Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.4/2017.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Vállalkozási szerződés keretében a Béke úton új villamos megállóhely létesítése a kapcsolódó útépítési munkákkal együtt (tervezés és megvalósítás)
2017.01.03.
2017.01.23.
D.11/2017.
Kapsch CarrierCom Ag., MVM OVIT Villamostávvezeték Zrt.
Rendszerintegráció és GSM-R rendszer szállítása
2017.01.04.
2017.04.12.
D.9/2017.
Aquaprofit Zrt
ivóvíz vezetékhálózatának rekonstrukciója, az azbesztanyagú szakaszok kiváltásával
2017.01.04.
2017.02.27.
D.6/2017.
KOM Központi Okos Mérés Zrt.
Végponti eszközök beszerzésére vonatkozó keretmegállapodásos eljárás - 7. rész
2017.01.04.
2017.02.14.
D.7/2017.
ÓNTE Ópusztaszeri Nemzeti Történeti Emlékpark Kiemelten Közhasznú Nonprofit Kft.
Megbízási szerződés a "Lépj be a múltba! - Történelmi időutazás Ópusztaszeren" című DAOP-2.1.1/G-11-2k-2012-0003 azonosító számú pályázat keretében történő üzleti marketing szolgáltatási feladatok, illetve nyilvánosság biztosítása feladatok ellátására
2017.01.04.
2017.01.25.
D.10/2017.
Aquaprofit Zrt
Sima Község Baskói vízbázisból történő ellátására tápvezeték építése, tározó kialakítása, energiaellátás távjelzése, Emőd-Adorján tanya elosztóhálózatának kiépítése, valamint azbesztcement anyagú ivóvíz fővezetékek cseréje BAZ megyei kistérségi településen tárgyú eljárás kivitelezési és tervezési feladatok ellátása a FIDIC sárga könyv szerint
2017.01.04.
2017.03.03.
D.8/2017.
Szent Pantaleon Kórház
Ágykapacitás működtetése - Kbt. mellőzése
2017.01.04.
2017.01.04.
D.13/2017.
Kecskemét Megyei Jogú Város Önkormányzata
Takarítási feladatok elvégzése Kecskemét Megyei Jogú Város Önkormányzat központosított beszerzési rendszeréhez csatlakozott intézmények és gazdasági társaságok részére
2017.01.05.
2017.01.25.
D.12/2017.
KEF Közbeszerzési Ellátási Főigazgatóság
Személytaxi szolgáltatás biztosítása 2016-2018
2017.01.05.
2017.01.31.
D.14/2017.
Fővárosi Csatornázási Művek ZRt
Szennyvíziszap szállítása és hasznosítása
2017.01.06.
2017.01.16.
D.15/2017.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
„Vállalkozási szerződés az „M4 autópálya Berettyóújfalu-Nagykereki (országhatár) közötti szakasz kivitelezési munkáinak elvégzésére II. ütem (PST kód: A004.07)"
2017.01.06.
2017.02.28.
D.16/2017.
Semmelweis Egyetem
A Tömő u. 25-29. sz. alatti épület, Neurológiai Klinika, Balassa János Kollégium, Markusovszky Lajos Kollégium energetikai korszerűsítéséhez szükséges tervezői szolgáltatás beszerzése
2017.01.09.
2017.02.17.
D.17/2017.
Várgondnokság Közhasznú Nonprofit Kft.
Mobil bútor beszerzés a KMOP-3.1.1/E-12-k-2012-0001 sz. a "Várkert Bazár fejlesztése" című projekt kiegészítéseként
2017.01.10.
2017.02.08.
D.18/2017.
Szegedi Tudományegyetem
Koncert zongora és koncert hárfa beszerzése 2016. évben - Kbt. mellőzése
2017.01.11.
2017.02.08.
D.19/2017.
Magyar Képzőművészeti Egyetem
A Magyar Képzőművészeti Egyetem épületeiben takarítási szolgáltatás megrendelése
2017.01.12.
2017.02.08.
D.20/2017.
Gödöllői Premontrei Perjelség, Confector Mérnök Iroda Kft., PBE Építő Kft.
A Gödöllői Premontrei Perjelség használatában lévő zsámbéki Zichy-kastély felújítása
2017.01.13.
2017.03.27.
D.23/2017.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Gubacsi vasúti híd és kapcsolódó létesítmények átépítése-előkészítés: megvalósíthatósági tanulmány, költséghaszon elemzés elkészítése és CEF (Connecting Europe Facility - Európai Hálózatfinanszírozási Eszköz) pályázati dokumentáció összeállítása
2017.01.16.
2017.01.30.
D.25/2017.
Simonfa Község Önkormányzata, Szabó Tibor egyéni vállalkozó
"Simonfa Közös Önkormányzati Hivatal felújítása Simonfa, 7474 Ady Endre u. 1. sz. alatti projekt helyszínen" építési beruházás kivitelezési szerződés keretében
2017.01.16.
