Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.752/2016.
Készenléti Rendőrség
Különféle informatikai eszközök beszerzése
2016.08.08.
2016.08.24.
D.750/2016.
Országos Környezetvédelmi és Természetvédelmi Főfelügyelőség
MKB10/2016 Magyarország közigazgatási területén keletkező ipari és kereskedelmi fa csomagolási hulladékok (EWC 15 01 03) gyűjtése és anyagában történő hasznosítása 2016. évre szolgáltatás megrendelési (atipikus) szerződés alapján 3. és 12. rész
2016.08.08.
2016.08.18.
D.753/2016.
NISZ Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zrt.
Bérleti szerződés gépjármű bérlet és gépjármű flottakezelési szolgáltatások nyújtása tárgyában
2016.08.11.
2016.09.07.
D.755/2016.
Országos Bírósági Hivatal
Vállalkozási szerződés keretében a Szarvasi Járásbíróság és a Szarvasi Járási Ügyészség közös használatában lévő 5540 Szarvas, Deák F. u. 1. alatti helyi védettség alatt álló épület bővítése és teljes felújítása építési munkák kivitelezése, a biztonságtechnikai és a belsőépítészeti munkák kivitelezésének kivételével
2016.08.11.
2016.09.16.
D.754/2016.
HM Beszerzési Hivatal
Légzésvédő eszközök utánpótlása
2016.08.11.
2016.08.26.
D.756/2016.
Magyarországi Evangélikus Egyház
Adásvételi szerződés (Iroda Magyarország Kft) marketingeszközök bezserzésére - Reformációi emlékutak-zarándokutak projekt
2016.08.12.
2016.10.10.
D.759/2016.
E.ON Gazdasági Szolgáltató Kft.
Maximum 10 m3/h gázterhelésű, kétfokozatú gáznyomás-szabályozók szállítása
2016.08.12.
2016.09.08.
D.757/2016.
Magyarországi Evangélikus Egyház
Vállalkozási szerződés (A-Z Informatika Kft.) mobil applikáció és úti filmek készítésére - Reformációi emlékutak-zarándokutak projekt
2016.08.12.
2016.10.10.
D.760/2016.
Moholy-Nagy Művészeti Egyetem
Adásvételi szerződés számítógépek beszerzésére a Moholy-Nagy Művészeti Egyetem részére az EGT finanszírozási Mechanizmus 2009-2014, Hu08 Ösztöndíj Program keretében
2016.08.12.
2016.09.22.
D.758/2016.
Magyarországi Evangélikus Egyház
Vállalkozási szerződés (BLACK LINE MÉDIA Bt.) PR és marketing tevékenységek elvégzésére - Reformációi emlékutak-zarándokutak projekt
2016.08.12.
2016.10.10.
D.767/2016.
Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata
Fűnyírótraktor beszerzése (Agroforg Kft.)
2016.08.16.
2016.09.14.
D.766/2016.
Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata
Köztéri szemétgyűjtő beszerzése (Városszépítő Kft.)
2016.08.16.
2016.09.14.
D.765/2016.
Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata
Takarítógép, önjáró medence porszívó, magas nyomású mosó beszerzése (Garoker Kft.)
2016.08.16.
2016.09.14.
D.762/2016.
Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata
701-es pad beszerzése (Aba-Szer Fémbútor Kft.)
2016.08.16.
2016.09.14.
D.772/2016.
BKV Zrt.
Budapesti M3 metróvonal rekonstrukciója - biztosítóberendezés és automata vonatvezérlő rendszer (AVR) felújítása, valamint a vasúti távközlési és központi diszpécser rendszerek korszerűsítése
2016.08.16.
2016.09.08.
D.769/2016.
Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata
Trágyaszállító pótkocsi beszerzése (Pegazus Hungary Kft.)
2016.08.16.
2016.09.14.
D.771/2016.
Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata
Takarmánykonyhai eszközök beszerzése (Vendi-Nox Kft.)
2016.08.16.
2016.09.14.
D.764/2016.
Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata
Palackos klórgázömlést elhárító berendezés beszerzése (Globál-Proquim Kft.)
