Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.737/2015.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Hemodinamikai termék beszerzése (Vascular Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2015.09.21.
2015.10.15.
D.735/2015.
Balatonfűzfő Város Önkormányzata
Parti sétány, kerékpárút és kerékpáros turisztikai szolgáltatások kialakítása Balatonfűzfőn
2015.09.21.
2015.10.16.
D.750/2015.
Máv Zrt.
Budapesti Déli Összekötő Vasúti Duna-híd átépítésének tervezése
2015.09.21.
2015.11.09.
D.734/2015.
Fővárosi Állat- és Növénykert
Megbízási szerződés a Fővárosi Állat és Növénykert (FÁNK) Pannon park beruházáshoz kapcsolódó költségbecslési, költségmenedzseri, műszaki lebonyolítói, műszaki ellenőri és egyéb műszaki tanácsadási szolgáltatások ellátására
2015.09.18.
2015.10.27.
D.733/2015.
Országos Vízügyi Főigazgatóság
Vállalkozói szerződés keretében a „Tisza hullámtér: Nagyvízi meder vízszállító képességének helyreállítása a szolnoki vasúti híd és Kisköre közötti szakaszon” tárgyú projekt építési munkáinak FIDIC Sárga Könyv szerinti megvalósítása és a kiviteli tervek elkészítése a 191/2009. (IX.15.) Korm. rendeletnek és a hatályos jogszabályoknak megfelelő tartalommal, a projekt által érintett árvízi levezető sáv rehabilitációjának megvalósítása, rehabilitációs és kiviteli terv elkészítése, engedélyeztetése, az árvizek levezetésének megfelelő állapot,l művelési ágak helyreállítása az akadályt jelentő növeényzet eltávolításával az engedélyeknek és a hatályos jogszabályoknak megfelelően
2015.09.17.
2015.10.02.
D.732/2015.
Fővárosi Állat- és Növénykert
Tervezési keretszerződés a Fővárosi Állat- és Növénykert fejlesztési koncepcióján belül a Pannon Park létrehozásához kapcsolódóan II.
2015.09.17.
2015.11.05.
D.731/2015.
Magyar Művészeti Akadémia
Az MMA intézményeiben őrzés-védelmi és takarítási feladatok ellátása - keretszerződés 1. rész
2015.09.16.
2015.11.11.
D.730/2015.
Békés Megyei Pándy Kálmán Kórház
Szállítási szerződés a „Funkcionális integrációt támogató fejlesztés a Békés Megyei Pándy Kálmán Kórház és a Dr. Réthy Pál Kórház-Rendelőintézet együttműködésében” TIOP-2.2.6-12/1B-2013-0021 számú projekt keretén belül mosodai gépek szállítására vonatkozóan
2015.09.16.
2015.11.02.
D.728/2015.
Pécsi Zsidó Hitközség
Pécs, Tímár u. 5. sz. alatti Pécsi Zsidó Hitközség Szeretetotthonának felújítása a KEOP-4.10.0/E/12-2014-0106 és a TIOP-3.4.2-11/1-2012-0047 projekt keretén belül - kietgészítő építési beruházás
2015.09.15.
2015.10.20.
D.727/2015.
Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság
Telasc Fxi mérőrendszer 2015. évi továbbfejlesztése, a Telasc mérő- és kapcsolódó eszközök támogatása, karbantartása, illetőleg kalibrálása és javítása
2015.09.15.
2015.09.18.
D.729/2015.
Nagymaros Város Önkormányzata
A KEOP-2.1.2/2F/09-2011-0001 azonosító számú projekt keretében Nagymaros város árvízvédelmi vonalának átépítése, fejlesztése
2015.09.15.
2015.10.29.
D.726/2015.
Magyar Művészeti Akadémia
Megbízási szerződés a Magyar Művészeti Akadémia Irodaházának teljeskörű tervezési és tervezői művezetési feladatainak ellátására
2015.09.14.
2015.09.16.
D.725/2015.
