Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.769/2015.
Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzata
Szeged Város közigazgatási területén működő nevelési, oktatási intézményeinek ellátottjai és dolgozói, valamint egyes intézményeinek dolgozói számára 2016. szeptember 01-től 2023. július 31-ig történő közétkeztetés szolgáltatási szerződés
2015.10.01.
2015.11.06.
D.800/2015.
Várgondnokság Közhasznú Nonprofit Kft.
Hang-, fény- és vizuáltechnikai eszközök beszerzése a KMOP-3.1.1/E-12-k-2012-0001 sz. a Várkert Bazár fejlesztése - 3. rész
2015.10.26.
2015.11.05.
D.759/2015.
Fővárosi Állat- és Növénykert
Megbízási szerződés a Fővárosi Állat és Növénykert (FÁNK) Pannon park beruházáshoz kapcsolódó költségbecslési, költségmenedzseri, műszaki lebonyolítói, műszaki ellenőri és egyéb műszaki tanácsadási szolgáltatások ellátására
2015.09.28.
2015.11.05.
D.751/2015.
Országos Polgárőr Szövetség
OPSZ részére láthatósági mellények beszerzése
2015.09.22.
2015.11.05.
D.732/2015.
Fővárosi Állat- és Növénykert
Tervezési keretszerződés a Fővárosi Állat- és Növénykert fejlesztési koncepcióján belül a Pannon Park létrehozásához kapcsolódóan II.
2015.09.17.
2015.11.05.
D.781/2015.
Pécsi Tudományegyetem
Inkontinencia termékek beszerzése
2015.10.09.
2015.11.04.
D.778/2015.
Kenézy Gyula Kórház és Rendelőintézet
Adásvételi szerződés orvosi eszközök beszerzésére a TIOP-2.2.4-09/1-2010-0032 projekt keretében
2015.10.08.
2015.11.03.
D.677/2015.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Laborvegyszerek beszerzése (Diagon Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.08.18.
2015.11.03.
D.730/2015.
Békés Megyei Pándy Kálmán Kórház
Szállítási szerződés a „Funkcionális integrációt támogató fejlesztés a Békés Megyei Pándy Kálmán Kórház és a Dr. Réthy Pál Kórház-Rendelőintézet együttműködésében” TIOP-2.2.6-12/1B-2013-0021 számú projekt keretén belül mosodai gépek szállítására vonatkozóan
2015.09.16.
2015.11.02.
D.788/2015.
BKV ZRt (Budapesti Közlekedési)
Szállítási keretszerződés Autóbusz, Trolibusz, Metró és Villamos járművekhez festékek és segédanyagok beszerzésére
2015.10.15.
2015.10.30.
D.772/2015.
Fővárosi Vízművek zRt
Adásvételi keretszerződés asztali számítógépek, monitorok, notebook és ultrabook számítógépek, valmaint tabletek szállítására a Fővárosi Vízművek Zrt. részére - 1. rész
2015.10.05.
2015.10.29.
D.752/2015.
Máv-Start Vasúti Személyszállító Zrt
CAF projekt — Ülőhelyfoglaltság kijelzők beszerzése
2015.09.23.
2015.10.29.
D.729/2015.
Nagymaros Város Önkormányzata
A KEOP-2.1.2/2F/09-2011-0001 azonosító számú projekt keretében Nagymaros város árvízvédelmi vonalának átépítése, fejlesztése
2015.09.15.
2015.10.29.
D.717/2015.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Orvosi műszerek szervizelése és karbantartása (Medi-Print Kft.) 2012. évben
2015.09.08.
2015.10.28.
D.741/2015.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Izotóp beszerzése (Pozitron Kft.) 2014. évben
2015.09.21.
2015.10.28.
D.766/2015.
Bugac Nagyközség Önkormányzata
szolgáltatásnyújtás - közbeszerzési tanácsadás beszerzése
2015.10.01.
2015.10.27.
D.734/2015.
Fővárosi Állat- és Növénykert
Megbízási szerződés a Fővárosi Állat és Növénykert (FÁNK) Pannon park beruházáshoz kapcsolódó költségbecslési, költségmenedzseri, műszaki lebonyolítói, műszaki ellenőri és egyéb műszaki tanácsadási szolgáltatások ellátására
2015.09.18.
2015.10.27.
D.725/2015.
Fővárosi Állat- és Növénykert
Megbízási szerződés a Fővárosi Állat és Növénykert (FÁNK) Pannon park beruházáshoz kapcsolódó költségbecslési, költségmenedzseri, műszaki lebonyolítói, műszaki ellenőri és egyéb műszaki tanácsadási szolgáltatások ellátására
2015.09.11.
2015.10.27.
D.708/2015.
Fővárosi Állat- és Növénykert
Megbízási szerződés a Fővárosi Állat- és Növénykert (FÁNK) Pannon park beruházáshoz kapcsolódó költségbecslési, költségmenedzseri, műszaki lebonyolítói, műszaki ellenőri és egyéb műszaki tanácsadási szolgáltatások ellátására
2015.09.07.
2015.10.27.
D.761/2015.
Budapest Főváros XXI.kerület Csepel Önkormányzata
Épületenergetikai fejlesztés három csepeli óvodában - 1. rész
2015.09.29.
2015.10.26.
D.758/2015.
Pro Rekreatione Közhasznú Nonprofit Kft.
Könyvelés (Szangela Bt.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.09.28.
2015.10.26.
D.671/2015.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Másolási és nyomtatódíj (XCOPY Kft.) 2012-2013. években - Kbt. mellőzése
2015.08.18.
2015.10.26.
D.775/2015.
Szalánta Község Önkormányzata
A szalántai egészségügyi alapellátás fejlesztése c. projekt kivitelezési munkáinak és eszközbeszerzésének elvégzése
2015.10.08.
