Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.787/2015.
Nagymaros Város Önkormányzata
A KEOP-2.1.2/2F/09-2011-0001 azonosító számú projekt keretében Nagymaros város árvízvédelmi vonalának átépítése, fejlesztése
2015.10.15.
2015.11.09.
D.786/2015.
Abasár Község Önkormányzata
Anya és gyermekvédelmi tanácsadó és fogorvosi rendelő, továbbá az I. sz. orvosi rendelő átalakításának, felújításának építési munkái az "Egészségügyi alapellátás fejlesztése Abasár Községben ÉMOP-4.1.1/A-12-2013-0086" azonosító számú projektben
2015.10.15.
2015.11.09.
D.788/2015.
BKV ZRt (Budapesti Közlekedési)
Szállítási keretszerződés Autóbusz, Trolibusz, Metró és Villamos járművekhez festékek és segédanyagok beszerzésére
2015.10.15.
2015.10.30.
D.784/2015.
Forster Gyula Nemzeti Örökséggazdálkodási és Szolgáltatási Központ
A "Történelmi település a Cinca mentén, reneszánsz világ Ozorán - az ozorai Pipo várkastély és környezetének turisztikai fejlesztése" projekt (DDOP-2.1.1/E.F-12-k-2012-0002) keretében a tervmódosítás miatt szükséges helyettesítő építési beruházások kivitelezési munkáinak elvégzése
2015.10.14.
2015.10.16.
D.783/2015.
Budapest Főváros IX.kerület Ferencváros Önkormányzata
Budapest IX. kerület Balázs Béla u. 32/A. - B. szám alatti lakóépület felújítása - kiegészítő építési beruházás
2015.10.14.
2015.10.20.
D.785/2015.
Országos Környezetvédelmi és Természetvédelmi Főfelügyelőség
MKB15/2015 Lakossági hulladékgyűjtésből származó műanyag csomagolási hulladékok anyagában történő hasznosítása 2015. évre, szolgáltatás-megrendelési szerződés keretében, a környezetvédelmi termékdíjról szóló 2011. évi LXXXV. törvény 22. § (1) bekezdés alapján - 12. rész
2015.10.14.
2015.11.27.
D.782/2015.
Rózsaép Kft.
144 fő elítélt fogvatartott befogadására alkalmas új körletépület építése az Állampusztai Országos Büntetés-végrehajtási Intézet solti objektuma területén
2015.10.13.
2015.12.11.
D.779/2015.
MNB-Biztonságtechnikai Zrt.
Adás-vételi szerződés maroklőfegyver és lőszer beszerzésére
2015.10.09.
2015.12.04.
D.781/2015.
Pécsi Tudományegyetem
Inkontinencia termékek beszerzése
2015.10.09.
2015.11.04.
D.780/2015.
Magyar Posta Zrt.
N1 kategóriájú új, gyári öszkerékmeghajtású jármű adásvételi szerződése kötelező szervizszolgáltatással
2015.10.09.
2015.11.23.
D.777/2015.
Országos Mentőszolgálat
Defibrillátorok beszerzése 2015.
2015.10.08.
2015.11.17.
D.778/2015.
Kenézy Gyula Kórház és Rendelőintézet
Adásvételi szerződés orvosi eszközök beszerzésére a TIOP-2.2.4-09/1-2010-0032 projekt keretében
2015.10.08.
2015.11.03.
D.776/2015.
Pécsi Tudományegyetem
Orvosi műszerek beszerzése TIOP-2.2.6-12/1B-2013-0056 - 7., 11., 28., 29. részek
2015.10.08.
2015.10.22.
D.775/2015.
Szalánta Község Önkormányzata
A szalántai egészségügyi alapellátás fejlesztése c. projekt kivitelezési munkáinak és eszközbeszerzésének elvégzése
2015.10.08.
2015.10.26.
D.774/2015.