Fővárosi Állat- és Növénykert
Megbízási szerződés a Fővárosi Állat és Növénykert (FÁNK) Pannon park beruházáshoz kapcsolódó költségbecslési, költségmenedzseri, műszaki lebonyolítói, műszaki ellenőri és egyéb műszaki tanácsadási szolgáltatások ellátására
2015.09.11.
2015.10.27.
D.724/2015.
Szegedi Nemzeti Színház
Szegedi Nemzeti Színház Nagyszínházában tartandó próbákon és előadásokon, valamint tájelőadásokon, turnékon a hangosítási feladatok ellátása
2015.09.11.
D.722/2015.
Okány Község Önkormányzata
Egyösszegű fix átalányáras vállalkozási szerződés a KEOP-1.2.0/09-11-2012-0005 kódszámú támogatási konstrukció keretében Okány község szennyvízcsatorna hálózatának FIDIC piros könyv szerinti és szennyvíztisztító telepének FIDIC sárga könyv szerinti tervezői és generálkivitelezői feladatainak ellátására
2015.09.11.
2015.10.02.
D.723/2015.
NIF Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
Budapest Rákos (kiz.)-Hatvan-Miskolc-Nyíregyháza (kiz.) vasútvonal engedélyezési és kiviteli terveinek elkészítése
2015.09.11.
2015.09.28.
D.721/2015.
Lenti Város Önkormányzat
NYDOP-2.1.1/B-14-k-2014-0001 jelű, „Gyógyfürdőfejlesztés és szálláshelybővítés Lentiben” című pályázat keretében kommunikációs, PR, reklámügynökségi és hirdetésszervezési szolgáltatások, vállalkozási szerződés keretében
2015.09.09.
2015.10.21.
D.719/2015.
Kecskéd Község Önkormányzata
Járda felújítási munkák végzése (Vértes-út és Építő Szolgáltató Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.09.08.
2015.09.28.
D.717/2015.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Orvosi műszerek szervizelése és karbantartása (Medi-Print Kft.) 2012. évben
2015.09.08.
2015.10.28.
D.716/2015.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Élelmiszerek szállítása (Mortak Fruit Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.09.08.
2015.10.22.
D.718/2015.
Észak-magyarországi Regionális Vízművek Zrt.
Adásvételi szerződés alapján az "ÉRV Zrt. Kazincbarcika-Berentei Térségi Szennyvíziszap Komposztáló" elnevezésű KEOP-1.2.0/09-11-2013-0034 azonosítószámú projekt keretében megvalósuló eszközbeszerzés II."
2015.09.08.
2015.10.21.
D.712/2015.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Különféle izotópok adásvétele és az ahhoz kapcsolódó szolgáltatások nyújtása (Izotóp Intézet Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2015.09.08.
2015.10.26.
D.713/2015.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Hemodinamikai anyagok szállítása (Vascular Venture Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2015.09.08.
2015.10.22.
D.714/2015.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Különféle gyógyszerek szállítása (EGIS Gyógyszergyár Nyrt.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.09.08.
2015.10.22.
D.715/2015.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Betegszállítási szolgáltatás nyújtása (Neomedical Ambulance Service Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2015.09.08.
2015.10.22.
D.720/2015.
Zala Megyei Kórház
Vérgázgépek működtetéséhez szükséges reagensek, folyadékok beszerzése, vérgáz vizsgálatok biztosítása
2015.09.08.
2015.10.08.
D.711/2015.
Semmelweis Egyetem
Adásvételi szerződés a Semmelweis Egyetem „Korányi projekt” nevű beruházásához kapcsolódó mobíliák és vízbeemelő berendezés adásvételére, szállítására és szerelésére
2015.09.07.
2015.10.12.
D.710/2015.
Állami Egészségügyi Ellátó Központ
Bútorok beszerzése az „ Infrastruktúra-fejlesztés az egészségpólusokban” című „Jósa András Tömbkórház projekt” tárgyú TIOP-2.2.7-07/2F/2-2009-0009 azonosító jelű projekt keretében, adásvételi szerződés
2015.09.07.
