Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.249/2015.
Baktalórántháza Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés, az ÉAOP-2.1.1/A.I-12 számú „Interaktív múzeum kialakítása a baktalórántházai Dégenfeld Kastélyban” című pályázat keretében építési kivitelezési munkák elvégzése
2015.04.30.
2015.05.29.
D.217/2015.
Pálóczi Horváth István Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Kollégium
Sportcsarnok építése Örkényben tárgyú építés-szerelés tárgyú vállalkozási szerződés a KMOP-5.2.1/B-09-2f-2010-0005 pályázat keretében
2015.04.17.
2015.05.29.
D.293/2015.
Kutas Község Önkormányzata
Orvosi rendelő átalakítása, korszerűsítése Kutason
2015.05.14.
2015.05.29.
D.241/2015.
Fővárosi Csatornázási Művek ZRt
Foglalkozás-egészségügyi alapszolgáltatás, és azon belül helyszíni szemészeti szolgáltatás ellátása, továbbá egészségügyi szűrővizsgálatok, valamint biológiai monitoring vizsgálatok elvégzése a a Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. munkavállalói részére
2015.04.27.
2015.05.28.
D.219/2015.
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata
18 db új, azonos típusú, 100%%-ban alacsony padlós, normál-nyomtávolságú, kérirányú közlekedésre alkalmas, kétoldali utasajtó elrendezésű, légkondicionált közúti csuklós villamos, valamint új karbantartási eszközök, tartalék alkatrészek szállítása Debrecenbe és kapcsolódó szolgáltatások biztosítása (34.112.900 euro)
2015.04.20.
2015.05.26.
D.197/2015.
Hévízgyógyfürdő és Szent András Reumakórház Kht.
TIOP-2.2.6-12/1B-2013-0032 jelű, „Funkcionális integrációt támogató infrastruktúra-fejlesztés a Keszthelyi Kórház és a Hévízgyógyfürdő és Szent András Reumakórház együttműködésében" c. pályázat keretei között orvostechnikai eszközök beszerzése - 1. rész
2015.04.09.
2015.05.26.
Kfv. IV. 37. 661/2014/7.
Mohács Város Önkormányzata
„Vállalkozási szerződés a „Mohács város mélyfekvésű területeinek vízrendezése II. ütem” című, DDOP-5.1.5/B-11-2012- 0028 azonosító számú projekt kivitelezési munkálatainak elvégzésére”
2015.05.26.
D.318/2015.
Széchenyi Zsigmond Kárpát-medencei Magyar Vadászati Múzeum Beruházó Nonp. Kft.
ÉMOP-2.1.1/A-12-k-2012-0003 Széchenyi Zsigmond Kárpát-medencei Magyar Vadászati Múzeum létrehozása a hatvani Grassalkovich-kastély rekonstrukciója és turisztikai célú hasznosítása tárgyú projekt keretében lefolytatott közbeszerzési eljárásai
2015.05.19.
2015.05.26.
D.237/2015.
Eszterháza Kulturális, Kutató- és Fesztiválközpont
Vállalkozási szerződés keretében az "Eszterháza Közép Európa Kulturális Központ III. fejlesztési ütem" projekt keretében a jószágkormányzói épületegyüttes rekonstrukciója
2015.04.27.
2015.05.26.
D.232/2015.
Pécsi Tudományegyetem
Keretszerződés költöztetési, szállítási feladatok ellátása a Pécsi Tudományegyetemen-2.
2015.04.23.
2015.05.26.
D.179/2015.
Semmelweis Egyetem
Megbízási szerződés Semmelweis Egyetem területén vagyonvédelmi feladatok ellátására - 1. rész
2015.03.26.
2015.05.26.
D.250/2015.
Klebelsberg Intézményfenntartó Központ
Reklámügynökségi és hirdetésszervezési szolgáltatások beszerzése - 1. rész
2015.05.04.
2015.05.22.
D.206/2015.
XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt.
A XIII. kerületi Közszolgáltató részére 115 db Microsoft Office Pro Plus szoftver 3 éves bérlete
2015.04.13.
