszerzése II. EKR001041802020
2021.05.10.
2021.06.23.
D.335/2017.
Miskolci Szakképzési Centrum
Számítástechnikai eszközök beszerzése (Comp-Mex Bt.) 2016. évben - Kbt. mellőzése
2017.07.03.
2017.07.26.
D.334/2017.
Miskolci Szakképzési Centrum
Gravírozógépek beszerzése (Gravotrade Kft.) 2016. évben - Kbt. mellőzése
2017.07.03.
2017.07.27.
D.55/11/2007.
Miskolci Semmelweis Kórház és Rendelőintézet
2007.03.13.
D.622/2017.
Miskolci Semmelweis Kórház és Egyetemi Oktatókórház
A Miskolci Semmelweis Kórház és Egyetemi Oktatókórház részére orvos közreműködők beszerzése 24 szakterületen
2017.11.17.
2017.12.07.
D.477/2010.
Miskolci Semmelweis Ignác Eü-i Központ és Egyetemi Oktatókórház Nonprofit Kft.
SG-511 számon nadrágpelenkák beszerzése
2010.06.14.
2010.07.30.
D.416/2014.
Miskolci Semmelweis Ignác Egészségügyi Központ és Egyetemi Oktató Kórház
Diósgyőr kórházrész régi traumatológia épület felújítása a Miskolci Semmelweis Kórház és Egyetemi Oktatókórház részére
2014.08.05.
2014.09.11.
D.468/2022
Miskolci Közintézmény-működtető Központ
„Tisztítószerek és tisztasági csomag beszerzése” EKR001296572022
2022.11.28.
2023.01.30.
D.1038/9/2005.
Miskolci Kistérség Többcélú Társulása
Személygépjárművek beszerzése
2005.12.11.
2006.01.23.
D.882/8/2005.
Miskolci Határőr Igazgatóság
Miskolci Határőr Igazgatóság 110 db gépjárművének javítása, kárrendezése, hatósági vizsgáztatása és környezetvédelmi felülvizsgálata
2005.11.03.
2005.12.13.
D.422/9/2008
Miskolci Egészségügyi Központ és Egyetemi Oktató Kórház
2008.09.19.
D.578/2017.
Miskolci Egyházmegye
Georgikon Görögkatolikus Mezúgazdasági és Élelmiszeriperi Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium generál felújítása két részben
2017.10.13.
2017.11.10.
D.124/7 /2008
Miskolci Egyetem képviseli: Miskolci 10. Sz. Ügyvédi Iroda
2008.04.11.
D.334/2010.
Miskolci Egyetem
Földgáz beszerzése
2010.04.28.
2010.05.07.
D.545/2009.
Miskolci Egyetem
A Miskolci Egyetem TIOP-1.3.1. projekt építési munkáinak műszaki ellenőrzése és mérnöki tevékenység ellátása
2009.09.14.
2009.10.01.
D.251/2018
Miskolci Egyetem
Számítástechnikai eszközök beszerzése - 3. rész
2018.07.20.
2018.08.21.
D.136/2014.
Miskolci Egyetem
hidromettalurgiai extrakciós rendszer és laboratóriumi mosogatógép beszerzése - Kbt. mellőzése
2014.03.11.
2014.04.09.
D.197/2012.
Miskolci Egyetem
Laboratóriumi mérési eszközök és laboratóriumi anyagmozgatási rendszer szállítása
2012.03.19.
2012.04.04.
D.732/2011.
Miskolci Egyetem
A Miskolci Egyetem ingatlanjainak őrzés-védelme
2011.10.04.
2011.11.28.
D.113/2011.
Miskolci Egyetem
Szállítási szerződések villamos mérőműszerek és napelemes rendszer III. rész tárgyában
2011.02.21.
2011.04.05.
D.807/2010.
Miskolci Egyetem
Szállítási szerződés ultraprecíziós hidrosztatikus keményeszterga, CNC eszterga megmunkáló központ, valamint CNC gyorsmarógép beszerzése
2010.10.11.
2010.10.25.
D.241/2010.
Miskolci Egyetem
Tematikus egyetemi gyűjtemények oktatási és kutatási webportáljának létrehozása
2010.03.31.
2010.05.13.
D.167/2025
Miskolci Egyetem
„Elektromos mikrobuszok beszerzése” EKR000405322023
2025.03.10.
2025.05.16.
D.94/2021
Miskolci Egyesített Szociális, Egészségügyi és Gyermekjóléti Intézmény
Közösségfejlesztési feladatok - 2-3. rész Miskolc Te vagy!, Legyünk együtt, tegyünk együtt! EKR000967462020
2021.02.26.
2021.04.01.
D.758/2010.
Miskolci Autista Alapítvány
Miskolci Autista Alapítvány 10 fő elhelyezését biztosító lakóotthonának kivitelezése, 320,23 m2 nettó alapterületű épület felépítése, a becsatolt költségvetés és engedélyezési tervdokumentáció felhasználásával
2010.09.27.
2010.10.26.
D.562/2014.
Miskolci Apostoli Exarchátus
Szállítási szerződés bútorok beszerzésére – 2 részben
2014.11.05.
2014.11.11.
D.582/2015.
Miskolci Apostoli Exarchátus
Vállalkozási szerződés "Miskolci Görög Katolikus Általános Iskola bővítése és korszerűsítése II. ütem" tárgyában
2015.07.22.
2015.09.21.
D.251/2010.
Miskolc Városi Közlekedési Zrt., Miskolc MJV Önkormányzat
Miskolc városi villamosvasút fejlesztése projekt villamos jármű beszerzés
2010.04.02.
