Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.243/2015.
Szent Lázár Megyei Kórház
Szállítási szerződés egészségügyi implantátumok beszerzésére, kihelyezett áruraktár biztosításával a Szent Lázár Megyei Kórházban 24 hónapos időtartamra
2015.04.27.
2015.06.16.
D.342/2015.
Siófoki Kézilabda és Tenisz Club Sportszolgáltató Kft.
Siófok Kézilabda és Tenisz Club Sportszolgáltató Kft. által használt sportlétesítmények fejlesztésével - Kollégium épület létesítése a 8600 Siófok, Déli u. 2. szám alatti, Siófok belterület 9697/72 hrsz. ingatlanon
2015.05.26.
2015.06.15.
D.343/2015.
BKV Vasúti Járműjavító Kft.
BKV Vasúti Járműjavító Kft. részére különféle csapágyak és gömbcsuklók beszerzése - 2-3. rész
2015.05.27.
2015.06.15.
D.338/2015.
Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt(FKF)
Szállítási keretszerződés keretében az FKF Nonprofit Zrt.-nél üzemeltetett MAN, Mercedes típusú tehergépjármű gyári, új vagy ezekkel egyenértékű után gyártott új alkatrészek beszerzése és szállítása - 2. rész
2015.05.22.
2015.06.15.
D.344/2015.
Egri Főegyházmegye
Vállalkozási szerződés II. Rákóczi Ferenc Katolikus Általános Iskola átalakítása és bővítése (ÉMOP-4.3.1/A-12-2012-0039) tárgyú kivitelezéséhez kapcsolódó új építési beruházás megrendelése
2015.05.28.
2015.06.12.
D.295/2015.
Győr-Sopron-Ebenfurti Vasút Zrt.
Irodai munkavégzéshez szükséges informatikai eszközök beszerzése a GYSEV Zrt. részére
2015.05.14.
2015.06.11.
D.242/2015.
Madách Színház Nonprofit Kft.
Vezeték nélküli mikrofonrendszer beszerzése a Madách Színház Nonprofit Kft. részére
2015.04.27.
2015.06.11.
D.363/2015.
VízTec Víztechnológiai Segédanyagokat Forgalmazó Zrt.
Egyedi gyártású vegyipari reaktor modul, valamint a hozzá műszakilag és technológiailag kapcsolódó 1 db gáz elszívó és gázmosó berendezés kifejlesztése, legyártása, és telepítése kutatásfejlesztési célra
2015.06.04.
2015.06.10.
Kfv.II.38.120/2014/4.
Észak-dunántúli Vízmű Zrt.
Tatabányai szennyvíztisztító telep fejlesztése tárgyú projekthez és a Tatai szennyvíztisztító-telep fejlesztése tárgyú projekthez kapcsolódó projektmenedzsment feladatainak ellátása megbízási szerződés keretében
2015.06.10.
D.287/2015.
Növényi Diverzitás Központ
"Napelemes rendszer fejlesztése a Növényi Diverzitás Központ épületein"c. projekt megvalósítása
2015.05.11.
2015.06.10.
26.K.30.990/2015/11.
Pécsi Tudományegyetem (7622 Pécs, Vasvári Pál u. 4.)
Dekoráció, kiáll, tárgy., egyéb reprezentációs szolgáltatás, egyéb szolgáltatások, egyéb üzemeltetési, fenntart. szolg. irodaszer, sokszorosítási anyagok, munkaruha, védőruha, műszaki, karbantartási anyagok, protokoll tárgyak, reklám és propagandakiadások beszerzése (Pólótransz Kft.) 2013. évben
2015.06.09.
26.K.30.989/2015/9.
Pécsi Tudományegyetem (7622 Pécs, Vasvári Pál u. 4.)
Egyéb szolgáltatások beszerzése (Pedicomp Kft.) 2013. évben
2015.06.09.
Kfv.III.37.283/2015/4.
BKV Budapesti Közlekedési Zrt.
„Munkásszálló-üzemeltetés. Az üzemeltetési feladatok magukban foglalják többek között a következő tevékenységeket: szolgáltatási szerződések előkészítése és megkötése, karbantartása, azonnali hibaelhárítás biztosítása"
2015.06.09.
D.337/2015.
Gróf Esterházy Kórház és Rendelőintézeti Szakrendelő
Adásvételi szerződés keretében a "Struktúraváltást támogató fejlesztés a Gróf Esterházy Kórházban" elnevezésű TIOP 2.2.6/12/1/B-2013-0020 azonosítószámú projekthez kapcsolódó radiológiai berendezése adásvételi és üzembe helyezése, valamint kezelésének jegyzőkönyvezett oktatása - 1. rész
2015.05.22.
2015.06.09.
D.328/2015.
Balassagyarmat Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés Balassagyarmat város és térsége ivóvízellátásának rekonstrukciója kivitelezési munkáinak elvégzésére
2015.05.21.
