Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.34/2017.
Millenáris Széllkapu Beruházó, Fejlesztő és Üzemeltető Nonprofit Kft.
Vállalkozási szerződés Budapest II. kerület, Széllkapu projekt keretében közcélú közösségi közlekeédis létesítmény megvalósítására vonatkozó döntés előkészítési tanulmányterv/előzetes megvalósíthatósági tanulmány, valamint támogatási kérelem és mellékleteinek összeállítása
2017.01.23.
2017.02.10.
D.1036/2016.
Millenáris Széllkapu Beruházó, Fejlesztő és Üzemeltető Nonprofit Kft.
A Margit körút 85-87. bontás projekt kommunikációs stratégiájának kidolgozása és végrehajtása, a vonatkozó PR feladatok ellátása, valamint a projekt weboldalának létrehozása és az oldal tartalom, menedzsmentje (éves statisztikai összegzés készítésének elmulasztása)
2016.12.23.
2017.01.20.
D.389/2010.
Mikóháza Község Önkormányzata
Bor- és pálinkaturizmus fejlesztése a történelmi Tokaj-Hegyalján című projekt keretében pályázati projektmenedzsment ellátása
2010.05.13.
2010.06.14.
D.519/2010.
Mikepércs Község Önkormányzata
Mikepércs 080 hrsz-ú területen lévő folyékony hulladék leürítő rekultivációjának megvalósítása
2010.06.25.
2010.08.09.
D.286/2012.
Mihályi Község Önkormányzata
Mihályi Mikroközpontú Általános Iskola felújítása
2012.04.24.
2012.05.25.
D.383/2021
Mihályháza Község Önkormányzata
„Négyszögletű-Kerekerdő Óvoda és Családi Napközi energetikai felújítása Mihályházán’’ - építési beruházás kivitelezése
2021.08.25.
2021.10.25.
D.280/2026
Miháld Község Önkormányzata
„Miháld külterületi útjainak fejlesztése” EKR000907332023
2026.06.04.
D.431/19-I/2008
Mickolc-Holding Vagyonkezelő Zrt.
2008.10.20.
D.601/8/2006.
Miasszonyunkról Nevezett Kalocsai Iskolanővérek Társulata, képviseli: Sár és Társai Ügyvédi Iroda, dr. Tálas K. József ügyvéd
Fűtéskorszerűsítés a Budapest VIII. ker., Mária u. 20. szám alatt
2006.09.01.
2006.10.12.
12.K.27.276/2014/11.
MiReHuKöz Miskolci Regionális Hulladékgazdálkodási Közszolgáltató Nonprofit Kft.
„Szolgáltatási szerződés a Miskolc Térségi Konzorcium Miskolc, József Attila úti átrakóállomásáról a Konzorcium területéről beérkező évi kb. 46.000 tonna hulladék kiszállítására Hejőpapi Regionális Hulladéklerakóra
2014.06.05.
D.18/2014.
MiReHuKöz Miskolci Regionális Hulladékgazdálkodási Közszolgáltató Nonprofit Kft.
Miskolc Térségi Konzorcium Miskolc, József Attila úti átrakóállomásáról a Konzorcium területéről beérkező évi kb. 46.000 tonna hulladék kiszállítása Hejőpapi Regionális Hulladéklerakóra
2014.01.14.
2014.02.18.
D.19/2014.
MiReHuKöz Miskolci Regionális Hulladékgazdálkodási Közszolgáltató Nonprofit Kft.
Bérleti szerződés a MiReHuKöZ Nonprofit Kft. hulladékgyűjtési- és szállítási közszolgáltatási feladatainak teljesítéséhez szükséges gépjárművekre vonatkozóan
2014.01.14.
2014.02.19.
D.240/2025
Mezőzombor Községi Önkormányzat
„Mezőzombor csapadékvízelvezető rendszer fejlesztés” EKR002215392023
2025.04.24.
2025.09.01.
D.140/2021
Mezőtúri Kórház és Rendelőintézet
„Egészségügyi eszközök beszerzése_2” - 2. rész Levegőtisztító berendezés EKR000990862020
2021.03.19.
2021.04.27.
D.112/9/2006.
Mezőtúr Város Önkormányzata (lebonyolító: ÉPBER Építőipari Beruházási Szervező Rt.)
Mezőtúr Város Kórház-Rendelőintézet reknstrukcióján belül bútorok és orvostechnikai eszközök szállítása, szerelése, üzembe helyezése és kezelésének betanítása
2006.02.15.
