Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.682/2015.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Traktor beszerzése (KITE Zrt.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2015.08.18.
2015.10.14.
D.681/2015.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Műtőasztal beszerzése (Mediszer Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2015.08.18.
2015.10.14.
D.679/2015.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Vényes értékesítésre szánt gyógyszerek beszerzése (Hungaropharma) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.08.18.
2015.10.14.
D.678/2015.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Egészségügyi szolgáltatás ellátása (Szegeczki Kft.) - 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.08.18.
2015.10.14.
D.676/2015.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Mikrobiológiai vizsgálatok elvégzése (Synlab Hungary Kft.) 2014. éven - Kbt. mellőzése
2015.08.18.
2015.10.14.
D.674/2015.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Tű és fecskendő beszerzése (Meditrade Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.08.18.
2015.10.14.
D.672/2015.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Kötszerek beszerzése (Hungcare - Hartmann-Rico Hungária Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.08.18.
2015.10.14.
D.670/2015.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Tisztítószerek beszerzése (Festék'96 Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.08.18.
2015.10.14.
D.666/2015.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Gyógyszerbeszerzés (Euromedic Pharma Zrt.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.08.18.
2015.10.13.
D.668/2015.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Gyógyszerbeszerzés (TEVA Gyógyszergyár) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.08.18.
2015.10.13.
D.667/2015.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Gyógyszerbeszerzés (Hungarocare Kft.) - 2013-2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.08.18.
2015.10.13.
D.756/2015.
Pro Rekreatione Közhasznú Nonprofit Kft.
Szobor (Kligl Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.09.28.
2015.10.12.
D.711/2015.
Semmelweis Egyetem
Adásvételi szerződés a Semmelweis Egyetem „Korányi projekt” nevű beruházásához kapcsolódó mobíliák és vízbeemelő berendezés adásvételére, szállítására és szerelésére
2015.09.07.
2015.10.12.
D.754/2015.
Pro Rekreatione Közhasznú Nonprofit Kft.
őrzés-védelem (Csángó Biztonsági Szolgálat Kft.) 2011. évben
2015.09.28.
2015.10.12.
D.720/2015.
Zala Megyei Kórház
Vérgázgépek működtetéséhez szükséges reagensek, folyadékok beszerzése, vérgáz vizsgálatok biztosítása
2015.09.08.
2015.10.08.
D.768/2015.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Vállalkozási szerződés az M85 gyorsforgalmi út Csorna elkerülő II. ütem régészeti feltárás gépi- és kézi földmunkáinak elvégzése tárgyában
2015.10.01.
2015.10.05.
D.733/2015.
Országos Vízügyi Főigazgatóság
Vállalkozói szerződés keretében a „Tisza hullámtér: Nagyvízi meder vízszállító képességének helyreállítása a szolnoki vasúti híd és Kisköre közötti szakaszon” tárgyú projekt építési munkáinak FIDIC Sárga Könyv szerinti megvalósítása és a kiviteli tervek elkészítése a 191/2009. (IX.15.) Korm. rendeletnek és a hatályos jogszabályoknak megfelelő tartalommal, a projekt által érintett árvízi levezető sáv rehabilitációjának megvalósítása, rehabilitációs és kiviteli terv elkészítése, engedélyeztetése, az árvizek levezetésének megfelelő állapot,l művelési ágak helyreállítása az akadályt jelentő növeényzet eltávolításával az engedélyeknek és a hatályos jogszabályoknak megfelelően
2015.09.17.
2015.10.02.
D.722/2015.
Okány Község Önkormányzata
Egyösszegű fix átalányáras vállalkozási szerződés a KEOP-1.2.0/09-11-2012-0005 kódszámú támogatási konstrukció keretében Okány község szennyvízcsatorna hálózatának FIDIC piros könyv szerinti és szennyvíztisztító telepének FIDIC sárga könyv szerinti tervezői és generálkivitelezői feladatainak ellátására
2015.09.11.
2015.10.02.
D.691/2015.
ELI-HU Kutatási és Fejlesztési Nonprofit Közhasznú Kft.
