Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.535/2015.
HungaroControl Zrt
Rendezvényszervezési és kapcsolódó feladatok ellátása a HungaroControl Zrt. számára.
2015.06.30.
2015.07.20.
D.531/2015.
Máv Zrt.
Háztartás-vegyipari termékek adásvétele letéti raktárszerződés keretében
2015.06.30.
2015.08.24.
D.533/2015.
Pécsi Tudományegyetem
1 db szubpikoszekundumos pontossággal szinkronizálható 10 mJ kategóriájú Itterbium-lézer beszerzése
2015.06.30.
2015.07.03.
D.532/2015.
Miskolci Törvényszék
Az Ózdi Járásbíróság fűtéskorszerűsítése 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.30.
2015.07.06.
D.534/2015.
FŐKEFE Közhasznú Nonprofit Kft.
Szállítási szerződés keretében anyagmozgató gépek beszerzése - 1. rész
2015.06.30.
2015.08.19.
D.529/2015.
Közép-Tisza-Vidéki Vízügyi Igazgatóság
Bérleti szerződés Tehergépjárművek bérlete beszerzésére
2015.06.29.
2015.07.28.
D.528/2015.
Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem
Budapest VI., Liszt Ferenc tér 8. alatti épület teljes körű rekonstrukciójához kapcsolódóan különféle hatásvilágítási és díszkivilágítási eszközök és berendezések, valamint tartozékaik szállítása
2015.06.29.
2015.07.13.
D.526/2015.
Országos Mentőszolgálat
Defibrillátorok beszerzése 2015.
2015.06.29.
2015.08.17.
D.530/2015.
Közép-Tisza-Vidéki Vízügyi Igazgatóság
Bérleti szerződés „B” kategóriás jogosítvánnyal vezethető gépjárművek bérlete beszerzésére
2015.06.29.
2015.07.28.
D.527/2015.
Bevándorlási és Állampolgársági Hivatal Befogadó Állomás, Bicske
Higiéniai és tisztítószerek beszerzése a BÁH Befogadó Állomás és Telephelyei részére
2015.06.29.
2015.08.31.
D.523/2015.
Mórahalom Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a KEOP-4.10.0/C-12-2013-0180 azonosító számú, "Napelemes kiserőmű létesítése Mórahalom Városi Önkormányzat beruházásában" megnevezésű projekt keretében napelemes erőmű kivitelezési munkáinak megvalósítása vonatkozásában
2015.06.26.
2015.07.14.
D.522/2015.
Hasznosi Szabadidő Egyesület
"Mátrakapu kaland- és ökoturisztikai élménypark működéséhez, üzemeltetéséhez kapcsolódó- Bútorok, berendezési és kommunikációs eszközök beszerzése" tárgyú ÉMOP-2.1.1/B-12 azonosító számú támogatási szerződéshez kötődő árubeszerzés megvalósítása
2015.06.26.
2015.07.23.
D.525/2015.
Kiskunhalas Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a Csipke-városközpont megújítása - Kiskunhalas belvárosi akcióterületének fejlesztése, beruházás azonosító: DAOP-5.1.2/A-09-2f-2013-0001 projekt kivitelezésére II ütem, új homlokzati nyílászárók gyártása és beépítése
2015.06.26.
2015.08.04.
D.524/2015.
Heves Város Önkormányzata
Heves város magasépítési munkái: Közterületi WC, volt "Óráspavilon" felújítása tárgyú ÉMOP-1.2/A-09-2f-2011-0008 azonosító számú támogatási szerződéshez kötődő árubeszerzés megvalósítása
2015.06.26.
2015.08.12.
D.518/2015.
Magyar Agrár-, Élelmiszergazdasági és Vidékfejlesztési Kamara
Nyomdai szolgáltatások beszerzése – keretmegállapodás
2015.06.25.
2015.07.09.
D.519/2015.
Fővárosi Vízművek zRt.
