Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.424/2026
Gyula Város Önkormányzata
„Gyula város külterületi utak fejl. 2023_Sándorhegy” EKR001016822023
2026.08.05.
D.424/2025
MVM Égáz-Dégáz Földgázhálózati Zrt.
„Alépítményi és helyreállítási munkák - 12 részben” - 4. rész - Szentesi üzemegység EKR001609462024
2025.06.27.
2025.10.01.
D.424/2024
Budapest Főváros XI. kerület Újbuda Önkormányzata
„Bölcsődei-óvodai-iskolai és felnőtt közétkeztetés” EKR001105872024
2024.07.08.
2024.08.16.
D.424/2023
Semmelweis Egyetem
„Inhalációs nitrogén-monoxid beszerzése adagolóval” EKR000577582023
2023.10.02.
2023.11.20.
D.424/2022
Kadarkút Város Önkormányzata
Orvosi rendelő és egészségház építése EKR000412892021
2022.11.03.
2023.02.10.
D.424/2021
Pári Község Önkormányzata
Szegregált élethelyzet Páriban - 4. rész - 7091 Pári, Kis u. 209. - Hrsz 261. EKR001242812019
2021.09.27.
2021.12.06.
D.424/2020
HM Védelemgazdasági Hivatal
"OKKER szoftver üzembentartása 2020-2022" EKR000362232020
2020.09.28.
2020.10.19.
D.424/2019
Medgyesegyháza Városi Önkormányzat
Külterületi út építése EKR000154822019
2019.08.21.
2019.09.13.
D.424/2018
Magyar Tenisz Szövetség
2017. évi nemzetközi tenisztornák (WTA International női tenisztorna és az ATP 250 Word Tour férfi tenisztorna) magyarországi megrendezése - Kbt. mellőzése
2018.12.21.
2019.02.14.
D.424/2017.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Izotóp beszerzésére megkötött szerződés 2015. április 27-i módosítása (Pozitron Diagnosztika Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.15.
2017.09.28.
D.424/2016.
BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság
A központi szúnyoggyérítés megszervezésével összefüggő szakértői feladatok ellátása (2016)
2016.06.10.
2016.06.27.
D.424/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Gyógyszer beszerzése (Fresenius Kabi Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.424/2014.
Kenézy Gyula Kórház és Rendelőintézet
TIOP-2.2.4-09/1-2010-0032 - struktúraváltás támogató projekt keretében kiegészítő építési beruházás - "L" jelű régi központi diagnosztikai épület légtechnikai kivitelezése
2014.08.12.
2014.08.15.
D.424/2013.
Füzesabony Város Önkormányzata
folyószámla hitelkeret szerződés megkötése - Kbt. mellőzése
2013.09.24.
2013.11.04.
D.424/2012.
Budapest Főváros XIII. kerület Önkormányzat
Budapest XIII. kerület területére parkoló jegykiadó automaták beszerzése, telepítése és kapcsolódó szolgáltatások ellátása.
2012.07.05.
2012.08.02.
D.424/2011.
Móra Ferenc Múzeum, Csongrád Megyei Önkormányzat Múzem
Geodézia, térinformatikai és régészeti adatbázis felöltési munkák elvégzése
2011.06.17.
2011.07.28.
D.424/2010.
GYSEV Győr-Sopron-Ebenfurti- Vasút Zrt.
Intermodális logisztikai fejlesztés a GYSEV Zrt-nél - Konténerrakodó targonca beszerzése 2
2010.05.26.
2010.07.05.
D.423/7/2009
Bács-Kiskun Megyei Önkormányzat
Hajósi Érseki Kastély turisztikai célú, interakív, látógatóbarát bemutatóhellyé történő fejlesztése
2009.07.31.
2009.08.13.
D.423/7/2008
Avastetői Általános, Magyar- Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola és Alapfokú Mővészetoktatási Intézmény
2008.09.19.
D.423/2026
MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
„Gázelosztó vezeték rekonstrukciós munkák” EKR000025522026
2026.08.05.
D.423/2025
MVM Égáz-Dégáz Földgázhálózati Zrt.
„Alépítményi és helyreállítási munkák - 12 részben” - 3. rész - Szeghalmi üzemegység EKR001609462024
2025.06.27.
2025.07.31.
D.423/2024
Becske Község Önkormányzata
„Becske belterületi vízelvezető hálózat fejlesztése” EKR001078392022
2024.07.05.
2024.10.28.
D.423/2023
Kehidakustány Község Önkormányzata
Központi információs és közösségi épület építése EKR000355452021
2023.10.02.
2024.01.15.
D.423/2022
Borsod Bacon Kft.
Sertéstelep korszerűsítése és bővítése Borsodszirákon
2022.11.03.
2023.02.14.
D.423/2021
Pári Község Önkormányzata
Szegregált élethelyzet Páriban - 3. rész - 7091 Pári, Gyulaji u. 167. - Hrsz 131. EKR001242812019
2021.09.27.
2021.12.06.
