Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.1001/2016.
Nitrokémia Környezetvédelmi Tanácsadó és Szolgáltató Zrt.
Vállalkozási keretszerződés a Nitrokémia Zrt. által indított "Gyöngyösoroszi Ércbánya-bezárás V. ütem" tárgyú projekt megvalósítására
2016.12.05.
2016.12.23.
D.1009/2016.
MTA Magyar Tudományos Akadémia Könyvtár és Információs Központ
A ProQuest Central, a SciTech Premium Collection és a ProQuest Dissertatiton & Theses Global adatbázisokhoz való hozzáférésre irányuló szerződés
2016.12.06.
2016.12.19.
D.1007/2016.
Natura Integrált Közösségi és Szolgáltató Terekért Közhasznú Egyesület
A 99. hrsz. alatti ingatlanon Integrált Közösségi és Szolgáltató Tér kialakítása elnevezésű projekt megvalósítása
2016.12.06.
2017.01.02.
D.1005/2016.
Zöld Kultúra Közhasznú Egyesület
Integrált Közösségi és Szolgáltató Tér kialakítása Kisberényen elnevezésű projekt megvalósítása
2016.12.06.
2017.01.09.
D.1010/2016.
MTA Magyar Tudományos Akadémia Könyvtár és Információs Központ
A ScienceDirect, a Scopus, valamint a SciVal adatbázishoz való hozzáférés biztosítása (2017-2018)
2016.12.06.
2016.12.19.
D.1012/2016.
Kecskemét Megyei Jogú Város Önkormányzata
Takarítási feladatok elvégzése Kecskemét Megyei Jogú Város Önkormányzat központosított beszerzési rendszeréhez csatlakozott intézmények és gazdasági társaságok részére
2016.12.06.
2017.01.03.
D.1008/2016.
Országos Vízügyi Főigazgatóság
MAVIR kezelésében levő távvezetékek (Munkács-Tiszalök, Munkács-Kisvárda 220 kV-os távvezetékk, Munkács-Sajószöged 400 kV-os távvezeték) kiváltására vonatkozó kártalanítási megállapodás - Kbt. mellőzése
2016.12.06.
2017.01.10.
D.1006/2016.
Örök Fiatalok Holládért Egyesület
A 92/1. hrsz. alatti ingatlanon Integrált Közösségi és Szolgáltató Tér kialakítása elnevezésű projekt megvalósítása
2016.12.06.
2017.01.02.
D.1004/2016.
EU HÁZ Közösségi Szolgáltató Nonprofit Kft.
A 12208 hrsz. alatti ingatlanon Integrált Közösségi és Szolgáltató Tér kialakítása elnevezésű projekt megvalósítása
2016.12.06.
2017.01.02.
D.1003/2016.
Budapesti Gazdasági Egyetem
Bútorok beszerzése a Budapesti Gazdasági Egyetem részére
2016.12.06.
2017.01.17.
D.1011/2016.
Toldy Ferenc Kórház-Rendelőintézet
Adás-vételi szerződé orvosi eszközök beszerzésére és üzembe helyezésére a KEOP 5.6.0. azonosítószámú "Központi költségvetési szervek energiahatékonysági beruházásai" tárgyú projekt keretében
2016.12.06.
2017.01.05.
D.1013/2016.
Erdőhorváti Község Önkormányzata
Brikettáló gép beszerzése
2016.12.07.
2017.01.10.
D.1014/2016
Nemzeti Fejlesztési Programiroda Nonprofit Kft.
Vállalkozási szerződés a Kunmadaras nagyközség szennyvízcsatornázása és tisztító telep korszerűsítése (KEHOP-2.2.2-15-2015-00028) megnevezésű projekt komplex tervezési feladatainak ellátására vonatkozóan
2016.12.08.
2017.01.03.
D.1015/2016.
Budapest Főváros VI.kerület Terézváros Önkormányzata
Terézváros újság nyomdai szolgáltatásának nyújtása
2016.12.08.
2017.01.18.
D.1016/2016.
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata közigazgatási területén parkok és zöldfelületek fenntartása feladatainak ellátása vállalkozási szerződés keretében - 1. rész
2016.12.09.
2017.01.24.
D.1017/2016.
Kecskemét Megyei Jogú Város Önkormányzata
Adásvételi szerződés autóbusz járműtelep felszereléséhez szükséges eszközök és tartozékok szállítására, telepítésére, üzembe helyezésére az IKOP-3.2.0-15-2016-00007 azonosítószámú, "Kecskemét város közösségi közlekedés fejlesztése, átalakítása-zéró emissziós zóna megteremtése soros hibridhajtású alacsonypadlós autóbuszok bezerzésével II.szakasz" című projekt keretében
2016.12.12.
