Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.107/2016.
Magyar Természetjáró Szövetség
"Az Országos Kéktúra OKT Észak-Magyarországi Régiót érintő gyalogos úthálózat, valamint a kapcsolódó szolgáltatások fejlesztése, a regionális túraútvonalak téradat alapú felmérése és nyilvántartási rendszerének kialakítása" c. projektben: Vállalkozási szerződés a Turisztikai célú Felmérési és Adattiszítási Technológia mobil eszközökre történő fejlesztésére
2016.02.03.
2016.02.19.
D.595/2015.
Magyar Természetjáró Szövetség
"Az Országos Kéktúra OKT Észak-Magyarországi Régiót érintő gyalogos úthálózat, valamint a kapcsolódó szolgáltatások fejlesztése, a regionális túraútvonalak téradat alapú felmérése és nyilvántartási rendszerének kialakítása" c. projektben Vállalkozási szerződés a Magyar Természetjárók Térinformatikai Rendszere rendszertervének elkészítésére
2015.07.29.
2015.08.06.
D.596/2015.
Magyar Természetjáró Szövetség
"Az Országos Kéktúra OKT Észak-Magyarországi Régiót érintő gyalogos úthálózat, valamint a kapcsolódó szolgáltatások fejlesztése, a regionális túraútvonalak téradat alapú felmérése és nyilvántartási rendszerének kialakítása" c. projektben: Vállalkozási szerződés a Turisztikai célú Felmérési és Adattiszítási Technológia mobil eszközökre történő fejlesztésére
2015.07.29.
2015.08.06.
D.597/2015.
Magyar Természetjáró Szövetség
"Az Országos Kéktúra OKT Észak-Magyarországi Régiót érintő gyalogos úthálózat, valamint a kapcsolódó szolgáltatások fejlesztése, a regionális túraútvonalak téradat alapú felmérése és nyilvántartási rendszerének kialakítása" c. projektben: Vállalkozási szerződés a Természetjárók Térinformatikai Rendszere - webalkalmazás fejlesztésére
2015.07.29.
2015.08.06.
D.702/2009
Magyar Termés TÉSZ Kft.
Paprikaválogató gépsor a működéshez szükséges szoftverrel az ajánlatkérő telephelyére leszállítva, beszerelve és üzembe helyeztve
2009.11.11.
2009.12.10.
D.116/2019
Magyar Tenisz Szövetség
2019. évi ATP World Tour férfi tenisztorna megrendezése - Kbt. mellőzése
2019.04.16.
2019.04.30.
D.52/2019
Magyar Tenisz Szövetség
2018. évi ATP 250 World Tour férfi tenisztorna, sportrendezvény szervezése - Kbt. mellőzése
2019.02.27.
2019.05.13.
D.424/2018
Magyar Tenisz Szövetség
2017. évi nemzetközi tenisztornák (WTA International női tenisztorna és az ATP 250 Word Tour férfi tenisztorna) magyarországi megrendezése - Kbt. mellőzése
2018.12.21.
2019.02.14.
D.115/2019
Magyar Tenisz Szövetség
2019. évi WTA International női tenisztorna megrendezése -Kbt. mellőzése
2019.04.16.
2019.04.30.
D.54/2019
Magyar Tenisz Szövetség
2018. évi ifjúsági tenisz csapat világbajnokság sportrendezvény szervezése - Kbt. mellőzése
2019.02.27.
2019.05.13.
D.53/2019
Magyar Tenisz Szövetség
2018. WTA női tenisztorna sportrendezvény szervezése - Kbt. mellőzése
2019.02.27.
2019.05.13.
D.45/2019
Magyar Tenisz Szövetség
2018. évi ATP Challenger Tour - Kbt. mellőzése
2019.02.19.
2019.05.13.
D.161/9/2009.
Magyar Televízió Zrt., képviseli: Sándor Szegedi Szent-Ivány Komáromi Eversheds Ügyvédi Iroda, dr. Maczurka Csilla ügyvéd
Magyar Televízió Zrt. új bérelt székházában HD adáslebonyolító rendszer, távközlési és technikai központ, intercom rendszer, TV stúdió hangrendszer, kiegészítő berendezések, továbbá központi háttértárrendszer szállítása, telepítése és üzembe helyezése
2009.04.20.
