Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.124/2019
Létavértes Lakosságáért SC '97 Egyesület
"Ép testben ép lélek" - műhelyfoglalkozás - 3 alkalommal - (525.000.-Ft értékben)
2019.04.17.
2019.04.30.
D.120/2019
Létavértes Lakosságáért SC '97 Egyesület
"Egészségre fel!" - bajnokság - 9 alkalom (11.700.000.- Ft értékben)
2019.04.17.
2019.04.30.
D.736/2024
Létavértes Városi Önkormányzat
TOP plusz Belterületi utak fejlesztése - 3. rész (Gyár, Alkotmány, Teleki, Rózsa, Károlyi) EKR001585672023
2024.11.22.
2025.02.06.
D.735/2024
Létavértes Városi Önkormányzat
TOP plusz Belterületi utak fejlesztése - 2. rész (Petőfi, Vezér, Temető, Árok utca) EKR001585672023
2024.11.22.
2025.02.06.
D.734/2024
Létavértes Városi Önkormányzat
TOP plusz Belterületi utak fejlesztése - 1. rész (Gagarin és Irinyi utca) EKR001585672023
2024.11.22.
2025.02.06.
D.1/2022
Lévai Csilla egyéni vállalkozó
"GÉPEK, BERENDEZÉSEK BESZERZÉSE2. VP2-4.1.1.2-16 – Baromfinevelő épület technológiai berendezések” - 2. rész „HŐCSERÉLŐ ÉS PÁRÁSÍTÓ LÉGKEZELŐ RENDSZER” EKR000931072019
2022.01.03.
2022.03.07.
D.661/2017.
Lónay László őstermelő
"Mezőgazdasági termékek értéknövelése és erőforrás-hatékonyságának elősegítése a feldolgozásban" című, VP-3-4.2.1-15 kódszámú pályázat keretében gyümölcsfeldolgozáshoz szükséges eszközök beszerzése
2017.12.15.
2018.01.15.
D.324/2010.
LŐRINC-MED Nonprofit Kft.
A Szentlőrinci Eszterházy Egészségközpont kivitelezési munkái - 2.
2010.04.27.
2010.05.27.
D.151/2018
Lőkösháza Község Önkormányzata
„Egészségház épületének energetikai korszerűsítése Lőkösházán”
2018.04.19.
2018.05.03.
D.516/2010.
Lőrinc-Med Nonprofit Kft.
A Szentlőrinci Eszterházy Egészségközpont kivitelezési munkái - 2.
2010.06.25.
2010.07.21.
D.874/2010.
Lőrinci Város Önkormányzata
Lőrinci város Rákóczi utca felújítása
2010.11.11.
2010.12.13.
D.653/2010.
Lőrinci Város Önkormányzata
Lőrinci város Rákóczi utca felújítása
2010.08.16.
2010.09.08.
D.401/2021
Lőrinci Városüzemeltetési Intézmény
Élelmiszerbeszerzés (2019.02.28.) - Kbt. mellőzése
2021.09.13.
2022.02.08.
D.399/2021
Lőrinci Városüzemeltetési Intézmény
Zöldség, gyümölcs, fűszeráru beszerzése (2018.02.28.) - Kbt. mellőzése
2021.09.13.
2022.02.08.
D.398/2021
Lőrinci Városüzemeltetési Intézmény
Élelmiszerbeszerzés (2018.02.28.) - Kbt. mellőzése
2021.09.13.
2022.02.08.
D.402/2021
Lőrinci Városüzemeltetési Intézmény
Zöldség, gyümölcs, fűszeráru beszerzése (2019.02.13.) - Kbt. mellőzése
2021.09.13.
2022.02.08.
D.400/2021
Lőrinci Városüzemeltetési Intézmény
Kenyér, péksütemény, finom pékáru beszerzése (2018.03.01.) - Kbt. mellőzése
2021.09.13.
2022.02.08.
D.403/2021
Lőrinci Városüzemeltetési Intézmény
Kenyér, péksütemény, finom pékáru beszerzése (2019.03.01.) - Kbt. mellőzése
2021.09.13.
2022.02.08.
D.942/2010.
MA.RO Invest Kft.
Tab Kistérségi Járóbeteg Szakellátó Központ kivitelezése
2010.12.02.
2010.12.15.