2017.01.02.
D.1018/2016.
MTA Könyvtár és Információs Központ
Az UpToDate on-line adatbázishoz való hozzáférésre irányuló szerződés
2016.12.12.
2016.12.21.
D.1020/2016.
KIVING Ingatlangazdálkodó és Beruházásszervező Kft.
1028 Budapest, Templom u. 12-14. (HRSZ: 54281)sz. alatti ingatlanon lévő Klebelsberg-kastély épületegyüttes felújítása, Klebelsberg emlékház és vendégház kialakítása
2016.12.14.
2017.01.09.
D.1021/2016.
Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Kft.
Lucernaszenázs vásárlása 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.12.14.
2017.01.09.
D.1019/2016
Tata Város Önkormányzata
Építési szerződés Tata, Bercsényi u. 1. sz. alatti épület átalakítására és felújítására
2016.12.14.
2017.01.13.
D.1022/2016.
Borsodvíz Önkormányzati Közüzemi Szolgáltató Zrt.
"Azbesztcement anyagú ivóvíz fővezetékek cseréje B.A.Z. megye kistérségi településein a GW-Borsodvíz Kft. szolgáltatási területén" tárgyú projekt keretén belül a korábban leszerződött építési beruházáshoz szorosan kapcsolódó újabb építési beruházás vonatkozásában FIDIC mérnök-felügyeleti feladatok ellátása, Kbt. mellőzése, szerződés jogsértő módosítása
2016.12.15.
2017.02.28.
D.1023/2016.
Szolnok Térségi Hulladékgazdálkodási Társulás
Szolnoki térségi regionális hulladékgazdálkodási rendszer fejlesztése keretében szemléletformáló tevékenység ellátása
2016.12.15.
2017.02.06.
D.1024/2016.
Országos Korányi TBC és Pulmonológiai Intézet
Tüdővarrógépek, tárak beszerzése konszignációs raktárba történő elhelyezéssel
2016.12.16.
2017.01.12.
D.1026/2016.
Nemzeti Sportközpontok
Tatai Edzésközpont Zöldszalon felújítása, valamint a IV. sz. csarnokban nyílászárók cseréje
2016.12.19.
2017.01.16.
D.1025/2016.
Csolnoky Ferenc Kórház
Nővérszálló energetikai megtakarítás célú felújítása 2016
2016.12.19.
2017.01.16.
D.1027/2016.
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata
Tulipános Ház - tenderterv készítése
2016.12.19.
2017.02.09.
D.1028/2016.
Mátranovák Községi Önkormányzat
Mátranovák belterületi utak felújítása - 2016.
2016.12.20.
2017.03.02.
D.1031/2016.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
„Vállalkozási szerződés az „M4 autópálya Berettyóújfalu-Nagykereki (országhatár) közötti szakasz kivitelezési munkáinak elvégzésére II. ütem (PST kód: A004.07)"
2016.12.21.
2017.02.27.
D.1030/2016
Emberi Erőforrások Minisztériuma
Foglalkozás-egészségyi szolgáltatás megrendelése
2016.12.21.
2017.01.23.
D.1029/2016.
Országos Környezetvédelmi és Természetvédelmi Főfelügyelőség
MKB11/2016 Társított csomagolási hulladékok gyűjtése, előkezelése és hasznosítása 2016. évre szóló szolgáltatás-megrendelési szerződés a környezetvédelmi termékdíjról szóló 2011. évi LXXXV. tv. 22.§ (1) bekezdés alapján - 1., 2., 3. és 4. rész
2016.12.21.
2017.01.16.
D.1033/2016.
KEF Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Mobil távközlési szolgáltatások beszerzése 2016. - 1. rész
2016.12.22.
2017.01.17.
D.1032/2016.
Somogy Megyei Kaposi Mór Oktató Kórház
Konyhatechnológiai berendezések beszerzése és karbantartása
2016.12.22.
2017.02.14.
D.1035/2016.
Millenáris Széllkapu Beruházó, Fejlesztő és Üzemeltető Nonprofit Kft.
A Margit körút 85-87. bontás projekt kommunikációs stratégiájának kidolgozása és végrehajtása, a vonatkozó PR feladatok ellátása, valamint a projekt weboldalának létrehozása és az oldal tartalom, menedzsmentje
2016.12.23.
2017.01.20.
D.1034/2016.
Fővárosi Önkormányzat Idősek Otthona Gyula
Különféle élelmiszerek beszerzése - 6. rész
2016.12.23.
2017.01.23.
D.1036/2016.
Millenáris Széllkapu Beruházó, Fejlesztő és Üzemeltető Nonprofit Kft.