2009.05.20.
19.K.32.859/2007/6.
Magyar Televízió Zrt., képviseli: Hubai Ügyvédi Iroda, dr. Hubai Ágnes ügyvéd
Televíziós műsorok és médiaszemélyiségek ismertségének monitorálása
2009.03.03.
D.353/27/2008.
Magyar Televízió Zrt. képviseli: Sándor, Szegedi, Szent-Ivány Komáromi Eversheds Ügyvédi Iroda
2008.09.02.
D.672/15/2007
Magyar Televízió Zrt. képviseli: Komáromi Eversheds Ügyvédi Iroda
2007.12.19.
D.605/10/2008.
Magyar Televízió Zrt. (képviseli: Dr. Maczurka Csilla, ügyvéd)
"az MTV Zrt. új bérelt központjának létrehozásában szakértői tanácsadói szolgáltatás, mérnökfelügyelet biztosítása"
2008.12.15.
2009.01.14.
28.K.35.002/2010/66.
Magyar Televízió Zrt. (1037 Budapest, Kunigunda útja 64.)
Bérleti szerződés megkötése, a Magyar Televízió Zrt. részére közvetítéshez szükséges különféle műszaki eszközök bérlete tárgyában, amely magában foglalja az eszközök telepítését és üzemfelügyeletét is
2012.01.13.
D.333/13 /2008
Magyar Televízió Zrt. képviseli: Sándor, Szegedi, Szent-Ivány Komáromi Eversheds Ügyvédi Iroda
2008.08.13.
14.K.33996/2008/9.
Magyar Televízió Zrt.
Komplett IT alapú HD minőségű televíziós műsorgyártó-rendszer tervezésére, leszállítására, beszerelésére és üzembe helyezésére,oktatására, terméktámogatására, opcionálisan karbantartás biztosítása
2010.02.05.
D. 517/2009.
Magyar Televízió Zrt.
A Millenáris területén 2010. május 7-13. között megrendezendő „Input konferencia” című rendezvényhez kapcsolódó helyszín, illetve a rendezvény lebonyolításához kapcsolódó egyéb szolgáltatások biztosítása
2009.09.02.
2009.09.28.
D.833/14/2006.
Magyar Televízió Zrt.
2007.01.26.
D.581/2010.
Magyar Televízió Zrt.
Bérleti szerződés, a Magyar Televízió Zrt. részére a 2010. évi Úszó Európa Bajnokság 2 egyidőben zajló programjának közvetítéséhez szükséges műszaki eszközök bérlete, eszközök telepítése, üzemfelügyelete
2010.07.21.
2010.09.15.
D.719/2009.
Magyar Televízió Zrt.
MTV Zrt. meglévő HD adás lebonyolító rendszerének áttelepítése az új bérelt székház és gyártóbázis "B" épületéből a "C" épületbe, a rendszer telepítéséhez szükséges teljes kábelezés kiépítése, az elhelyezéshez szükséges műszaki bútorok biztosítása
2009.11.17.
2009.12.28.
D.459/14/2007.
Magyar Televízió Zrt.
2007.09.12.
D.230/13/2007.
Magyar Televízió Zrt.
2007.06.18.
D.619/2010.
Magyar Televízió Zrt.
MTV Zrt. részére 1.000.000.000,- HUF értékben 12 hónapos futamidejű rövid lejáratú rulírozó hitel nyújtása, hitelszerződés alapján
2010.07.30.
2010.09.02.
D.487/2010.
Magyar Televízió Zrt.
Az MTV Zrt. részére 1.000.000.000. HUF értékben, 12 hónapos futamidejű rövid lejáratú rulírozó hitel nyújtása hitelszerződés alapján
2010.06.16.
2010.07.12.
D.304/2010.
Magyar Televízió Zrt.
Az MTV Zrt. vidéki stúdióinak takarítása
2010.04.21.
2010.05.27.
D.718/2009.
Magyar Televízió Zrt.
MTV Zrt. meglévő intercom rendszerének áttelepítése az új bérelt székház és gyártóbázis "B" épületéből a "C" épületbe, a rendszer telepítéséhez szükséges teljes kábelezés kiépítése
2009.11.17.
2009.12.28.
D.581/10/2007.
Magyar Televízió Zrt.
2007.11.16.
