Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.400/2015.
KIVING Ingatlangazdálkodó és Beruházásszervező Kft.
1028 Budapest, Templom u. 12-14. (HRSZ: 54281)sz. alatti ingatlanon lévő Klebelsberg-kastély épületegyüttes felújítása, Klebelsberg emlékház és vendégház kialakítása
2015.06.19.
2015.08.19.
D.542/2015.
Pécsi Tudományegyetem
Adásvételi szerződés nem beépítendő orvostechnikai eszközök beszerzésére TIOP 2.2.2 és TIOP 2.2.7 pályázat keretében - 2
2015.07.02.
2015.08.18.
D.580/2015.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
KEOP-5.6./E/15 "Egészségügyi eszközök energia-megtakarítást célzó beszerzésének támogatása" pályázat keretében 1 darab PET/CT gép beszerzése
2015.07.20.
2015.08.17.
D.544/2015.
Bükki Nemzeti Park Igazgatósága
KEOP-3.2.0/11-2012-0017 és KEOP-3.2.0/11-2012-0019 jelű pályázatok keretében mezőgazdasági és egyéb gépek, eszközök beszerzése - 2. rész
2015.07.03.
2015.08.17.
D.588/2015.
Pécsi Tudományegyetem
Adásvételi szerződés orvosi, laboratoriumi és fogászati műszerek beszerzésére a PTE ÁOK részére - 13. rész
2015.07.27.
2015.08.17.
D.584/2015.
Állami Egészségügyi Ellátó Központ
Orvostechnikai eszközök gép-műszerek, mobíliák, bútorok beszerzésére vonatkozó adásvételi szerződés a” TIOP-2.2.4-09/1-2010-0015 „Kardiológia és Szívsebészeti Centrum kialakítása és infrastruktúrafejlesztés a Zala Megyei Kórházban” projekt keretei között és a Társadalmi Infrastruktúra Operatív Program Infrastrukturális fejlesztések megvalósítása c. Kiemelt Projekt, melynek kódszáma TIOP-2.2.8/14-1 keretei között - 4. rész
2015.07.22.
2015.08.17.
D.526/2015.
Országos Mentőszolgálat
Defibrillátorok beszerzése 2015.
2015.06.29.
2015.08.17.
D.521/2015.
Semmelweis Egyetem
A Semmelweis Egyetem kiegészítő gyógyszerbeszerzése - 1. rész
2015.06.25.
2015.08.17.
D.385/2015.
Országos Tisztifőorvosi Hivatal
Adásvételi szerződés - Az egészséges ivóvíz biztosításához szükséges laboratóriumi fejlesztések megvalósítása céljából különféle labortechnikai készülékek és eszközök beszerzése - IV. rész
2015.06.15.
2015.08.17.
D.571/2015.
Várgondnokság Nonprofit Kft.
A Várkertbazár rekonstrukciója és kapcsolódó közösségi közlekedés fejlesztés keretében - mély- és magasépítési kivitelezési feladatok, régészeti és restaurálási feladatok ellátása, továbbá egyes részelemek tekintetében műszaki tervek készítése - speciális pótmunkái megvalósítása
2015.07.17.
2015.08.14.
D.557/2015.
Várgondnokság Nonprofit Kft.
Mobil bútor besezrzése a KMOP-3.1.1/E-12-k-2012-0001 sz. a "Várkert Bazár fejlesztése" c. projekt keretében
2015.07.10.
2015.08.14.
D.594/2015.
Pápa Város Önkormányzata
Turisztikai attrakciófejlesztés Pápán - A Pápai Eszterházy-kastély komplex, környezetb arát üzemeltetését lehetővé tevő újjáépítése és családbarát szolgáltatásokkal történő fejlesztése, KDOP-2.1.1/A-09-2f-2010-0002 projektben csillár rekonstrukció
2015.07.28.
2015.08.12.
D.561/2015.
Szolnoki Városfejlesztő Zrt.
Vállalkozási szerződés ÉAOP "Interaktív sör- és gasztronómiai pincemúzeum Szolnokon" pályázat megvalósításához szükséges kiegészítő építési munkák elvégzésére
2015.07.13.
2015.08.12.
D.524/2015.
Heves Város Önkormányzata
Heves város magasépítési munkái: Közterületi WC, volt "Óráspavilon" felújítása tárgyú ÉMOP-1.2/A-09-2f-2011-0008 azonosító számú támogatási szerződéshez kötődő árubeszerzés megvalósítása
2015.06.26.
2015.08.12.
D.353/2015.
Szegedi Tudományegyetem
Szeged, Rákóczi tér 1. szám alatti egységek elköltöztetése új helyszínre - Kbt. mellőzése
2015.06.01.
2015.08.11.
D.389/2015.