2015.05.22.
D.215/2015.
Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzata
Szeged Város közigazgatási területén működő nevelési, oktatási intézményeinek ellátottjai és dolgozói, valamint egyes intézményeinek dolgozói számára 2015. augusztus 01-től 2022. július 31-ig történő közétkeztetés szolgáltatási szerződés
2015.04.16.
2015.05.21.
D.317/2015.
BW Organization Kft.
Innovativ turisztikai beszerzések Sopron belvárosában
2015.05.19.
2015.05.21.
D.199/2015.
ÁVNY Állami Vagyonnyilvántartási Kft.
SAP vagy azzal egyenértékű szoftverek, fejlesztőeszközeik szállítása, valamint kapcsolódó szolgáltatások nyújtása tárgyában megkötött SAP licencszek és kapcsolódó szolgáltatások beszerzése
2015.04.10.
2015.05.20.
D.202/2015.
Debreceni Egyetem
Takarítási szolgáltatás végzése a Debreceni Egyetem kezelésében lévő egyes épületekben - DEGF-116/2014.
2015.04.10.
2015.05.20.
D.291/2015.
Magyarországi Görögök Országos Önkormányzata
Épületfelújítás - Kbt. mellőzése
2015.05.13.
2015.05.19.
D.298/2015.
Zala Megyei Kórház
Orvostechnológiai szolgáltatás 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.05.14.
2015.05.18.
D.302/2015.
Zala Megyei Kórház
Hagyományos textília beszerzése 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.05.14.
2015.05.18.
D.303/2015.
Zala Megyei Kórház
Vizsgálókesztyűk beszerzése 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.05.14.
2015.05.18.
D.304/2015.
Zala Megyei Kórház
Sebészeti varróanyagok beszerzése 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.05.14.
2015.05.18.
D.228/2015.
Központi Gazdasági Ellátó Igazgatóság
Helyszíni bírságtömb beszerzése
2015.04.23.
2015.05.18.
D.189/2015.
Dél-dunántúli Közlekedési Központ Zrt.
SAP vagy azzal egyenértékű szoftverek, fejlesztőeszközeinek szállítása, valamint kapcsolódó szolgáltatások nyújtása
2015.04.01.
2015.05.18.
D.305/2015.
Zala Megyei Kórház
Anastomosis varrógépek és tárak beszerzése 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.05.14.
2015.05.18.
D.296/2015.
Zala Megyei Kórház
Termálhő energia-szolgáltatás 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.05.14.
2015.05.18.
D.297/2015.
Zala Megyei Kórház
Víz-csatorna szolgáltatás 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.05.14.
2015.05.18.
D.299/2015.
Zala Megyei Kórház
Gasztroenterológiai fogyóeszközök beszerzése 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.05.14.
2015.05.18.
D.300/2015.
Zala Megyei Kórház
Műtéti izolációs szettek beszerzése 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.05.14.
2015.05.18.
D.301/2015.
Zala Megyei Kórház
Egészségügyi adminisztrációs fogyóeszközök beszerzése 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.05.14.
2015.05.18.
D.252/2015.
Balaton-felvidéki Nemzeti Park Igazgatóság
A KDOP-2.1.1/D-12-2012-0004 számú Tapolcai-tavasbarlang Látogatóközpont "Bakony-Balaton Geopark nyugati kapuja" kialakításához kapcsolódó építési kivitelezés, valamint az ezzel kapcsolatos pótmunka illetve szerződés módosítások
2015.05.04.
2015.05.15.
D.236/2015.
Halmajugra Község Önkormányzata
Út- és járdafelújítás Halmajugrán
2015.04.27.
2015.05.15.
D.194/2015.
Budapest Főváros III. ker. Óbuda-Békásmegyer Önkormányzat Polgármesteri Hivatal
Multifunkciós közösségi tér kialakítása Békásmegyeren - A Heltai Jenő tér melletti lakóterület rehabilitációja című projekt keretén belül a közterület rekonstrukciója
2015.04.07.