2015.10.26.
D.762/2015.
Budapest Főváros XXI.kerület Csepel Önkormányzata
Épületenergetikai fejlesztés három csepeli óvodában - 1. rész
2015.09.29.
2015.10.26.
D.712/2015.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Különféle izotópok adásvétele és az ahhoz kapcsolódó szolgáltatások nyújtása (Izotóp Intézet Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2015.09.08.
2015.10.26.
D.673/2015.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Transzplantációs anyagok, tű beszerzése (Ga-Med Kft.)2013-2014. években - Kbt. mellőzése
2015.08.18.
2015.10.26.
D.669/2015.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Gyógyszerbeszerzés (TEVA Gyógyszergyár) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.08.18.
2015.10.26.
D.774/2015.
Kenézy Gyula Kórház és Rendelőintézet
Adásvételi szerződés orvosi eszközök beszerzésére a TIOP-2.2.4-09/1-2010-0032 projekt keretében
2015.10.06.
2015.10.22.
D.716/2015.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Élelmiszerek szállítása (Mortak Fruit Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.09.08.
2015.10.22.
D.776/2015.
Pécsi Tudományegyetem
Orvosi műszerek beszerzése TIOP-2.2.6-12/1B-2013-0056 - 7., 11., 28., 29. részek
2015.10.08.
2015.10.22.
D.755/2015.
Pro Rekreatione Közhasznú Nonprofit Kft.
Eszközbeszerzés (Fűke Yacht Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.09.28.
2015.10.22.
D.757/2015.
Pro Rekreatione Közhasznú Nonprofit Kft.
Eszközbeszerzés (Metalobox Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.09.28.
2015.10.22.
D.713/2015.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Hemodinamikai anyagok szállítása (Vascular Venture Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2015.09.08.
2015.10.22.
D.714/2015.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Különféle gyógyszerek szállítása (EGIS Gyógyszergyár Nyrt.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.09.08.
2015.10.22.
D.715/2015.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Betegszállítási szolgáltatás nyújtása (Neomedical Ambulance Service Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2015.09.08.
2015.10.22.
D.721/2015.
Lenti Város Önkormányzat
NYDOP-2.1.1/B-14-k-2014-0001 jelű, „Gyógyfürdőfejlesztés és szálláshelybővítés Lentiben” című pályázat keretében kommunikációs, PR, reklámügynökségi és hirdetésszervezési szolgáltatások, vállalkozási szerződés keretében
2015.09.09.
2015.10.21.
D.718/2015.
Észak-magyarországi Regionális Vízművek Zrt.
Adásvételi szerződés alapján az "ÉRV Zrt. Kazincbarcika-Berentei Térségi Szennyvíziszap Komposztáló" elnevezésű KEOP-1.2.0/09-11-2013-0034 azonosítószámú projekt keretében megvalósuló eszközbeszerzés II."
2015.09.08.
2015.10.21.
D.783/2015.
Budapest Főváros IX.kerület Ferencváros Önkormányzata
Budapest IX. kerület Balázs Béla u. 32/A. - B. szám alatti lakóépület felújítása - kiegészítő építési beruházás
2015.10.14.
2015.10.20.
D.728/2015.
Pécsi Zsidó Hitközség
Pécs, Tímár u. 5. sz. alatti Pécsi Zsidó Hitközség Szeretetotthonának felújítása a KEOP-4.10.0/E/12-2014-0106 és a TIOP-3.4.2-11/1-2012-0047 projekt keretén belül - kietgészítő építési beruházás
2015.09.15.
2015.10.20.
D.784/2015.
Forster Gyula Nemzeti Örökséggazdálkodási és Szolgáltatási Központ
A "Történelmi település a Cinca mentén, reneszánsz világ Ozorán - az ozorai Pipo várkastély és környezetének turisztikai fejlesztése" projekt (DDOP-2.1.1/E.F-12-k-2012-0002) keretében a tervmódosítás miatt szükséges helyettesítő építési beruházások kivitelezési munkáinak elvégzése
2015.10.14.
2015.10.16.
D.760/2015.
Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt.
Keretmegállapodás keretében az MNV Zrt. érdekkörébe tartozó ingatlanok értékbecsléseinek elkészítése
2015.09.29.
2015.10.16.
D.704/2015.
Nemzeti Művelődési Intézet
Nemzeti Művelődési Intézet részére mobilinternet előfizetési szolgáltatás megrendelése
2015.09.01.
2015.10.16.
D.735/2015.
Balatonfűzfő Város Önkormányzata
Parti sétány, kerékpárút és kerékpáros turisztikai szolgáltatások kialakítása Balatonfűzfőn
2015.09.21.
2015.10.16.
D.737/2015.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Hemodinamikai termék beszerzése (Vascular Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2015.09.21.
2015.10.15.
D.749/2015.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Eszközbeszerzés defibrillátor, testmelegítő (MEDIFAIR Kft.) 2013. évben
2015.09.21.
2015.10.14.
D.748/2015.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Orvos szakmai anyagok, tubusrögzítő, filterek, infúziós pumpa szerelék, leköthető heveder stb. beszerzése (MEDIFAIR Kft.) 2013. évben
2015.09.21.
2015.10.14.
D.747/2015.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Infúziós pumpák (MEDIFAIR Kft.) 2013. évben
2015.09.21.
2015.10.14.
D.683/2015.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Műszaki kisgépek beszerzése (Technor 93 Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.08.18.
2015.10.14.
D.680/2015.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Műtőasztal beszerzése(Palmedico Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2015.08.18.
2015.10.14.
D.675/2015.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Endoszkópos egyszer használatos eszközök szállítása (Anamed Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.08.18.
2015.10.14.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el