2016.08.16.
2016.09.14.
D.763/2016.
Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata
Mobil vízi csúzda és vízi billegő beszerzése (Eleven Kft.)
2016.08.16.
2016.09.14.
D.761/2016.
Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata
Pihenőágyak beszerzése (Nardi Spa Kft.)
2016.08.16.
2016.09.14.
D.768/2016.
Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata
Elektromos szállító jármű beszerzése (NRG Car Kft.)
2016.08.16.
2016.09.14.
D.770/2016.
Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata
Lószállító utánfutó beszerzése (CTS-EAST Kft.)
2016.08.16.
2016.09.14.
D.773/2016.
VOLÁN Buszpark Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
Használt, közösségi közlekedésre alkalmas, helyi-elővárosi, (M3/I. osztályú) alacsonypadlós szóló és csuklós,- valamint M3/I osztályú, helyközi, alacsony belépésű szóló két,- illetve háromtengelyes
2016.08.17.
2016.09.13.
D.775/2016.
Égáz-Dégáz Földgázelosztó Zrt.
Keretmegállapodás gázelosztó vezetékek rekonstrukciójára az Égáz-Dégáz Földgázelosztó Zrt. szolgáltatási területén (Keretmegállapodás II. rész 2016. évi rekonstrukciós munkák - Kecskemét I.) 2.,3., 5., 6. és 7.részek
2016.08.18.
2016.09.09.
D.774/2016.
XIII. Kerületi Egészségügyi Szolgálat Közhasznú Nonprofit Kft.
CT és MR berendezés beszerzése, beépítéssel és üzembehelyezéssel
2016.08.18.
2016.09.05.
D.776/2016.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Vállalkozási keretszerződés kaszálás, parlagfűírtási és bozótirtási munkák elvégzésére
2016.08.19.
2016.09.30.
D.777/2016.
Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság
A Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság hirdetéseinek és reklámjainak kreatív tervezése, gyártása, valamint a hirdetések, reklámok, pr-anyagok megjelentetése médiatervezés és médiavásárlás útján egyes részei - II. rész
2016.08.22.
2016.09.15.
D.779/2016.
Magyar Táncművészeti Főiskola
A Magyar Táncművészeti Főiskola Budapest, XIV. ker. Amerikai út 96. sz. alatti épületének felújítása és átépítése
2016.08.23.
2016.09.26.
D.778/2016.
Colas Hungária Zrt.
Vállalkozási szerződés keretében a "Szamos-Kraszna árvízszint csökkentő tározó" projekt építési munkáinak a FIDIC Sárga Könyv szerinti megvalósítására és a kiviteli tervek elkészítése a 191/2009. (IX. 15.) Korm. rendeletnek megfelelő tartalommal
2016.08.23.
2016.12.15.
D.780/2016.
Országos Onkológiai Intézet
Lineáris gyorsítók és kapcsolódó rendszerek beszerzése - 1. rész
2016.08.24.
2016.09.15.
D.782/2016.
Magyar Bányászati és Földtani Hivatal
A Magyar Bányászati és Földtani Hivatal üzemeltetésében lévő ingatlanokon takarítási feladatok ellátása összesen 14.811 m2 iroda- és hozzá kapcsolódó helyiségekben, továbbá 4.913 m2 egyéb felületen - 1., 2. és 3. részek
2016.08.25.
2016.09.21.
D.781/2016.
Budapest Főváros XVIII. kerület Pestszentlőrinc-Pestszentimre Önkormányzat
Vállalkozási szerződés alapján Budapest XVIII. kerülete részére komplex közétkeztetési szolgáltatás ellátása és kapcsolódó fejlesztés megvalósítása - 2016.
2016.08.25.
2016.09.20.
D.784/2016.
Máv-Start Vasúti Személyszállító Zrt
Adásvételi keretszerződés a mozdonyvezetők komplex hatékonyságjavítását szolgáló eszközök szállítására és kapcsolódó szolgálatások teljesítésére (Tábla PC - MFB bővítés)
2016.08.25.