Vállalkozási keretszerződés, amelynek tárgya az ELI lézer kutatóközpont megvalósítása (ELI-ALPS) nagyprojekt, 1. fázis GOP-1.1.1.-12/B-2012-0001 kódszámú kiemelt projekthez kapcsolódó tájékoztatással és nyilvánossággal kapcsolatos kommunikációs és PR feladatok ellátása a dokumentációban foglaltak szerint
2015.08.28.
2015.10.01.
D.763/2015.
Kakasd Község Önkormányzata
Egészségügyi alapellátás fejlesztése" című pályázat kertében Kakasd, Kossuth L. u. 324. házszámú és 413. hrsz.-ú orvosi- és védőnői rendelő építészeti, épületvillamossági és épületgépészeti fejújítása
2015.09.30.
2015.10.01.
D.709/2015.
Fővárosi Állat- és Növénykert
Megbízási szerződés a Fővárosi Állat és Növénykert (FÁNK) Pannon park beruházáshoz kapcsolódó költségbecslési, költségmenedzseri, műszaki lebonyolítói, műszaki ellenőri és egyéb műszaki tanácsadási szolgáltatások ellátására
2015.09.07.
2015.10.01.
D.710/2015.
Állami Egészségügyi Ellátó Központ
Bútorok beszerzése az „ Infrastruktúra-fejlesztés az egészségpólusokban” című „Jósa András Tömbkórház projekt” tárgyú TIOP-2.2.7-07/2F/2-2009-0009 azonosító jelű projekt keretében, adásvételi szerződés
2015.09.07.
2015.09.30.
D.657/2015.
Magyar Turizmus Zrt.
A Magyar Turizmus Zrt. részére színes kiadványok nyomdai kivitelezése, gyártása a szerződések megkötésétől számítot 12 hónap időtartamra vonatkozóan négy részben - 2. rész
2015.08.14.
2015.09.30.
D.719/2015.
Kecskéd Község Önkormányzata
Járda felújítási munkák végzése (Vértes-út és Építő Szolgáltató Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.09.08.
2015.09.28.
D.705/2015.
Római Katolikus Egyházközség - Kótaj
Napkollektorok beszerzése - Kbt. mellőzése
2015.09.04.
2015.09.28.
D.701/2015.
Tata és Környéke Turisztikai Egyesület
A HUSK/1101/1.7/0143 projekt keretében megvalósuló "Tatai Patara Török kori Történelmi Fesztivál" szárazföldi csatajeleneteiben és a történelmi katonazenekarok találkozóján fellépő hagyományőrök, művészek tiszteletdíjának biztosítása - Kbt. mellőzése
2015.09.01.
2015.09.28.
D.702/2015.
Tata és Környéke Turisztikai Egyesület
A HUSK/1101/1.7/0143 projekt keretében megvalósuló "Tatai Patara Török kori Történelmi Fesztivál" szárazföldi csatajeleneteiben és a történelmi katonazenekarok találkozóján fellépő hagyományőrök, művészek számára szállás-, és étkezési lehetőség biztosítása - Kbt. mellőzése
2015.09.01.
2015.09.28.
D.700/2015.
Pest Megyei Kormányhivatal
Cegléd, Albertirsa, Nagykáta, Gyár, Ócsa területén található ingatlanok irodáinak, szociális helyiségeinek, közlekedőinek és egyéb helyiségeinek napi és féléves nagytakarításának ellátása
2015.08.31.
2015.09.28.
D.646/2015.
Péterfy Sándor utcai Kórház-rendelőintézet
Takarítási szolgáltatás a 2012.08.31.-2015.08.06. közötti időszakban (Profi Komfort Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.08.06.
2015.09.28.
D.643/2015.
Péterfy Sándor utcai Kórház-rendelőintézet
Takarítási szolgáltatás a 2012.08.06.-2015.08.06. közötti időszakban (Dussmann Kft.)- Kbt. mellőzése
2015.08.06.
2015.09.28.
D.644/2015.