2017.04.03.
D.24/2017.
Fonyódi Városfejlesztési és Városüzemeltetési Nonprofit Közhasznú Kft., Delta Épker Kft.
DDOP-2.1.1/D-12-2012-0012 azonosítószámú pályázat keretében Fonyód Sándortelepi Strand és Bélatelepi kikötő turisztikai célú fejlesztéséhez kapcsolódó magasépítési munkák elvégzése Fonyód város területén
2017.01.16.
2017.04.24.
D.22/2017.
MNKH Magyar Nemzeti Kereskedőház Zrt.
MNKH Zrt. által kereskedőházi partner iroda kialakítása, működtetése és üzemeltetése Dél-Koreában országspecifikus kereskedelem-fejlesztési szolgáltatás keretében
2017.01.16.
2017.02.22.
D.21/2017.
Deák Jenő Kórház
Deák Jenő Kórház részére bútorok, orvostechnikai eszközök, rozsdamentes eszközök, valamint egyéb eszközök beszerzése 9 részben - 8. rész
2017.01.16.
2017.02.08.
D.26/2017.
Országos Vérellátó Szolgálat
Az OVSZ integrált transzfúziológiai informatikai rendszerének részét képező eProgesa rendszer V 5.0.3 verzió szoftvertámogatása
2017.01.16.
2017.02.21.
D.28/2017.
Duna-Vértes Köze Regionális Hulladékgazdálkodási Társulás, STRABAG Kft., Swietelsky Kft., Design Kft.
A "Duna-Vértes Köze Regionális Hulladékgazdálkodási Program" tárgyú KEOP-1.1.1/2F/09-11-2011-0002 számú projekt keretében megvalósítandó építési munkálatok elvégzése a FIDIC Sárga Könyv alapján
2017.01.17.
2017.03.29.
D.27/2017.
Gödöllői Premontrei Perjelség, Confector Mérnök Iroda Kft., PBE Építő Kft.
A Gödöllői Premontrei Perjelség használatában lévő zsámbéki Zichy-kastély felújítása
2017.01.17.
2017.02.27.
D.29/2017.
Nemzeti Útdíjfizetési Szolgáltató Zrt.
Vállalkozási szerződés a "Nemzeti Tengelysúly- és kapcsolódó ellenőrzéseket támogató hálózat kialakítása" elnevezésű projektben független műszaki ellenőri feladatok ellátása tárgyában
2017.01.18.
2017.02.20.
D.30/2017.
Pécsi Tudományegyetem
A Pécsi Tudományegyetem épületeiben élőerős személy- és vagyonvédelmi, pénzkísérési, továbbá porta, és diszpécser szolgálati feladatok ellátása
2017.01.19.
2017.02.24.
D.31/2017.
Euromedic Technology Kft.
Vállalkozási szerződés röntgen berendezések szállítására, üzembe helyezésére, javítására a jótállási időn belül, a felhasználók betanítására az "Egészségügyi eszközök energiamegtakarítást célzó beszerzésének támogatása" elnevezésű, KEOP-5.6.0/E/15 számú projekt keretében
2017.01.20.
2017.04.03.
D.32/2017.
Budapest Főváros XVII.kerület Rákosmente Önkormányzat
Vállalkozási szerződés az "Egészségkert", Rákoskert, Zrínyi utca, Toldi Miklós utca és Rákoskert sugárút közötti szakaszának komplett környezet rendezésére
2017.01.20.
2017.03.13.
D.33/2017.
Fehérvári és Fekete Tervező, Építőipari, Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
Vállalkozási szerződés Budapest II. kerület, Széllkapu projekt keretében közcélú közösségi közlekeédis létesítmény megvalósítására vonatkozó döntés előkészítési tanulmányterv/előzetes megvalósíthatósági tanulmány, valamint támogatási kérelem és mellékleteinek összeállítása
2017.01.23.
2017.03.14.
D.34/2017.
Millenáris Széllkapu Beruházó, Fejlesztő és Üzemeltető Nonprofit Kft.
Vállalkozási szerződés Budapest II. kerület, Széllkapu projekt keretében közcélú közösségi közlekeédis létesítmény megvalósítására vonatkozó döntés előkészítési tanulmányterv/előzetes megvalósíthatósági tanulmány, valamint támogatási kérelem és mellékleteinek összeállítása
2017.01.23.
2017.02.10.
D.36/2017.
Budafok-Tétény Budapest XXII. kerület Önkormányzata
YouInHerit - közbeszerzési eljárás külső projekt-, adminisztratív-pénzügyi, és folyamatmenedzsment támogatás szolgáltatás beszerzése
2017.01.24.
2017.02.01.
D.35/2017.