2015.06.09.
D.321/2015.
Budapesti Corvinus Egyetem
Budapesti Corvinus Egyetem Kinizsi Kollégiumában valamint Testnevelési és Sportközpontjában porta- és recepciós szolgálati feladatok ellátása
2015.05.19.
2015.06.09.
D.244/2015.
Egységes Magyarországi Izraelita Hitközség
"Utazás a Zsidó örökségben Észak-Magyarországon - zarándokút az észak-magyarországi zsidó vallási és kulturális örökségek mentén" elnevezésű projekt keretében a mádi Zsinagóga és Rabbi Ház felújítása
2015.04.28.
2015.06.09.
D.358/2015.
Péterfy Sándor utcai Kórház-rendelőintézet
Számítástechnikai anyagok vásárlása 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.02.
2015.06.08.
D.349/2015.
Tamási Város Önkormányzata
Kerékpárút hálózat kialakítása Tamási városában” elnevezésű DDOP-5.1.1-11-2011-0007 kódszámú pályázathoz kapcsolódóan a Tamási környéki kerékpárút hálózat egyed hiányzó elemeinek megvalósításának kivitelezési munkáihoz kapcsolódó kiegészítő építési beruházás
2015.05.29.
2015.06.08.
D.324/2015.
Nyugat-dunántúli Vízügyi Igazgatóság
Megbízási szerződés a Murai árvízvédelmi szakasz fejlesztése projekt (KEOP-2.1.1/2F/09-11-2011-0009) keretében, FIDIC Piros Könyv szerinti kivitelezési munkákhoz kapcsolódóan független mérnöki, műszaki ellenőri feladatok ellátása, a 191/2009. (IX.15) Korm. rendelet szerint, a kiviteli tervdokumentációban meghatározott, csökkentett műszaki tartalomnak megfelelően
2015.05.19.
2015.06.08.
D.238/2015.
Hollókő Községi Önkormányzat
Próbáljon szerencsét Hollókőn! című projekthez kapcsolódó információ technológiai (kiállítási informatikai és kiállítási multimédia) eszközök szállítása és üzembe helyezése, valamint jegyárusító rendszer és parkoló rendszer beszerzése - 1. rész
2015.04.27.
2015.06.08.
D.234/2015.
Csővár Község Önkormányzata
Többfunkciós Szolgáltató Központ fejlesztése
2015.04.24.
2015.06.08.
D.357/2015.
Péterfy Sándor utcai Kórház-rendelőintézet
Szervízszolgáltatás 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.02.
2015.06.08.
D.356/2015.
Péterfy Sándor utcai Kórház-rendelőintézet
Takarítási szolgáltatás 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.02.
2015.06.08.
D.355/2015.
Péterfy Sándor utcai Kórház-rendelőintézet
Élelmiszer vásárlás 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.02.
2015.06.08.
D.326/2015.
Állami Egészségügyi Ellátó Központ
Minőségbiztosítás: Megbízási szerződés minőségbiztosítói feladatok ellátására, ideértve az informatikai biztonsági szakértői feladatokat is
2015.05.20.
2015.06.08.
D.289/2015.
Füzéri Várgondnokság
"Élő Vár Zemplénben" című projekt keretében "Füzér tervezői művezetés, kiegészítő szolgáltatások"
2015.05.13.
2015.06.05.
D.245/2015.
Mezőkövesd Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a „Városi Rendelőintézet felújítása Mezőkövesden” című ÉMOP-4.1.1/B-12-2013-0001 azonosító számú pályázat keretében eszközszállításra, 1-2. rész
2015.04.28.
2015.06.05.
D.210/2015.
Budapest Főváros XII. kerület Hegyvidéki Önkormányzat
A közterület-felügyelet ellenőrzési és ügyviteli munkáját támogató informatikai rendszer beszerzésére és üzemeltetésére, valamint kiegészítő szolgáltatások nyújtására vonatkozó beszerzések
2015.04.14.
2015.06.05.
D.175/2015.
Klebelsberg Intézményfenntartó Központ
Különféle iskolai és óvodai eszközök beszerzése a DDOP-3.1.2/B-09-2f-2011.0002 azonosító számú Közoktatási esélyegyenlőség a Dráva mentén című projekt keretében, 2. rész: Klebersberg Intézményfenntartó Központ Babócsai iskolájának eszközbeszerzése
2015.03.25.
2015.06.04.
D.327/2015.
Zsigmondy Vilmos Harkányi Gyógyfürdőkórház Nonprofit Kft.
Orvostechnológiai eszközök beszerzése a Zsigmondy Vilmos Harkányi Gyógyfürdőkórház Nonprofit Kft. részére a DDOP-3.1.3/C-11-2011-0001 azonosító számú pályázat keretében
2015.05.20.
2015.06.04.
D.220/2015.
