Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.384/2020
Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság
„LRL rendszer kialakítása" EKR000684422020
2020.09.07.
2020.10.21.
D.384/2021
Országos Mentális, Ideggyógy. és Idegseb. Int. (Orsz. Klinikai Idegtudományi Intézet)
„Transzkranialis mágneses stim. berendezés #2” EKR000673242021
2021.08.26.
2021.09.06.
D.384/2022
Tata Város Önkormányzata
Tata „Kőfaragó-ház” eszközbeszerzése ME2 - 1. rész EKR000537232022
2022.09.30.
2022.12.15.
D.384/2023
Kiskunlacházi Konyha ( Ügyfélkapun Központi Konyha)
Élelmiszer alapanyag beszerzése 2023 - 2. rész EKR000798752023
2023.09.14.
2023.12.22.
D.384/2024
Magyar Műszaki és Közlekedési Múzeum
6 darab gépjármű felújítása - 2. rész (1 db Oldsmobile Model R Curved Dash típusú személygépjármű) EKR000086512024
2024.06.10.
2024.07.03.
D.384/2025
Siklós Város Önkormányzata
„TOP_PLUSZ-1.2.1-21-BA1-2022-00030 Komplex tervezés” - 1. rész Közúti tervezés EKR000367662023
2025.06.12.
2025.09.04.
D.384/2026
Hajdúdorog Város Önkormányzata
Belterületi úthálózat fejlesztése Hajdúdorogon - 2. rész EKR002203252025
2026.07.17.
2026.07.27.
D.385/12/2006.
Társasház Szeged, Szilléri sor 1., lakásfenntartó szövetkezet elnöke: Kertész László
Építési szerződés, iparosított technológiával épült lakóépületek energiatakarékos felújítása
2006.06.20.
2006.07.20.
D.385/2009.
Érd Megyei Jogú Város Önkormányzata
Érd Megyei Jogú Város Önkormányzatának fenntartásában lévő nevelési, oktatási és szociális intézményekben közétkeztetés biztosítása, konyhák üzemeletetésével
2009.07.21.
2009.08.24.
D.385/2010.
Pest Megyei Múzeumok Igazgatósága
Pest megyei lelőhelyeken régészeti utómunkák körében a leletanyagok restaurálása, dokumentálása
2010.05.12.
2010.06.22.
D.385/2011
Szentes Város Önkormányzata
Klauzál Utcai Óvoda felújítása, bővítése
2011.06.06.
2011.07.06.
D.385/2012.
Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzata
Turisztikai fejlesztés Miskolc-Tapolcán - az ökoturisztikai modul kialakításhoz tartozó projekt elemek engedélyezési terveinek elkészítése
2012.06.12.
2012.07.24.
D.385/2013.
Dánszentmiklós-Nyáregyháza Szennyvízkezelési és Csatornázási Társulás
Vállalkozási szerződés Dánszentmiklós-Nyáregyháza Szennyvízelvezetés és tisztítás II. ütem tárgyú, KEOP-1.2.0/09-11-2012-0004 azonosító számú projekthez kapcsolódó kivitelezési munkák elvégzésére FIDIC Piros Könyv szerint
2013.09.03.
2013.10.15.
D.385/2014.
Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata
Győrszentiván Kertváros és Gönyű, Dózsamajori bekötő út közötti kerékpárút építés, I. ütem
2014.07.25.
2014.08.13.
D.385/2015.
Országos Tisztifőorvosi Hivatal
Adásvételi szerződés - Az egészséges ivóvíz biztosításához szükséges laboratóriumi fejlesztések megvalósítása céljából különféle labortechnikai készülékek és eszközök beszerzése - IV. rész
2015.06.15.
2015.08.17.
D.385/2016.
Baja Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés Petőfi-sziget és Pandúr-sziget között gyalogos és kerékpáros híd engedélyezési tervdokumentációjának összeállítására és az engedélyeztetés lebonyolítására
2016.05.27.
2016.06.06.
D.385/2017.
Dr. Entz Ferenc Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Kollégium
Földgáz beszerzésére kötött vállalkozási szerződés az E.ON Kft-vel 2008-ban, szerződés módosítása 2015. - Kbt. mellőzése
2017.07.28.
2017.08.25.
D.385/2018
Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata
Weöres Sándor óvoda átalakítása, bővítése illetve, Pipitér óvoda felújítása vállalkozási szerződés keretében
2018.11.15.
2019.01.23.
D.385/2019
DAKK Dél-alföldi Közlekedési Központ Zrt.
Mercedes-Benz Citaro G Blue Tec Hybrid típusú városi autóbuszok javítása, karbantartása
2019.07.19.
2019.10.17.
D.385/2020
Pig And Hús KFT
Húsfeldolgozó üzem létesítése innovációval - árubeszerzés - 2. rész
2020.09.08.
2020.10.12.
D.385/2021
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kórházak és Egyetemi Oktatókórház
„Infekciókontrollhoz kapcsolódó eszközök és anyagok beszerzése az SZSZBMK-ban” - 4. rész EKR001354562020
2021.08.26.
2021.10.25.
D.385/2022
Tata Város Önkormányzata
Tata „Kőfaragó-ház” eszközbeszerzése ME2 - 2. rész EKR000537232022
2022.09.30.
2022.12.15.
D.385/2023
Kistarcsa Flór Ferenc Kórház
Különféle élelmiszerek beszerzése 2023 - 15. rész EKR000048392023
2023.09.14.
2023.10.27.
D.385/2024
Magyar Műszaki és Közlekedési Múzeum
6 darab gépjármű felújítása - 3. rész (1 db Csonka személygépkocsi) EKR000086512024
2024.06.10.
2024.07.03.
