Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.850/2016.
Nemzeti Fogyasztóvédelmi Hatóság
Vállalkozási szerződés grafikai tervezési, nyomdai és gyártási feladatok ellátására a KEOP-6.4.0/14-2015-0001 azonosítószámú "Fenntartható életmód a fogyasztóvédelem eszközrendszerén keresztül" elnevezésű kiemelt projekttel összefüggésben
2016.09.27.
2016.10.27.
D.849/2016.
Nemzeti Fogyasztóvédelmi Hatóság
Vállalkozási szerződés a PR és kommunikációs feladatok ellátására a KEOP-6.4.0/14-2015-0001 azonosítószámú "Fenntartható életmód a fogyasztóvédelem eszközrendszerén keresztül" elnevezésű kiemelt projekttel összefüggésben
2016.09.27.
2016.10.27.
D.855/2016.
Hódmezővásárhely Megyei Jogú Város Önkormányzata
"Szennyvíz-elvezetés és -tisztítás, szennyvízkezelés megvalósítására - szakaszolt projektek" elnevezésű, KEHOP-2.2.4 kódszámú pályázati felhívásra benyújtott pályázatban foglaltak megvalósítása során FIDIC mérnöki és műszaki ellenőri tevékenységek ellátása megbízási szerződés keretében
2016.09.28.
2016.10.24.
D.853/2016.
Szent Kozma és Damján Rehabilitációs Szakkórház
Műszaki készenléti feladatok ellátása - Kbt. mellőzése
2016.09.28.
2016.11.14.
D.856/2016.
Budapest Főváros XIX.kerület Kispest Önkormányzata
Kivitelezési szerződés keretében a "Budapest XIX. kerület, Kispesti Kossuth tér és környezetének rendezése"
2016.09.28.
2016.12.26.
D.854/2016.
Szent Kozma és Damján Rehabilitációs Szakkórház
Gyógyszer- és kötszerbeszerzés - Kbt. mellőzése
2016.09.28.
2016.11.14.
D.858/2016.
Északnyugat-magyarországi Közlekedési Központ Zrt.
Határozatlan időtartamú biztosítási szerződés csoportos életbiztosítás, kockázati élet- és balesetbiztosítás, valamint egészségbiztosítás tárgyában
2016.09.29.
2016.10.26.
D.861/2016.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Tervezési szerződés a Kalocsa - Paks térségben tervezett új Duna-híd és a kapcsolódó közlekedési infrastruktúra fejlesztés és tender terv és környezetvédelmi hatástanulmány, engedélyezési és tender terv és dokumentáció készítése, környezetvédelmi és építési engedélyek megszerzése (Pst kód: K512.01)
2016.09.29.
2016.10.27.
D.860/2016.
Észak-magyarországi Közlekedési Központ Zrt.
Határozatlan időtartamú biztosítási szerződés csoportos életbiztosítás, kockázati élet- és balesetbiztosítás, valamint egészségbiztosítás tárgyában
2016.09.29.
2016.10.26.
D.859/2016.
Középnyugat-magyarországi Közlekedési Központ Zrt.
Határozatlan időtartamú biztosítási szerződés csoportos életbiztosítás, kockázati élet- és balesetbiztosítás, valamint egészségbiztosítás tárgyában
2016.09.29.
2016.10.26.
D.862/2016.
Magyar Lótenyésztők Országos Szövetsége
Komplex egyedi, integrált szoftver fejlesztése
2016.09.30.
2016.11.17.
D.863/2016.
KEF Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Nyomat előállító eszközök szállítása és kapcsolódó szolgáltatások teljesítése - 2015. - 4. rész Kellékanyag (kizárólag utángyártott és újra gyártott kellékanyagok)
2016.09.30.
2016.11.09.
D.866/2016.
Csór Község Önkormányzata
Szennyvízhálózat kiépítéséhez kapcsolódó kiviteli tervek elkészítése és kivitelezése
2016.10.03.
2016.11.07.
D.865/2016.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Gyógyszerek beszerzése 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.10.03.
2016.11.18.
D.864/2016.
Budavári Önkormányzat
Budai Vár és környéke közlekedés fejlesztése projekt keretében megvalósítandó K1 projektelemek kapcsán liftek létesítése és kapcsolódó kiegészítő tervezési tevékenységek ellátása - 3. részben - szerződés teljesítése
2016.10.03.
2016.12.06.
D.867/2016.
Győr-Sopron-Ebenfurti Vasút Zrt.
Vasúti járművek beszerzése
2016.10.03.
2016.10.11.
D.868/2016.
Rácalmás Város Önkormányzata
Rácalmás Sportcsarnok építése
2016.10.03.
2016.10.14.
D.869/2016.