Adásvételi keretszerződés asztali számítógépek, monitorok, notebook és ultrabook számítógépek, valmaint tabletek szállítására a Fővárosi Vízművek Zrt. részére - 1. rész
2015.06.25.
2015.08.04.
D.521/2015.
Semmelweis Egyetem
A Semmelweis Egyetem kiegészítő gyógyszerbeszerzése - 1. rész
2015.06.25.
2015.08.17.
D.520/2015.
KEF Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Számítógéprendszerek szállítása és kapcsolódó szolgáltatások teljesítése - 2015
2015.06.25.
2015.07.13.
D.516/2015.
Eszterházy Károly Főiskola
TÁMOP 4.2.1C-14/1/Konv-2014-0003 azonosító számú "TUDÁS-PARK Eger és térsége tudástranszfer tevékenységeinek fejlesztése" projekt ketetén belül Aximmetry szoftver beszerzése
2015.06.24.
2015.07.07.
D.515/2015.
Csongrádi Közmű Szolgáltató Kft.
Vállalkozási szerződés a csongrádi fürdő bővítésének és fejlesztésének (kiúszó medence létesítése) kiegészítő munkáira
2015.06.24.
2015.07.07.
D.517/2015.
Mátraszentimre Község Önkormányzata
Közutak felújítása Mátraszentimre községben, Gyopár u. felújítása tekintetében - Kbt. mellőzése
2015.06.24.
2015.07.08.
D.469/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Egyéb más jellegű szolgáltatások (Medicommers Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.470/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Gyógyszer beszerzése (Hungaropharma Zrt.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.468/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Gyógyszer beszerzése (Hungaropharma Zrt.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.464/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Gyógyszer beszerzése (Fresenius Kabi Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.513/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Működési célú eloz. felszámított le nem vonható ÁFA (Vascular Venture Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.512/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Működési célú eloz. felszámított le nem vonható ÁFA (Vascular Venture Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.509/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Egyszer használatos szakmai anyagok beszerzése (Greiner Bio-one Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.504/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Orvosi implantátumok beszerzése (ReplantMed Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.502/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Egyszer használatos szakmai anyagok beszerzése (Medi Trevill Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.501/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
EFI szakanyagok beszerzése (Medtronic Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.499/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Működési célú eloz. felszámított le nem vonható ÁFA (Sodexo Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.497/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Működési célú eloz. felszámított le nem vonható ÁFA (Alcon Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.495/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Gyógyszer beszerzése (Teva Zrt.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.494/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
EFI szakanyagok beszerzése (Biotronik Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.493/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Orvosi implantátumok beszerzése (Medicontur Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.492/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Egyszer használatos szakmai anyagok beszerzése (Ameco 2000 Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.489/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Egyszer használatos szakmai anyagok beszerzése (B.Braun Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.488/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Vegyszer beszerzése (Roche Magyarország Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.487/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Vegyszer beszerzése (Hartmann-Rico Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.484/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Gyógyszer beszerzése (Fresenius Kabi Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.514/2015.
Holocaust Dokumentációs Központ és Emlékgyűjtemény Közalapítvány
A Holocaust Dokumentációs Központ és Emlékgyűjtemény Közalapítvány épületének elektromos és gépészeti üzemeltetése és karbantartása
2015.06.23.
2015.08.05.
D.481/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
EFI szakanyagok beszerzése (St.Jude Medical Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.446/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Vegyszer beszerzése (Radiometer Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.448/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Működési célú eloz. felszámított le nem vonható ÁFA (Replant-Cardo Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.450/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Működési célú eloz. felszámított le nem vonható ÁFA (Euromedic Pharma Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.453/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Egyszer használatos szakmai anyagok beszerzése (BeWeGe Medical UG) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.454/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Egyéb egészségügyi szakanyagok beszerzése (Dutchmed Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.457/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Vegyszer beszerzése (Diagnosticum Zrt.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.460/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Gyógyszer beszerzése (Euromedic Pharma Zrt.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el