A Margit körút 85-87. bontás projekt kommunikációs stratégiájának kidolgozása és végrehajtása, a vonatkozó PR feladatok ellátása, valamint a projekt weboldalának létrehozása és az oldal tartalom, menedzsmentje (éves statisztikai összegzés készítésének elmulasztása)
2016.12.23.
2017.01.20.
D.1038/2016.
Szegedi Tudományegyetem
Várandósgondozási szakrendelési feladatok ellátásának biztosítása
2016.12.23.
2017.01.23.
D.1037/2016.
Országos Vízügyi Főigazgatóság
Vállalkozási szerződés keretében a "Hajdúhátsági többcélú vízgazdálkodási rendszer fejlesztése" című KEHOP-1.3.0-15-00005 azonosító számú projekt tervezése és kivitelezése a FIDIC Sárga Könyv szerint megkötésre kerülő szerződésben foglalt munkák FIDIC mérnöki, műszaki ellenőrzési feladatainak ellátása
2016.12.23.
2017.01.25.
D.1039/2016.
DÓM Fejlesztő- és Turisztikai Szolgáltató Szervezet
A Szegedi Dóm turisztikai vonzerővé fejlesztése projekt kapcsán műszaki ellenőri szolgáltatás ellátása
2016.12.27.
2017.01.25.
D.1041/2016.
DÓM Fejlesztő- és Turisztikai Szolgáltató Szervezet
A Szegedi Dóm turisztikai vonzerővé fejlesztése projekt kapcsán kiviteli tervek elkészítésére irányuló tervezői szolgáltatás
2016.12.27.
2017.01.25.
D.1042/2016.
ÓNTE Ópusztaszeri Nemzeti Történeti Emlékpark Kiemelten Közhasznú Nonprofit Kft.
Lépj be a múltba! - Történelmi időutazás Ópusztaszeren projekt kapcsán Hang és világítástechnikai eszközök beszerzése
2016.12.27.
2017.01.23.
D.1040/2016.
DÓM Fejlesztő- és Turisztikai Szolgáltató Szervezet
A Szegedi Dóm turisztikai vonzerővé fejlesztése projekt kapcsán belsőépítészeti tervezési munka a Dóm liturgikus terére, a nyugati toronyra, az altemplomra, a lépcső alatti térre, a Dömötör toronyra, a Nemzeti Panteonra és a Püspöki Székház kertjére.
2016.12.27.
2017.01.25.
D.1043/2016.
NIF Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
Keretmegállapodás megkötése rendezvényszervezés, szórólapozás (nyitó és zárórendezvények, sajtótájékoztatók, lakossági fórumok, a NIF Zrt. rendezvényei, EU kommunikációhoz tartozó szórólapozás) tevékenység végzésére
2016.12.27.
2017.02.17.
D.1044/2016.
Siklós Város Önkormányzata
Közétkeztetési szolgáltatás nyújtása Siklós Város Önkormányzatának közintézményeiben
2016.12.28.
2017.01.20.
D.1046/2016.
BKK (Budapesti Közlekedési Központ) Zrt.
"1-es villamos meghosszabítása az Etele térig" elnevezésű projekt uniós kötelezettségű kommunikációs feladatainak ellátása
2016.12.29.
2017.01.23.
D.1045/2016.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Sugárterápiás betegrögzítő rendszer beszerzése
2016.12.29.
2017.01.09.
1/2017.
Nemzeti Közlekedési Hatóság
Energoline mérősori szoftverkövetés
2017.01.02.
2017.01.18.
D.1/2017.
Nemzeti Közlekedési Hatóság
Energoline mérősori szoftverkövetés
2017.01.02.
2017.01.18.
D.2/2017.
Nemzeti Fejlesztési Programiroda Nonprofit Kft.
Vállalkozási szerződés a KEHOP-2.2.2-15-2015-00027 azonosítószámú projekt keretében, Tarpa nagyközség szennyvíztisztító telepének bővítési és korszerűsítési feladatainak ellátására vonatkozóan, a FIDIC Sárga Könyv feltételei szerint
2017.01.02.
2017.02.09.
D.3/2017.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Megbízási szerződés az M1 autópálya 158 km szelvényében lévő Lajta pihenőhelyen tengelysúly-mérő ikerállomás kivitelezési munkáihoz és kiegészítő tervezési feladataihoz kapcsolódó mérnöki feladatok ellátására
2017.01.03.
2017.01.18.
D.5/2017.
Eger MJV Önkormányzata, TERRA-LOG Mélyépítő Kft, Geohidroterv Kft.
Vállalkozási szerződés az "Eger, Ipari park 9847. hrsz. és környékének kármentesítése" KEOP-2.4.0/2F/09-11-2011-0008 számú projekt megvalósítására
2017.01.03.
2017.01.19.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el