Nagyszénás Község Önkormányzata
„Termálvíz-hasznosítási program Nagyszénás geotermikus adottságainak kiaknázására” KEOP- 4.3.0/11-2013-0003 azonosító számú pályázat keretein belül a geotermikus energia hőellátási célú hasznosításának megvalósításához szükséges szemléletformálással kapcsolatos feladatok ellátása, valamint a projekt megvalósítása során a nyilvánosság biztosítása, PR tevékenység ellátása
2015.06.17.
2015.08.11.
D.546/2015.
Balatonfüred Kulturális Közgyűjtemény Fenntartó Nonprofit Kft.
Vitorlástörténeti Interaktív kiállító tér kialakítása projekt keretében (KDOP2.1.1/D-12-2012-0023)
2015.07.06.
2015.08.10.
D.573/2015.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Forgalomszámláló rendszer kialakítása - II/2014.
2015.07.17.
2015.08.08.
D.553/2015.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Vállalkozási szerződés az 521. sz. Solt északi elkerülő út építése tárgyában
2015.07.09.
2015.08.08.
D.399/2015.
BKV ZRt (Budapesti Közlekedési)
A KÖZOP-5.1.0-07-2008-0001 azonosítószámú (Budapesti 4-es metróvonal I. szakasz) projektre vonatkozóan egységes, konzisztens záró költség-haszon elemzés (CBA) készítése
2015.06.19.
2015.08.08.
D.595/2015.
Magyar Természetjáró Szövetség
"Az Országos Kéktúra OKT Észak-Magyarországi Régiót érintő gyalogos úthálózat, valamint a kapcsolódó szolgáltatások fejlesztése, a regionális túraútvonalak téradat alapú felmérése és nyilvántartási rendszerének kialakítása" c. projektben Vállalkozási szerződés a Magyar Természetjárók Térinformatikai Rendszere rendszertervének elkészítésére
2015.07.29.
2015.08.06.
D.547/2015.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Vállalkozási szerződés az „M0 déli szektor 3+200 - 11+650 km szelvényei közötti rekonstrukció I. ütemű kivitelezése (zajárnyékoló fal)” tárgyában
2015.07.06.
2015.08.06.
1.Kf.27.005/2015/2.
Borsodnádasd Város Önkormányzata
Többfunkciós Közösségi Ház felújítása és bővítése kivitelezésére vállalkozási szerződés
2015.08.06.
D.596/2015.
Magyar Természetjáró Szövetség
"Az Országos Kéktúra OKT Észak-Magyarországi Régiót érintő gyalogos úthálózat, valamint a kapcsolódó szolgáltatások fejlesztése, a regionális túraútvonalak téradat alapú felmérése és nyilvántartási rendszerének kialakítása" c. projektben: Vállalkozási szerződés a Turisztikai célú Felmérési és Adattiszítási Technológia mobil eszközökre történő fejlesztésére
2015.07.29.
2015.08.06.
D.597/2015.
Magyar Természetjáró Szövetség
"Az Országos Kéktúra OKT Észak-Magyarországi Régiót érintő gyalogos úthálózat, valamint a kapcsolódó szolgáltatások fejlesztése, a regionális túraútvonalak téradat alapú felmérése és nyilvántartási rendszerének kialakítása" c. projektben: Vállalkozási szerződés a Természetjárók Térinformatikai Rendszere - webalkalmazás fejlesztésére
2015.07.29.
2015.08.06.
D.568/2015.
Pilis Város Önkormányzata
Közétkeztetési szolgáltatás nyújtása Pilis város közigazgatási terültén
2015.07.16.
2015.08.06.
D.572/2015.
Kodina Fuvarozási, Kereskedelmi és Szolgáltató Bt.
"Komplex vállalati technológia - fejlesztés a KODINA Bt-nél" c. projekt megvalósítása
2015.07.17.
2015.08.05.
D.514/2015.
Holocaust Dokumentációs Központ és Emlékgyűjtemény Közalapítvány
A Holocaust Dokumentációs Központ és Emlékgyűjtemény Közalapítvány épületének elektromos és gépészeti üzemeltetése és karbantartása
2015.06.23.
2015.08.05.
D.576/2015.
Közép-Tisza-Vidéki Vízügyi Igazgatóság
Bérleti szerződés „B" kategóriás jogosítvánnyal vezethető gépjárművek bérlete beszerzésére
2015.07.20.
2015.08.04.
D.577/2015.
Közép-Tisza-Vidéki Vízügyi Igazgatóság
Bérleti szerződés Tehergépjárművek bérlete beszerzésére
2015.07.20.
2015.08.04.
D.525/2015.
Kiskunhalas Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a Csipke-városközpont megújítása - Kiskunhalas belvárosi akcióterületének fejlesztése, beruházás azonosító: DAOP-5.1.2/A-09-2f-2013-0001 projekt kivitelezésére II ütem, új homlokzati nyílászárók gyártása és beépítése
2015.06.26.
2015.08.04.
D.519/2015.
Fővárosi Vízművek zRt.