HM Beszerzési Hivatal
Nagyértékű tárgyi eszközök beszerzése
2016.10.03.
2016.11.07.
D.872/2016.
MTVA Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap
az MTVA részére különféle műszaki eszközök beszerzése
2016.10.04.
2016.10.19.
D.871/2016.
Apraja Falva Közhasznú Egyesület
Bölcsőde építése Kiskunfélegyházán - szerződés teljesítése
2016.10.04.
2016.12.22.
D.870/2016.
BIOKOM Nonprofit Kft.
az Ajánlatkérő kezelésében lévő utcák csapadékvíz elvezetési munkái - Pécs, Középdeindol hegyhát út 51542/6. hrsz. városi közút csapadékvíz elvezetés - szerződés teljesítése, módosítása
2016.10.04.
2016.12.01.
D.873/2016.
Pannon Egyetem
Veszprém, Egyetem u. 10. (hrsz.: 5044) alatti Tornacsarnok energetikai rekonstrukciójához kapcsolódó befejező építési munkák
2016.10.04.
2016.10.07.
D.876/2016.
Északdunántúli Vízmű ZRt
Viziközmű projektek előkészítéséhez kapcsolódó komplex tervezési feladatok ellátása 3 részben
2016.10.05.
2016.11.02.
D.875/2016.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
M30-26. sz. főút Miskolc elkerülő II. ütem Európai Unió ERFA támogatás elnyeréséhez szükséges dokumentációinak elkészítése
2016.10.05.
2016.10.24.
D.874/2016.
Veszprém Megyei Önkormányzat
Szolgáltatási szerződés a TOP-5.1.1-15-VE1-2016-00001 azonosítószámú Veszprém megyei foglalkoztatási-gazdaságfejlesztési együttműködés című támogatási kérelem tekintetében szükséges előzetes tanulmányok elkészítésére, valamint szakmai tanácsadásra
2016.10.05.
2016.11.04.
D.881/2016.
Pécsi Tudományegyetem
A Pécsi Tudományegyetem épületeiben élőerős személy- és vagyonvédelmi, pénzkísérési, továbbá porta, és diszpécser szolgálati feladatok ellátása
2016.10.07.
2016.11.21.
D.878/2016.
Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata
Élelmiszerek beszerzése a II. számú Gazdasági Működtető Központ (Kodály főzőkonyha) részére adásvételi szerződés keretében - 1. rész
2016.10.07.
2016.11.07.
D.880/2016.
KEF Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Nyomat előállító eszközök szállítása és kapcsolódó szolgáltatások teljesítése - 2015. - 2. és 6. rész (Általános multifunkciós eszközök és eredeti kellékanyagok II.)
2016.10.07.
2016.11.18.
D.879/2016.
KEF Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Nyomat előállító eszközök szállítása és kapcsolódó szolgáltatások teljesítése - 2015. - 6. rész (Általános multifunkciós eszközök és eredeti kellékanyagok II.)
2016.10.07.
2016.11.18.
D.877/2016.
Hárompontos Sport Szolgáltató Kft.
Újpesti Bajza József általános iskola bővítése
2016.10.07.
2016.11.03.
D.882/2016.
CSABA-2013. Konzorcium (STRABAG Kft., KÖZGÉP Zrt., SWIETELSKY Kft.)
Békéscsaba vasútállomás pálya, vasúti műtárgyépítési, vasúti felsővezeték, utak épöítési munkái, valamint a kapcsolódó ideiglenes vasúti biztosítóberendezési, vasút üzemi épületek magasépítészeti, ideiglenes távközlési, külön szintű közút- vasútkeresztezések műtárgyépítési, közműkiváltási, kábelkiváltási munkák tervezési és megvalósítása
2016.10.10.
2017.02.15.
D.884/2016.
Máv Zrt
Tervezési szerződés Tervező kiválasztása Budapest alábbi kiemelt állomási épületéhez: Kőbánya-Kispest állomás.
2016.10.10.
2016.10.20.
D.883/2016.
KEF Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Nyomat előállító eszközök szállítása és kapcsolódó szolgáltatások teljesítése - 2015.- 1. rész (Homogén Multifunkciós eszközök és eredeti kellékanyagok I.rész)
2016.10.10.
2016.11.08.
D.885/2016.
Szegedi Tudományegyetem
SZTE Szent-Györgyi Albert Klinikai Központ különböző telephelyeken működő betegellátó egységei közötti esetkocsi szintű belső betegszállítás és kapcsolódó logisztikai szolgáltatás megrendelésére - Kbt. mellőzése
2016.10.12.
2016.11.15.
D.886/2016.
