Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.664/2015.
Ghandi Gimnázium Közhasznú Nonprofit Kft.
„Gandhi annyi, mint élni a lehetőséggel" tárgyú projekt (DDOP-3.1.2/C-14-2014-0001) megvalósítása keretében építési beruházás, kivitelezési szerződés keretében
2015.08.18.
2015.09.11.
D.570/2015.
BKV ZRt (Budapesti Közlekedési)
Budapesti M3 metróvonal járműparkjának korszerűsítéssel egybekötött felújítása és az ahhoz kapcsolódó szolgáltatások és eszközök szállítása
2015.07.17.
2015.09.11.
D.651/2015.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Vállalkozási szerződés műszaki tartalom felülvizsgálata értékelemzés keretében 47. sz. főút Hódmezővásárhely elkerülő szakaszára tárgyában
2015.08.10.
2015.09.10.
D.633/2015.
Budapesti Távhőszolgáltató Zrt.
Távvezeték felújítási munkák II/2015. - 1. rész
2015.07.31.
2015.09.10.
D.660/2015.
NISZ Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zrt.
TIOP 2.3.3 Intézmények NTG csatlakoztatásához szükséges CE routerek beszerzése - Nemzeti Egészségügyi Informatikai (e-egészségügy) Rendszer - Térségi, funkcionálisan integrált intézményközi információs rendszerek kiépítéséhez szükséges helyi infrastruktúra fejlesztések) ("Hálózati aktív és passzív eszközök szállítása és kapcsolódó szolgáltatások teljesítése-2013." 1.részteljesítés
2015.08.17.
2015.09.09.
D.662/2015.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Tervezési szerződés a 14. számú főút Vámosszabadi határátkelőhely akadálymentesítésé-hez, továbbá ezzel összefüggésben a Duna árterén vezetett főút szakaszhoz kapcsolódó Tanulmányterv és Előzetes Vizsgálati Dokumentáció készítése
2015.08.17.
2015.09.08.
D.663/2015.
Országos Vízügyi Főigazgatóság
Vállalkozási szerződés portaszolgálati és őrzés-védelmi feladatok ellátására az OVF központi irodaépületében, valamint az OVF Hármashatár-hegyi telephelyén - 1. és 2 rész
2015.08.18.
2015.09.07.
D.641/2015.
Balatonmáriafürdő Község Önkormányzata
Balatonmáriafürdő háziorvosi rendelő fejlesztése DDOP-3.1.3/G-14-2014-0123
2015.08.05.
2015.09.07.
D.589/2015.
Országos Roma Önkormányzat
TÁMOP "Kompetenciaalapú tananyagfejlesztés II - és roma kultúra és nyelv ápolása" c. projekt keretében kiadói szerződés tankönyvek, munkafüzetek, hanganyagok kiadására és terjesztésére
2015.07.27.
2015.09.07.
D.592/2015.
Somogy Megyei Kaposi Mór Oktató Kórház
Orvostechnikai eszközök beszerzése a Somogy Megyei Kaposi Mór Oktató Kórház részére a DDOP-3.1.3/C-11-2011-0001 sz. projekt keretében - 1. rész
2015.07.27.
2015.09.04.
D.640/2015.
Marcali Város Önkormányzata
Marcali Dózsa Gy. és Tavasz utcai háziorvosi rendelő épületek korszerűsítése DDOP-3.1.3/G-14-2014-0130
2015.08.05.
2015.09.04.
D.639/2015.
Mád Község Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a Mádon található Borsay kastély felújítására
2015.08.05.
2015.09.02.
D.574/2015.
Emberi Erőforrások Minisztériuma
Foglalkozás-egészségügyi alapszolgáltatás megrendelése
2015.07.20.
2015.09.02.
12.K.30.871/2015/8
Pécsi Tudományegyetem (7622 Pécs, Vasvári Pál u. 4.)
Takarítási szolgáltatások beszerzése (Top-Net Nívó Kft.) 2012. évben
2015.09.02.
D.652/2015.
Budapest Főváros Önkormányzata
Budapest III. kerület, Csillaghegyi öblözet árvízvédelme projekthez kapcsolódó vízjogi engedélyes tervdokumentáció és tendertervek elkészítése.
2015.08.12.
2015.09.02.
D.555/2015.
Állami Egészségügyi Ellátó Központ
Magyarországi fekvőbeteg ellátó intézmények 12 havi gyógyszerellátásának biztosítása "B" mellékletben részletezett hatóanyagok tekintetében-GYO-009/2014/KM - 38. rész
2015.07.10.
2015.09.02.
37.Kpk.45.816/2015/9.
Prevenció Egészségügyi- Szociális Szolgáltató és Kereskedelmi Kft.
Orvosi eszközök beszerzése, telepítése, üzembehelyezése az Új Széchenyi terv keretében megjelent ÉAOP-2.1.1/G-12- Egészségügyi turizmus szolgáltatásainak fejlesztése a konvergencia régiókban
2015.09.01.