2006.03.22.
D.363/9/2007.
Mezőtúr Város Önkormányzata
Városi kórház-rendelőintézet rekonstrukció befejező munkák
2007.08.10.
D.41/2026
Mezőtúr Város Önkormányzata
„Belterületi útfejlesztés Mezőtúron” EKR001715442023
2026.02.03.
D.110/2026
Mezőtúr Város Önkormányzata
„Közvilágítás korszerűsítése Mezőtúron” EKR002097802025
2026.03.10.
2026.05.12.
D.217/2023
Mezőtúr Város Önkormányzata
Városháza és kapcsolódó látványosságok turisztikai fejlesztésének építési beruházása a TOP-1.2.1-15-JN1-2016-00003 projekt keretében EKR000621472019
2023.06.08.
2023.08.25.
D.310/2026
Mezőtúr Város Önkormányzata
„Közvilágítás korszerűsítése Mezőtúron” EKR000120252025
2026.06.18.
2026.07.30.
D.84/2026
Mezőtúr Város Önkormányzata
Közvilágítás korszerűsítése Mezőtúron EKR002097802025
2026.02.26.
2026.05.13.
D.248/2025
Mezőtúr Város Önkormányzata
„Közvilágítás korszerűsítése Mezőtúron” EKR000120252025
2025.04.25.
2025.06.30.
D.758/6/2005.
Mezőtárkány Község Önkormányzata (lebonyolító: Pro-Vital 2000 Kft.)
Számítástechnikai eszközbeszerzés
2005.09.30.
2005.11.03.
D.376/2011.
Mezőtárkány Község Önkormányzata
Mezőtárkányi óvoda felújítása, bővítése
2011.06.02.
2011.07.15.
D.75/2011.
Mezőszilas Község Önkormányzata
Mezőszilas Németh László Általános Iskola fejlesztése tárgyú projekt keretén belül iskolabútorok, taneszközök szállítása
2011.02.10.
2011.03.11.
D.432/2022
Mezőszentgyörgy Község Önkormányzata
Minibölcsőde építése Mezőszentgyörgyön EKR001495902021
2022.11.10.
2023.01.31.
D.100/2024
Mezőpeterd Község Önkormányzata
Mezőpeterd község épületenergetikai fejlesztés EKR001138582020
2024.02.23.
2024.04.25.
D.548/2013.
Mezőladány-Tornyospálca-Újkenéz Viziközmű Beruházási Társulás
Megbízási szerződés a „Mezőladány és térsége szennyvízelvezetés és tisztítási projekt” FIDIC szerződéses feltételek szerinti mérnöki, valamint műszaki ellenőri feladatainak ellátása (azonosítószám: KEOP-1.2.0/09-11-2011-0051)
2013.12.18.
2014.01.28.
D.124/2014.
Mezőladány-Tornyospálca-Újkenéz Viziközmű Beruházási Társulás
"Mezőladány és térsége szennyvízelvezetés és tisztítási projekt" FIDIC szerződéses feltételek szerinti mérnöki, valamint műszaki ellenőri feladatainak ellátása (azonosító szám: KEOP-1.2.0/09-11-2011-0051)
2014.03.04.
2014.03.19.
D.321/2026
Mezőkövesdi Óvoda-Bölcsőde és Élelmezési Központ
„Élelmiszer alapanyagok beszerzése” EKR002317892025
2026.06.24.
D.121/2016.
Mezőkövesdi VG Zrt.
Vállalkozási szerződés a Zsóry-fürdő komplex fejlesztése, gyógyászati és új élményelemekkel való bővítése elnevezésű ÉMOP-2.1.1/B-12-2012-0022 számú pályázat üzleti marketing feladatainak ellátására
2016.02.11.
2016.03.08.
D.25/20016.
Mezőkövesdi VG Zrt.
Vállalkozási szerződés a Zsóry-fürdő komplex fejlesztése, gyógyászati és új élményelemekkel való bővítése elnevezésű ÉMOP-2.1.1/B-12-2012-0022 számú pályázat árnyékolók szállítására
2016.01.13.
2016.01.29.
D.239/2016.
Mezőkövesdi VG Zrt.
Kivitelezési szerződés a Zsóry-fürdő komplex fejlesztésére, gyógyászati és új élményelemekkel történő bővítésére
2016.04.04.
2016.04.26.