Vas Megyei Önkormányzat
"Vas Megyei Foglalkoztatási Paktum 2014-2020" című projekt keretében "Különféle szolgáltatás beszerzése 2 részajánlat" tárgyú közbeszerzési eljárás
2017.01.24.
2017.02.17.
D.37/2017.
Állami Egészségügyi Ellátó Központ
Jósa András Tömbkórház projekt című TIOP-2.2.7-07/2F/2-2009-0009 azonosító számú projekthez kapcsolódóan parkolóház kialakításához szükséges kivitelezési munkálatok vállalkozási szerződés keretében
2017.01.26.
2017.02.10.
D.38/2017.
Budapest Közút Zrt.
Teherforgalmi Online Behajtási Rendszer (TOBI) üzemeltetése és fejlesztése
2017.01.27.
2017.03.07.
D.39/2017.
Balatongyörök Község Önkormányzata, Horváth-Ép Közmű, Út- és Mélyépítő Kft.
Balatongyörök, Petőfi Sándor utca - Kossuth Lajos utca csomópont és környékének térrendezése
2017.01.30.
2017.04.03.
D.40/2017.
Közép-dunántúli Regionális Innovációs Ügynökség Nonprofit Kft.
PP12Innovate - közbeszerzési eljárás külső projekt-, adminisztratív-pénzügyi és folyamatmenedzsment támogatás szolgáltatás beszerzésére Interreg Central Program keretében megvalósuló projekthez
2017.01.31.
2017.03.07.
D.41/2017.
HOGE Kft.
"Egészségügyi eszközök energia megtakarítást célzó beszerzésének támogatása" című konstrukcióhoz kapcsolódóan, meglévő CT és DSA berendezések cseréje új berendezések szállításával, telepítésével, üzembe helyezésével, a régi berendezések selejtezésében való szakmai közreműködés, a régi berendezések leszerelése, elszállítása
2017.02.01.
2017.03.29.
D.42/2017.
Országos Orvosi Rehabilitációs Intézet
Egészségügyi-ápolói feladatok ellátása 2014. évtől - Kbt. mellőzése
2017.02.01.
2017.02.27.
D.43/2017.
Budapesti Távhőszolgáltató Zrt.
Vállalkozási szerződés távhővezetéki tervezési, engedélyezési, valamint építésimunkák tárgyában, a szükséges anyagok biztosításával
2017.02.02.
2017.02.27.
D.48/2017.
Markusovszky Egyetemi Oktatókórház
Adásvételi szerződés 1 darab teljes test SPECT CT berendezés, vezérlő munkaállomás és 2 darab nagyteljesítményű kiértékelő munkaállomás beszerzése
2017.02.03.
2017.02.28.
D.45/2017.
Semmelweis Egyetem
Takarítási szolgáltatás megrendelése - 2009-2012. évben - Kbt. mellőzése
2017.02.03.
2017.03.20.
D.44/2017.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kormányhivatal
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyében megvalósuló GINOP-5.2.1-14 Ifjúsági Garancia Program keretében mentori és egyéb munkaerőpiaci szolgáltatások beszerzése
2017.02.03.
2017.03.14.
D.47/2017.
Százhalombattai Egészségügyi Közalapítvány
Szakrendelés biztosítása Százhalombattán a Százhalom Egészségügyi Központban a járóbeteg-ellátásban és az egynapos sebészeten
2017.02.03.
2017.03.03.
D.46/2017.
Semmelweis Egyetem
Takarítási szolgáltatás megrendelése - 2015. évben - Kbt. mellőzése
2017.02.03.
2017.03.20.
D.51/2017.
Toldi Miklós Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium
Különféle élelmiszerek beszerzése (Torony Hús Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2017.02.06.
2017.03.20.
D.49/2017.
Toldi Miklós Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium
Különféle élelmiszerek beszerzése (Dónáth Élelmiszer Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2017.02.06.
2017.03.20.
D.50/2017.
Toldi Miklós Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium
Különféle élelmiszerek beszerzése (Iker és Társa Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2017.02.06.
2017.03.20.
D.52/2017.
Országos Tisztifőorvosi Hivatal
BCG oltóanyag sürgős beszerzése adásvételi szerződés keretében
2017.02.06.
2017.02.24.
D.53/2017.
Országos Közegészségügyi Központ
Megbízási szerződések a pénzügyi menedzsment és koordinációs feladatok, valamint pénzügyi elszámolások összeállítása és kapcsolódó partneri pénzügyi jelentések elkészítésére
2017.02.07.
2017.03.22.
D.56/2017.
Csurgói Egészségügyi Centrum Szolgáltató Nonprofit Kft., Rehabilitáció és Medica Gyártó és Szolgáltató Kft.
DDOP-3.1.3/G-14-2014-0086 projekt keretében orvosi eszközök beszerzése
2017.02.08.
2017.04.07.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el