Péterfy Sándor utcai Kórház-rendelőintézet
Szervízszolgáltatás a 2012.08.06.-2015.08.06 közötti időszakban (Roche Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.08.06.
2015.09.28.
D.623/2015.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
Villamos energia beszerzése 2013. évben (Bp. Elektromos Művek Nyrt.) - Kbt. mellőzése
2015.07.29.
2015.09.28.
D.618/2015.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
Parkettázás, festés 2013. évben (Szacsita Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.07.29.
2015.09.28.
D.610/2015.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
EKG integrált hang és adatszolgáltatás beszerzése 2012. évben (Magyar Telekom Nyrt.) - Kbt. mellőzése
2015.07.29.
2015.09.28.
D.620/2015.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
Tanfolyam 2013. évben (Semmelweis Egyetem ÁOK Dékáni Hiv.) - Kbt. mellőzése
2015.07.29.
2015.09.28.
D.621/2015.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
Telekommunikáció 2013. évben (Telenor Magyarország Zrt.) - Kbt. mellőzése
2015.07.29.
2015.09.28.
D.723/2015.
NIF Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
Budapest Rákos (kiz.)-Hatvan-Miskolc-Nyíregyháza (kiz.) vasútvonal engedélyezési és kiviteli terveinek elkészítése
2015.09.11.
2015.09.28.
D.703/2015.
Tata és Környéke Turisztikai Egyesület
A HUSK/1101/1.7/0143 projekt keretében megvalósuló "Tatai Patara Török kori Történelmi Fesztivál" időszaki kiállításainak installációinak elkészítése - Kbt. mellőzése
2015.09.01.
2015.09.28.
D.699/2015.
Pest Megyei Kormányhivatal
Szob, Dunakeszi, Göd területén található ingatlanok irodáinak, szociális helyiségeinek, közlekedőinek és egyéb helyiségeinek napi és féléves nagytakarításának ellátása
2015.08.31.
2015.09.28.
D.659/2015.
Magyar Turizmus Zrt.
A Magyar Turizmus Zrt. részére színes kiadványok nyomdai kivitelezése, gyártása a szerződések megkötésétől számított 12 hónap időtartamra vonatkozóan négy részben - 2. rész
2015.08.17.
2015.09.28.
D.645/2015.
Péterfy Sándor utcai Kórház-rendelőintézet
Számítástechnikai anyagok vásárlása a 2012.08.06.-2015.08.06. közötti időszakban (Kontírpress Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.08.06.
2015.09.28.
D.642/2015.
Péterfy Sándor utcai Kórház-rendelőintézet
Élelmiszervásárlás a 2013.03.21-2015.08.06. közötti időszakban (Oligo Kft. és Alfa Meat Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.08.06.
2015.09.28.
D.602/2015.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
Gépszerelés, szállítás, tárolás 2012. évben (Innomed Medical Zrt.) - Kbt. mellőzése
2015.07.29.
2015.09.28.
D.607/2015.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
Tanulmány készítés 2012. évben (Új Praxis Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.07.29.
2015.09.28.
D.619/2015.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
Személyszállítás, fuvarozás 2013. évben (KoczkaKő Fuvarozó és Szolgáltató Bt.) - Kbt. mellőzése
2015.07.29.
2015.09.28.
D.622/2015.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
Ügyfélszolgálati szoftver beszerzése 2013. évben (Call-X Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.07.29.
2015.09.28.
D.636/2015.
Budapest Főváros XIX. kerület Kispest Önkormányzata
Közreműködői szerződés laboratóriumi szolgáltatás nyújtására.
2015.08.03.
2015.09.25.
D.625/2015.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
"BVOP" 2014. évben (Budapesti Faipari Termelő Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.07.29.
2015.09.25.
D.626/2015.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
Levéltári szolgáltatás 2014. évben (Új Praxis Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.07.29.
2015.09.25.
D.627/2015.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
Tanfolyam 2014. évben (Semmelweis Egyetem ÁOK Dékáni Hiv.) - Kbt. mellőzése
2015.07.29.
2015.09.25.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el