2015.09.30.
D.709/2015.
Fővárosi Állat- és Növénykert
Megbízási szerződés a Fővárosi Állat és Növénykert (FÁNK) Pannon park beruházáshoz kapcsolódó költségbecslési, költségmenedzseri, műszaki lebonyolítói, műszaki ellenőri és egyéb műszaki tanácsadási szolgáltatások ellátására
2015.09.07.
2015.10.01.
D.707/2015.
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Lomtalanítási, bútormozgatási szolgáltatások teljesítése
2015.09.07.
2015.11.19.
D.708/2015.
Fővárosi Állat- és Növénykert
Megbízási szerződés a Fővárosi Állat- és Növénykert (FÁNK) Pannon park beruházáshoz kapcsolódó költségbecslési, költségmenedzseri, műszaki lebonyolítói, műszaki ellenőri és egyéb műszaki tanácsadási szolgáltatások ellátására
2015.09.07.
2015.10.27.
D.705/2015.
Római Katolikus Egyházközség - Kótaj
Napkollektorok beszerzése - Kbt. mellőzése
2015.09.04.
2015.09.28.
D.706/2015.
BKK Zrt.
Budapest XXIII. kerület, GOH (Grassalkovich út - Ócsai út - Haraszti út) csomóponti felüljáró felújításának kivitelezési munkái
2015.09.04.
2015.09.21.
D.701/2015.
Tata és Környéke Turisztikai Egyesület
A HUSK/1101/1.7/0143 projekt keretében megvalósuló "Tatai Patara Török kori Történelmi Fesztivál" szárazföldi csatajeleneteiben és a történelmi katonazenekarok találkozóján fellépő hagyományőrök, művészek tiszteletdíjának biztosítása - Kbt. mellőzése
2015.09.01.
2015.09.28.
D.702/2015.
Tata és Környéke Turisztikai Egyesület
A HUSK/1101/1.7/0143 projekt keretében megvalósuló "Tatai Patara Török kori Történelmi Fesztivál" szárazföldi csatajeleneteiben és a történelmi katonazenekarok találkozóján fellépő hagyományőrök, művészek számára szállás-, és étkezési lehetőség biztosítása - Kbt. mellőzése
2015.09.01.
2015.09.28.
D.704/2015.
Nemzeti Művelődési Intézet
Nemzeti Művelődési Intézet részére mobilinternet előfizetési szolgáltatás megrendelése
2015.09.01.
2015.10.16.
D.703/2015.
Tata és Környéke Turisztikai Egyesület
A HUSK/1101/1.7/0143 projekt keretében megvalósuló "Tatai Patara Török kori Történelmi Fesztivál" időszaki kiállításainak installációinak elkészítése - Kbt. mellőzése
2015.09.01.
2015.09.28.
D.692/2015.
Szigetszentmiklós Város Önkormányzata
Megbízási szerződés Szigetszentmiklóson 1 db óvoda megépítéséhez generáltervezői feladatok ellátására
2015.08.31.
2015.09.24.
D.696/2015.
Pest Megyei Kormányhivatal
Video megfigyelő és képrögzítő eszköz kiépítése és telepítése (Városház utcai bejárat, Semmelweis utcai bejárat)
2015.08.31.
2015.09.24.
D.700/2015.
Pest Megyei Kormányhivatal
Cegléd, Albertirsa, Nagykáta, Gyár, Ócsa területén található ingatlanok irodáinak, szociális helyiségeinek, közlekedőinek és egyéb helyiségeinek napi és féléves nagytakarításának ellátása
2015.08.31.
2015.09.28.
D.695/2015.
Pest Megyei Kormányhivatal
Szob, Dunakeszi, Göd területén található ingatlanok rendeltetészerű használatát akadályozó meghibásodásainak szakszerű javítása (hibaelhárítás), valamint a rendeltetésszerű használatát közvetlenül nem befolyásoló, tervezhető és ütemezhető javítási munkák elvégzésére (karbantartás), valamint ingatlanfenntartási feladatok ellátása
2015.08.31.
