Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.377/2014.
Csongrádi Közmű Szolgáltató Kft.
Informatikai-, IT-szolgáltatások megrendelése
2014.07.23.
2014.08.06.
D.377/2015.
NISZ Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zrt.
Nyomatmenedzsment rendszer kialakítása az Elektronikus Közigazgatási Operatív Program keretében megvalósuló "Központosított Kormányzati Informatikai Rendszer kiterjesztése (KKIR2") című kiemelt projekt keretében (kódszám: EKOP-1.1.4-2013-2013-0001)" - KM0101-10FMNY1 tárgyban
2015.06.12.
2015.06.30.
D.377/2016.
Gálfi Béla Gyógyító Rehabilitációs Közhasznú Nonprofit Kft.
Élelmiszerek beszerzése 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.05.26.
2016.06.17.
D.377/2017.
Hévízgyógyfürdő és Szent András Reumakórház Kht.
2016. március 30-án kötött szerződés a BÁSTYA Fővállalkozó és Építő Kft-vel lakóépület felújítási munkáltainak elvégzése tárgyában - Kbt. mellőzése
2017.07.26.
2017.08.31.
D.377/2018
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kórházak és Egyetemi Oktatókórház
Infúziós labor eszközök - konszolidációs forrásból - 5. rész
2018.11.08.
2018.11.30.
D.377/2019
Dél-pesti Centrumkórház - Országos Hematológiai és Infektológiai Intézet
Therakos XT125 photopheresis készülék beszerzése - Kbt. mellőzése
2019.07.16.
2019.09.20.
D.377/2020
Tata Város Önkormányzata
Tatai Szivárvány Óvoda energetikai felújítása
2020.09.02.
2020.12.11.
D.377/2021
Biharugra Község Önkormányzata
Biharugra - külterületi helyi közutak fejlesztése - 2. rész EKR000484752019
2021.08.16.
2021.10.07.
D.377/2022
Budapest Főváros XIII. Kerületi Önkormányzat
„Parkolásügyviteli rendszer fejlesztés-üzemeltetés” EKR000765732022
2022.09.26.
2022.11.09.
D.377/2023
Országos Kórházi Főigazgatóság
Sterilizátorok megújítása - 2. rész (Kiskapacitású sterilizálók integrált rendszere) EKR000514842022
2023.09.11.
2023.11.30.
D.377/2024
Szigetszentmiklós Város Önkormányzata
„József Attila HÉV megálló burkolásának és vízelvezetésének kialakítása” (2023.12.07.) - Kbt. mellőzése
2024.06.10.
2024.11.22.
D.377/2025
Solymár Nagyközség Önkormányzata
„Közvil. rendszer ép. és komplex közvil. szolg.” EKR000389192020
2025.06.10.
2025.08.18.
D.377/2026
Erdőkertes Község Önkormányzata
„Bölcsőde eszközbeszerzés (1618)” - 2. rész Bútorok és egyéb eszközök EKR000779382024
2026.07.14.
D.378/12/2009
a Budapest Főváros Önkormányzata, képviseli: Dr. Molnár Judit ügyvéd
A Fővárosi Önkormányzat és az EIB között megkötött hitelszerződésben előírt BKV. Zrt. és fővárosi tömegközlekedés hosszú távú működési és finanszírozási stratégiájának kialakítása – kiegészítő szolgáltatás
2009.07.17.
2009.08.14.
D.378/2010.
Semmelweis Halasi Kórház Nonprofit Kft.
Ajánlatkérő részére UH és rtg-vezérelt ESWL kőzúzó kezelések ellátása napi 24 órában, az ahhoz szükséges berendezés(ek) biztosításával vállalkozási szezrődés keretén belül
2010.05.11.
2010.06.28.
D.378/2011.
MISEK Miskolci Semmelweis Ignác Eü-i Központi Egyetemi Oktató Kórház Nonprofit Kft.
Parkgondozási, karbantartási és őrzés-védelmi feladatok elvégzése
2011.06.03.
2011.07.18.
D.378/2012.
Marcali Város Önkormányzata
Marcali Hivatásos Önkormányzata Tűzoltóság, új tűzoltólaktanya építése
2012.06.08.