Kenézy Gyula Kórház és Rendelőintézet
Adásvételi szerződés orvosi eszközök beszerzésére a TIOP-2.2.4-09/1-2010-0032 projekt keretében
2015.10.06.
2015.10.22.
D.772/2015.
Fővárosi Vízművek zRt
Adásvételi keretszerződés asztali számítógépek, monitorok, notebook és ultrabook számítógépek, valmaint tabletek szállítására a Fővárosi Vízművek Zrt. részére - 1. rész
2015.10.05.
2015.10.29.
D.773/2015.
Ludwig Múzeum - Kortárs Művészeti Múzeum
A "Ludwig goes Pop" című kiállítás belföldi és nemzetközi műtárgyszállítási feladatainak ellátása
2015.10.05.
2015.11.23.
D.771/2015.
Budapest Főváros Önkormányzata
Budapest III. kerület, Csillaghegyi öblözet árvízvédelme projekthez kapcsolódó vízjogi engedélyes tervdokumentáció és tendertervek elkészítése
2015.10.02.
2015.11.19.
D.765/2015.
Égáz-Dégáz Földgázelosztó Zrt.
KBT/01/2015. - Vállalkozási keretszerődés gázelosztó vezetékek hibaelhárításánál és javításánál szükségessé váló alépítményi és helyreállítási munkák; készenléttel, állandó műszaki ügyelettel- az Égáz-Dégáz Földgázelosztó Zrt. területén 2016-2019.
2015.10.01.
2015.11.24.
D.766/2015.
Bugac Nagyközség Önkormányzata
szolgáltatásnyújtás - közbeszerzési tanácsadás beszerzése
2015.10.01.
2015.10.27.
D.768/2015.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Vállalkozási szerződés az M85 gyorsforgalmi út Csorna elkerülő II. ütem régészeti feltárás gépi- és kézi földmunkáinak elvégzése tárgyában
2015.10.01.
2015.10.05.
D.769/2015.
Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzata
Szeged Város közigazgatási területén működő nevelési, oktatási intézményeinek ellátottjai és dolgozói, valamint egyes intézményeinek dolgozói számára 2016. szeptember 01-től 2023. július 31-ig történő közétkeztetés szolgáltatási szerződés
2015.10.01.
2015.11.06.
D.767/2015.
Országos Mentőszolgálat
Őrzés-védelmi szolgálat ellátása
2015.10.01.
2015.11.19.
D.764/2015.
Mezőkövesd Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a „Városi Rendelőintézet felújítása Mezőkövesden" című ÉMOP-4.1.1/B-12-2013-0001 azonosító számú pályázat keretében eszközszállításra
2015.09.30.
2015.11.16.
D.763/2015.
Kakasd Község Önkormányzata
Egészségügyi alapellátás fejlesztése" című pályázat kertében Kakasd, Kossuth L. u. 324. házszámú és 413. hrsz.-ú orvosi- és védőnői rendelő építészeti, épületvillamossági és épületgépészeti fejújítása
2015.09.30.
2015.10.01.
D.761/2015.
Budapest Főváros XXI.kerület Csepel Önkormányzata
Épületenergetikai fejlesztés három csepeli óvodában - 1. rész
2015.09.29.
2015.10.26.
D.760/2015.
Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt.
Keretmegállapodás keretében az MNV Zrt. érdekkörébe tartozó ingatlanok értékbecsléseinek elkészítése
2015.09.29.
2015.10.16.
D.762/2015.
Budapest Főváros XXI.kerület Csepel Önkormányzata
Épületenergetikai fejlesztés három csepeli óvodában - 1. rész
2015.09.29.
2015.10.26.
D.758/2015.
Pro Rekreatione Közhasznú Nonprofit Kft.
Könyvelés (Szangela Bt.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.09.28.
2015.10.26.
D.756/2015.
Pro Rekreatione Közhasznú Nonprofit Kft.
Szobor (Kligl Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.09.28.