37.Kpk.45.792/2015/3.
Magyar Állami Operaház
Fuvarozási szerződés alkalmankénti belföldi díszlet- és egyéb fuvarozási feladatok ellátására a Magyar Állami Operaház részére - 2014
2015.08.31.
D.569/2015.
Bükki Nemzeti Park Igazgatósága
KEOP-3.2.0/11-2012-0017 és KEOP-3.2.0/11-2012-0019 jelű pályázatok keretében mezőgazdasági és egyéb gépek, eszközök beszerzése - 1. rész
2015.07.17.
2015.08.31.
D.360/2015.
Páty Község Önkormányzata
Páty, Erkel Ferenc és Levendula u. útburkolat és közvilágítás építése
2015.06.02.
2015.08.31.
D.527/2015.
Bevándorlási és Állampolgársági Hivatal Befogadó Állomás, Bicske
Higiéniai és tisztítószerek beszerzése a BÁH Befogadó Állomás és Telephelyei részére
2015.06.29.
2015.08.31.
4.K.27.094/2015/3.
GHNT Szennyvíz Önkormányzati Társulás
„Nagybaracska, Gara és Hercegszántó községek szennyvízcsatornázása és szennyvíztisztítása" c. projekt keretében Gara Község szennyvízcsatornázása és szennyvíztisztítása során szennyvízcsatorna-hálózat építése a FIDIC piros könyv hivatalos magyar nyelvű fordítása szerinti, valamint szennyvíztisztító telep építés a FIDIC sárga könyv hivatalos magyar nyelvű fordítása szerinti kivitelezéssel és engedélyeztetéssel fővállalkozási szerződés keretében
2015.08.28.
D.638/2015.
Szépművészeti Múzeum
A műemléknek minősülő Szépművészeti Múzeum Román Csarnokának és további belső tereinek rekonstrukciójára, átalakítására, pincei, mélyföldszinti, földszinti, I. emeleti, II. emeleti helyiségeinek átszervezésére, átalakítására, tetőterének, tetőfelületeinek felújítására, elektromos és gépészeti rendszerek energiatakarékos korszerűsítésére, valamint 6 db új gépészeti felvonó berendezés beépítésére és 2 db meglévő gépészeti felvonó berendezés elbontására készült kiviteli tervek megvalósítása
2015.08.05.
2015.08.28.
D.637/2015.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Vállalkozási szerződés Bács-Kiskun Megyei Kórház Kiskunfélegyházi Tagkórházának bontási, építési és felújítási munkáinak kivitelezésére TIOP projekt keretében
2015.08.03.
2015.08.28.
D.655/20158.
Budapest Főváros Önkormányzata
A fővárosi hulladékgazdálkodási rendszer környezetbarát technológiáinak bővítése, a hulladékfeldolgozás és újrahasznosítás arányának növelése című KEOP-1.1.1/B/10-11-2013-0002 azonosítószámú, európai uniós támogatásból megvalósuló projekt részeként létesítményekhez szükséges audiovizuális eszközök beszerzése
2015.08.13.
2015.08.28.
D.653/2015.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Vállalkozási szerződés az M85 gyorsforgalmi út Csorna elkerülő II. ütem régészeti feltárás gépi- és kézi földmunkáinak elvégzése tárgyában
2015.08.12.
2015.08.28.
D.604/2015.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
Iratszállítás 2012. évben (Docutrade Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.07.29.
2015.08.28.
D.605/2015.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
Kompresszoros matrac beszerzése 2012. évben (GoReha Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.07.29.
2015.08.28.
D.608/2015.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
Villamos energia beszerzése 2012. évben (Bp. Elektromos Művek Nyrt.) - Kbt. mellőzése
2015.07.29.
2015.08.28.
D.587/2015.
Budapest Főváros III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzat
Parkolás nyilvántartó rendszerhez szükséges PDA eszközök és kapcsolódó tartozékok, valamint mobil nyomtatók beszerzése
2015.07.27.
2015.08.27.
D.635/2015.
Állami Egészségügyi Ellátó Központ
Egységes tulajdoni nyilvántartást és üzemeltetést támogató szoftver fejlesztése, illetve tizenkét hónapos szoftverkarbantartás és support biztosítása a TÁMOP-6.2.5-B-13/1-2014-0001 azonosító számú, „Szervezeti hatékonyság fejlesztése az egészségügyi ellátórendszerben - Területi együttműködések kialakítása” c. kiemelt projekt keretében / Vállalkozási szerződés
2015.07.31.
2015.08.27.
D.564/2015.
Magyar Olimpiai Bizottság
Vállalkozási szerződés az Olimpia megvalósíthatóságához kapcsolódó rendezvények megszervezésére és lebonyolítására
2015.07.14.
2015.08.27.
D.558/2015.
Pécsi Tudományegyetem
Adásvételi szerződés nem beépítendő orvostechnikai eszközök beszerzésére TIOP 2.2.2 és TIOP 2.2.7 pályázat keretében – 2.