3.Kf.27.011/2008/4
Magyar Televízió ZRt.
2009.04.23.
D.113/8/2006
Magyar Televízió Rt., bonyolító: RBH Consulting Kft.
MTV Rt. kijelölt épületeinek és kijelölt helyein élõerõs õrzés-védelmi feladatainak ellátása, értékszállítás a teljesítés helye szerint
2006.02.16.
2006.03.27.
D.107/8/2006.
Magyar Televízió Rt. (képviseli: Buda Ügyvédi Iroda, Dr. Dudás Melinda ügyvéd)
Magyar Televízió Rt. teletext felületeinek technikai, technológiai működtetése, illetve az MTV Rt. híreinek elektronikus megjelenítése, valamint a felületek tartalmának felügyelete, szerkesztése, üzemeltetése
2006.02.14.
2006.03.20.
D.44/2026
Magyar Színház - Ifjúsági- és Családi Színház
„Pesti Magyar Színház 1074 Budapest,Vörösmarty utca 11/A (HRSZ: 33938/0/A/I, 277 nm alapterületű színházterme felújítási munkának elvégzése” - Kbt. mellőzése
2026.02.05.
2026.07.10.
D.532/2025
Magyar Színház - Ifjúsági- és Családi Színház
„Pesti Magyar Színház 1074 Budapest,Vörösmarty utca 11/A (HRSZ: 33938/0/A/I, 277 nm alapterületű színházterme felújítási munkának elvégzése” - Kbt. mellőzése
2025.08.26.
2025.11.03.
3.Kf.27.291/2005/4.
Magyar Szabadalmi Hivatal, képviseli dr. Péntek Gábor jogtanácsos
ACSEPTO védjegykereső szoftver beszerzése
2006.03.29.
D.559/8/2006.
Magyar Szabadalmi Hivatal Iparjogvédelmi Tájékoztatási és Oktatási Központ
2006.09.11.
D.127/10/2006
Magyar Szabadalmi Hivatal
Idegen nyelvi képzés folytatása
2006.02.23.
2006.04.04.
14.K.30.349/2007/5.
Magyar Rádió Zrt. Képviseli: dr. Molnár Judit ügyvéd
2007.05.10.
D.307/2010.
Magyar Rádió Zrt.
A Magyar Rádió országos és regionális hálózataira készített műsorjelek URH, és KH műsorsávban történő műsorszórása 2010. július 1-től 2017. június 30-ig
2010.04.21.
2010.05.07.
D.311/2010.
Magyar Rádió Zrt.
A Magyar Rádió országos és regionális hálózatára készített műsorjelek 2010. július 1-től 2012. június 30-ig URH és KH másorsávban történő másorszórása és a lakossági ellátottság felülvizsgálata
2010.04.21.
2010.05.07.
D.310/2010.
Magyar Rádió Zrt.
A Magyar Rádió országos és regionális hálózataira készített műsorjelek szétosztása 2010. július 1-től 2012. június 30-ig korszerű technológia alklamazásával
2010.04.21.
2010.05.06.
D.309/2010.
Magyar Rádió Zrt.
A Magyar Rádió Zrt. műsorjeleinek rövidhullámú (RH) műsorszórása 2010. október 31. és 2011. október 30. között
2010.04.21.
2010.05.31.
D.315/6/2007.
Magyar Rádió Zrt.
2007.07.05.
D.308/2010.
Magyar Rádió Zrt.
A Magyar Rádió Zrt. műsorjeleinek rövidhullámú (RH) műsorszórása a 2010. tavaszi koordináció alapján 2010. július 1. és 2010. október 30. között
2010.04.21.
2010.05.31.
D.306/2010.
Magyar Rádió Zrt.
A Magyar Rádió országos és regionális hálózataira a készített műsorjelek szétosztása 2010. július 1-től 2017. június 30-ig
2010.04.21.
2010.05.06.
4.Kf.27.324/2007/3
Magyar Rádió Zrt.
2008.01.24.
4.Kf.27.792/2006/6.
Magyar Rádió Zrt
2007.03.21.
D.69/13/2006.
Magyar Rádió Rt. (nevében eljár: OKFON Rt.)
Az RTV Részletes című magazin nyomtatási és kötészeti munkáinak elvégzése
2006.01.27.
2006.03.08.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el