2015.10.12.
D.755/2015.
Pro Rekreatione Közhasznú Nonprofit Kft.
Eszközbeszerzés (Fűke Yacht Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.09.28.
2015.10.22.
D.759/2015.
Fővárosi Állat- és Növénykert
Megbízási szerződés a Fővárosi Állat és Növénykert (FÁNK) Pannon park beruházáshoz kapcsolódó költségbecslési, költségmenedzseri, műszaki lebonyolítói, műszaki ellenőri és egyéb műszaki tanácsadási szolgáltatások ellátására
2015.09.28.
2015.11.05.
D.757/2015.
Pro Rekreatione Közhasznú Nonprofit Kft.
Eszközbeszerzés (Metalobox Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.09.28.
2015.10.22.
D.754/2015.
Pro Rekreatione Közhasznú Nonprofit Kft.
őrzés-védelem (Csángó Biztonsági Szolgálat Kft.) 2011. évben
2015.09.28.
2015.10.12.
D.753/2015.
Mosonmagyaróvár Nagytérségi Hulladékgazdálkodási Önkormányzati Társulás
Adásvételi szerződés - hulladékgyűjtő járművek és aprítógép besezrzése a KEOP-1.1.1/C/13-2013-0022 azonosító számú, a mosonmagyaróvári nagytérség települései hulladék közszolgáltatásának fejlesztése tárgyú projektben (I. rész - hulladékgyűjtő jármművek beszerzése, II. rész - aprítógép beszerzése) - 2. rész
2015.09.25.
2015.11.10.
D.752/2015.
Máv-Start Vasúti Személyszállító Zrt
CAF projekt — Ülőhelyfoglaltság kijelzők beszerzése
2015.09.23.
2015.10.29.
D.751/2015.
Országos Polgárőr Szövetség
OPSZ részére láthatósági mellények beszerzése
2015.09.22.
2015.11.05.
D.749/2015.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Eszközbeszerzés defibrillátor, testmelegítő (MEDIFAIR Kft.) 2013. évben
2015.09.21.
2015.10.14.
D.748/2015.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Orvos szakmai anyagok, tubusrögzítő, filterek, infúziós pumpa szerelék, leköthető heveder stb. beszerzése (MEDIFAIR Kft.) 2013. évben
2015.09.21.
2015.10.14.
D.747/2015.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Infúziós pumpák (MEDIFAIR Kft.) 2013. évben
2015.09.21.
2015.10.14.
D.744/2015.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Eszközbeszerzés (RKV Kórház és Klímatechnikai Kft.) 2012. évben
2015.09.21.
2015.11.09.
D.743/2015.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Gyógyszerbeszerzés (Euromedic Pharma, TEVA Gyógyszergyár, Hungaropharma) 2014.évben
2015.09.21.
2015.11.11.
D.740/2015.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Laboranyagok beszerzése (Roche Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.09.21.
2015.11.10.
D.739/2015.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Élelmiszer beszerzés (Ozirisz Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.09.21.
2015.11.10.
D.738/2015.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Takarítás (Profi Komfort Kft.) 2010. évben
2015.09.21.
2015.11.10.
D.746/2015.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Eseti javítás (RKV Kórház és Klímatechnikai Kft.) 2012. évben
2015.09.21.
2015.11.09.
D.745/2015.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Karbantartási szerződés alapján kifizetett szolgáltatás (RKV Kórház és Klímatechnikai Kft.) 2012. évben
2015.09.21.
2015.11.09.
D.742/2015.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Gyógyszerbeszerzés (TEVA Gyógyszergyár) 2012., 2014. években
2015.09.21.
2015.11.11.
D.741/2015.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Izotóp beszerzése (Pozitron Kft.) 2014. évben
2015.09.21.
2015.10.28.
D.736/2015.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Gyógyszerbeszerzés (Hungaropharma) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.09.21.
2015.11.10.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el