Gödöllő Város Önkormányzata
Takarítási szolgáltatás ellátására a Gödöllő Város Önkormányzata működtetési körébe tartozó oktatási célú intézményeknél
2016.10.13.
2016.10.31.
D.887/2016.
Swietelsky Magyarország Kft., Hőszer-Trade Kft., Semmelweis Egyetem
Semmelweis Egyetem "Korányi Projekt" nevű beruházásának generálkivitelezése vállalkozási szerződés keretében"
2016.10.14.
2016.12.21.
D.891/2016.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
M35 autópálya 4. sz. főút - 481. sz. főút közötti szakasz, a 481. sz. főút - Berettyóújfalu közötti szakasz, valamint a 481. sz. főút megvalósítása, KA támogatás elnyeréséhez szükséges dokumentumok elkészítése
2016.10.14.
D.888/2016.
VIZITERV Environ Környezetvédelmi és Vízügyi Tervező, Tanácsadó és Szolgáltató Kft.
Vállalkozási szerződés keretében a "Szamos-Kraszna árvízszint csökkentő tározó" projekt építési munkáinak a FIDIC Sárga Könyv szerinti megvalósítására és a kiviteli tervek elkészítése a 191/2009. (IX. 15.) Korm. rendeletnek megfelelő tartalommal
2016.10.14.
2016.12.15.
D.890/2016.
Országos Vízügyi Főigazgatóság
Vállalkozási szerződés keretébn a "Séd-Nádor-Gaja vízrendszer rehabilitációja I. ütem" című projekt (KEHOP-1.5.0-15-2015-00001) komplex előkészítő munkáinak elvégése (tervezési feladatok)
2016.10.14.
2016.11.21.
D.889/2016.
Borsodvíz Önkormányzati Közüzemi Szolgáltató Zrt.
Azbesztcement anyagú ivóvíz fővezetékek cseréje B.A.Z. megye kistérségi településein a GW-Borsodvíz Kft. szolgáltatási területén" tárgyú projekt keretén belül a korábban leszerződött építési beruházáshoz szorosan kapcsolódó új építési beruházás vonatkozásában FIDIC mérnök-felügyeleti feladatok ellátása
2016.10.14.
2016.11.10.
D.892/2016.
Öchlslager Zsolt
Eszközbeszerzés a göncruszkai olajtökmag tisztító és feldolgozó üzem részére
2016.10.17.
2016.11.03.
D.897/2016.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Nyíregyháza-Tokaj közötti hiányzó kerékpárút szakaszok megvalósításához szükséges mérnöki feladatok ellátása
2016.10.17.
2016.11.03.
D.894/2016.
Budapesti Távhőszolgáltató Zrt.
Előminősítési rendszerben indítandó távhővezetéki kivitelezési munkák - 2. eljárás
2016.10.17.
2016.11.08.
D.893/2016.
Kecskemét Megyei Jogú Város Önkormányzata
Takarítási feladatok elvégzése Kecskemét Megyei Jogú Város Önkormányzat központosított beszerzési rendszeréhez csatlakozott intézmények és gazdasági társaságok részére
2016.10.17.
2016.11.02.
D.895/2016.
Budapesti Távhőszolgáltató Zrt.
Vállalkozási szerződés távhővezetéki tervezési, engedélyezési, valamint építési munkák tárgyában, a szükséges anyagok biztosításával tárgyú eljárásban előminősítési listáról való törlés miatt
2016.10.17.
2016.11.08.
D.896/2016.
Máv Zrt.
Tervezési szerződés Tervező kiválasztása Budapest alábbi kiemelt állomási épületéhez: Kőbánya-Kispest állomás.Felvételi épület és gyalogos felüljáró átépítésének, perontetők felújításának, liftek és mozgólépcsők elhelyezésének tervezése
2016.10.17.
2016.12.05.
D.898/2016.
Pécsi Tudományegyetem
Aggregátorok karbantartása és javítása a Pécsi Tudományegyetem részére
2016.10.18.
2016.11.04.
D.899/2016.
Vígszínház Nonprofit Kft.
Taxi szolgáltatás beszerzése a Vígszínház Nonprofit Kft. részére
2016.10.18.
2016.11.14.
D.900/2016.
Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap
A közszolgálati médiaszolgáltatók műsoros kommunikációjával összefüggő PR- és sajtókommunikációs feladatok és kapcsolódó szolgáltatások ellátása
2016.10.20.
2016.12.05.
D.901/2016.
Belügyminisztérium
"Energiahatékonyság fejlesztése a Bevándorlási és Állampolgársági Hivatal és a Rendőrség épületeiben" című SH/9/2/1 azonosító számú projekthez kapcsolódóan a Budapest XXII. kerületi Rendőrkapitányság részleges felújítása
2016.10.20.
2016.11.14.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el