D.423/2020
Dél-pesti Centrumkórház - Országos Hematológiai és Infektológiai Intézet
Különféle élelmiszerek beszerzése - 14. rész EKR000994712019
2020.09.28.
2020.10.22.
D.423/2019
Medgyesegyháza Városi Önkormányzat
Külterületi út építése EKR000967532018
2019.08.21.
2019.09.13.
D.423/2018
Pécsi Tudományegyetem
Konszolidációs Támogatásból beszerzendő eszközök a PTE részére - 3., 5., 8., 9. és 11. részek
2018.12.21.
2019.01.21.
D.423/2017.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Csípő- és térdprotézis beszerzésére megkötött szerződés 2015. március 23-i módosítása (Johnson and Johnson Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.15.
2017.09.25.
D.423/2016.
Pallas Athéné Domus Optima Befektetési, Ingatlanhasznosító és Szolgáltató Zrt.
Kbt. hatálya alá tartozásról szóló értesítés elmulasztása
2016.06.10.
2016.07.04.
D.423/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Egyéb egészségügyi szakanyagok beszerzése (ReplantMed Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.423/2014.
Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés "A Nyíregyházi Bujtosi Szabadidő Csarnok fejlesztésének támogatása című projekt II. és III. részének kiviteli terveinek elkészítése
2014.08.08.
2014.09.18.
D.423/2013.
Gyömrő Város Önkormányzata
Gyömrő város területén közétkeztetési tevékenység ellátása - Kbt. mellőzése
2013.09.24.
2013.11.04.
D.423/2012.
Fővárosi Önkormányzat Csarnok és Piac Igazgatósága
Vállalkozási szerződés ajánlatkérő különböző telephelyein őrzési és alkalmankénti biztonsági szolgáltatás nyújtására
2012.07.04.
2012.07.24.
D.423/2011.
Nemzeti Adó- és Vámhivatal Központi Hivatala Budapest
A nemzeti Adó- és Vámhivatal részére a 8002/2007. (11.21.) MeH tájékoztatóban meghatározott közép és felső-közép kategóriás személygépjárművek beszerzése
2011.06.17.
2011.07.14.
D.423/2010.
Batthyány Kázmér Szakkórház
Élelmiszer beszerzés vonatkozásában közbeszerzési eljárás jogtalan mellőzése
2010.05.26.
2010.07.08.
D.422/9/2008
Miskolci Egészségügyi Központ és Egyetemi Oktató Kórház
2008.09.19.
D.422/2026
Magyar Posta Zrt.
Takarítás (Fejér, Komárom-Esztergom, Zala) - 2.rész Komárom-Esztergom vármegye, 3.rész Zala vármegye EKR001723492025
2026.08.04.
2026.08.26.
D.422/2025
MVM Égáz-Dégáz Földgázhálózati Zrt.
„Alépítményi és helyreállítási munkák - 12 részben- 1. rész - Békéscsabai Üzemegység” EKR001609462024
2025.06.27.
2025.07.31.
D.422/2024
Biokom Pécsi Városüzemeltetési és Környezetgazdálkodási Kft.
„Munkagépek beszerzése 2” - 2. rész árokásó - rakodógép beszerzése EKR001051812024
2024.07.05.
2024.08.12.
D.422/2023
Semmelweis Egyetem
"Személytaxi-szolgáltatás igénybevétele" EKR002081362022
2023.09.28.
2023.11.07.
D.422/2022
Nagykáta Város Önkormányzata
Szakrendelő bővítése és felújítása EKR001110452020
2022.11.03.
2023.02.10.
D.422/2021
Pári Község Önkormányzata
Szegregált élethelyzet Páriban - 1. rész - Csillagház – 7091 Pári Nagy u. 24. - Hrsz 37/2., EKR001242812019
2021.09.27.
2021.12.06.
D.422/2020
Országos Vérellátó Szolgálat
Légi szállítási kapacitás szervszállításhoz
2020.09.28.
2020.10.13.
D.422/2019
Medgyesegyháza Városi Önkormányzat
Külterületi út építése EKR000656522018
2019.08.21.
2019.09.13.
D.422/2018
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Növényzetápolás gépeinek beszerzése
2018.12.19.
2019.02.07.
D.422/2017.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Varrógépek és sebhálók beszerzésére kötött szerződés 2015. augusztus 27-i módosítása (Johnson and Johnson Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.15.
2017.09.25.
D.422/2016.
Kecskeméti Duális Oktatás Zrt.
Kbt. hatálya alá tartozásról szóló értesítés elmulasztása
2016.06.10.
2016.07.04.
D.422/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Egyéb egészségügyi szakanyagok beszerzése (Medtronic Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.422/2014.
Klebelsberg Intézményfenntartó Központ
Természettudományos oktatás komplex megújítása a Táncsics Mihály Gimnáziumban” című projekt keretében szaktanári segédlet, valamint tanulói munkafüzet tananyagfejlesztése, és az ahhoz szervesen kapcsolódó feladatok teljes körű ellátása
2014.08.08.
2014.09.08.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el