2015.09.24.
D.694/2015.
Pest Megyei Kormányhivatal
Cegléd, Albertirsa, Nagykáta, Gyál, Ócsa területén található ingatlanok rendeltetészerű használatát akadályozó meghibásodásainak szakszerű javítása (hibaelhárítás), valamint a rendeltetésszerű használatát közvetlenül nem befolyásoló, tervezhető és ütemezhető javítási munkák elvégzésére (karbantartás), valamint ingatlanfenntartási feladatok ellátása
2015.08.31.
2015.09.24.
D.697/2015.
Pest Megyei Kormányhivatal
Bp. Városház u. 7. szám alatti ingatlan pénztárhelyiségében elektronikus vagyonvédelmi rendszer, valamint a minősített adatok védelmére kijelölt terület védelmi rendszerének kiépítése és telepítése
2015.08.31.
2015.09.24.
D.698/2015.
Pest Megyei Kormányhivatal
Video megfigyelő és képrögzítő eszköz kiépítése és telepítése (Városház utca 7. sz. alatti ingatlan belső udvarrész)
2015.08.31.
2015.09.24.
D.699/2015.
Pest Megyei Kormányhivatal
Szob, Dunakeszi, Göd területén található ingatlanok irodáinak, szociális helyiségeinek, közlekedőinek és egyéb helyiségeinek napi és féléves nagytakarításának ellátása
2015.08.31.
2015.09.28.
D.693/2015.
Szigetszentmiklós Város Önkormányzata
Megbízási szerződés Szigetszentmiklóson 1 db óvoda megépítéséhez generáltervezői feladatok ellátására
2015.08.31.
2015.09.24.
D.691/2015.
ELI-HU Kutatási és Fejlesztési Nonprofit Közhasznú Kft.
Vállalkozási keretszerződés, amelynek tárgya az ELI lézer kutatóközpont megvalósítása (ELI-ALPS) nagyprojekt, 1. fázis GOP-1.1.1.-12/B-2012-0001 kódszámú kiemelt projekthez kapcsolódó tájékoztatással és nyilvánossággal kapcsolatos kommunikációs és PR feladatok ellátása a dokumentációban foglaltak szerint
2015.08.28.
2015.10.01.
D.689/2015.
Hévízgyógyfürdő és Szent András Reumakórház Kht.
"TIOP-2.2.6-12/1B-2013-0032 jelű, "Funkcionális integrációt támogató infrastruktúra-fejlesztés a Keszthelyi Kórház és a Hévízgyógyfürdő és Szent András Reumakórház együttműködésében" c. pályázat keretei között
2015.08.28.
2015.09.21.
D.690/2015.
BKK (Budapesti Közlekedési Központ) Zrt.
2015. évi hídfelújítások I. ütem - 2. rész
2015.08.28.
2015.09.23.
D.687/2015.
Észak-magyarországi Vízügyi Igazgatóság
Vállalkozási szerződés a „Ronyvazugi, Bodrog jobb parti árvízvédelmi rendszer fejlesztése” tárgyú KEOP-2.1.1/2F/09-11-2011-0008 azonosítószámú projekt tervezési és kivitelezési feladatok ellátására vonatkozóan, a FIDIC Piros Könyv feltételei szerint, és Vállalkozási szerződés a „Ronyvazugi, Bodrog jobb parti árvízvédelmi rendszer fejlesztése” tárgyú KEOP-2.1.1/2F/09-11-2011-0008 azonosítószámú projekt kivitelezéséhez kapcsolódó töltésnyomvonal alatt feltárt inert hulladék és alkalmatlan talaj kitermelése, elszállítása és talajcseréje, a FIDIC Piros Könyv feltételei szerint
2015.08.24.
2015.09.21.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el