NAV Nemzeti Adó- és Vámhivatal Dél-alföldi Regionális Adó Főigazgatósága
Nemzeti Adó- és Vámhivatal Dél-alföldi Regionális Adó Főigazgatósága telephelyein adatrögzítés és kapcsolódó adminisztrációs tevékenységek ellátása 3 részben
2015.04.20.
2015.06.04.
D.323/2015.
Szekszárd Megyei Jogú Város Önkormányzata
Földgáz energia szállítása az ajánlatkérő részére a 2015.07.01. 06:00 CET - 2016.10.01. 06:00 CET időszakra vonatkozóan, teljes ellátás alapú földgáz energia kereskedelmi szerződés keretében
2015.05.19.
2015.06.03.
D.315/2015.
Kazincbarcika Város Önkormányzata
Vállalkozói szerződés - Kazincbarcika város szennyvíztisztító telepének korszerűsítése és kapcsolódó fejlesztések. Vállakozó szerződés Kazincbarczika, Alkotmány, Balassi, Gorkij és Vadvirág utcák szennyvízcsatorzánása és a meglévő szennyvízcsatorna hálózat rekonstrukciója. KEOP-1.2.0/09-11-2012-0030.
2015.05.15.
2015.06.03.
D.233/2015.
Zuglói Önkormányzati Rendészet
Mobil eszközökkel támogatott integrált ügyviteli rendszer - szoftver bérlése
2015.04.24.
2015.06.03.
D.345/2015.
VPE Vasúti Pályakapacitás-elosztó Kft.
Díjképző szoftver keretszerződéses jelleggel történő fejlesztési, továbbfejlesztési tevékenység ellátása
2015.05.28.
2015.06.03.
D.196/2015.
Budapest Főváros X.kerület Kőbánya Önkormányzata
Budapest Főváros X. kerület Kőbányai Önkormányzat és intézményei vagyon- és felelősségbiztosítása
2015.04.09.
2015.06.03.
D.309/2015.
Szegedi Nemzeti Színház
Bútorozási, kellékezési feladatok ellátsa (ENLI 21. Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.05.15.
2015.06.02.
D.313/2015.
Szegedi Nemzeti Színház
Hangosítástechnikai feladatok ellátása (Yuvexin Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.05.15.
2015.06.02.
D.312/2015.
Szegedi Nemzeti Színház
Hangosítástechnikai feladatok ellátása ("StadNa" Besz. Értékesítő és Szolg. Szövetkezet) - Kbt. mellőzése
2015.05.15.
2015.06.02.
D.311/2015.
Szegedi Nemzeti Színház
Világítástechnikai feladatok ellátása (Dream-Light-Theatre Bt.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.05.15.
2015.06.02.
D.229/2015.
Nicolae Balcescu Román Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium
Épület-felújítás - Kbt. mellőzése
2015.04.23.
2015.06.02.
D.227/2015.
Budapest Főváros X.kerület Kőbánya Önkormányzata
Budapest Főváros X. kerület Kőbányai Önkormányzat és intézményei vagyon- és felelősségbiztosítása
2015.04.22.
2015.06.02.
Kfv.III.37.352/2015/4.
Észak-dunántúli Vízmű Zrt. Tiszamenti Regionális Vízművek Zrt. ÉRV Észak-magyarországi Regionális Vízművek Zrt. Dunántúli Regionális Vízmű Zrt.
„Vegyszerek beszerzése vízmű részvénytársaságok részére”
2015.06.02.
D.322/2015.
Iregszemcse Község Önkormányzata
A 65. számú, valamint a 6509. számú út Iregszemcse Község szennyvízcsatorna építéssel érintett szakaszán aszfalt burkolat helyreállítása, teljes burkolat felületen aszfalt kopóréteg beépítésével
2015.05.19.
2015.06.02.
D.307/2015.
Szegedi Nemzeti Színház
Díszítői, illetve dekorációs feladatok ellátása (DEKOR SIX Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.05.15.
2015.06.02.
D.308/2015.
Szegedi Nemzeti Színház
Díszítői feladatok ellátása (ENLI 21 Kft.) 2014. évben - Kbt mellőzése
2015.05.15.
2015.06.02.
D.310/2015.
Szegedi Nemzeti Színház
Bútorozási, kellékezési feladatok ellátása (ENLI 21. Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.05.15.
2015.06.02.
D.306/2015.
Batthyány Kázmér Szakkórház
Orvosi eszközök szállítása a KDOP-5.2.1/C-11-2011-0001 azonosító számú projekt keretében
2015.05.14.
2015.06.02.
D.314/2015.
Országos Vízügyi Főigazgatóság
"Árvízi kockázati térképezés és stratégiai kockázatkezelési terv készítése" (KEOP-2.5.0/B/09-12-2013-001) munkákhoz kapcsolódó feladatok végrehajtása, a Kormány 1866/2014. (XII.30.) Korm. határozatának teljesítése
2015.05.15.
2015.06.01.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el