Adásvételi keretszerződés asztali számítógépek, monitorok, notebook és ultrabook számítógépek, valmaint tabletek szállítására a Fővárosi Vízművek Zrt. részére - 1. rész
2015.06.25.
2015.08.04.
D.402/2015.
Déri Múzeum
Őrzés-védelmi feladatok ellátása
2015.06.22.
2015.08.04.
D.401/2015.
Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt(FKF)
Szállítási keretszerződés keretében az FKF Nonprofit Zrt.-nél üzemeltetett MAN, Mercedes típusú tehergépjármű gyári, új vagy ezekkel egyenértékű után gyártott új alkatrészek beszerzése és szállítása
2015.06.19.
2015.08.04.
D.393/2015.
Magyar Államkincstár
A Magyar Államkincstár vagyon és felelősségbiztosítása, gépjárműveinek kötelező felelősség és casco biztosítása - 1. rész
2015.06.18.
2015.08.03.
D.541/2015.
Szigetszentmiklós Város Önkormányzata
Megbízási szerződés Szigetszentmiklóson 1 db óvoda megépítéséhez generáltervezői feladatok ellátására - KÉ-7529/2015.
2015.07.02.
2015.07.31.
D.540/2015.
Szigetszentmiklós Város Önkormányzata
Megbízási szerződés Szigetszentmiklóson 1 db óvoda megépítéséhez generáltervezői feladatok ellátására - KÉ-6174/2015.
2015.07.02.
2015.07.31.
D.539/2015.
Budapest Főváros IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
Szociális Városrehabilitáció Ferencvárosban - József Attila Terv I. ütem, Budapest IX. kerület, Gát u. 25. sz. alatti Ferencváros Munkaerő-piaci Iroda kialakítása és az épület homlokzatának felújítása II.
2015.07.02.
2015.07.30.
D.563/2015.
Nyugat-dunántúli Vízügyi Igazgatóság
Megbízási szerződés a Murai árvízvédelmi szakasz fejlesztése projekt (KEOP-2.1.1/2F/09-11-2011-0009) keretében, FIDIC Piros Könyv szerinti kivitelezési munkákhoz kapcsolódóan független mérnöki, műszaki ellenőri feladatok ellátása, a 191/2009. (IX.15) Korm. rendelet szerint, a kiviteli tervdokumentációban meghatározott, csökkentett műszaki tartalomnak megfelelően
2015.07.14.
2015.07.29.
D.281/2015.
Budapest Főváros IX.kerület Ferencváros Önkormányzata
"Szociális városrehabilitáció Ferencvárosban, József Attila Terv I. ütem" projekt keretében "Térfigyelő rendszer bővítése"
2015.05.06.
2015.07.29.
D.562/2015.
DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt.
Vegyszerek beszerzése vízmű részvénytársaságok részére 1., 2.részek
2015.07.13.
2015.07.28.
D.529/2015.
Közép-Tisza-Vidéki Vízügyi Igazgatóság
Bérleti szerződés Tehergépjárművek bérlete beszerzésére
2015.06.29.
2015.07.28.
D.560/2015.
Országos Mentőszolgálat
MIR szoftver fejlesztés szolgáltatás
2015.07.13.
2015.07.28.
D.530/2015.
Közép-Tisza-Vidéki Vízügyi Igazgatóság
Bérleti szerződés „B” kategóriás jogosítvánnyal vezethető gépjárművek bérlete beszerzésére
2015.06.29.
2015.07.28.
D.545/2015.
NAV Képzési, Egészségügyi és Kulturális Intézete
Takarítási szolgáltatás
2015.07.06.
2015.07.27.
D.583/2015.
NAV Képzési, Egészségügyi és Kulturális Intézete
Takarítási szolgáltatás - Kbt. mellőzés
2015.07.06.
2015.07.27.
D.404/2015.
NISZ Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zrt
Multifunkciós eszközök beszerzése (Nyomat előállító eszközök szállítása és kapcsolódó szolgáltatások teljesítése - 2013 KM0101-10FMNY13 1. részteljesítés)
2015.06.22.
2015.07.24.
D.550/2015.
Józsefvárosi Önkormányzat
Vállalkozási szerződés tervezési, útépítési és iskolaépület lábazat vízszigetelési munkálatok elvégzésére
2015.07.08.
2015.07.24.
D.543/2015.
Országos Vízügyi Főigazgatóság
Vállalkozási szerződés portaszolgálati és őrzés-védelmi feladatok ellátására az OVF központi irodaépületében, valamint az OVF Hármashatár-hegyi telephelyén.
2015.07.03.
2015.07.24.
D.522/2015.
Hasznosi Szabadidő Egyesület
"Mátrakapu kaland- és ökoturisztikai élménypark működéséhez, üzemeltetéséhez kapcsolódó- Bútorok, berendezési és kommunikációs eszközök beszerzése" tárgyú ÉMOP-2.1.1/B-12 azonosító számú támogatási szerződéshez kötődő árubeszerzés megvalósítása
2015.06.26.
2015.07.23.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el