2012.07.23.
D.378/2013.
Martonvásár Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés keretében Martonvásár közigazgatási területén lévő közintézmények részére közétkeztetési szolgáltatás nyújtása
2013.08.30.
2013.10.16.
D.378/2014.
Lovászi Község Önkormányzata
Lovászi község belterületi vízrendezése - kiegészítő építési beruházás
2014.07.23.
2014.08.25.
D.378/2015.
Nemzeti Adó- és Vámhivatal Bűnügyi Főigazgatósága
A NAV Bűnügyi Főigazgatósága budapesti ingatlanjainak műszaki üzemeltetése vállalkozási szerződés keretében (gondnoki jelenléttel biztosított folyamatos üzemeltetés, gyorsszolgálati hibajavítás és üzemzavar elhárítás, épületgépészeti és biztonságtechnikai berendezések előírt tervszerű karbantartása, az eseti feladatok végrehajtása)
2015.06.12.
2015.07.17.
D.378/2016.
Gálfi Béla Gyógyító Rehabilitációs Közhasznú Nonprofit Kft.
Élelmiszerek beszerzése 2014. évben - Kbt. mellőzése
2016.05.26.
2016.06.17.
D.378/2017.
Hévízgyógyfürdő és Szent András Reumakórház Kht.
2016. május 18-án megkötött szerződés a K-Kettő Balaton Építőipari, Kereskedelmi és Szolgáltató Kft-vel vizesblokk felújítási munkálatainak elvégzése - Kbt. mellőzése
2017.07.26.
2017.08.30.
D.378/2018
Ajka Város Önkormányzata
Közvilgátítás korszerűsítése
2018.11.08.
2019.01.22.
D.378/2019
Nemzeti Örökség Intézete
Takarítás a Fiumei úti Sírkert egyes épületeiben EKR000275002019
2019.07.16.
2019.08.14.
D.378/2020
Magyarországi Zsidó Hitközségek Szeretetkórháza
Műszaki ellenőrzés a MAZSIHISZ Szeretetkórházában a III. progresszivitású szinten geriátriai ellátásokat és hospice ellátást nyújtó gyógyintézmény kialakítása konstrukció keretében EKR000780492018
2020.09.03.
2020.09.29.
D.378/2021
Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság
Gépjárműjavítás - 1. rész (Győri telephely vonatkozásában 114 db gépjárművet érintően) EKR000348052020
2021.08.16.
2021.09.17.
D.378/2022
BKK Budapesti Közlekedési Központ Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Személy-, és vagyonvédelmi szolgáltatások EKR000698692022
2022.09.26.
2022.11.18.
D.378/2023
Szálka Község Önkormányzata
Szálka község belterületi vízrendezés IV. ütem EKR000404392023
2023.09.13.
2023.09.19.
D.378/2024
Szigetszentmiklós Város Önkormányzata
„Közútkezelési, útellenőri feladatok ellátása-2024” (2023.12.13.) EKR002293312023
2024.06.10.
2024.11.22.
D.378/2025
MVM Paksi Atomerőmű Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„Foglalkozás-egészségügyi szolgáltatás nyújtása” EKR000372792025
2025.06.10.
2025.07.22.
D.378/2026
GAZDASÁGI MŰKÖDTETŐ KÖZPONT GYŐR
„Győr - Közétkeztetési szolgáltatás nyújtása” - 1-3. rész EKR000507512026
2026.07.15.
D.378/9/2006.
Győr Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatal
Győr, Tihanyi Árpád út - Gárdonyi Géza u. vonalában tervezett 2x2 sávos aluljáró és csatlakozó úthálózata megvalósításához kapcsolódó kiegészítő munkák elvégzése
2006.06.09.
2006.07.17.
D.379/10/2006.
Társasház Szeged, Hajlat u. 3.-4., közös képv.: Jablonszkiné Kasza Zsuzsa
Építési szerződés, iparosított technológiával épült lakóépületek energiatakarékos felújítása
2006.06.09.
2006.07.18.
D.379/2010.