D.385/2025
Siklós Város Önkormányzata
„TOP_PLUSZ-1.2.1-21-BA1-2022-00030 Komplex tervezés” - 2. rész Felújítás, korszerűsítés tervezése. EKR000367662023
2025.06.12.
2025.09.04.
D.385/2026
Székesfehérvár Megyei Jogú Város Önkormányzata
„Campus eszközbeszerzések 2025” - 5. rész - IT eszközök beszerzése- 3 iskola” EKR000503732025
2026.07.17.
D.386/2010.
Központi Szolgáltatási Főigazgatóság
Hálózati aktív és passzív eszközök szállítása és kapcsolódó szolgáltatások teljesítése 2010.
2010.05.12.
2010.06.24.
D.386/2011.
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata közigazgatási területén parkgondozási munkák ellátása, fás szárú növények gondozása, játszóterek karbantartási munkáinak ellátása vállalkozási szerződés keretében
2011.06.07.
2011.07.15.
D.386/2012.
Skanzen Értékvédő Hagyományőrző és Turisztikai Közhasznú Egyesület
Aktív turisztikai és kerékpáros központ építése
2012.06.12.
2012.07.09.
D.386/2013.
DHK Hátralékkezelő és Pénzügyi Szolgáltató Zrt.
Személyes felkereséses behajtási tevékenység
2013.09.03.
2013.09.17.
D.386/2014.
Nemzeti Fejlesztési Minisztérium
Koncessziós pályázat: dohánytermék kiskereskedelmi jogosultság átengedése.
2014.07.30.
2014.08.26.
D.386/2015.
FM Kelet-Magyarországi Agrár-Szakképző Központ, Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Kollégium
2014/2015 gázév szabadpiaci fölgáz energia szállítása
2015.06.16.
2015.07.02.
D.386/2016.
Baja Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a meglévő kikötő vízi színpad bővítésének engedélyezési tervdokumentációjának összeállítására és az engedélyeztetés lebonyolítására
2016.05.27.
2016.06.06.
D.386/2017.
KEF Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Minisztériumok és háttérintézményeik számára ballonos víz besezrzése a kapcsolódó vízadagoló berendezések biztosításával
2017.07.31.
2017.08.16.
D.386/2018
Kemeneshőgyész Község Önkormányzata
Rendezvényszervezés, Képzések-EFOP-1.5.3-16 - 2. rész - Képzések
2018.11.15.
2019.01.02.
D.386/2019
Semmelweis Egyetem
Nagy felbontású véráramlásmérő készülék a Semmelweis Egyetem Farmakológiai és Farmakoterápiás Intézet részére
2019.07.22.
2019.07.26.
D.386/2020
Pig And Hús Kft.
Húsfeldolgozó üzem létesítése innovációval -árubeszerzés - 3. rész
2020.09.08.
2020.10.12.
D.386/2021
Hévíz Város Önkormányzat
„Nagyparkoló – Zöldfelület kialakítása” EKR000348432019
2021.08.27.
2021.11.05.
D.386/2022
Demjén Község Önkormányzata
Egerszalók-Demjén közötti kerékpárút hálózat építése, Demjén közigazgatási területére eső szakasza
2022.10.05.
2022.10.19.
D.386/2023
Legfőbb Ügyészség
Informatikai Központ őrzés-védelem szolgáltatások EKR001008632023
2023.09.14.
2023.11.08.
D.386/2024
Magyar Műszaki és Közlekedési Múzeum
6 darab gépjármű felújítása - 4. rész (1 db BMW Isetta típusú személygépjármű) EKR000086512024
2024.06.10.
2024.07.03.
D.386/2025
Palota Holding Zrt
„Felújítási és karbantartási munkák 2025.” 2. rész Felújítás és karbantartás elektromos munkái EKR000453622025
2025.06.13.
2025.08.14.
D.386/2026
Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata
„Tervezési feladat ellátása 11 részben-00009” - 1. rész Nyíregyháza, Krúdy köz 4-10. sz. alatti ép. terv. EKR000062402026
2026.07.17.
D.386/21/2008
Fővárosi Közterület- Fenntartó Zrt.
2008.09.11.
D.386/9/2006.
Álmosd Község Önkormányzata
2006.07.07.
D.387/2009.
Országos Rendőr-főkapitányság
Vállalkozási szerződéssel vegyes bérleti szerződés a Magyar Közút Kht. által kezelt utak 500+40 %% keresztmetszetében fixen telepített, automatikusan működő sebességmérő-rendszer kialakítására és üzemeltetésére
2010.07.27.
2009.09.01.
D.387/2010.
Debreceni Vagyonkezelő Zrt.
Debreceni Vagyonkezelő Zrt. (gesztor), Debrecen MJV Önk.Polg.Hiv. és intézményei, gazdasági társaságai, Debreceni Vegyonkezelő Zrt. tagvállalatai részére mobiltelefonok és kellékei beszerzése, GSM szolgáltatás
2010.05.13.
2010.06.23.
D.387/2011.
MTA Atommagkutató Intézete
Komplex épületenergetikai fejlesztés az MTA Atommagkutató Intézetében vállalkozási szerződés keretében
2011.06.08.
2011.07.19.
D.387/2012.
Abádszalók-Kunhegyes Közös Szennyvízkezelő Társulás
Vállalkozási szerződés az Abádszalók-Kunhegyes közös szennyvízelvezetési és tisztítási projekt megvalósításához szükséges (FIDIC Sárga könyves feltételek szerint) kivitelezési munkáinak tárgyában (1. rész)
2012.06.13.
2012.07.24.
D.387/2013.
Közép-Tisza-Vidéki Vízügyi Igazgatóság
Vállalkozási szerződés őrzés-védelmi feladatok ellátására 2013. július 15. és 2014. május 15. között - 1. rész
2013.09.04.
2013.10.21.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el