D.49/2010.
MAG - Magyar Gazdaságfejlesztési Központ Zrt., képviseli: Látrányi Ügyvédi Iroda Dr. Tóth V. Csaba ügyvéd
Európai Uniós támogatásokhoz kapcsolódó helyszíni ellenőrzési tevékenység ellátása
2010.01.27.
2010.03.10.
4.Kf.27.069/2011/4.
MAG-Magyar Gazdaságfejlesztési Központ Zrt.
2011.05.18.
D.235/2015.
MAGTÁR Művészeti Alapítvány
Panonhalma városközpontjának funkcióbővítő fejlesztése során művészeti és kulturális központ kialakítása a műemlék magtárban
2015.04.24.
2015.06.25.
D.379/2015.
MAGTÁR Művészeti Alapítvány
Pannonhalma városközpontjának funkcióbővítő fejlesztése során művészeti és kulturális központ parkolójának kialakítása a műemlék magtár mellett
2015.06.12.
2015.07.13.
19.K.30.729/2008/6.
MAVIR Magyar Villamosenergia-ipari Átvitel Rendszerirányító Zrt.
2008.04.23.
D.700/9/2007.
MAVIR Magyar Villamosenergia-ipari Átvitel Rendszerirányító Zrt.
2008.01.21.
D.947/2016.
MAVIR Magyar Villamosenergia-ipari Átvitel Rendszerirányító Zrt.
Szolnok-Békéscsaba 400 kV-os távvezeték alapjainak felújítása
2016.11.09.
2016.12.16.
D.295/8/2007.
MAVIR Magyar Villamosenergia-ipari Átvitel Rendszerirányító Zrt. Képviseli Dr. Hoóz Tibor jogtanácsos
3,5 tonna össztömeget meg nem haladó terepjáró tehergépjárművek beszerzése
2007.07.18.
D.414/2022
MAVIR Magyar Villamosenergia-ipari Átviteli Rendszerirányító ZRt.
Áramvezető sodronyok és szigetelőláncok - 1. rész: Áramvezető sodronyok és szerelvények
2022.10.26.
2022.11.16.
D.413/2022
MAVIR Magyar Villamosenergia-ipari Átviteli Rendszerirányító ZRt.
Kerepes állomás transzformátor beszerzése
2022.10.26.
2022.11.16.
D.410/2022
MAVIR Magyar Villamosenergia-ipari Átviteli Rendszerirányító ZRt.
Műszaki ellenőrzés - transzformátor állomások 2. - 4. rész: Debrecen-Józsa 400//132 kV-os, Szabolcsbáka 750/400 kV-os, Sajószöged 400/202/132 kV-os és Felsőzsolca 400/132 kV-os transzformátor állomás terhelhetőségének növelése
2022.10.26.
2022.11.16.
D.409/2022
MAVIR Magyar Villamosenergia-ipari Átviteli Rendszerirányító ZRt.
Műszaki ellenőrzés - transzformátor állomások 2. - 3. rész: Gönyű 400/132 kV-os kapcsoló állomás és Bicske-Dél 400/132 kV-os transzformátor állomás
2022.10.26.
2022.11.16.
D.408/2022
MAVIR Magyar Villamosenergia-ipari Átviteli Rendszerirányító ZRt.
Műszaki ellenőrzés - transzformátor állomások 2. - 2. rész: Békéscsaba 400/132 kV-os, Szolnok 400/220/132 kV-os és Sándorfalva 400/132 kV-os transzformátor állomás
2022.10.26.
2022.11.16.
D.403/2022
MAVIR Magyar Villamosenergia-ipari Átviteli Rendszerirányító ZRt.
2. rész: Csőgyűjtősínek szállítása Kerepes alállomásra (2 - 220 kV-os csőgyűjtősín rendszer szállítása)
2022.10.26.
2022.11.16.
D.340/2018
MAVIR Magyar Villamosenergia-ipari Átviteli Rendszerirányító ZRt.
Távvezetéki OPGW beszerzés 2018
2018.09.26.
2018.11.05.
D.332/2018
MAVIR Magyar Villamosenergia-ipari Átviteli Rendszerirányító ZRt.
OPGW keret lehívás
2018.09.21.
2018.10.16.