Országos Rendőr-Főkapitányság Gazdasági Főigazgatóság Gazdasági Ellátó Igazgatóság
ORFK Gazdasági Főigazgatóság Gazdasági Ellátó Igazgatóság üzemeltetésében lévő szolgálati gépjárművek karbantartása és javítása
2010.05.11.
2010.06.29.
D.379/2011.
Karcagi Többcélú Kistérségi társulás
5 db hulladéklerakó rekultivációs kivitelezési munkáihoz kapcsolódó mérnöki és műszaki ellenőri feladatok ellátása
2011.06.03.
2011.06.06.
D.379/2012.
Vas Megyei Markusovszky Kórház Nonprofit Zrt.
"Struktúraváltoztatást támogató infrastruktúra fejlesztés a Markusovszky kórházban" című TIOP-2.2.4-09/1-2010-0016 azonosítószámú projekthez kapcsolódó kivitelezési építési beruházáshoz
2012.06.11.
2012.07.31.
D.379/2013.
Sopron Erzsébet Oktató Kórház
"Aktív ellátás cenralizációja a Soproni Erzsébet Oktató Kórházban" című projekt vonatkozásában, a kivitelezési munkák elvégzése vállalkozási szerződés keretében hőközpont és elektromos elosztó tervezésével
2013.08.30.
2013.09.17.
D.379/2014.
Fővárosi Büntetés-végrehajtási Intézet
Tisztító-, és tisztálkodó szerek, eszközök beszerzése, 2 részajánlati körben - 1. rész
2014.07.23.
2014.08.26.
D.379/2015.
MAGTÁR Művészeti Alapítvány
Pannonhalma városközpontjának funkcióbővítő fejlesztése során művészeti és kulturális központ parkolójának kialakítása a műemlék magtár mellett
2015.06.12.
2015.07.13.
D.379/2016.
Szolnoki Városfejlesztő Zrt.
Megbízási szerződés turisztikai szakértői tanácsadás nyújtására
2016.05.26.
2016.06.21.
D.379/2017.
Hévízgyógyfürdő és Szent András Reumakórház Kht.
2016. július 12-én kötött szerződés a BÁSTYA Fővállalkozó és Építő Kkt-vel gépkocsi-beál kialakítási munkálatainak elvégzése tárgyában - Kbt. mellőzése
2017.07.26.
2017.08.31.
D.379/2018
Pécsi Vasutas Sportkör
PVSK Infrastruktúra fejlesztéshez kapcsolódó engedélyezési és kiviteli tervdokumentáció elkészítése, tervezői művezetés ellátása
2018.11.09.
2019.01.07.
D.379/2019
Innova Észak-Alföld Nonprofit Kft.
GINOP-5.1.9-17-2017-00004 fiatal vállalkozók részére képzések szervezése - 1., 2. részek EKR000204002019
2019.07.17.
2019.08.28.
D.379/2020
Nagykálló Város Önkormányzata
Háziorvosi központi ügyelet ellátása - Kbt. mellőzése
2020.09.03.
2020.11.12.
D.379/2021
Fővárosi Településtisztasági és Környezetvédelmi Kft.
Tehergépkocsi alkatrészek szállítása 3 rész - 1. része ellen EKR000218342021
2021.08.17.
2021.09.23.
D.379/2022
Bábolna Nemzeti Ménesbirtok
BNM 2022. évi őszi vetőmag beszerzése ME EKR001406252022
2022.09.27.
2022.10.17.
D.379/2023
Gödre Község Önkormányzata
Gödre csapadékvíz elvezetés EKR000080602023
2023.09.13.
2023.11.15.
D.379/2024
Győr-Szol Győri Közszolgáltató és Vagyongazdálkodó Zrt.
„Győr-közterület fenntartási tevékenységek-KM” EKR000092432023
2024.06.10.
2024.07.09.
D.379/2025
Kemecse Város Önkormányzata
„Iparterület elérhetőségének biztosítása” EKR000601832021
2025.06.10.
2025.11.20.
D.379/2026
MÁV Pályaműködtetési Zrt.
Talpfa, kitérőfa, hídfa beszerzése EKR001465732025
2026.07.15.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el