D.25/2016.
Mezőkövesdi VG Zrt.
Vállalkozási szerződés a Zsóry-fürdő komplex fejlesztése, gyógyászati és új élményelemekkel való bővítése elnevezésű ÉMOP-2.1.1/B-12-2012-0022 számú pályázat árnyékolók szállítására
2016.01.13.
2016.03.29.
D.314/2018
Mezőkövesdi VG Nonprofit Zrt
Kivitelezési szerződés a Zsóry-fürdő komplex fejlesztésére, gyógyászati és új élményelemekkel történő bővítésére
2018.09.06.
2018.10.04.
D.755/2025
Mezőkövesd Város Önkormányzata
TOP_PLUSZ-1.1.3-21-BO1-2022-00006 számú projektjéhez tartozó engedélyezési és kiviteli tervek elkészítése - "A mezőkövesdi Zsóry Gyógy- és Strandfürdő turisztikai infrastruktúra és szolgáltatás fejlesztése” - Kbt. mellőzése
2025.11.28.
2026.06.01.
D.670/2025
Mezőkövesd Város Önkormányzata
„Energetikai korszerűsítés a mezőkövesdi Zsóry Gyógy- és Strandfürdőben” - Kbt. mellőzése
2025.10.18.
2025.11.05.
D.669/2025
Mezőkövesd Város Önkormányzata
„A mezőkövesdi Zsóry Gyógy- és Strandfürdő turisztikai infrastruktúra és szolgáltatás fejlesztése” - Kbt. mellőzése
2025.10.18.
2025.11.05.
D.764/2015.
Mezőkövesd Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a „Városi Rendelőintézet felújítása Mezőkövesden" című ÉMOP-4.1.1/B-12-2013-0001 azonosító számú pályázat keretében eszközszállításra
2015.09.30.
2015.11.16.
D.429/2012.
Mezőkövesd Város Önkormányzata
Mezőkövesd város szennyvízcsatorna-hálózatának fejlesztése a lakosság életminőségének javítása és a települési környezet védelme érdekében
2012.07.06.
2012.09.03.
D.145/2012.
Mezőkövesd Város Önkormányzata
Mezőkövesd város szennyvízcsatorna-hálózatának fejlesztése a lakosság életminőségének javítása és a települési környezet védelme érdekében
2012.02.28.
2012.04.02.
D.1011/2011.
Mezőkövesd Város Önkormányzata
Zsóry-fürdő üdülőterület szennyvízcsatornázása
2011.12.30.
2012.02.13.
D.1007/2011.
Mezőkövesd Város Önkormányzata
Zsóry-fürdő üdülőterület szennyvízcsatornázása
2011.12.29.
2012.02.08.
D.147/2011.
Mezőkövesd Város Önkormányzata
A mezőkövesdi Városi Bölcsőde kapacitásbővítése
2011.03.08.
2011.04.27.
D.869/2010.
Mezőkövesd Város Önkormányzata
Zsóry-fürdő korszerűsítéséhez kapcsolódó kiegészítő beruházás
2010.11.09.
2010.12.20.
D.245/2015.
Mezőkövesd Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a „Városi Rendelőintézet felújítása Mezőkövesden” című ÉMOP-4.1.1/B-12-2013-0001 azonosító számú pályázat keretében eszközszállításra, 1-2. rész
2015.04.28.
2015.06.05.
D.154/2012.
Mezőkövesd Város Önkormányzata
Mezőkövesd város szennyvízcsatorna-hálózatának fejlesztése a lakosság életminőségének javítása és a települési környezet védelme érdekében
2012.03.02.
2012.04.16.
D.727/2011.
Mezőkövesd Város Önkormányzata
Informatikai infrastruktúra fejlesztés Mezőkövesd Város Önkormányzata által fenntartott közoktatási intézményekben
2011.10.03.
2011.11.16.
D.205/2011.
Mezőkövesd Város Önkormányzata
Mezőkövesdi Városi Bölcsőde kapacitásbővítése
2011.04.04.
2011.04.11.
D.756/2025
Mezőkövesd Város Önkormányzata
TOP_PLUSZ-2.1.1-21-BO1-2022-00053 számú projekthez tartozó engedélyezési és kiviteli tervek elkészítése - „Energetikai korszerűsítés a mezőkövesdi Zsóry Gyógy- és Strandfürdőben” - Kbt. mellőzése
2025.11.28.
2026.06.01.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el