2015.05.15.
D.182/2015.
BKK (Budapesti Közlekedési Központ) Zrt.
A KÖZOP 5.5.0-09-11-2012-0009 azonosító számú „A Budapest villamos és trolibusz járműfejlesztés I. ütem” projekt keretében Száva és Hungária kocsiszín fejlesztésének kivitelezése és kiegészítő tervezése”
2015.03.27.
2015.05.15.
D.240/2015.
Plasztika 2000 Egészségügyi Szolgáltató Kft.
Az Elite Clinic Egészségturisztikai Szolgáltató Centrum kialakítása Debrecenben
2015.04.27.
2015.05.14.
D.200/2015.
Oktatási Hivatal
Vállalkozási szerződés alapján az Oktatási Hivatal által 2015-ben lebonyolítandó felmérések füzeteinek érkeztetése, kicsomagolása és raktározása, valamint felmérések nyílt végű feladataira adott tanulói válaszok lekódolása
2015.04.10.
2015.05.14.
D.221/2015.
Klebelsberg Intézményfenntartó Központ
Vállalkozási keretszerződés keretében rendezvényszervezés a TÁMOP-3.1.4.B-13/1-2013-0001 azonosító számú kiemelt projekthez kapcsolódóan
2015.04.21.
2015.05.13.
D.191/2015.
Emődi Agglomeráció Szennyvíztisztító Fejlesztési Önkormányzati Társulás
Vállalkozási szerződés a KEOP-1.2.0/B/10-2010-0078 "Emődi szennyvíztisztító telep technológiai fejlesztése" projekt kiegészítő építési munkái
2015.04.02.
2015.05.13.
D.231/2015.
Országos Egészségfejlesztési Intézet
Szállítási szerződés nyomtató és tartozék beszerzésére
2015.04.23.
2015.05.12.
D.102/2015.
Sopron Megyei Jogú Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés az NYDOP-2.1.1/B-09-2f-2011-0001, Fertőrákosi barlangszínház -kőfejtő értékmegőrző és értéknövelő turisztikai célú fejlesztése" című projekt keretében a fertőrákosi, egykori kőfejtő területén működő Barlangszínház átalakítása, tanösvény és kiállítás kialakítása, tájrendezés, valamint kiszolgáló épületek, parkoló és köztér építése
2015.02.26.
2015.05.12.
27.K.30.973/2015/6.
Pécsi Tudományegyetem
„Egészségügyi szakmai anyagok, egyéb szakmai anyagok, egyéb szolgáltatások, karbantartási, javítási szolgáltatás, szakanyag vegyszerek beszerzése (Radiometer Magyarország Kft.) 2013. évben”
2015.05.11.
D.278/2015.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Szemlencse, orvostechnikai eszközök szállítása (Vitreus Orvostechnikai Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.05.05.
2015.05.11.
D.276/2015.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Lökéshullámmal végzett kezelés szolgáltatása (UVEK Kft. ) - Kbt. mellőzése
2015.05.05.
2015.05.11.
D.275/2015.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Gamma kamerák karbantartása (Mediso Orvosi Berendezés Fejlesztő és Szerviz Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.05.05.
2015.05.11.
D.273/2015.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Gyógyászati anyagok beszerzése (Sempermed Magyarország Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.05.05.
2015.05.11.
D.272/2015.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Gyógyászati anyagok beszerzése (Vario Medic Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.05.05.
2015.05.11.
D.271/2015.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Gyógyászati anyagok beszerzése (Terucomo BCT Europe N.V.) - Kbt. mellőzése
2015.05.05.
2015.05.11.
D.269/2015.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Gyógyászati anyagok beszerzése (Dispomedicor Zrt.) - Kbt. mellőzése
2015.05.05.
2015.05.11.
D.267/2015.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Kliprakó beszerzése (CPP Budapest Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.05.05.
2015.05.11.
D.266/2015.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Laboranyagok beszerzése (Beckman Coulter Magyarország Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.05.05.
2015.05.11.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el