D.160/2018
MAVIR Magyar Villamosenergia-ipari Átviteli Rendszerirányító ZRt.
Keretmegállapodás optikai összeköttetések anyagainak szállítására
2018.04.26.
2018.05.31.
D.448/2024
MAVIR Magyar Villamosenergia-ipari Átviteli Rendszerirányító ZRt.
„Távvezetékek terhelhetőségének növelése” 6. rész: Sajószöged-Szolnok 220 kV-os távvezeték (nyomvonalhossz: 114,828 km) EKR000287142021
2024.07.15.
2024.10.07.
D.415/2022
MAVIR Magyar Villamosenergia-ipari Átviteli Rendszerirányító ZRt.
Áramvezető sodronyok és szigetelőláncok - 2. rész: Szigetelőláncok és szerelvények
2022.10.26.
2022.11.16.
D.412/2022
MAVIR Magyar Villamosenergia-ipari Átviteli Rendszerirányító ZRt.
Műszaki ellenőrzés - transzformátor állomások 2. - 6. rész: Győr 400/220/132 kV-os, Litér 400/132 kV-os, Paks 400/132 kV-os és Pécs 400/132 kV-os transzformátor állomás
2022.10.26.
2022.11.16.
D.411/2022
MAVIR Magyar Villamosenergia-ipari Átviteli Rendszerirányító ZRt.
Műszaki ellenőrzés - transzformátor állomások 2. - 5. rész: Kerepes 400(220)132 kV-os, Göd 400/220/132 kV-os, Perkáta 400/132 kV-os és Szigetcsép 400/132 kV-os transzformátor állomás terhelhetőségének növelése
2022.10.26.
2022.11.16.
D.407/2022
MAVIR Magyar Villamosenergia-ipari Átviteli Rendszerirányító ZRt.
Műszaki ellenőrzés - transzformátor állomások 2. - 1. rész: Toponár 400/132 kV-os, Hévíz 400/132 kV-os és Szombathely 400/132 kV-os transzformátor állomás terhelhetőségének növelése
2022.10.26.
2022.11.16.
D.406/2022
MAVIR Magyar Villamosenergia-ipari Átviteli Rendszerirányító ZRt.
Primer készülékek szállítása - 3. rész: Kombinált mérőváltók szállítása
2022.10.26.
2022.11.16.
D.405/2022
MAVIR Magyar Villamosenergia-ipari Átviteli Rendszerirányító ZRt.
Primer készülékek szállítása - 2. rész: Áramváltók szállítása
2022.10.26.
2022.11.16.
D.404/2022
MAVIR Magyar Villamosenergia-ipari Átviteli Rendszerirányító ZRt.
Primer készülékek szállítása - 1. rész: Szakaszolók szállítása
2022.10.26.
2022.11.16.
D.402/2022
MAVIR Magyar Villamosenergia-ipari Átviteli Rendszerirányító ZRt.
Csőgyűjtősínek szállítása Kerepes alállomásra - 1. rész
2022.10.26.
2022.11.16.
D.315/2023
MAVIR Magyar Villamosenergia-ipari Átviteli Rendszerirányító ZRt.
Derdack Enterprise Alert szoftver beszerzése EKR000922922023
2023.08.10.
2023.09.15.
D.285/2023
MAVIR Magyar Villamosenergia-ipari Átviteli Rendszerirányító ZRt.
„Távvezetéki szigetelők, szerelvények, sodronyok” - 2. rész EKR000365912023
2023.07.18.
2023.09.15.
D.502/2022
MAVIR Magyar Villamosenergia-ipari Átviteli Rendszerirányító ZRt.
„132 kV-os zárlatkorlátozó fojtótekercs (2 klt)” EKR000866682022
2022.12.16.
2023.02.02.
D.549/2012.
MAVIR Magyar Villamosenergiai-ipari Átvitel Rendszerirányító Zrt.
420 kV-os csőgyűjtősín rendszerek szállítása vételi jog fenntartása
2012.09.24.
2012.10.08.
D.619/22-I/2008
MAVIR Zrt. (képviseli: Budapesti 5000 Ügyvédi Iroda, dr. Molnár Attila, dr. Kéry Krisztina ügyvédek)
Áramvezető és védővezető sodronyok szállítása, részlet vételi jog alapján
2008.12.22.
2009.02.06.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el