2010.05.21.
10.K.27.272/2014/12.
Miskolc Térségi Konzorcium
Bérleti szerződés a MiReHuKöz Nonprofit Kft. hulladékgyűjtési- és szállítási közszolgáltatási feladatainak teljesítéséhez szükséges gépjárművekre vonatkozóan"
2014.06.04.
D.141/17/2009.
Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzata, nevében eljár: Miskolc Holding Önkormányzati Vagyonkezelő Zrt.
Városőrség” őrzés-védelmi feladatok ellátása diszpécserszolgálat biztosítása mellett
2009.04.09.
2009.05.21.
D.730/2009.
Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzata, képviseli: a Miskolc Holding Vagyonkezelő Zrt.
Szállítási szerződés Miskolc Mjv. intézményei részére történő élelmiszer-alapanyagok kiszállítására
2009.11.23.
2009.12.19.
D.568/7/2007.
Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzata, Területi Gondozószolgálat
2007.10.17.
D.922/2011.
Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzata, Miskolc Városi Közlekedési Zrt.
Vállalkozással vegyes szállítási szerződés 31 új gyártású villamos jármű, valamint az üzemeltetésükhöz szükséges egyéb áruk szállítására és a kapcsolódó szolgáltatások nyújtására
2011.12.02.
2012.01.16.
D.892/2011.
Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzata, Miskolc Város Közlekedési Zrt.
Vállalkozással vegyes szállítási szerződés 31 új gyártású villamos jármű, valamint az üzemeltetésükhöz szükséges egyéb áruk szállítására és a kapcsolódó szolgáltatások nyújtására
2011.11.23.
2012.01.03.
D.677/2011.
Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzata, MVK Miskolc Városi Közlekedési Zrt.
Vállalkozással vegyes szállítási szerződés 31 új gyártású villamos jármű, valamint az üzemeltetésükhöz szükséges egyéb áruk szállítására és a kapcsolódó szolgáltatások nyújtására
2011.09.16.
2011.11.02.
D.653/2011.
Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzata, MVK Miskolc Város Közlekedési Zrt.
Vállalkozással vegyes szállítási szerződés 31 új gyártású villamos jármű, valamint az üzemeltetésükhöz szükséges egyéb áruk szállítására és a kapcsolódó szolgáltatások nyújtására
2011.09.09.
2011.10.24.
D.88/2012.
Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzata, MVK Miskolc Város Közlekedési Zrt.
Vállalkozással vegyes szállítási szerződés 31 új gyártású villamos jármű, valamint az üzemeltetésükhöz szükséges egyéb áruk szállítására és a kapcsolódó szolgáltatások nyújtására
2012.01.31.
2012.02.14.
D.948/2011.
Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzata, MVK Miskolc Város Közlekedési Zrt.
Vállalkozással vegyes szállítási szerződés 31 új gyártású villamos jármű, valamint az üzemeltetésükhöz szükséges egyéb áruk szállítására és a kapcsolódó szolgáltatások nyújtására
2011.12.13.
2012.01.09.
D.652/2011.
Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzata, MVK Miskolc Város Közlekedési Zrt.
Vállalkozással vegyes szállítási szerződés 31 új gyártású villamos jármű, valamint az üzemeltetésükhöz szükséges egyéb áruk szállítására és a kapcsolódó szolgáltatások nyújtására
2011.09.09.
2011.10.24.
13.K. 31.931/2006/4.
Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzata
2006.10.26.
28.K.31.344/2014/5.
Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzata
Diósgyőri vár-Belső vár rekonstrukciója
2014.07.11.
D.862/7/2005.
Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzata
TANINFORM 2005. iskolai adminisztrációs és ügyviteli szoftver GYÉMÁNT 1 fantázianevű csomagja felhasználási jogának megrendelése (55 közoktatási intézmény részére)
2005.12.09.
D.305/2017.
Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzata
CSG Ride-Plan Mérnöki Iroda Kft.-vel 2016.12.06-án kötött szerződés a TOP-6.4.1-15. sz. pályázat keretében - "Fenntartható városi közlekedésfejlesztés - kerékpárút létesítése I. ütem, Görömböly (Bacsinszky u. - Bonács u. és Bacsinszky u. - Harsányi u.) " kerékpáros nyom kiviteli tervdok. (műsz. leírással, komplett szakági tervekkel, árazott és árazatlan költségvetéssel, szükséges hozzájárul.) elkészítése eredményfelelősséggel, valamint közreműk. a kivit. vonatkozó közbeszerzési eljárásban - Kbt. mellőzése
2017.06.22.
2017.07.28.
D.308/2017.
Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzata
Kbt. mellőzése a 2016.08.11. kötött tervezési szerződés a P1-BAU Építőipari és Szolgáltató Kft-vel, TOP-6.1.5-15 "Gazdaságfejlesztést és munkaerő mobilitást ösztönző közlekedésfejlesztés intézkedéshez kapcsolódó projekt" keretében Miskolc, DIGÉP bejárhatóságának biztosítása, felújítása kiviteli (és szükség esetén engedélyezési) tervdokumentációjának elkészítése eredményfelelősséggel (műszaki leírással, komplett szakági tervekkel, árazott és árazatlan költségvetéssel), közreműködés a kivitelezésre vonatkozó közbeszerzési eljárás
2017.06.22.
2017.07.28.
D.262/2017.
Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzata
Zöldkataszter készítése a zöld város projektek által érintett területeken
2017.05.29.
2017.07.04.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el