2015.07.10.
2015.08.27.
D.536/2015.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Vegyszeres gyom-, kártevő- és rágcsálóirtás 2015. - 5., 8., 12., 27-32., 35-37. részek
2015.07.02.
2015.08.27.
D.665/2015.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Vezetékes és mobil telefonszolgáltatás (Magyar Telekom Nyrt.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2015.08.18.
2015.08.26.
D.647/2015.
Észak-dunántúli Vízügyi Igazgatóság
Vállalkozási szerződés a Győr-Gönyű Országos Közforgalmú Kikötő infrastrukturális továbbfejlesztése megvalósításához szükséges kiviteli tervek elkészítésére és építési munkák elvégzésére
2015.08.07.
2015.08.26.
D.566/2015.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Szállítási szerződés "A rehabilitációs ellátórendszer fejlesztése az Észak-magyarországi régióban" c., ÉMOP-4.1.2/A-11-02019-0001 azonosítószámú projekthez kapcsolódó orvostechnikai eszközök és mobíliák szállítására, szerelésére és üzembe helyezésére III. tárgyban
2015.07.15.
2015.08.26.
D.559/2015.
FŐTÁV Zrt.
FŐTÁV Zrt. tulajdonában, használatában levő, kijelölt ingatlanok és nyomvonalas létesítmények alatti terület karbantartása
2015.07.13.
2015.08.26.
D.556/2015.
MNB Magyar Nemzeti Bank
Mentési rendszer bővítése és műszaki korszerűsítése Licenc szállítása és támogatási szolgáltatások
2015.07.10.
2015.08.26.
D.538/2015.
Nyírő Gyula Kórház-Országos Pszichiátriai és Addiktológiai Intézet
Laboratóriumi reagensek beszerzése 24 hónapra, a vizsgálatok végzésére alkalmas automaták kihelyezésével - 3 rész
2015.07.02.
2015.08.25.
D.579/2015.
Magyarországi Görögök Országos Önkormányzata
Épületfelújítás - Kbt. mellőzése
2015.07.20.
2015.08.25.
D.537/2015.
Ivád Község Önkormányzata
Közszolgáltatási szerződés megkötése települési szilárd hulladék összegyűjtésére és ártalmatlanítására - Kbt. mellőzése
2015.07.02.
2015.08.25.
D.650/2015.
Tisztavi Turizmus Fejlesztő Egyesület
Vállalkozási szerződés: „Tisza-tó és Hortobágy közötti kerékpárút kiépítése, komplex kerékpáros turisztikai fejlesztés megvalósítása, a Tisza-tó kerékpáros körgyűrű Észak-Alföldi szakaszának megvalósítása ” tárgyú, ÉAOP-2.1.1/E-12-k2-2012-0007 azonosítószámú projekt kerékpárút, hídműtárgy és vasúti átjáró építés kivitelezési munkáinak elvégzésére
2015.08.07.
2015.08.24.
D.531/2015.
Máv Zrt.
Háztartás-vegyipari termékek adásvétele letéti raktárszerződés keretében
2015.06.30.
2015.08.24.
D.397/2015.
Balatonföldvári Többcélú Kistérségi Társulás
Kerékpáros túraútvonal hálózat kialakítása a Balatonföldvári kistérség területén projekt keretében Szántód-Szántódpuszta kerékpárút kivitelezése
2015.06.19.
2015.08.24.
D.634/2015.
Közigazgatási és Igazságügyi Hivavatal
EKOP-2.1.23 A járási hivatalok integrálása kormnyhivatalok ügyfélszolgálati rendszerébe keretében „A személyes ügyfélszolgálatok helyi ügyfélhívó rendszereihez szükséges alkalmazások, terminálok, sorszámosztók, kijelzők és szükséges szoftverek beszerzése, szállítása, integrálása és üzembe helyezése”
2015.07.31.
2015.08.24.
D.565/2015.
Nemzeti Adó- és Vámhivatal Központi Hivatala
NAV Szolnok, Pozsonyi u. 20. szám alatti ingatlan komplex felújításának tervezési munkái
2015.07.14.
2015.08.24.
D.591/2015.
Zala Megyei Kórház
Vállalkozási szerződés egészségügyi intézményi veszélyes hulladékok szállítására
2015.07.27.
2015.08.19.
D.554/2015.
Komárom-Esztergom Megyei Kormányhivatal
GINOP 5.2.1-14 azonosítószámú "Ifjúsági Garancia" című kiemelt projekt keretében meghirdetett "Munkaerő-piaci humán (tanácsadó) szolgáltatás biztosítása"
2015.07.10.
2015.08.19.
D.534/2015.
FŐKEFE Közhasznú Nonprofit Kft.
Szállítási szerződés keretében anyagmozgató gépek beszerzése - 1. rész
2015.06.30.
2015.08.19.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el