2016.10.03.
D.783/2016.
Kőszeg Város Önkormányzata
Közétkeztetés biztosítása
2016.08.25.
2016.09.26.
D.785/2016.
Nemzeti Fejlesztési Programiroda Nonprofit Kft.
Vállalkozási szerződés a KEHOP-2.2.2-15-2015-00030 azonosítószámú projekt keretében, Túrricse község szennyvíztisztító telepének bővítési és korszerűsítési feladatainak ellátására vonatkozóan, a FIDIC Sárga Könyv feltételei szerint
2016.08.26.
2016.10.10.
D.786/2016.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Vállalkozási szerződés az M85 gyorsforgalmi út Csorna elkerülő II. ütem régészeti feltárás gépi- és kézi földmunkáinak elvégzése tárgyában
2016.08.30.
2016.09.20.
D.788/2016.
EUTAF Európai Támogatásokat Auditáló Főigazgatóság
Az EUTAF work flow fejlesztési projektjéhez kapcsolódó minőségbiztosítási és projektmenedzsmenti feladatok ellátása - 2. rész
2016.08.31.
2016.09.27.
D.787/2016.
OEP Országos Egészségbiztosítási Pénztár
Tételes elszámolás alá eső, természetben biztosítandó pacemaker és implantálható kardioverter-defibrillátor eszközök és elektródák 2016. szeptember 1-től 2017. december 31-ig terjedő időszakra történő beszerzése 6 részben
2016.08.31.
2016.09.23.
D.790/2016.
Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság
Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság - Üzemviteli megállapodás - középfeszültségű (22kV-os) hálózat és ezen hálózat által ellátott OTR 20/50 KÖF/KIF transzformátor állomás berendezések üzemeltetése
2016.09.01.
2016.09.16.
D.789/2016.
Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság
Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság - Üzemviteli megállapodás - középfeszültségű (22 kV-os) hálózat és ezen hálózat által ellátott OTR 20/50 KÖF/KIF transzformátor állomás berendezések üzemeltetésére
2016.09.01.
2016.09.16.
D.795/2016.
Pécsi Tudományegyetem
Koncertzongora beszerzése a Pécsi Tudományegyetem részére
2016.09.05.
2016.09.12.
D.793/2016.
Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata
Élelmiszerek beszerzése az I. számú Gazdasági Működtető Központ részére 4., 5. és 11. részek
2016.09.05.
2016.09.27.
D.796/2016.
Biokom Nonproft Kft.
Új kompakt hulladékgyűjtő és szállító gépjármű szállítása
2016.09.05.
2016.10.14.
D.794/2016.
BKV ZRt (Budapesti Közlekedési)
ZF típusú autóbusz sebességváltók alkatrészeinek beszerzése
2016.09.05.
2016.10.26.
D.792/2016.
Apátfalva SC Labdarugó Sportegyesület
Tornacsarnok építése
2016.09.05.
2016.10.18.
D.791/2016.
Nemzeti Fejlesztési Minisztérium
Uniós támogatású pénzeszközök (KEHOP) és (IKOP) felhasználásához kapcsolódó közbeszerzési és jogi szakértői tanácsadás, megbízási keretszerződés keretében
2016.09.05.
2016.09.19.
D.800/2016.
Ismeretlen
VP2-4.1.1.3-16 kódszámú projekt "Szarvasmarha telepek korszerűsítése"
2016.09.06.
2016.09.26.
D.798/2016.
FŐGÁZ Földgázelosztási Kft.
Gázelosztó vezetékek rekonstrukciója csőbéléssel - 1808/2016/2
2016.09.06.
2016.10.03.
D.797/2016.
FŐGÁZ Földgázelosztási Kft.
Gázelosztó vezetékek rekonstrukciója csőbéléssel - 1806/2016/2
2016.09.06.
2016.10.03.
D.801/2016.
Uzsoki Utcai Kórház
Közreműködői szerződés Oncovascularis Centrum létrehozására és működtetésére az Uzsoki Utcai Kórházban
2016.09.06.
2016.09.28.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el